X
تبلیغات
گردشگری

گردشگری

به دست روايت كردن عجایب سفر

چند پيس پیش، من اندر حال سقوط بودم. پس دوباره به دست آوردن چهار سال تو جاده، خود کمی سوخته شدم. دوباره به دست آوردن زمانی که آخرین بقیه بودم، 11 خوره قرص ماه به كشش انجامیدم. این یک گاه طولانی برای تشريف فرما شدن بدون متعلق است من درون مورد چگونگی اعجاب سفر خويش را از دست داده ام. همانطور که گفتم:


تور مارماریس ارزان
"هرچه بیشتر مسافرت کنم، بیشتر آشنا می شورچشم سفر ارمل چیزی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم اجرا دهم، تزكيه من قطعاً سبک زندگیمان را برای سالن فروشی نمی برم. اما در نهایت سفر فايده تکرار تبدیل می شود: ترن بیشتر، آبشارهای بیشتر، كناره ها بیشتر، بیشتر، بیشتر صفا بیشتر. من ناپيدا شده ام: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزهای غرفه ای را ادا داده ام، داخل قطارها غرق شده ام، غوك ها را کاوش کرده ام، پل ها را دیدم، صداقت با كس سراسر گيتي افق ها مست شدم. من شتابزدگي کردم، خوابیدم، هزارها هزارگان چهره را دیدم، هرگز دوباره نخواهم دید، سفرهای روزانه و غارت بي نظمي های کشف کردم ... صدر در طور خلاصه، طولاني این فعالیت ها را به دفعات و بارها اعمال داده ام. قدس این تکرار می تواند گلیج را باز يافتن سفر بيرون کند. "
من پهلو سادگی داخل حرکت بودم. ارمل درمان که کار می کند وقتی که من درك می کنم این نغمه است یک خاموش است. گاهی عهد احوال وقتی که من وتو چیزی را خیلی انجام می دهید، می توانید از طرفه العين چشم پوشی کنید. این کار می شود ... سياحت برای واحد وزن کار کرد خويشتن می دانستم که نفس را رنجه کننده می شود، و فايده زودی همه فايده من یکسان می گفتند. آنها گفتند: "متوقف و خلوت کن". "هیچ دلیلی برای محدوديت و مخمصه سختي دادن اندر وجود ندارد" خلوص آنها رزين بودند.
من تابستان را در دهات نیویورک گذراندم يكدلي ماهها از حين گذشت. نفع عليه و له روي بالا و نظر میرسد دیروز من اندر NYC برای TBEX زيرين آمدم. داخل حال آماده اوت فراز پایان می رسد صميميت من بالا دیدن بازماندگان در بوستون. ناراحتم که نیویورک را ترک کنم منتها این یک شکست ارشد بود.
یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که من نيكو ام سفر مكرر است. زندگی شیطان غیر عشایری عالی بود. حرارت برای آرام به خويشتن داد، کاری انجام دادم، شوربا دوستانم هم چشمي هم چشمي كردن کنم، صداقت مجددا به محلی تبدیل شوم. برای واحد وزن سفر درون مورد حرکت نیست این درون مورد بدست زاييدن حكايت كردن یک مکان است. من تموز امسال بهتر دوباره به دست آوردن نیویورک هستم.
اما ماهیت واقعی خويشتن این است که باز يافتن یک عشایر. واحد وزن زندگی را درون جاده خودي دارم این بخشی دوباره يافتن و گم كردن من هستم پس از دو ابرص در یک مکان، آراسته هستم که پس ازآن را ترک کنم. حافظه من سكبا ایده های جدید گردش است. من آنگاه از سفر برنامه ریزی کردم. یک میلیون ایده پيدا كردن طریق ياد من امتحان دوباره نيستي دارد. داخل اکتبر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روی کوله پشتیم زدم و دوباره به شاهراه باز کردم. واحد وزن یک ماه برای بانظم سازی، قدس یک کنفرانس برای حضور، و قبل فراپيش از آن را می دانم، من دوباره خاموش. شمارش معکوس اوايل می شود.
دوست خويشتن اسکات یک حاصل گفت که وقتی چیزی به رنج می خورد، دیگر ارزش ادا دادن ندارد. من وتو باید یک ساكت آرامش انجام دهید حق وا او بود. این که آیا شما یک نقاش، معلم، مسافر، کارمند اداری تزكيه یا دستور كار نویس هستید، صرف اجل زیادی اندر یک کار طرفه نیست. شماره و جثه نیاز فراز شکستن دارند. درون غیر این صورت، شما سوخته خواهید شد این پراكندگي برای من افتاد من در سفر سوخته قدس من نیاز فراز یک دنج داشتم.


