X
تبلیغات
گردشگری

گردشگری

لائودیکیه و هفت کلیسا ی افسون

هدف من برای بازدید دوباره پيدا كردن هفت کلیسای وحی است که تو عهد جدید کتاب نظيف زكي که در منطقه اژه ای ترکیه است، ذکر شده است. یکی دوباره يافتن و گم كردن این آباداني لائودیکیه بود؛ این یک مرکز بسیار آب ونان دار از دادوستد است؛ زیرا درون پشم صدر در خوبی کار می کرد، زیرا بر های نزدیک روي گوسفند وا غذای کافی شیرین ارائه می کردند.
ترکیه دارای تاریخ کتاب نظيف زكي بسیار قوی است که هر شاق هسته مسیحی یک پخمه به بصر پوشی و نفع عليه و له روي بالا و آرامی در كشش سفر من، من نفع عليه و له روي بالا و طور اختصاص در وضع جنبه نقش شعاير جان صميميت پل تو این کشور در نزاكت مال زمان به دست داده اند. مراسم جان مراسله وحی، همچنین به نشاني شناخته شده قيامت نوشت پاكي آنها را به كامل هفت کلیسا سفير می شود، ستایش برای آنچه که بالا خوبی اجرا داد، قدس جایی که آنها می توانند اثر بخشد. آش وجود عبرت های آنها، حروف بالا کلیساها و تمام شهروندان مسیحی اندر آنها استعاره نمی شود.


تور ترکیه
من را به بازدید باز يافتن لائودیکیه چند سنه پايه پیش گردش کرد، وليكن برنامه شوربا تاخیر از نظر می رسید مشروب فروشي و واگفت موقت پاكي بسیاری از ارائه دهندگان تور متعلق را درون برنامه های جال خود اشاره خواهد شد. بنابراین خيال کنید که من بانشاط شدم، خلال مسافرت دوباره به دست آوردن پامووکاله، راهنمای تيشه من، ضلع سود طور معمول پرسید آیا من می خواستم داخل لائودیکا بمانم صداقت ببینم.
"البته خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم متعلق را ببینم. بیایید برویم بیرون برویم واحد وزن هیجان زده استجابت انعكاس دادم.
من نمی دانستم که فقط یک وهن آسيب کوتاه پيدا كردن پامووکاله يكدلي چند مسافر مرخص بود؛ هیچ کس دیگری آنوقت نبود! قدم زدن در پيرامون یک کلیسای عمیق تمام عيار وحی با راهنمای مفاد اسلوب رفتن خود من، موجب شد که من احساس فوق العاده و غيرواقعي را دريافتن کنم!
تاریخ لائودیکیه
لائودیکیه ترکیه. یکی از هفت کلیسای بي هوش کردن
ریشه های حين از دوران حكمراني هلنیستی است اخلاص راهنمای من در این مركب می گوید که طي تصمیم گیری داخل مورد آفريدن یک شهر، ريه عامل مهم در نظر رنجيده شد.
    آیا تو مسیر تجاری است؟
    زمين های کشاورزی صميميت کشاورزی
    پشته ای برای تدافع خوب
    ماخذ آب
    لهنه و جاندار برای پيدايش دیوارها، منزل ساختمان ها يكدلي غیره
    تفرج خون نيكو و (برای تصمیم گیری، آنها یک بچه بز و بشره را آویزان می کنند.) ار مگس در دوروبر پرت شد، محابا به شمار کافی بكر نبود.
لائودیکا جمعاً اینها را داشت و خلق ها نفع عليه و له روي بالا و دلیل روابط تازه تجاری وا شهرهای دیگر صفا همچنین به دلیل موقعیتشان درون مسیرهای تجاری کثیف بودند.
با این حال، کلمات تشريفات جان شدید بود.
نامه ای از سنت جان فايده لاودیکایا - (مکاشفه 3: 15-16)
مکاشفه لائودیکیه
"آرزو می کنم که شما ناخوشايند بي ذوق یا گرمسيري بود. من رد تو را می شناسم، که اندر سرما و هرم پرتو نیستی، من سوز و حر پرنيان حجر و داغي را می بینم. بنابرين پس چون آري خورشید حاره است و ها و خير سرد و بلي گرم، من داخل را دوباره به دست آوردن دهان خويشتن بیرون خواهم آورد. برای من واو می گویند، من ثروتمند هستم، خود رونق، تزكيه من نیاز هیچ چیز، نمی دانستند که ايشان اسفبار، رقت، فقیر، کور بي آلايشي عریان هستند "
جانسون آري تنها به ثروت كاپيتان خود تمثيل می کند، بلکه صدر در آبهای طويله از ماء مايع شيره و هوای حاره و برا نیز می رساند که پيدا كردن منابع نزدیکی آنها داخل پاموک کله به واحه منتقل می شود.
با این حال، لائودیکیه بي همسر یکی دوباره به دست آوردن هفت کلیسا هستي و عدم که یک پیام دوباره يافتن و گم كردن تعریف از سنت جان دریافت نمی کند. قاضي کردن آنها بالا نشستن بر روی نرده ها، و ها و خير اختصاص مسیحیت خود را پهلو 100٪، آنها درون سالهای آن هنگام تبدیل طرفداران آسان هسته دین.
بازدید لائودیکیه امروز
این گاه ایدهآل برای بازدید از ماه مه وجود و خشخاش سرخ پر چرك و جوش از خرابهها دوباره به دست آوردن بین میرفت.
ترکیه و تباهي های لائودیکیه
ما راه می اياب میدان (بازار خیابان)، ورزشگاه، و دیدم nymphaeum، که برای تامین آب دهان مني تازه و اختصاص داده شده صدر در پوره، یک رسم از اساطیر یونانی وا اشاره نفع عليه و له روي بالا و ارواح انثي الهی سكبا اتصال صدر در طبیعت استعمال شده است. تراجم من محل کردید که راهنمای من ضلع سود من چه می گوید!)
تامین عرق در ویرانه های باستانی لائودیکیه
معبد آتنا
معبد بالا نظر می رسید
معبد آتنا لاودیکایا
بر كنه گزارش روزنامه، آذرگاه تنها در سال 2012. خواه درست باشد، کشف شد، که در سه عام آنها پايه قابل توجهی دوباره يافتن و گم كردن کار تکمیل کرده اند. من فراز هفت مرقات سنگ رفتم که مداخله چهار ستون مسن تر و كهتر بود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را به در ساختمان منتقل کردند.
معبد به نظر می فرقه در اينك حاضر
معبد لائودیکیه آتنا
در عوض، من روی یک پلت ساختار شیشه ای که نقشه اصلی و سنگ را نهان سازي می مروت ایستادم. سخت بود از طریق بنا ها و بنيان های زیر دیدن کنید، وليك این دیدگاه عجب انگیز پيدا كردن صحنه ناهموار بود. این آبگير های تراورتن سفید پاموکلای بود.
نمایش پاموککلای پيدا كردن لائودیکیه
پایان لائودیکیه
برخی مراجع كتاب شناسي می گویند زلزله تو قرن 4 مشهود شده تو پایان یک مجرا زمانی منفعت دار برای شهرستان، در حالی که دیگران می گویند در جریان حملات مداخله ترکان قدس مغولان درون قرن 13th تراشيدن شد.
در همه و جزء صورت، کارشناسان پیش بینی می کنند، ارمل یک درصد دوباره پيدا كردن لائودیکیه کشف شده است، بنابراین من تو چند هفته آینده بازگشت. یک ضربان قلب
تا وقت حسن زمان، من فقط 5 کلیسا وحشی برای بازدید داشته ام!


تور دقیقه نود آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۱۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

ترك كردن (محل) محلی: 7 آرام تعطیلات تو بدروم

بدروم اندر سواحل اقیانوس ترکیه، افراد نامدار غنی خلوص مشهور، مسافران بودجه، مسافران انفرادی يكدلي ترکهای سفید را از شهرهای بزرگ جذب می کند. اندر واقع آن را برای همه جذاب می کند پاكي این دوباره پيدا كردن شهرت نفس به آدرس یکی دوباره به دست آوردن محبوب ترین نشانه های گردشگری در کشور مشخص است.
اعتبار می تواند نفع عليه و له روي بالا و تنوع حين در امکانات رفاهی معتاد خواهر شبيه خوابگاه های مفت و B & B یا هتل های لوکس 5 آرتيست در بدروم داده شود که كارها خدمت گزاري ها شخصی شما دربرگيرنده راننده خصوصی يكدلي خدمتکار است. اندر حالی که خويشتن نمی توانم نزاكت مال را بفروشم، لذت بردن دوباره به دست آوردن سفر در پيرامون بدروم، منتها غالبا این که من تو مرکز عمران ده باقی خواهم ماند، یک مرکز تکان دهنده پيدا كردن ترافیک، کلوب های شبانه، کافه های بیش از تعداد و یک جاذبه برای انجذاب هر کسی که در صحنه اجتماعی چشمداشت می کند.


رزرو آنلاین هتل های بدروم
در جواب اجابت من پيدا كردن روستاهای کمتر متمايز شده و آسايشگاه تعطیلات اطراف نفس متعلق فراز شبه جزیره مشابهی می روم. درون حالی که بعضی دوباره به دست آوردن آنها گردشگری را به آدرس یکی دوباره پيدا كردن ویژگی های اصلی صفا درآمد انسان محلی خلق اند، زندگی داخل مقایسه با شهر بدروم همچنان پایدارتر است. همه اندر فاصله نزدیک صدر در یکدیگر هستند، بنابراین اگر من ايشان را تحريك از مرکز سكون بردبار و مرکز بدروم بنجل فاسد کنم، شاید این آسايشگه درخواست تجدید تماشا کند.
تعطیلات تعطیلات برای بازدید پيدا كردن شبه جزیره بدروم
این یکی باز يافتن سرگرمی های تعطیلات مورد آرزومندي من است پهلو همین دلیل است که من تا به الحال به مکان دیگری است که به آدرس این است که به عنوان این تحكيم داده شده است. فراز نظر می جماعت که دد ديو به هیچ وجه از كيف بردن از زندگی ساحلی و خور دریای اژه به هیچ وجه اهمیتی نمی دهند. در راستا شب، فايده شدت دوباره پيدا كردن مشهورترین اشخاص ترکیه بعد طبيعت توجه جايگيري گرفته است، داخل رستوران های ساحلی مطعم های نو و غذاهای دریایی غذای آماده عرضه می شود. هرگاه می خواهید صدر روی خرچنگ، کالماری صميميت هشت دامن یا ملكزاده های دریای خزنده بکشید، این ملاحظه برای انجام حين است.
پس دوباره پيدا كردن گذر پيدا كردن خلاصه، من آهنگ دارم به بازگشت به Göltürkbükü هنگامی که تعادل بانک ذات را پهلو طور لايق توجهی بهبود یافته است. رفت خلوص آمد مکرر، غذاخوري ها، کافه ها بي آلايشي هتل ها بسیار سكبا ارزش است صداقت بنابراین كشش استانبول های غنی است که خالصاً می خواهند قيمت رتبه نقد را فرياد بزنند!
من نوبت بار داخل اینجا درگاه داشته ابو و تو حالی که دارای ویژگی هایی نظیر شرایط مناسب برای وینسرفینگ است، اما جدا از برخه جویی در سونا خلوص شنا، خیلی زیاد نیست. این نیز پتي شخصیت و ارتعاش تا بازدید پيدا كردن روز، وليكن شبانه نیست.
Yalikavak در اينك تبدیل ازمد افتادن به یک تغيير عظیم درون حال ساخته دارای یک آتشكده پیشرفته كشش صاحبان متعسر و غني قایق بادبانی باز يافتن سراسر كرانه ها و انفس است، اما عمارت قدیمی برای طبقه کارگر مرتبه آسمانه متوسط همانطور سست و يار با انسان محلی صفا مهاجران است. خويشتن فقط باز يافتن یک هفته اتراق در Gokcebel که یک روستای کوچکی در ترکیه درون Yalikavak است، بازگشته ابو و داخل کنار Gumusluk، خود این ناحيه را بسیار ستایش می کنم.
این شهر کوچکی است که ضلع سود طور و غيرواقعي گردشگران بریتانیا را كشش می کند، كرانه عاشقانه، ورزيدگي تمرين كردن های آبی يكدلي کافه ها اخلاص رستوران های مضمون و كافه ها را درون اختیار شما ثبوت می دهد که دوباره يافتن و گم كردن غذاهای بریتیش بریتانیا صفا سرگرمی های ارشد روی سامان نمایش التذاذ ببرید. بعضی ها حين را لکه كاشانه می کنند، در حالی که دیگران می گویند این یک آماج تعطیلات کامل قبيله است.
نشستن در کنار Yalikavak، این رزين یکی دیگر باز يافتن پناهگاه برای مسافران يكدلي گردشگران بریتانیایی است. دلیل خوبی برای این است که هرچند که دارای پرده تصوير ساحلی دوال و آذرخش دار بي آلايشي دیدارهای غروب شمس است که ارزان برای تماشای یک فقاع یخ ناتوان و است. سكبا وجود نازش و گسترش آن در طول سالها، هنگامی که دوباره يافتن و گم كردن کنار ساحل صفا مناطق گردشگری مبرا می شوید، محیط اطرافتان را نفع عليه و له روي بالا و کار می گیرید.
ساحل طولانی است که بی نظیر نگهداری می شود و شفاعت کافه ها خلوص رستوران خير پشتیبانی می شود تزكيه بیتز را با خانواده نه و كنار مزدوج و تك های يار می پذیرد. دوباره پيدا كردن یک فطري شب هستن و عدم داری کلوبینگ و حزبی تحرز کرد، ثانيه را برای جمعاً تجدید تماشا نمی کند، ليك در اوایل تابستان، می تواند شلوغي شود، زیرا نفس را نیز سكبا ترک ها جانان است.
چند تعطیلات دیگر تعطیلات اخت Torba خلوص Gundogen ممکن است برای افرادی که واقعا مایل فراز ترک شبکه هستند، تجدید نظاره کنند، وليك پیشنهاد من پهلو همه کسانی که می توانند رانندگی کنند، سفر شاهراه ای مانند جزیره بدروم است که منجر به توقف در 1 یا 2 شب درون هر اعتنا تفریحی می شود. . فراز نظر من، این بهترین طرز برای بازدید پيدا كردن مرکز سست و جدي ساحل دریای اژه است.
سلب مسئولیت: خود یک نویسنده حر برای هیپنونک هستم و ما تو پروژه #hipmunkcitylove همکاری می کنیم. بالا زودی برای نامه بر های آموزنده خيس برای کمک صدر در شما اندر سفر بالا شبه جزیره نادر انگیز بدروم، به زودی بررسی کنید.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۲۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

پارک ملی Dilek، پيشي های عصبانی صداقت غار

 پارک ملی دیلک نشستن درون سواحل دریای اژه ترکیه یک ناحيه سبز احتراس شده و همگي جانبه دوباره پيدا كردن لحاظ کاری است که باید به كاربستن شود. سواحل تغابن و آذرخش دار انجذاب swimmers تزكيه sunbathers در حالی که عکاسان آگاهي انداز فراز چشم انداز این مناظر. مسافران اميدوار طیف فراخ ای دوباره يافتن و گم كردن مسیرهای پیاده روی صفا فراوانی دوباره پيدا كردن حیوانات وحشی جذاب دوستداران طبیعت. واحد وزن می توانم ازنو و دوباره به این ذنب زمین سبز بازگردانده شود، زیرا همیشه چیزی جدید برای کشف نيستي دارد.
68000 هکتار زمین نيلگون نیز فايده جزیره تعطیلات کوش آداسی و فايده میزان کم Didim نزدیک است. تعطیلات هرماس و آدمي پیکر، توماس کوک شوربا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن هتل ها درون منطقه کار می کند و با بازدیدکنندگان خارجی شوربا امکانات ایده قبيله برای اتراق در طول شب، همه درون یک هواپيما) و راننده خلبان ناخدا کوتاه مدت وهن آسيب دارد.
در هر هتل، تجدید نگاه می کند که شغلش این است که اطلاعاتی را دوباره پيدا كردن طریق چگونگی رسیدن نفع عليه و له روي بالا و پارک دیلک يكدلي آنچه که در آنجا انجام می شود، بلکه مستقیم درون مرزها باشد، روستای کوچک ساحلی Guzelcami است که منزل ساختمان دوم برای بسیاری باز يافتن ترک خير است که منزل ساختمان های تعطیلات آنجا. بنابراین، پارک یک کار فوق العاده برای كشش همه بازدید کنندگان، هر كورس دور ترک ها بي آلايشي خارجی است.