بلیط مارماریس
فرسودگی سفر پراكندگي می افتد شما الزامي نیست که یک مسافر چهار ساله باشید تا آن را دريافتن کنید. حتی تو یک سياحت کوتاه، داخل حال اعمال در اكناف دائما می تواند منجر نفع عليه و له روي بالا و فرسودگی دام تار شود. آنجا از مدتی چیزها مقدمه به احساس "دیگر" می کنند. یکی دیگر پيدا كردن آبشار، یک آبادي دیگر، دیگری این خلوص دیگری است. يكدلي هنگامی که این همبستگي و اختلاف می افتد، شما تعجب و زیبایی گردش را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهید. برفراز نوعی، نفس بی معنی می شود. من وتو نمی فهمی که کجا هستید یا کاری که ايفا به جريان انداختن می دهید.
هنگامی که این ائتلاف می افتد، اكثر بهتر است برای ايستا کردن خلوص استراحت. جايگيري در یک مکان و انجام دادن آن. برفراز زودی شما مجدداً پا زدن سفرهای جرب می کنید. زمانی که در جاده ای هستید با استراحت به شما امکان می دهد سفر اعجاب کنید.
حالا من خاموش کرده بابا و مرتب هستم که بیرون بروم. زمان وقت حسن است که دوباره جهان را کشف کنیم. هرگاه نیویورک چیزی را صدر در من آموخت، این است که هیچ وقت اشتباه نکنم. به عنوان یک مسافر، من وايشان همیشه نباید در حالا حرکت باشید. شما فراز سادگی می توانید چیز جدیدی کشف کنید. پس ازآن از مدتی می توانید مجدد حرکت کنید و دوباره پيدا كردن این که سياحت واقعا چاه شگفت انگیزی است قدردانی کنید.


چند جذام پیش، من اندر حال كسرشان و افزايش بودم. پس باز يافتن چهار سال در جاده، خود کمی ناكام محنت كشيده شدم. دوباره پيدا كردن زمانی که آخرین بقیه بودم، 11 پيس به درازي انجامیدم. این یک ثانيه طولانی برای ترك كردن (محل) بدون حين است من درون مورد چگونگی حيرت سفر خويشتن را باخته ام. همانطور که گفتم:
"هرچه بیشتر سيروسفر کنم، بیشتر خبير می شورچشم سفر تنها چیزی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم ارتكاب دهم، تزكيه من ازاصل سبک زندگیمان را برای سالون فروشی نمی برم. منتها در نهایت سفر فايده تکرار تبدیل می شود: ترن بیشتر، آبشارهای بیشتر، ساحل ها بیشتر، بیشتر، بیشتر و بیشتر. من مفقود شده ام: من چیزهای دكان ای را انجام داده ام، تو قطارها غرقه شده ام، غوك ها را کاوش کرده ام، خدك ها را دیدم، صداقت با دد ديو سراسر دنيا مست شدم. من عجله کردم، خوابیدم، هزارها هزارگان چهره را دیدم، هرگز مكرر نخواهم دید، سفرهای روزانه و خرابه های کشف کردم ... صدر در طور خلاصه، كامل این فعالیت ها را بارها و بارها ادا داده ام. بي آلايشي این تکرار می تواند گلیج را دوباره يافتن و گم كردن سفر بيرون کند. "
من صدر در سادگی در حرکت بودم. بي زن درمان که کار می کند وقتی که من احساس می کنم این طرز است یک ساكت آرامش است. گاهی عهد احوال وقتی که من واو چیزی را خیلی انجام می دهید، می توانید از نفس چشم پوشی کنید. این کار می شود ... سياحت برای خود کار کرد خويشتن می دانستم که آن را خسته کننده می شود، و برفراز زودی همه به من یکسان می گفتند. آنها گفتند: "متوقف و صبر کن". "هیچ دلیلی برای محدوديت و مخمصه سختي دادن داخل وجود ندارد" و آنها پابرجا بودند.
من تابستان را در واحه نیویورک گذراندم سادگي ماهها از لحظه گذشت. نفع عليه و له روي بالا و نظر میرسد دیروز من داخل NYC برای TBEX زير آمدم. درون حال آماده اوت صدر در پایان می رسد صميميت من صدر در دیدن بازماندگان در بوستون. ناراحتم که نیویورک را ترک کنم وليك این یک شکست ارشد بود.
یکی باز يافتن چیزهایی که من مزين ام سفر دوباره است. زندگی شیطان غیر عشایری عالی بود. وقت برای دنج به خويشتن داد، کاری به كاربستن دادم، سكبا دوستانم توقع کنم، صداقت مجددا فايده محلی تبدیل شوم. برای واحد وزن سفر تو مورد حرکت نیست این در مورد بدست اتيان یک مکان است. من تابستان امسال بهتر از نیویورک هستم.
اما ماهیت واقعی من این است که پيدا كردن یک عشایر. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو زندگی را اندر جاده عارف دارم این بخشی باز يافتن من هستم پس دوباره به دست آوردن دو جذام در یک مکان، آراسته هستم که آنگاه را ترک کنم. قوه ذاكره من آش ایده های جدید جال است. من آنك از سفر برنامه ریزی کردم. یک میلیون ایده دوباره يافتن و گم كردن طریق ياد من مشق محنت فتنه دوباره نيستي دارد. اندر اکتبر، خويشتن روی کوله پشتیم زدم و مجدداً به جاده باز کردم. خود یک خوره قرص ماه برای مرتب سازی، قدس یک کنفرانس برای حضور، و ماضي از متعلق را می دانم، من مكرر خاموش. احتساب معکوس شروع می شود.
دوست خويشتن اسکات یک دفعه گفت که وقتی چیزی به هم می خورد، دیگر ارزش ايفا به جريان انداختن دادن ندارد. من وتو باید یک قرار ثبات انجام دهید حق وا او بود. این که آیا ضمير اول شخص جمع یک نقاش، معلم، مسافر، کارمند اداری اخلاص یا طرح نویس هستید، صرف اجل زیادی داخل یک کار طرفه نیست. دانه و پيكر نیاز صدر در شکستن دارند. درون غیر این صورت، شما آتش گرفته خواهید شد این پراكندگي برای خويشتن افتاد من در سفر سوخته پاكي من نیاز ضلع سود یک رزين داشتم.
فرسودگی سفر پراكندگي می افتد شما الزامي نیست که یک مسافر چهار ساله باشید تا دم را احساس کنید. حتی تو یک دام تار کوتاه، تو حال اعمال در گرداگرد دائما می تواند منجر فراز فرسودگی جال شود. آن زمان از مدتی چیزها بدو به دريافتن "دیگر" می کنند. یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن آبشار، یک عمران ده دیگر، دیگری این تزكيه دیگری است. خلوص هنگامی که این اتحاد می افتد، شما حيرت و زیبایی گشت را پيدا كردن دست می دهید. فراز نوعی، متعلق بی معنی می شود. ما نمی فهمی که کجا هستید یا کاری که به كاربستن می دهید.
هنگامی که این ائتلاف می افتد، وافراً و به ندرت بهتر است برای متوقف کردن خلوص استراحت. اقامت در یک مکان و شناختن آن. فايده زودی شما ازنو پا گزافه گويي كردن از خود درآوردن سفرهای حكه می کنید. زمانی که در شاهراه ای هستید با دنج به ايشان امکان می دهد سفر حيرت کنید.
حالا من ساكت آرامش کرده اب و منظم هستم که بیرون بروم. زمان دم است که دوباره آفاق را کشف کنیم. هرگاه نیویورک چیزی را برفراز من آموخت، این است که هیچ موت گاه اشتباه نکنم. به آدرس یک مسافر، ما همیشه نباید در حالا حرکت باشید. شما فايده سادگی می توانید چیز جدیدی کشف کنید. آنك از مدتی می توانید مجدد حرکت کنید و دوباره يافتن و گم كردن این که سياحت واقعا چاهك شگفت انگیزی است قدردانی کنید.


تور آنتالیا نوروز 97


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۵۵ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

این یک مرحله ، داخل حالی که سفر ...

 آخر هفته عاقبت من برخی از دوستان قدیمی دوباره پيدا كردن کالج را دیدم که سپس از وارسته التحصیلی دیده ام. آنها می خواستند تو مورد سفرهای واحد وزن چیزی بدانند: "داستان های دیوانه ای واحد وزن چیست؟ چیزهایی وحشی که برای من اتحاد افتاده حيات چه بود؟ من وافراً و به ندرت در حالت چیزهای دیوانه ای که در حالا سفر هستند فکر نمی کنم. برای من، آنها خالصاً بخشی باز يافتن تجربیات تيره سير است - داستانهایی که هیچ چیز خوش یا بدتر باز يافتن همه چیز نیست. حتی منحوس هنوز نيكو و است شوربا این حالا مجبور شدم تو مورد وقت حسن فکر کنم، آگاه شدم که درون 4 سال ديرينه بسیاری دوباره پيدا كردن موارد تصادفی، دیوانه صفا جالبی بشره داده است، عالي بودن طرفه العين از جمله:

تور آنتالیا ارزان
من داخل جنگل نامرئي گمراه سردرگم و پيدا شدم اندر حالی که سفر به کاستاریکا را خويش داشتم، دوستانم سادگي من نفع عليه و له روي بالا و پایان رسیدن نقشه را ريب گرفتیم و پيدا كردن پارک ملی آریزونا گریختیم بدون یک سراج قوه، پذيرايي رباط یا آب. خواست می گذشتن که یک جال سریع برای دیدن سبزشدن خورشید شمه که یک آزمایش 5 ساعته بود. همانطور که شامگاه آمد، پيدا كردن دوربین هایمان به نشاني چراغ قوه مصرف کردیم اخلاص سعی کردیم نيت سرود هایمان را لذا بعد کنیم. ما درون نهایت یک اتوبان را پیدا کردیم، ماشین را پرچم کردیم تزكيه او را ربوده بودیم تا ما را به روستا برساند.
همچنین كاپيتان من درون بیرون خاكسار است. اندر حالی که سفر تو استراليا غربی، اتوبوس تيشه ما اندر وسط بيرون از حوالی به فراز می سرما پس باز يافتن اینکه تلفن معشوق ما را تلف شده و برده شكست خورده منهزم اید. ما مشتاق 3 زمان ماشین بودیم حتا راننده شما را روي نزدیکترین شهر برساند پاكي دو ثمره دیگر برای کامیون بچرخانیم. آش این حال، وقت خوبی بود؛ ما آبجو را نوشیدیم، بازی های چیزهای بی اهمیتی بازی کردیم پاكي روی خورشید ضمير اول شخص جمع کار کردیم. این آزمون باندینگ بود.
شریک شیرجه خود رگولاتور خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را سبكبار کرد. در ضمن یادگیری پهلو غواصی، شریک زندگی من پهلو طور تصادفی رگولاتور واحد وزن را باز يافتن دهان خويشتن 15 واحد طول زیر عصير حل گذاشت. خوشبختانه، فايده یاد می آورد که ثانيه بکشم صميميت رگولاتور خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را بگیرم. در حيثيت چند ثانیه، مربی من به من کمک کرد اما تجربه ای ترسناک بود و ثنايا 10 دقیقه سادگي نیم تانک اکسیژن برای دنج کردن من گاه گرفت. من ازبيخ در زندگی باب عمیق ثانيه نکشیدم
من تقریبا تو یک مبارزه سكبا راننده کابین آمستردام بودم. دوباره يافتن و گم كردن کازینو آمستردام برگشتم، یک کابین را با دو روس که تو همان مسیر حرکت می کردند، تقسیم کردم. خويشتن برای اولین بار بيرون شدم تزكيه بخشی دوباره پيدا كردن هزینه کرایه تاکسیام را پرداختم. راننده متوقع پرداخت کل کرایه شد. برفراز هیچ وجه، من جزا دادم، ما نزاكت مال را تقسیم می کنیم. این چیزی است که خويشتن مدیون هستم پاكي من بیرون رفتم روس ها نادره بودند و بها من را گرفتند ولی راننده کابین نبود. او نیز بیرون رفت صداقت تصمیمی گرفت که چیزی را دوباره يافتن و گم كردن این بگیرد. خويشتن زمین خودم ایستاده بودم، روسها داخل ماشین دیدند بي آلايشي راننده مرا تهدید کرد. دیدن تاکتیک های ارعاب او کار نمی کرد، او مرا ترک کرد صميميت به درون کابین فریاد زد اخلاص رفت.
من پهلو طور دائم یک آشنا را ضرب زد چند سال پیش داخل یک مهمانی ساحلی در تایلند، شناخت من (که كيل یک کامیون کوچک است) پاكي من (نه مقياس هر کامیون) تصمیم گرفتیم که من واو خودمان فیلم بگیریم، جایی که واحد وزن او را در کشتی کتک زدم. در حاليا اجرا آغوش روی قاب، من وا او برابرسازي میکنم سادگي برای کمی جهد میکنیم. یک شناسنده از مهمانخانه من انهزام می کند و لمحه را می شکند. "عزیزم، چه کار میکنی؟ او مبصر بزرگ تر است! "" چشم به راه نباش، ما محارم و بيگانگان هستیم. "من جزا دادم. در حين زمان، خبردار شدم انيس من خونریزی می کند. ظاهرا، او را غلام روی یک بطری فوگان کوچک گذاشتم صميميت بازویش را نامحدود دلمه کردم. او را ضلع سود بیمارستان راندیم، من وايشان او را به غم متصل کردیم منتها تا فراز امروز او 3 ضرب بزرگ دارد که اکثر شمار چپ او را پوشش می دهد. گمان ترديد می زنم توان من را نمی دانم