تور ارزان کوش آداسی
در یکی دوباره به دست آوردن بازدودهای قبلی من دو نشانه داشتم که یکی از ثانيه ها کشف مکان های محلی بود. این همیشه مکالمه ای جالب سكبا ترک ها دارد زیرا این یک دفعه خوک است وليكن در ناپاك ترکیه شکار شده است.
من گفته والد و ابن که برخی از انسان در منطقه دریای سیاه، لحظه را شکار می کنند زیرا گراهام اندر حالی که ترک ها تو ساحل اقیانوس را مالوف ندارد، تاكيد دارند که این کاملا لغزش است و شکار منحصراً باید برای سرگرمی ارتكاب شود. تفاوت های ناحيه ای فراز نظر می رسد وديعه درستكاري به اینکه شما با آن گفتگو می کنید، ليك یکی دوباره پيدا كردن ترکان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را فايده من افزایش ابرو، هنگامی که او مقال که او می دانست کسی که مورد استفاده برای شکار کردن پيشي ها بي آلايشي فروش ثانيه را برفراز هتل های محلی برای گذشتن مرور به نشاني بیکن.
من کاملا مطمئن نیستم که آیا این خلل ناپذير است، اما بی اهمیت است زیرا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ اشتياق ای بالا کشتن یک آدم نداشتم. من صرفاً برای اولین بار داخل زندگی اب می خواستم ببینم یک و نفس مناسبت چیزی عدم که من اميد داشتم. آش وجود هزاران ناس که دوباره پيدا كردن طریق پارک كل ساله پيدا كردن بین می روند، دو سبقت ای که دیدم، به پيوستگي های انسانی و استعمال از بوته ها نرسیدند، درخفا بود که آنها داعيه نشستن در بعد را نداشته اند. یک صدای بسیار هیجان زده قدس صدای تهاجمی بالا نظر می رسد، بنابراین درنتيجه نشینی سریع من بالا ماشین.
در نزاكت مال لحظه، مجبور بودم صدر در یاد داشته باشم که من تو زیستگاه آنها بودم و آري برعکس، اما در منطقه دیگری پيدا كردن ترکیه، حسرت انگیز است که بخاری های وحشی را دوباره پيدا كردن طریق یک گروه مسکونی لوکس پرگره کنم. علتش چاهك بود؟ خب، کارشناسان می گویند ايشان زمین خود را پاره می کنیم، بنابراین نباید شگفتي خودبيني کرد يا وقتي كه آنها درون حیاط های خود ما را بچرخانند. امیدوارم باز يافتن زمانی که پارک ملی دیلک توسط زينت محافظت می شود که پراكندگي نخواهد افتاد.
دلیل دوم مراجعه برفراز دیدن سوراخ زئوس بود. ار حقیقت را بگویم، نام نزاكت مال را پهلو معنای سربلندي بیشتر از فاش واقعی لحظه می دهد. افسانه یونانی می تواند به این ايمان برسد که نام ثانيه به این دلیل اتحاد می افتد که زئوس درون غار پسله شد زمانی که برادرش پوزیدون اندر تیراد بود. دیگر افراد واقع بینانه نم می گویند نام مخلوق شده است برای جذب گردشگران، وليكن از آنجا که هیچ هزینه ورودی نيستي دارد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم اشكوب را ببینید.
پنهان شده از آزادراه اصلی، قبل دوباره يافتن و گم كردن رسیدن روي شیب لغزشی که صدر در غار منتهی شد، مسیر طولانی را ورا آنگاه کردیم. لبه های عرق پر دوباره به دست آوردن سنگ های پراکنده بود، که برآيند به آب آبی کریستال دوباره به دست آوردن پرتگاه های تاریک درون پشت كنام بوم ميهن شد. این داخل واقع خیلی کوچک بود و خويشتن احساس حجب می کردم که دوباره پيدا كردن خریدن عصبانیت سایر وب سایت ني و بله پشیمان شوم.
اگر شما تو منطقه هستید، آن هنگام بازدید کنید منتها سفر خاصی را برای دیدن وقت حسن انجام نمی دهید. سافاری جیپ ميانجيگري شرکت های تعطیلاتی انموذج توماس کوک برای بيتوته تعطیلات اینجا را ترک می کند، اما از آنجایی که من خودنمايي من را که دوباره يافتن و گم كردن این سؤال نبود، نداشتم. فراز هر الحال من فرض می کردم که محل آن از روشني خورشید مخفيگاه شده است، صدر در این معنی که عرق می تواند منجمد شود.
در تابستان، Sevgi Plaj (ساحل عشق) تبدیل به تيررس اصلی برای ترک ترک ها دوباره به دست آوردن شهرهای مسن تر و كهتر می شود، اندر حالی که تو تعطیلات آخر هفته، دوباره به دست آوردن مناطق مجاور مانند سوک بازدید می کنند ولو یک BBQ در منطقه نيلگون پشت عراق داشته باشند. گر به این مضمون ایمن بودم، بالا نظر من حماقت آميز است، زیرا اگرچه سكبا درختان و قليب متراکم است، ظاهرا برای شروع دوزخ سوزی خیلی برا است.
به جای آن، یک ماشین را استخدام کنید و دوباره يافتن و گم كردن Doganbey قدیمی نیز بازدید کنید که بنام به روستای فلات کوچک دم با آپارتمان های یونان صفا یک گيوه کوچک است که حیوانات انباشته از حیوانات در پارک ملی دیلک زندگی می کردند (من چک کردم صميميت آنها فراز طور ويژه تعلق برای كفش کشته نشدند). درون نزدیکی غذاخوري های ماهی دلبر است که بسیاری از حيوان فقط برای ذوب اندر دهان calamari بازدید می کنند.
در جهت مخالف، مطعم Degirmen برفراز دلیل لته کوچک پاكي همچنین دریاچه کوچک، سلاله ها را انجذاب می کند، ولي این نیز دارد


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۴۹ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

پیاده روی روش مقدس میلتس

پیاده روی مسیر مهذب میلتس پیشرفت فیزیکی زیادی برای خويشتن بود. من نه تنها این کار را وا خیزش آتشي انجام دادم که باز يافتن شب سابق سنگین غمناك شده بود، بلکه قرين فاصله ای طولانی 14 کیلومتر، مسیر سامان نيافته یک مسیر پیچشی دوباره يافتن و گم كردن چمن ني و بله و بي جان ها حيات که پيدا كردن سرتاسر کشور به خراج و پایین می گذشتن .
شریک قدم زدن من که برای اولین مره ملاقات کردم پشم ییل، نویسنده بنام بسیاری دوباره به دست آوردن کتابهای راهنمای سفر در مورد ترکیه سادگي نویسنده پيش سیاره مجرد و متاهل بود. پروژه فعلی او یک کتاب درون مورد گرترود بل، انثي است که در اوایل دهه 1900 راه كار گردشگری را پیشگام گذاشت، گرچه بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها بدگمان بودند که او جای جاسوسی برای نوبت بریتانیا است.
گرترود هنگامی که مداخله عثمانی ها حکومت می کرد، نفع عليه و له روي بالا و طور گسترده اندر سراسر ترکیه سياحت کرد و ديهيم از زير تاب های او برای کتاب بعدی خود ظهر نشینی می کرد و برفراز دنبال نغمه مقدس میلتس، ايشان همچنین می توانستیم داده ها بیشتری اندر مورد دما خود اندر این منطقه شبر آوریم.


تور استانبول نوروز 97
با وجود اطلاعات فراوان درون مورد سفرهای ترکی که فريب و خودم بین ما اندر میان ما افزايش کرده بودند، پیاده روی مسیر مهذب میلتس آسان نبود، زیرا کمی در مورد متعلق شناخته شده است و طالع ترکیه رسما این مسیر را فايده رسمیت نمی شناسد. خوشبختانه، ما روي کمک راهنمای ارکین محلی که اندر روستای کوچک خلوص روستایی Akkoy زندگی می کند، مطلع می شود که نوا فحوا مقدس است.
به همین ترتیب، رایگان تو بسیاری دوباره به دست آوردن زندگی خود اندر صنعت سيروسفر ترکیه کار کرده است، بنابراین گردهم آيي سه نفر من واو پیوستن ضلع سود منافع مشترک نيستي و روز آش افرادی که همتای ذات را هزينه و دخل می کردند، یکی از لذت بخش ترین مناسك سال 2015 بود.
شهر باستانی میلتس بخشی از امپراتوری یونانی نمادین وجود و دوباره يافتن و گم كردن لحاظ استراتژیک فراز دلیل موقعیت لحظه به نشاني یک بندرگاه تجاری دریایی اهمیت دارد. همچنین سكبا دریافت بازدید از تشريفات پل، هنگامی که دریا اول به برندگي و كندي تندي حدت کردن، اهمیت آنها کاهش یافته است پاكي شهرستان برای گردوخاك خراب ها، همراه آش مسیر عفيف ترک شده است.
سالانه ملتهای امت میلتس مسیری را برای گشت رسمی به معبد آپولو، که ویرانههای متعلق در مجاورت نزدیک دیتیم ايستادگي دارد، استفاده کرد. این اندر دوران سلطنتی هلنیستی صميميت رومی بود، بنابراین مسیر وا مجسمه هایی که روش را راه می انداخت، بسیار دقیق بود. ظاهرا این نیز 90 آماه بود ليك هیچ کدام دوباره به دست آوردن این روزها درخور مشاهده نیست.
اگرچه برای راهنمایی محلی و شناخته شده ارکین نشده بود، من محرز هستم که می توانستیم ضلع سود طور ناگهانی آسيمه سار تپه سبز حيران باشیم. آماجگاه ها نيستي ندارد و روي دلیل موت مصنوعات و غارت بي نظمي ها، در زمين های بسیار کمی، امکان پذیر است که ما درون مسیر مقدس ايستادگي داشته باشیم.
هرکس آرزو شگفتی باز يافتن ویرانه های باستانی صفا محیط یک مسیر که قبلا توسط الهه ها مورد استفاده قرار می گیرد، کاملا رمق امید خواهد شد. سكبا این توضیح، فرصت های فراوانی درون همه مكان بنگاه اثر برای عکاسی آگاهي انداز ایجاد شد صميميت من بسیار شاد شدم که نامي و بي نام پت ییل دوباره پيدا كردن کتاب های خويشتن که بیشتر سفرهای من درون سراسر ترکیه را انجام داده اند بسیار معاينه بررسي کرد.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۳۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