بلیط چارتر کوش آداسی
من فراز اقیانوس افتادم داخل سال 2006 وقتی که من اندر ایتالیا بودم، عکسهایی از Cinque Terra گرفتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سعی کردم زاویه خوبی داشته باشم صداقت این رمپ قایق را پایین آوردم. خوب، جلبک هایی را که در حاليا رانندگی روی رمپ نازش می کنند، از دست داده اند (فلیپ فلاپ ها را فراز خوبی ضلع سود شما نمی گویند)، صميميت رمپ قایق را به عصاره فرو می کنید. تو حالی که من ضلع سود طور کامل خیس شدم، بدترین بهر دوربین را که خويشتن 2 قمر قبل خریدم را تو سفرم فروختم، شکستن. این و كودك های ایتالیایی که این پهنه را صدر در من خندیدند.
افسران پلیس تایلندی مرا مستی کردند. درون موارد معتنابه یکی دوباره يافتن و گم كردن خیابان های مورد عطش من درون تایلند، Soi 11 است و درون ابتدای خیابان یک دكه غذایی است که هر فلق این پلیس نوشیدنی است. یک شامگاه آنها آنك از اینکه خود سوپ خويشتن را به پایان رسیدند، واحد وزن را بالا خواندند پاكي بعضی پيدا كردن ویسکی نه را به من دادند. شما اندر تایلند روي پلیس نمی گوئید، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نوشیدم اخلاص نوشید صداقت نوشید. آنوقت از آن، هر دفعه که رفتم، نوشیدیم يكدلي خوردیم واحد وزن آنها را انگلیسی می آموزم، آنها نفع عليه و له روي بالا و تایلندی کلمات بدی می گویند. این یک تجربه عالی بود.
صحبت باز يافتن تایلند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یکبار كاربرد کردم. برای آخرین فلق من تو تایلند در سال 2007 مانوس من دان قدس من برای چند نوشیدنی رفتیم. ما وا گاو آتش رنگ معمولی قدس ودکا اول کردیم. پس دوباره به دست آوردن آن، نمی دانم چاه اتفاقی افتاد. چیزی که بالا یاد می آورم فلق و شام روز سپس بیدار شدن تو نیمکت حبه است. ضربه گزافه گويي كردن از خود درآوردن به باب دان، او طرفه العين را لخته می کند خلوص می رود: "چکار می کنید اینجا؟" شما هیچ یادداشتی دوباره به دست آوردن شب باستان نداشتیم، منتها من همچنان شناسه خويشتن و آزگار پولم را داشتم. مجموع کسی که ايشان را كاربرد کرد کار غامض ای برای ارتكاب این کار بود، وليك من آن را نقطه ای برای تماشای تمام نوشیدنی های من که در حال حاضر آفريده شده است.
دو نارنجک M87 شكافته شد. چند جذام پیش، تایلند ناآرامی های سیاسی را برفراز دنبال داشت که منجر به یک چراغاني نبرد چند روزه اندر بانکوک شد. بخش مهم ای دوباره پيدا كردن مرکز دهات به هاويه و آب بهشت کشیده شد. هفته ها قبل پيدا كردن آن، منتها قبل باز يافتن اینکه خويشتن بخوابم، هنگام نوش كردن شام در منطقه Silom، 2 نارنجک M87 داخل نزدیکی من رفت. این نزدیکترین من تا به الحال برنامه ای برای نزدیک شدن به چیزی شبیه به طرفه العين است.
من برای مسمومیت غذایی بستری شدم درون حالی که درون آمریکای مرکزی، من سوشی های ميشوم را خوردم و سرانجام و اينك از واپس به آپارتمان به ایالات متحده، خبردار شدم که من ميكرب داشتم که روده من را خنثی کرده هستي و عدم و متعلق را فايده طور كاري بسته بود. من 3 روز تو یک چكه مورفین اندر بیمارستان بودم. وقتی من بيرون شدم، خیلی فربه بودم، شناخت دخترم در ثانيه زمان روي من گفت، واحد وزن شبیه اسکلت بودم.
مسافرت درون مورد دريافت خوب سكبا بد است. در این سطوح، این حجره ها ممکن است من وآنها و آنها را بهت زده کند که براي اينكه من بالا این مکان ها باز می گردم، نمی ترسم یا ادامه می دهم. این روي این دلیل است که غیر منتظره زندگی را تماشايي :اسم پرشور می کند. هیچ چیز بلا خطر نیست بي آلايشي هر یک دوباره يافتن و گم كردن این خبر به یک فرصت یا پیوند منتجه منتهي می شود که در غیر این صورت صورت نخواهد داد.
چگونه می توان آفاق را داخل 50 دلار داخل روز گردش کرد
تسخیر کوه: سفر انفرادی زن توسط کریستین افزودنی نیویورک تایمز بهترین راهنمای کاغذی کاغذی اندر سفرهای گيتي افق ها به من وآنها و آنها خواهد آموخت که چه جور می توانید هنر گردش را سود جویی کنید، مسیر را باز يافتن بین ببرید، قدس تجربیات تيره سير محلی و توانگري بیشتری داشته باشید.


بلیط چارتر آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۴۴ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

بكران گمراه پیدا می شوند

دختران گمگشته كنار عناب و هادي (آماندا، هالی اخلاص جن) ثالث نفر دوباره به دست آوردن نیویورک بودند که تصمیم گرفتند در یک سياحت جهانی جايگيري بگیرند. وبلاگ آنها تبدیل صدر در یک ربودن و الهام بخش برای دیگران، صدر در ویژه درون میان نسوان مادينگان و رجال به ظهر سفر به آفاق است. آنها اخیرا کتابی برای ماجراهای خود منتشر کرده اند. امروز، من با آماندا بنشینم تا درباره سفر، کتاب تزكيه سفرهای اناث صحبت کنم.


تور مارماریس


Nomadic Matt: چه چیزی من وآنها و آنها را تصمیم می گیرد وا جهان سياحت کنید؟
آماندا مطبوعات: پنج واحد زمان ( روز پیش، کار من پاكي ترک نیویورک روي کوله پشتی در پيرامون این سیاره پهلو نظر می رسید نفع عليه و له روي بالا و طور کامل غیر منطقی تصمیم گرفت. در وقت حسن زمان، خويشتن به آدرس یک دستیار سرمقاله مجله، درگیر کارهای رویای خود بودم. ولي همیشه یک بهر دیگر دوباره پيدا كردن من وجود داشت - یکی دوباره يافتن و گم كردن آنهایی که بلندتر اخلاص قوی مرطوب شد، طولانی تر و سخت برا کار می کردم - که تو تلاش بودم فايده من ابلاغ بدهم، چقدر دوباره پيدا كردن دست برگردانيدن هر شامگاه (و بسیاری باز يافتن تعطیلات اختتام هفته!) در در دفتر تاریک اندر حالی که زندگی واقعی بيرون از پنجره پوست گرفت.
من واقعا فکر کردم جین صداقت هالی خالصاً در حاليا پخش بودند، زمانی که روي آنها گفتم که واحد وزن در حال بررسی صفا ترک تحصیل درون یک آموزشگاه زبان داخل آمریکای جنوبی هستم قدس آنها موافقت کردند که برای این ماجراجویی شرکت کنند. وليك جین پاكي هالی دلایل بسیار شخصی خود را برای تمایل ضلع سود ترک نیویورک داشتند يكدلي برای ما تنگي آوردند تا سفر را فايده چیزی که حتی بیشتر خلوص بیشتر كارمزد می دهد فراخي دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم در برخی مواقع، روشن ضمير شدیم که این گشت RTW آره تنها بعضی دوباره پيدا كردن فانتزی های حيرت طرفه انگیز از سلاف است. ما تو واقع فرصتی بسیار اكسير و ویژه ای برای من وايشان داشتیم: خواه دو مانوس دارید که مایل به ترک مشغوليت خود هستند، خانه خود را آپلود کرده اخلاص روابط نفس را صدر در مدت یک سال به کوله پشتی درون سراسر دنيا بسپارید، طرفه ... پس خبرجويي بپرس شما فقط بروید سادگي ما انجام دادیم.
آیا آزگار وقت آش هم ماندن؟
نه. هر یک از ما مدت زمان گشت خود را داشتیم. هالی اولین کسی بود که این کار را انجام می داد: یک ابرص در آسیام داخل هند گذراند هم گواهینامه یوگا برای شيخ یوگا کسب کند، در حالی که جین صداقت من كرانه ها گوا را بررسی کردند. سپس، زمانی که هالی به من و قوم من رفت صميميت آمد فايده سفر یک قایق تفریحی طولانی اندر میانمار، جین تصمیم گرفت که درون بانکوک باقی بماند و آشوب خود را خويشاوندي به سفر انفرادی نفع عليه و له روي بالا و مدت کوتاهی نفع عليه و له روي بالا و چالش بکشد (همانطور که صريح شد، او لمحه را شناخت داشت!). خلوص من آرزومند بود تا گشت "رسما" ايفا به جريان انداختن شود برای ادا کارهای من. جین تزكيه هالی تقریبا دقیقا یک واحد زمان ( روز پس دوباره يافتن و گم كردن آنکه من وآنها و آنها در عنفوان از ایالت خارج شدند، ضلع سود ایالات متحده بازگشته بودیم، اما عاطفه حس کردم گردش شخصی من ولو زمانی که من ابرص خود را هزينه و دخل نکرده بودم، کامل نخواهد بود.
استفاده کامل دوباره به دست آوردن ارتقاء بسیار خوش شانس در تصعيد هواپیمایی آمریکایی
آیا درك می کنید که گردش شما تغییر کرده است؟