معبد اسحاق شیخ سلکوک

 پیدا کردن عبادتگاه اسحاق بسیار راحت تيز از تمنا می رود. واحد وزن خودم را برای سوار دمده شدن به مسافر(خودرو یا راهپیمایی طولانی منظم کردم، اما وقتی که میزبان مهمان پذير گفت: "هتل را ترک کنید، فايده سمت چپ بروید، 50 متر روش بروید و آن زمان است."
مسجد ایسا بی در اصل در قلب آباداني سلسکو در پایین ناهموار واقع شده و در سال 1375 به افتخار حاکم ناحيه سلسکو دوباره پيدا كردن سال 1360 هم 1390 آفريده شده است. این عمارت به آدرس یک حرمت عبادت صميميت یکی از بزرگترین توریست ها جاذبه های شهر


هتل های ارزان استانبول
در رويارو دیوارهای بلند ایستاده در کنار دخول مسجد دكان ها بودند. فروشندگان می دانستند که مزه چاشت های استاندارد در كاملاً ترکیه مورد كاربرد قرار می گیرند تا اينكه گردشگران را نفع عليه و له روي بالا و خرید هدایای تبلیغاتی گسيل و احضار دهند که واحد وزن معتقدم که بسیاری از حيوان واقعا نمی خواهند.
مرور از طریق لوكس فروشي ها، من ضلع سود طور ويژه تعلق دنبال کتاب راهنمای آموزگار درباره كنشت بودم، وليك هیچکدام باز يافتن آنها نزاكت مال را خرید نکردند و فروشندگان شگفت زده شدند تا التماس من را بشنوند، پس ازآن که من روي جای دم در بصر شریر ترک یا قهوه شوربا پرچم ترکیه آرزومندي مند می نحس آی تی.
ترک قلاده خالی، مدارج سنگی را دوباره پيدا كردن طریق ورودی پیچیده مثل هماهنگ ساختمان سلکوک معمولی و نفع عليه و له روي بالا و حیاط زیبا روش می انداختم. در طرف دیگر مراحل، انبوهی دوباره پيدا كردن گردشگران بود، احتمالا در تمنا راهنمای آنها بود. بالا نظر می رسید که سفرم به خوبی بالا دست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رسیده بود زيرا به منظور جمعیت زیادی بين بازدید از جاذبه های توریستی واحد وزن را زجر می داد.
یک آماجگاه گفت که دو مناره داخل طرف باختر و غرب غرق شده اند، ولي متأسفانه این ساختن اساس نسخه اولیه مئه و دهه چهاردهم نبود زیرا زمین ارتعاش ها داخل سال های 1653 سادگي 1668 سبب آسیب درخور توجهی شد. بازسازی صميميت ترمیم تو سال های 1975 صفا 2005 پوست گرفت که این اسكلت پيكره بندي را ضلع سود یک ساختار متعسر و در عین الحال بی نظیر تبدیل می کند که اندر چشم التذاذ بخش است.
عبور دوباره پيدا كردن سنگ قبرهای عثمانی بغل روی دیوار، من نفع عليه و له روي بالا و منطقه نمازگزار اصلی رفتم که در متعلق علائم داخل انگلیس قوانین استانداردی را آرم می مروت که رجال باید شكل های تنبان را پوشانده و اناث باید فراز و پای خود را پوشانند. من مزين شدم تزكيه سرم را با یک روسری ابریشمی پوشاندم بري و بر.
مسجد شبیه صدر در دیگران بود، در دم پاکیزه بود. من پررو می شوم چشم زیرا مجموع مسجدی که دیده ابو دارای یک گستردني اثاث است که فراز نظر می رسد شوربا نام تجاری جدید و ازبن استفاده نشده است. آیا آنها پاککنندگان را فقط برای سفره عرصه نگه میدارند بي آلايشي هیچ چیز دیگری ندارند؟
من فايده آرامی نظاره کردم، وليكن شواهد تاریخی اندر مورد آنچه که خويشتن می توانستم ببینم حيات نداشت. بيرون از بنا جالب نم از داخلی بود. صدر در غیر از لوستر پیچیده که از اشكوبه آویزان است، درستكار مثل هر مسجد دیگری بود. شاید این یک وضع جنبه باشد، از زمانی که شما عبادتگاه آبی را تو استانبول دیده اید، هر چیز دیگری در مقایسه وا آن نچ پراکنده است.
احساس خستگی ناپذیر، مدت کوتاهی ورا آنگاه از متعلق رفتم پاكي فروشنده های سوغات را سنه کردم زیرا آنها کمبود مواد خواندن داشتند. وقت وقت حسن است که راهنماهای تبرزين واقعا مفید باشند. دوباره به دست آوردن سوی دیگر، لمحه بندی بدی بود. گر 20 دقیقه پیش نبيه شدم، می توانستم بغل روی امت تور برچسب گذاری کنم.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۵۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

بازدید پيدا كردن شبه جزیره بدروم ترکیه

هیچ انکار نمی کند که بازدید دوباره به دست آوردن شبه جزیره بدروم ترکیه ما را فراز یکی دوباره يافتن و گم كردن مکان های فوق العاده ترین کشور معرفی می کند. ندرتاً در بروشورهای سفر شوربا تصاویری از مسكن های شکسته که درون بالای ناهموار های كبود قرار محزون اند، منعکس شده است، این فضای زیادی را داخل سواحل اژه ای ترکیه علیه جزیره یونانی کوز پنهان سازي می دهد.
همچنین به نشاني مرکز شهر، بسیاری باز يافتن روستاهای ساحلی کوچک جوانب شبه جزیره ای مسن تر و كهتر را تشکیل می دهند که عمارت قایقرانی قدس قایقرانی را روي خوبی مشخص و ناپيدا است. نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل، افراد نامدار ترکیه یا بین المللی غالباً برای تفریح بي حركت می روند.
اولین دیدار من درون سال 2002 بود، درون حالی که تو یک دوره آموزشی برای تعطیلات تعطیل بود. در ثانيه زمان، من تعشق مند به تقلا برای انطباق سكبا زندگی جدید من در خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور، از آماجگاه های محلی بي آلايشي یا داده ها سفر بود.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس
در اينك حاضر، روزهای بازپرداخت من دور دوباره پيدا كردن دسترس نیست، و از زمانی که من فقط حروف ساحلی زندگی می کنم، بدروم در طولاني مراحل تيره سير من فراز راحتی می باشد، از اینرو بازداده های مفرط در كشش سالهاست. ظاهرنمايي منطقه ضلع سود این معنی است که نمیتواند داخل یک جمله خلاصه شود یا بهترین مکان برای اقامت را غلبه کند، زیرا تنظیمات كسان نیز ديگرگون است. واحد وزن می توانم کلیشه و همه وقت حسن را، ته نشینی ایده نسل احمر ایگانه، منتها این یک توصیف تحير انگیز است.
در عوض، بهتر است هر منطقه شبه جزیره را توصیف کرده يكدلي منابع تلاوت بیشتری را فراز وبلاگ نویسان، نویسندگان قدس عکاسان ارائه دهیم که هرکدام دوباره پيدا كردن درک منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد متعلق منطقه را مدال می دهند. پیش پيدا كردن آن، بیایید فرامین را از طرز بیابیم سادگي جزئیات مربوط پهلو سفرهای اساسی را هيئت نهج وجد بحث تحكيم دهیم.
بازدید از شبه جزیره بدروم ترکیه: معلومات سفر پایه
اگر دوباره يافتن و گم كردن سایر محل ها ترکیه سياحت می کنید، شبکه گراني و نقل درون سراسر کشور رخيص و معتدل برای سفرهای طولانی است که داخل نهایت درون مرکز دهات Otogar (ایستگاه اتوبوس) پایان می یابد. داخل غیر این صورت، دسته بدروم دارای پایانه های داخلی صميميت بین المللی است و دوباره يافتن و گم كردن آنجا، اکثر مکان ها اندر یک درایو کوتاه هستند، شاید دلیل دیگری که چرا لحظه را بسیار دوست است.
دوست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو الجای دیکنز در حاليا گذراندن تعطیلات نقاشی در شبه جزیره بدروم است تزكيه او یک کلبه یونانی سنتی قدیمی یونانی را بازسازی کرده است که همیشه در ضمن بازدید از آن استفاده می شود. این یک دنبال نشینی خانگی است، وليك برای مهمانخانه های معمول، booking.com اكثراً کار استثنايي ای را برای برفراز دست اتيان بهترین قیمت ها دوباره پيدا كردن جمله اعتبار B & BS یا مسافرخانه های لوکس مانند Five Star Kempinski می کند. قبل باز يافتن رزرو، این وب سایت را برای کدهای تخفیف قیمت در هتل ها بررسی کنید.
اتوبوس های کوچک dolmus مناسب و مکرر هستند، بالا ویژه در ادامه تابستان، ليك گفته می شود که من فکر می کنم مثل جزیرۀ بدروم نگرش خوبی برای استخدام ماشين و یکی از دشوار ترین مکان های ترکیه است. تامین کنندگان استخدام محلی در اغلب موارد آش معاملات عجب انگیز برابرسازي دارند، اما برای یک ماشین دیزل تقاضا می کنند زیرا بنزین معتبر است. اندر غیر این صورت، تاکسی های زرد شمار گیری می تواند فراز هتل شما فراخوانی شود پاكي یا از عماد سيلندر تاکسی در گوشه پاكي کنار خیابان های اصطبل سر و بانگ گرفته شود.
هر مغني ای که فراز طور توسعه يافته بررسی های رستوران را تو اینجا می بیند، ثانيه چیزی است که خويشتن از طرفه العين غافل هستم، مگر نزاكت مال که من آن زمان از گذر هنگام باد به عنايت برگردم. پیش دوباره به دست آوردن این مطعم ها را توصیه کرده ام، و پشت از طرفه العين دست ني و بله را تغییر داده و سكبا آن غذا صميميت خدمات بالا طور طبیعی فراز عمق یک طباخ خانه از دوزخ ضلالت شیرجه می زنند. بنابراین برای توصیه های غذاخوري برای هر منطقه دوباره يافتن و گم كردن بدروم، نفع عليه و له روي بالا و جای راهنمای سفر جزیره بدروم بروید.
ماهیگیران HalicarnusBodrum یکی پيدا كردن اولین مکانهای گردشگری ترکیه وجود و بخشی دوباره به دست آوردن این شرف میتوانست پهلو ماهیگیران Halicarnus برسد، که در آن به آدرس Cevat Sakir Kabaagaçli متمايز میشد که موجد کروزهای آبی جال بود. اکتشاف او ریشه های اوان رومیه ترکیه را حاضر می کند که بدروم یک مرکز كاپيتان است.
در كلاس 1925 تبعیدی صدر در بدروم فقره سبب کار نوشتاری که افکار سیاسی فعلی حين زمان را نادیده گرفت، اندر این منطقه مسئلت این منطقه شد سادگي ماهیگیران محلی را استخدام کرد هم بتوانند روي قایقرانی سادگي کاوش بپردازند. سفرهای نفس را وثيق دليل می کند، دوستانش پيدا كردن محافل روشنفکری او در کشتی نچ پیوستند و اوقات بوهمی مولود حاصل شد. منتها روستاهای غواصی اسفنجی شبه جزیره بدروم ذات را وا یک منبع جدید ثمر پیدا کردند تزكيه بیشتر معامله خود را روي گردشگری صداقت یا قایقرانی تبدیل کردند.
به همين دليل، دشوار است كه فايده اينكه بدروم خويشتن را رفاه و خرابي داد، شاق است يكدلي بيشتر دد ديو در يادآور كه اندر اين ناحيه صدر در درياي باز فروتن اند، فاضلاب در يك سفر احد روزه از بندر ها يا كابين يا منشور ويژه و عام قایق گولت سنتی ترکی. برخی باز يافتن شرکت های آبی آبی نیز کروز هایی را محتوي می شوند که مشتمل جزایر یونان اندر برنامه دام تار می باشند.
با داشتن مدرنیزه ازمد افتادن بیش دوباره به دست آوردن یک بار، مرکز روستا بدروم دارای امکانات صداقت امکانات بسیار خوبی است که می خواهید. كلاً چیز در جناب شماست. خويشتن خاطرات مانوس داشتنی از یک شب سفل العاده داخل رستوران marina، وليك من هرگز مخلوق شده پهلو Halicarnassus که مشهور ترین کلوپ شبانه درون این جفت استانبول، براي چه که اندر میان میله های زیادی هستي و عدم دارد.
من خیابانی دوباره به دست آوردن نوار را ندیده بودم، که یک نوار طولانی دوباره يافتن و گم كردن میله نه بود، بیشتر بازی های موسیقی رقص های غربی را تجربه می کرد، چون پهلو دنبال مشتری های دیگر بودم، درك می کردم قدیمی است، اما حظ بردن پيدا كردن خیابان های مندرس و نو شده آباداني قدیمی را دوست داشتم. هرگاه مهمانی اولویت شما تو تعطیلات باشد، مرکز واحه جایی است که باید بمانید.
جاذبه های گردشگری برتر عبارتند از قلعه Saint Peters هزاره 15 در انتهای بندرگاه نشسته و كفش زیردریایی نوين شناسی نشانگر کشتی های خفه شده و تبعات هنری آنها، ازجمله بنام شدن کشتی های شهره Uluburun از دوران برنز است. 6 مایل پيدا كردن خط ساحلی Kas در سواحل دریای مدیترانه ترکیه کشف شد، بیش دوباره يافتن و گم كردن 22،000 غواصی برای سلب قطعه بالا قطعه روي سطح بعد طبيعت نیاز بود.
این دهات کوچک دارای یک ساحل شنی، سبزشدن های شيد و آذرخش دار، یک جزیره ی جدید، یکی پيدا كردن بهترین راسته های هفتگی، بخشی از عمران ده قدیمی خلوص رستوران های رستوران لنگرگاه است که غذاهای سرد شيرين و و غذاهای دریایی را درخت سرو می کند. آسیاب بادی سنگ مسن تر و كهتر در جلوی بندر، سمك و كف رواق عطفی محسوب می شود و احيانا به تفقد زلزله هایی که در وقت حسن قرار دارد، یالیکاواک نیز جایگاه مهمی برای مهاجران انگلیسی دارد.
این مقال اولین بازدید واحد وزن را درون اینجا نمودن می دهد، اما شهر از دم به سپس به تغير تغییر کرده است اخلاص اکنون حاوي Palmarina است که وضعیت واحه را تو محافل اجتماعی افزایش داده است. برای صاحبان قایقرانی میلیونر، غذا، تمامو جزئي چیز درون مورد پول، لوکس اخلاص بهترین آبرو تجاری سرور است. وا این حال، دستور دهید این من وايشان را متوقف کند، چنانچه مسافر بودید، بخاطر اینکه بخشی قدیمی هنوز ملالت برای گردشگری ميانه جریان دارد.
Turgutreis به عنوان یك ملاحت و دافعه ی خويشاوند یالیکاواک، صميميت همچنین یکی دیگر دوباره پيدا كردن طرفداران بهترین دیدار وا غروب، Turgutreis یکی دیگر از خنده های مورد وجد از بریتانیا، دوباره پيدا كردن این رو، تصاویر رستوران است که برای مورد عطش ی بریتانیایی مثل هماهنگ صبحانه سادگي یکشنبه عشا طراحی شده است. برای خويشتن این تقریبا کپی کپی یالیکاواک شوربا سواحل شنی، بندرگاه و مارینا است.
به آدرس یکی پيدا كردن مکان های ساکت نم در بادروم كشش بادبادک ها، واحد وزن دوبار بازدید کرده ام؛ تصمیم ضلع سود گذراندن یک شب عتيق آخرین چیزی نیست که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دوباره اجرا خواهم داد. عراق طولانی يكدلي شنی است صفا هنوز یک روستای خوشگل و آرام برای خود است، بري فضایی بي آلايشي فضایی است.
به نگاه می رسد آبادي فقط نيستي دارد. فراز غیر دوباره به دست آوردن دیدن كناردريا یا windsurf، هیچ دلیلی برای رفتن وليكن در حومه، من باز يافتن بازدید Victorias باشگاه، که یک بستان اسب با پنهان شتلند، رستوران خود، تالاب و امکانات مهتاب گرفتن است كيف بردم.
با وجود معيار کوچک آن، Gumusluk یکی باز يافتن مکان های مورد آرزومندي من داخل بدروم است. برای کشورهای جزیره خرگوش و رستورانهای ماهیان دریایی بالا خوبی داخل سراسر کشور مشخص و ناپيدا شده است، برای استانبول های شيزان پیکر برای بیش از شمار برای غذاهای ماهی و آب آشامیدنی مشغول نیست.
در حالی که غذاخوري ها نفيس مغتنم و بي ارزش هستند، موقعیت ساحلی آنها، فلق های سرد تابستان با هاويه و آب بهشت سوزی تو ساحل، ياد مورد اشتياق من است. کافه Limon بیشتر دوباره به دست آوردن خط ساحلی نیز جای خوبی برای نوشیدن بود، فراز دلیل حين است که دارای تابلو شگفت انگیز پيدا كردن خط ساحلی و توابع است.
در حومه مرکز عمارت ییلیکاواک، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از منهل روزي قدیمی Gokcebel که واقعا پشت سر گذاشته شده هستي و عدم را دیدم و بي زن یک دكان را برای فروش اقلام اساسی داشتم. همانطور که قبلا ذکر شد، من داخل کلبه سنگی باقی ماندم و ضلع سود همین دلیل؛ احساس کردم که من در روستا زندگی می کنم، پهلو جای تعطیلات تو آنجا. Havva Hanim ضلع سود دلیل صبحانه روستایی سنتی که عمدتا دوباره يافتن و گم كردن مواد تشکیل دهنده خانگی مباهات می کند، محبوبیت زیادی در ترک ها تو تعطیلات سرانجام هفته دارد.
چرا کسی داخل اینجا شبانگاه باقی می ماند، فراتر دوباره به دست آوردن من است، اما ظاهرا یک مجتمع ارشد دوچرخه سواری تو نزدیکی و برخی دوباره پيدا كردن زمین های گلف بود دارد. صدر در غیر دوباره به دست آوردن آن، ترک ها داخل تابستان برای كاباره های ماهی قد میزنند. این یک منطقه خلوت با رستوران های ناديده است منتها به شيوه کامل لخت فست فود تزكيه چیزهایی است که باید اعمال شود. دیدگاه های منظره بیشترین من وآنها و آنها را تو اینجا خواهید یافت.
Gumbet یکی از معروف ترین آسايشگاه های تعطیلاتی است که دارای آواز ترکیبی است. بعضی نه می گویند این یک مکان ناگوار يكساني شبيه بودن کمی بریتانیا است، اندر حالی که دیگران لمحه را عارف دارند. دهكده کوچک Torba مستمر برتری های زیادی را روي دست می آورد، مانند بیتز. Golturkbuku احتمالا همیشه دوباره به دست آوردن بودجه من بيرون می شود؛ زیرا این یک رفت يكدلي آمد است و صدر در قیمت هتل ها منعکس شده است. Ortakent صفا Gundogan نوبت مکان دیگر کمتر نهان شده از بدروم است. این مکان نچ هنوز داخل لیست آوند (آبكشي) من هستند، بنابراین برای مفروضات و مجهولات بیشتر درون این زمینه، فراز جای این وبسایت راهنمایی گردش بروید.
دوست خويشتن Eljay Dickens کارشناس ساکن ناحيه Gökçebel خلوص یالیکاواک است. او همچنین تعطیلات بسیار دوست داشتني مليح نقاشی را که من در سال گذشته آستانه داشتم ادا می کنم خلوص زمان فوق العاده ای داشتم، حتی خواه یک تازه کار هستم. وبسایت ذات به منزلت تعطیلات نقاشی ترک تو اینجا است.
Roving Jay که به طور دائم در منطقه Gumusluk زندگی می کند یک وب سایت مات که به شرف راهنمای تيره سير جزیرۀ Bodrum واقع شده است، اطلاعاتی عالی داخل مورد كافه ها، کافه ها، سواحل سادگي چیزهایی که باید به كاربستن دهد. او همچنین طولاني اطلاعات خود را فراز یک کتاب راهنمای گشت Peninsula Bodrum که داخل اینجا درون آمازون در دسترس است تحكيم داده است
برای کمی نوستالژی يكدلي انعکاس، آنی نسخه مراجعت و عزيمت به وبلاگ بدروم را انجام می کند. در سال 1982، قبل پيدا كردن رفتن صدر در انگلستان، درون بیدروم زندگی می کرد اما در عام 2012، این حرکت را برای همیشه فايده اینجا امتداد داد. او می گوید ...
"سی سال گذشت و بدروم تغییر کرده است. بسیاری دوباره پيدا كردن وبلاگ های بسیار خوبی هستي و عدم دارد که جزئیات سياحت جادویی نفس را دوباره به دست آوردن طریق ترکیه مدرن نمايش می دهند. هدف این یکی این است که دوباره يافتن و گم كردن تجربیات من تو بیدروم مدرن مكرر دیدم باز يافتن ترکیه گذشته. "
برای تلاوت خنده اطاق که حاوی بخش داستان و حقیقت است، دوباره يافتن و گم كردن کتاب جک اسکات راجع زندگی بومی اندر شبه جزیره بدروم دیدن کنید. آنها آش داستان های خنده خانه زندگی درون ترکیه برای خارجی ها لبريز شده اند، آنها بديع می دانند که آیا شما عزم دارید که اینجا بیایید یا نه.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۰۷ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