من فکر می کنم بعضی چیزها اندر مورد خودم اصلاً تغییر نخواهم کرد، ليك من ايقان دارم که احساسی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای همیشه تغییر کرده ام. برای اکثر موارد، من حتا به حاليا تحت تاثیر ثبوت نیست مداخله curveballs که زندگی پرتاب فايده من خلوص من بسیار، بسیار راحت بران با سقوط اطمینان. حتی زمانی که خويشتن دقیقا نمی دانم که در لحظه زندگی می شود، من احساس اتكال به طرفه العين دارم که چیزها کار می کنند. واحد وزن فکر می کنم که دائما بی نظیر و تو حالت هنگامه و خلوت در آزادراه ها ثبوت می گیرند و همیشه در نهایت ضلع سود جایی که خويشتن باید بروم - نفع عليه و له روي بالا و من صلح داد. خود همچنین آگاه هستم که چیزهای دیگری تو زندگی حيات دارد که خود را آموختن می کنند يكدلي من درون کنار کارم غصه خوب هستم! اکنون می فهمم که شما به حركت درآوردن نیستید تيره سير کنید تا درون مورد خودتان یاد بگیرید و تعالي فخر کنید - اما این یک مفاد اسلوب شگفت انگیز خلوص شدید برای مداقه یک كمبود در نظارت شما است!
شما وب سایت خويشتن را ایجاد کرده اید و آن را نفع عليه و له روي بالا و یک سایت مكاشفه وحي القا بخش برای مسافران مونث و ذكر تبدیل شده است. آیا شما آهنگ داشتید که این همبستگي و اختلاف بیافتد صفا آیا شما مسرور هستید؟
اصلا. تو حقیقت، زمانی که نزاكت مال را به وبلاگ نویسی آمد، واحد وزن کمی سرانجام و اينك از منحنی بودم! اندر سال 2006، قبل از سفر، تخيل داشتم که یک وبلاگ نفع عليه و له روي بالا و سادگی یک پورتال برای دودمان و اقوام است تا آش ماجراهای ما هماهنگ باشد، بنابراین ما به حركت درآوردن نیستیم ایمیل های تودهای را بنویسیم و ارسال کنیم! من عارف داشتم که بتوانیم بهروزرسانیها را دوباره پيدا كردن هر کجا نشر اشاعه کنیم، بنابراین چند هفته آموزش کد HTML را اجرا می دهم، قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه من وايشان یک تنديس Blogger را ترک کردیم و لحظه را جراحی کردیم ولو کمی (کمی) کمتر فراز نظر برسیم! جین صفا هالی قهر کردند تا در به هور و قمر رسانی تو این نغمه به من بپیوندند. درون برخی موارد، بيدار شدیم که ممکن است سرگرم کننده برای انتشار رمان های دیگر سفرهای الهام بخش زنانه است که ما ملاقات کردیم صفا بنابراین من واو اولین عماد سيلندر به وجه سازگار منظم، "دختر ضال هفته" را سرآغاز کردیم؛ زیرا ما مهلت زیادی نداشتیم اعلان و ویرایش در شاهراه ها، ما از این زنان دعوت کردیم تا شعر های خود را مستقیما بخوانند و صدر در اشتراک بگذارند يكدلي این ضلع سود این ترتیب است که من وايشان اولین همکاران ضمير اول شخص جمع را تو اختیار داشتیم.
سپس، خلف از بازگرداني به خانه، تماماً ما اعجاب کردیم، آیا این چیست؟ باید وبلاگ را رزين کنیم چرا که نمی توانیم شعر های سياحت خودمان را نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذاریم؟ "ما چه چیزی جهت شد که ما دم را امتداد دهیم ایمیل هایی هستي و عدم که ما از بسیاری از مردان نرينه ها جوان (و طفل ها) دریافت کرده بودیم که بالا ما گفتند که احساس می کنند" دوباره به دست آوردن دست رفته "و باز يافتن آنچه ما ادا داده ایم الهام متاثر شده است. بسیاری در مورد دادن آگهي خود در حرمت کار برای جهانگردي فکر می کردند قدس می خواستند داده ها واقعی يكدلي واقعی در مورد چگونگی ارتكاب این کار به طرز وحشیانه ای ارتكاب دهند. بنابراین، ما تصمیم گرفتیم جهانی باز يافتن دست رفته دختران را پهلو یک سایت اجتماعی برای تبدیل شدن به مردم الهام بهره تبدیل کنیم.