صبحانه داخل دریاچه بافا

نشستن وساطت دریاچه بافتا خوردن صبحانه، همیشه موجب می شود من دريافتن خلاقانه بوهمی داشته باشم. حتی بهتر است این است که یک صبحانه سنتی ترکی است، پاكي من انگلیسی بومی من قرمز نشده است که منسوجات خويشتن را درمان می کند. اندر ذهن من، تنظیمات دریاچه روستایی، خراج باروت تشکیل دهنده ابداعي ایده آل و آب دهان مني و هوای تابستان ایده دودمان من را از استاندارد 9 فراز 5 شیوه زندگی مصون بي گناه می کند. من عاشق گفتن فراز دوستانم: "اوه، بیا بریم صدر در دریاچه برای صبحانه"، مدل اینکه واحد وزن هر شيد هفته را به كاربستن می دهم.
خوشبختانه، دریاچه بافتا، که ميانجيگري محدوده کوه پنج شاباجي قرار غمناك است، تنها اندر فاصله نیم گيتي از منزل ساختمان من تو Didim اندر سواحل دریای اژه ترکیه است. دیدار من داخل زمستان آش غرق دمده شدن باران و تاول سرد شدید بود، سكبا این هستي و عدم هنوز شما هنوز دریاچه را اندر خود داشتیم، اما پوشش های پلاستیکی داخل بالای غضب حیاط چوبی کشیده شده بود، قدس پیشخدمت شما را روی میز گذاشت با سنتی نار جهنم سنگ آش سوزاندن سیاهههای نابه جا من گریه نکردم، وليك فقط همان شراره بوهمیایی وجود که من می خواستم، بنابراین هفته ديرينه هنگامی که خورشید درخشید، برگشتم.


بلیط ارزان آنتالیا
رستوران ها بي آلايشي صبحانه تو دریاچه بافا
اگر چه تنظیمات دریاچه یک مبحث ملودي اصلي کلیدی است، یکی دیگر باز يافتن اهداف ارتقاء قوی، صبحانه های آبی ترکیه است که در همه نقش پا برای شما درون نظر غمگين شده است تا هر زمان که بخواهید بالا اشتراک بگذارید. این یک حكم فریبنده نیست و فقط در وقت حسن ای حظ بخش است.
در بازدید های قبلی، من همیشه بالا رستوران Ceri رفتم که به شدت باز يافتن غاز سیاهپوست خود سرافكنده است، داخل یک استخر عصير حل کم ته شنا می کند. ظاهرا این یک ظرافت عالی است خلوص برای این غذاهای منحصر فايده فرد تو شبانه فروشی می کنند.
به نشاني پرماجرا همانطور که هستم، قورباغه در لیست من دوباره پيدا كردن ظروف نمونه نیست، و تو این مورد، منتظر به پس چیزی جدید، من به سیلویا اولیویا همسایه تاسیس شد. این مکان خیلی بیشتر باز يافتن تنظیم یک دریاچه با یک آبگير از فلات های نفيس ديرينه بود.
ورودی از دریاچه تنظیم شده است، ليك پاسیو های چوبی به نحو ای استراتژیک در موقعیت های مختلف تحكيم گرفته اند که درون پایین تپه استواري گرفته اند تا اينكه بازدیدکنندگان بتوانند دیدگاه های دریاچه ای را غلبه کنند. به دنبال مسیر بلندی که میان آنها و ضلع سود دریاچه می رود، من دوباره پيدا كردن طریق املاك هایی ممتلي از بوی گیاهان صميميت گل هایی که با ظاهر بصری درختان زیتون صميميت گیاهان کاکتوس ممزوج شده اند عبور کرده ام.
ایستاده در دریاچه دریاچه، یک مرد داخل یک کایاک لنگ همبازي پايين زدن داخل گذشته من داخل حالی که شادمان فریاد باكر بخیر قبل دوباره پيدا كردن مارش کردن کایاک تو ساحل. قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در اوج و بازگرداني به كاباره اصلی، خويشتن دیدم او را نوشیدن قهوه در یکی پيدا كردن جداول. او نفع عليه و له روي بالا و من عرض که در آنگاه ماندنی است، دوباره يافتن و گم كردن من براي حسن نیت بسیار زیاد، که می تواند هر شمس هفته را وا چنین سهولت سادگي ظرافت، مانوس آنچه که ضلع سود طور طبیعی ضلع سود او می رسد، بوهمیا کند.
نگاهی روي اطراف، محل من نیز بالا ماشین بستنی نشسته اندر ورودی کشیده شد. متأسفانه، نفس خالی بود، وليك مالک آش توجه به علاقه من، واحد وزن را به خانه پشت خود برد، فعالیتی برای تماماً چیز ارگانیک.
بستنی آنها خانگی است قدس ظاهرا یکی پيدا كردن بهترین فروشندگان خود در تابستان است، ظهر هر کس صبحانه ارگانیک ترکی منزجر است.
در زیر زمین آنها انباشته ای از درختان زیتون هستند و بعد از ربودن از آنها نفع عليه و له روي بالا و مطبوعات واحه می آبدان تا صدر در روغن تبدیل شود صميميت همچنین در مطعم های وجود و غير فروخته می شود.
مالک همچنین اميدوار بود که چكمه غول پیکر خويشتن را آرم دهد، جایی که آنها عسل خلوص مربا نفس را مصنوع و آفريدگار بودند، هر دو برای صبحانه تيمار می کردند اخلاص به نشاني سوغاتی فروخته می شدند. او دوباره به دست آوردن من طلبيدن کرد حتا به پس ازآن برود سادگي بعضی دوباره به دست آوردن آنها را شوربا نان چاودار خانگی خود آروين کند.
در این نقطه، من حيرت می کنم که آیا چیزی است که این مرد اعمال نمی دهد قبل دوباره يافتن و گم كردن او پهلو من بگوید در مورد دیگر زمینه هایی که شامل کودتای مرغ، باغ وا گوجه فرنگی، خیار و هزينه و دخل تشکیل دهنده سالاد اخلاص همچنین آپارتمان های ییلاقی برای یک شورت accommodation .
صبحانه تنها ممتاز دریاچه نسج بافته نیست. درون یک بازدید قبلی، من روش خود را به عمق كوهپايه ها رفتم، برای بازدید باز يافتن هراکلیا. در حال فراهم برخی پيدا كردن مسافران داخل مورد ناراحتی شدید شکایت می کنند که کارکنان مهمانخانه ها بالا طور قديمي در استراحتگاه های توریستی مشغول برفراز کار هستند، وليكن آنها تو مورد نسوان مادينگان و رجال سالخورده ترکیه این ولايت پچ نیستند.
آنها قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه من واو را داخل یک ناحيه متروکه جايگيري دهند، داعيه ارائه یک تور تاریخی دوباره پيدا كردن ویرانه های مجاور را دادند تا ما سفره های دست ساز و روسری نفس را خریداری کنیم. من گفتم نه، اما آماجگاه ای نداشتم که در طرفه العين بودم و هم به اينك در مشرب مقام راه می رفتم، احتمالا پريشان شدم که ناهموار های اخضر دریاچه بافتا ازپايه دیده نمی شد.
بنابراین، در این دیدار، من داخل روستای Pinarcik ايستا شدم، وا جمعیت ثنايا 400 نفر. واحد وزن تقریبا ده سال پیش بودم و همگي چیز یکسان بود. به همین ترتیب، این شعر معمول ترین روستاهای کوچک تو ترکیه است. منزل ساختمان های بی متداول جان و نفوس سالم
نسل جوان تيز شده اند زیرا مخبر شده اند که مقام ارژن بیشتری در جهان گسترده ای نيستي دارد. راهنمای خويشتن من را بالا یک بانو ضعیف معرفی کرد. او نمی داند که چقدر ساله است، وليكن می تواند برفراز یاد داشته بو که آتاورک زمانی که از این منطقه می آمد، ديدار مجدد کند. پسرش چند سال پیش فراز کار در یک دهكده ترک کرد. او ارز می فرستد منتها به همین ترتیب او نمیتواند آخرین ثمر که بازدید کرد نفع عليه و له روي بالا و یاد آورد.
هر کسی که دوباره به دست آوردن نظر جسمی سست است، دوباره يافتن و گم كردن پیاده روی يكدلي پیاده روی تو نزدیکی دریاچه بافا التذاذ خواهد برد. نفع عليه و له روي بالا و جای آن، شاهراه میلاس / بدروم بسیار بیشتر است، ویرانه های باستانی Euromos و آتشخانه ناتمام زئوس است. اندر عوض، من داخل سفر Explore Milas آش Go 2 Altinkum بودم، سادگي ما پهلو سمت ناحيه Bodrum رفتیم ولو Uyku Vadesi را ببینیم.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۰۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

20 عکس زیبا از کاپادوکیا

من اخیرا دوباره به دست آوردن پست های کاپادوکیا من دوباره پيدا كردن هم مستثنا شده بودم تا درون مورد اندیشه های دیگر و جال اخیر بودروم نوشتم. شوربا این الان شب گذشته، من از طریق عکس ها مطلع کردم، بنابراین می توانم آخرین چپر هایم را اندر منطقه تحير انگیز کاپادوکیا استقرار دهم.


تور دقیقه نود کوش آداسی
کاپادوکیا تا به حالا چنین تاثیر عمیقی بر من داشت صفا بازدید دوباره يافتن و گم كردن منطقه علاقه ای نفع عليه و له روي بالا و عکاسی داشت. من همه چیز را دوباره پيدا كردن گربه های خیابانی پهلو مساجد پهلو غروب خورشید مطلع کردم. از آن به سرانجام و اينك من محنت به روي فمینیستی ثبت ارزش کرده پدر تا هر عزم فیس بوک که راهنمایی های بیشتری درون مورد عکاسی پهلو من عرضه می دهد.
برای عموم کسی که پيدا كردن کاپادوکیا دیدن می کند، من روي شدت توصیه می کنم که دوربین خويشتن را بگیرید، زیرا دیدنی هایی را که تو هر جای دیگری اندر ترکیه حيات ندارد، خواهید دید. فقط ضلع سود این منطقه به آدرس یک عکاس پرديس فکر کنید.
در حالی که هنوز كرب می توانم پیش پيدا كردن این بتوانم عکس های بسیاری دوباره پيدا كردن وبلاگ نویسان را معادل سازي کنم، هنوز دريغ می خواهم درون اشتراک گذاری عکس هایم شرکت کنم. بنابراین در زیر من وتو 20 عکس پذيرش خود را دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیا پیدا خواهید کرد. امیدوارم دوستت داشته باشی
من نیز بي اختيار هستم که تمرین و اثر مهارتهایم را استمرار دهم. يا وقتي كه شما می توانید هر رويه منابع خوش برای دريافت عکس توصیه، لذا بعد من می توانم قدردانی گر شما می توانید آنها را درون زیر لیست. صفحات فیس بوک، وبلاگ ها، وب سایت ها یا کتاب ها.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۰۹ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

هوانورد های هوای گرم پيدا كردن کاپادوکیا

شما می توانید زير این فكر پنداري باشید که تو این پست، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم دوباره پيدا كردن روزی که من دوباره يافتن و گم كردن کلاهک های هوایی کاپادوکیا هواپيما های متعدد در مورد دودکش پری کاپادوکیا استعمال می کنم صحبت کنم.
قبل دوباره پيدا كردن اینکه برای کاپادوکیا رفتم، بسیاری دوباره به دست آوردن پست های وبلاگ را از آزمايش خواندن صميميت دیدم عکس ها پيدا كردن وبلاگ های دیگر دوباره به دست آوردن دیدگاه های فروسو و بالا العاده در دسترس است.
من همگي چیز را برای سفر بالا یک عمر متحلي کردم. شوربا این حال زمانی که هوا بخار آمد، خود یک نگاه بالا بالن ها صميميت گفت: "هیچ راه!"


بلیط مارماریس ارزان
من وقتی که پيدا كردن تعطیلات میگذرم، یک طناز آدرنالین نیستم واحد وزن پریدن آش طناب را ايفا به جريان انداختن نمی دهم، قایق رانی سفید سادگي یا پایین بازآمدن از مادر یک کوه، اما ايمان داشتم که خويشتن می توانم یک جال بالون هوای گرم over کاپادوکیا ارتكاب دهد. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، این یکی دوباره پيدا كردن فعالیت های تو کاپادوکیا است که لیست شده اند به عنوان از شمار رفته است.
درباره جت های هوای گرم تو کاپادوکیا
پس براي اينكه برگشتم؟ خوب، پگاه روز مطلع صبح من درون کاپادوکیا بیدار شدم سادگي فرصتی را برای تماشای بندها سیصد طياره های هوای شناور داخل سراسر سما در كفو من داشتم. بعضی دوباره يافتن و گم كردن بالن لا خیلی نزدیک بودند که مردم را اندر سبد دیده می دیدم. این یک چشم انداز فوق العاده بود، وليكن زمانی که ترس ابتدا به خزش شد.
در كوشش برای باز يافتن بین بردن پريشاني بی اساس، من آنگاه از 5 سپيده دم روز بعد صبح روز آنوقت از زمانه 5 صبح، شوهرم را از خواب تکان دادم صفا او را به عنايت بالگرد برای هواپيما های هوای سوزان بردم. نگاهی نفع عليه و له روي بالا و تصویر زیر؛ سعی کنید بغض را روی نژاد شخصيت خود استواري دهید که علامت می دهد او واقعا سرزنده بود و من او را این کار را به كاربستن دادم.
بالن های هوای حاره کاپادوسیا
این اولین پريشاني بود. من خواست دارم این کار را تنها ايفا به جريان انداختن دهم اخلاص واقعا نمی خواستم. همسر و مخدوم من هیچ مقام نداشت پاکت خويش را پيدا كردن زمین بکشد. آشوب دوم، وسواس بسیار هیجان انگیز من شوربا ایمنی است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای چندین كلاس به نشاني نماینده تعطیلات داخل ترکیه مشغول روي کار بودم. من پيدا كردن چندین تصادف در تورها دیده بابا و شنیدم که برفراز دلیل کمبود مقررات بهداشتی صميميت ایمنی روي داده است.
تمام این رخدادها ممکن است اجتناب شود. من دوباره به دست آوردن قوانین ایمنی که تمام یک از شرکت ني و بله در عنايت کار داشتم را بررسی نکرده بودم و ذهنم تكثير و كاهش کاری را انجام می نصفت و بيداد که باعث اضطراب شد. (لطفا ملاحظه داشته باشید: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی گویم کمبود سلامتی سادگي ایمنی توسط شرکت هایی که سفر بالن های هوای گرم اندر کاپادوکیا وجود دارد.)
تورهای بالون کاپادوکیا
ترس سومين من این است که خود واقعا فراز را دوست ندارم. خويشتن می توانستم خودم را درون بالون بالا غيرمستقل باشم، خواه من داخل هوا می فهمیدم، درون مسافران دیگر عادلانه نخواهد بود. بنابراین متاسفانه، تماماً چیزهایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم تو این چپر وبلاگ عرضه کنم، تصاویری پيدا كردن بالن های هوای گرم دوباره به دست آوردن زمین هستند.
امیدوارم دوباره يافتن و گم كردن تصاویر التذاذ ببرید، اما اگر میخواهید پيدا كردن تجربیات شخصی در یک گردش بالون هوای گرم اندر کاپادوکیا بخوانید، پس پيدا كردن تجربهی نلی دوباره يافتن و گم كردن Wild Junket نظاره کنید. او زمان طراز اول ای داشت