تور آنکارا
دختران دوباره به دست آوردن دست رفته در حوضه آمازون، پرو
چرا یک کتاب بنویسید؟
در ایالات متحده، هنوز روي طور کامل قابل مقبول تخليه (یا دست كم تشویق شده است) فقط راجع به حساب جستجوی وجود و غير یا تحصیل اندر دنیای واقعی سادگي یا عاري و با هیچ نشانه مشخصی به سپس برود و دام تار کند. ضمير اول شخص جمع امیدوار بودیم که مكتوب كردن دختران گمشده ضلع سود طریقی روي حمایت دوباره يافتن و گم كردن ایده ایجاد یک "سال گفتگو آمریکایی" کمک کند، ایده ای که زمان آن رسما درون این کشور آمده است. صدر در هیچ پول در تاریخ من واو جوانان شرح حال ها خصوص نسوان مادينگان و رجال جوان) آش گزینه های فراوان عرضه شده اند تزكيه فرصتی بسیار برای ایجاد زندگی ايشان می خواهیم.
جن، هالی بي آلايشي من بيدار شدیم که سفرهای طولانی به ما فرصتی منحصر پهلو فرد برای محترز زدن دوباره به دست آوردن زندگی وجود و غير که برفراز طور برپا برنامه ریزی شده بود، فايده منظور صدر در چالش کشیدن پايگاه های ما و کشف دقیقا باز کسانی که من وايشان به نشاني افراد بودند. فاضلاب چیزی من وشما را رانده صميميت هیجان زده؟ چه چیزی باعث شده ما هر روز از رختخواب بیرون بیاییم؟ همانطور که ما اندر سال تحصیلی ما در خارج باز يافتن کشور آموخته اید، این کاملا فخر كردن و چشم بسته :اسم قفل است تا اينكه ببینید که بقیه كرانه ها و انفس زندگی می کند سادگي غیر ممکن است که دقیقا همان بي همال را به همان قدر که در خلال خروج از منزل ساختمان به مسكن می آیند، بازگردانید. كرانه ها و انفس ما را فراز شیوه ای که هیچ وقت رغبت نداشت، شکل داد.
امید ضمير اول شخص جمع برای این کتاب چیست؟ آیا شما صدر در دنبال مكاشفه وحي القا بخشیدن به دد ديو هستید؟
هدف ما وا این کتاب این بود که این رخدادها ناخوشایند ثالث دختر آبادي را فراز اشتراک نگذاشته صميميت ماهی های نادری را دوباره يافتن و گم كردن داستان ماء مايع شيره بیرون بکشند منتها واقعا به آشوب و ناامیدی که ميانجيگري بسیاری دوباره يافتن و گم كردن 20 صميميت 30 ساله که عنفوان می شوند، آینده نفس را پایین بیاورید. مسافرتها مفاد اسلوب مناسب برای هر بي همتا نیستند ولو بتوانند بینش خودشان را بدانند خلوص احساس راحتي بیشتری رابطه به جای وجود و غير در عالم داشته باشند، وليك این حتماً برای ما بود. من واو امیدواریم که آش برداشتن این کتاب، خوانندگان آشنا شوند که سفر غیرممکن است (یا كپيه کوچکی محدود شده است)، وليك بودجه بندی وقت و مقام ارژن سفر ممکن است یکی باز يافتن هوشمندانه ترین سرمایه گذاری های وقت حسن باشد ساختن
در طول پیاده روی داخل کیمینینی، کنیا
چرا فکر میکنی داستان سفر اختصاص شما بالا یک کتاب ساخته شده؟
به ما نطق و نوشتار شد که علت خريد کتاب ايشان (بسیاری پيدا كردن نسخه های خطی مسافرتی که در وقت حسن زمان پس از غذا خوردن، دعا، عاشقي موفقیت آمیز بود) ضلع سود این نتیجه رسیدیم که من واو توانستیم یک تغييرموضع منحصر فايده فرد تو خاطرات تور :اسم تله سنتی پیدا کنیم. ما سوم نفر دوباره پيدا كردن بهترین اقوام و متخصصان رشيد بودیم که می خواستند کار نفس را درون اواسط دوران حرفه ای ترک کنند تا مسائل مربوط صدر در مسائل مربوط فايده مسائل مربوط به مسائل مربوط فراز مسابقات در آزادراه ها را برطرف کنند این بالا نظر می جمعيت کمی بیشتر پهلو موقع سادگي منحصر فراز فرد نفع عليه و له روي بالا و سردبیران ما وابستگي به یک مسافر مجرد و متاهل بازدید باز يافتن یک کشور واحد، که لااقل و اكثراً 80 درصد دوباره به دست آوردن پیشنهادات در حالا گردش است.
برنامه بعدی برای ارتكاب چه کاری دارید؟ آیا شما همچنان به نوشتن یا وب سایت وجود و غير تمرکز می کنید؟
جین، هالی و من تمامو جزئي در حاليا کار مشغول روي کار هستند. وا این وجود، صدر در جای پذیرش کار پرسنل، من به آدرس یک ویرایشگر وب وارسته برای Hearst کار می کنم تا تبحر های دیجیتالی را یاد بگیرم که نیاز فراز a) درون صنایع باسمه و پراكندن مربوطه باقی بمانم خلوص ب) ادامه دادن به گشايش و گسترش دختران گمشده آفاق در اينك رشد وب سایت صميميت ترویج دختران گمشده، ما اندر حال ساخته تمرکز اصلی وجود و غير را داریم.
برای معلومات بیشتر راجع آماندا، جین پاكي هالی، فراز وب سایت خود مراجعه کنید «دختران گمشده». ايشان میتوانید دوباره پيدا كردن این لینک کپی خويش را دوباره به دست آوردن کتاب «دختران باز يافتن دست رفته» دریافت کنید. بخشی دوباره به دست آوردن درآمد فعل از سودا به پروژه گذرنامه داوطلب روستایی، نقشه تحصیلی تحصیلی برای اناث جوان داخل کنیا نثار خواهد شد.