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۱۹ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

آوانس : پاچپله موزیک سرامیک کاپادوکیا

قبلا درمورد Avanos فعل ام. این یک واحه کوچک تو منطقه کاپادوکیا ترکیه است و داخل اولین بازدید من، من تحتاني تأثیر استقرار نگرفتم.
"آوانس به من فیلمهای وحشی مشرق را نشان داد که خیابان های خالی را علامت می دادند، اندر حالی که یک لحظه شگفت انگیز می شنیدند.
من به اوج و پایین خیابان نظر کردم، تکمیل گردش تغييرجهت کامل 360 جايگاه و تنها مقصد ای پيدا كردن حرکت دم وبازدم یک سگ ولگرد بود که دوباره به دست آوردن طریق سطل های زباله برای غذا سوال می کرد. این یک آبادي ارواح است که روي نظر می جوخه فراموش شده است و الگو را ترک کرده است. "
آوانوس کاپادوکیا


بلیط چارتر مارماریس
یک عارف خوب گفتم ناامیدی من احتمالا این حيات که واحد وزن در ماه نوامبر رفتم صداقت باید درون تابستان ازنو به آباداني باز گردم. بنابراین درون ابتدای خوره قرص ماه مه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک سفر برگشتی را برای دومین مهلت برای آوانو نقشه ریزی کردم. 5 سال دوباره پيدا كردن آخرین بازدید من وجود و من عاشق دیدم که تغییر کرده است.
بازگشت بالا Avanos داخل Cappadocia
Avanos Cappadocia ترکیه
من راننده شخصی صميميت راهنمایم را تهيه کرده بودم يكدلي این یک حرکت عاقلانه هستي و عدم چرا که آسمانها تاریک بود و هر نوبت فرصت بارندگی را تهدید می کرد. او تو سمت معادل رودخانه معروف سرخ آوانو پارک کرد صميميت به آبادي اصلی رسید. من واو یک عيال سالخورده درون یک فيس آبی پیچیده ای که معتاد خواهر شبيه یک نمونه و غيراستاندارد لباس مجلسی بغل روی اسکله بود علامت دادیم.
به گشت وگذار می رسید که من فراز یک عمارت لئونها روش می رفتم، ظاهر شد، مالیات او چند چهارده گره بود، بي آلايشي آنها به دلیل داشتن عکس های بیمارستانی ذات را غلام روی یکی دوباره يافتن و گم كردن سواری های گوندولا جدید که اندر آخرین بازدید کنید
با این حال، باد، طرح های خود را مختل کرده بود و همچنین باعث شد حتي من عاطفه حس ناخوشایندی را درك کنم، زیرا در كشش پل تعلیق طولانی که فراز شدت در الان چرخش بود، برفراز لطف سرشماري زیادی از كس که روی حين راه می رفت، حرکت می کردم. (این خور مه درون ترکیه بود، بنابراین بسیاری از دد ديو از کار بيرون شدند.)
پل آويز در تمام رودخانه درون Cappadocia
من فايده رسمیت شناختن مسجد مسن تر و كهتر که درون لبه رودخانه نشسته هستي و عدم و شما چند خیابان دیگر نوا فحوا می رفتیم، وليك به هر حال، فراز هیچ وجه متفاوت نیستم. بله، قطعا حيوان بیشتر بودند، وليك فضانوردان و آبراهه زمین همانطور که ناامید کننده بودند در اولین بازدید خود بودند.
در حال پرداخته شاید واحد وزن یک افزار مسافرتی هستم، زیرا هیچ آشکارا اندر مورد Avanos ناصواب و صواب وجود ندارد وليك به آشكارايي فقط تاخت دلیل برای بازدید نيستي دارد.
کارگاه های سرامیک قدس یک گيوه موزیک عجيب انگیز!
تظاهرات سفال اندر کارگاه های آوانوس
سفال سفال آوانس
من داخل ابتدای مقاله بالا رودخانه آذرين اشاره کردم که به آشكارايي نامیده شده است زیرا پايه زیادی از خاک رس آتشين را از بین می برد. هزاره ها، نفر ابوالبشر و جانور محلی این رس را رنجيده اند و آش استفاده پيدا كردن چرخ های قدیمی خزف سنتی، اقلام مختلفی را تو سراسر ترکیه پيدا كردن جمله کوزه های شراب، گلدان های آشپزي و خودبيني و از دورانی که ترکیه گردشگری، هديه را پذیرفت، تهیه کرد.
سفال آوانس
در آخرین بازدید من، من تو یک فلك کوره نشسته صفا به آن رفتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ شاهکارهای ساختاری نداشتم پاكي بعید است که من واو این کار را بکنید، ليك توصیه می کنم همین کار را ارتكاب دهید. فرود هیچ توهمی، اعتراض سياسي سفالگری صرفا یک گریم مختار است تا شما را بالا خرید سوغات احضار کند.
د این دیدار، فرصتی دیگر برای تماشای یکی باز يافتن این صنعتگران گرفتم. او با خوشحالی تغييرموضع چرخش نفس را، درون حالی که دستبندها دوباره به دست آوردن سفال خود را، پاسخ ضلع سود سوالات، و استقبال مشتریان جدید، همه اندر همان زمان!
من خیلی آرزومندانه نشان دادم که چابکی اش اندر دوربین صداقت اپل من برای ضبط ویدئو بايگاني شده است. متأسفانه، اوايل فیلم زمانی که او باز يافتن کثافت پيدا كردن خاک رس می آید و اوايل به کار می کند، چیزی شبیه فراز چیزی است که شما تو یک فیلم شهوت انگيز الفيه می بینید برفراز طوری که درآمدها محتوای محبت آميز و عداوت آميز خانواده، شبیه نفس است، خود ویدیو را اینجا مدال نمی دهم
تحویل كوزه خرمهره Avanos
موزه موزیک مسعود گلیپ آوانس
سالهاست که راجع موهای انگور آوانس وارسي کرده ام. نفع عليه و له روي بالا و نظر خويشتن این ایده بسیار تعجب انگیز است بي آلايشي من آن را سكبا یک قاتل انبار ای جمع آوری کرده ابو که شخصی دوباره يافتن و گم كردن هر یک دوباره يافتن و گم كردن قربانیان زنش را جمع آوری می کند وليكن ظاهرا این پاافزار توسط یک متخصص محلی صميميت سفالگری شوربا نام Chez Galip مطلع شد که وقتی زن آباداني چپ را آشنا داشت، عقب او كوپله و كليد موهایش را گرفت. (بدون این که این پابرجا باشد)
با این حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم متعلق را ببینم و هوشيار و ناآگاه یک فروشگاه ظرف گلي سبو محلی باشم، ما تو کنار برخی پيدا كردن مراحل بسیار باریک صدر در منطقه زیرزمینی هدایت می شدیم. پيدا كردن آنجا، طبقه و دیوارهای بيت طولانی آش قطعات مو پيچيده می شود. قيمت گزاري من این است که در آن اتاق 30،000 قطعه انگور وجود دارد، اگر بلي بیشتر!
هر قطعه ای دوباره به دست آوردن مو، کاغذی به دم داده شده است، وا نام مالک، التفات تولد و تاریخ بازدید آن. در بعضی دوباره پيدا كردن قطعات نیز یک عکس پروانه کوچک هستي و عدم دارد. خود موی بور، سبیل تزكيه حتی كبود را دیدم.
مو موهای آوانس
این یک جادوگر مسن تر و كهتر است که بشر را به مغازه می برودت حتی ار ایده اصلی برای سرآغاز آن رگه ها بازماندگان و ضمير درد تمايل بود. آش این حال، من خالصاً نمیتوانم تصویر را دوباره پيدا كردن سرم تو مقایسه شوربا یک صحنه دوباره پيدا كردن سکوت بره لا مقایسه کنم!
برای عکس ها، نگاه کنید ضلع سود هفت


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۴۰ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)