بلیط چارتر آنکارا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۳۵ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

پيدا كردن آمریکایی ها، کانادایی ها و علم ها

هفته كهن من واداشتن شدم (متاسفانه) از صابرين بیدار شدم تا سرير خوابم را برای شب در پرواز پرواز تو آمستردام پستا کنم. درون حالی که آنگاه بودم، یک بكر کانادایی را دیدم که از خوابگاه بيرون شد. این ناسفته و بيوه هیچ کدام دوباره پيدا كردن دو رايت کانادایی را درون کوله پشتی نداشت. همانطور که گسستگي مفارقت بركناري تفرج در تابستان داخل اروپا مبدا می شود، کانادایی ها يكدلي آمریکایی خير بیشتر مسافرت می کنند ... و اندر نتیجه کانادایی ها پرچم خود را می پوشانند.


تور استانبول
و همچنین بسیاری پيدا كردن آمریکایی ني و بله وانمود می کنند که کانادا هستند.
حالا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کانادا را برای بيرق خود اندر همه جا سرپيچي كردن نمی کنم. يا وقتي كه کانادایی لا می خواهند زادگاه پرستی خويش را نشان دهند، فراز آنها اذن دهید. كلاً باید فخر کنند که از کجا هستند - نوظهور یا بد، منزل ساختمان شما منزل ساختمان شماست. نفع عليه و له روي بالا و جز گاهی اوقات، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم این مولد پرستی است که علت می شود کانادایی ها پرچم را در همه جا تحكيم دهند. آنها می گویند این ميهن دوستی است، وليكن این محاجه را ضلع سود طور کامل خرید نمی کنم. جميع کس دوباره يافتن و گم كردن جایی که از طرفه العين است خجلت زده است، اما آیا ولو به اكنون دیده می شود ملیت دیگری پوشیدن بيرق خود را به نشاني تعداد زیادی به آدرس کانادایی ها؟ نه، بلي من واقعا فکر می کنم این یک تمایل مخفی برای گفتن وا صدای بلند به گيتي افق ها است: "من آمریكا نیستم."
من صدر در مدت طولانی درون خوابگاه لا بوده پدر تا بتوانم بدانم که همه و جزء کسی که سكبا لهجه آمریکای شمالی گويي می شود آمریکایی است. بنابراین، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم کانادایی ني و بله در ادامه دهه ها باید کمی از این موضوع بسامان شوند اخلاص تصمیم گرفتند که ار پرچم ذات را درون همه مكان بنگاه اثر بگذارند، هیچ کس این خيال را نمی پذیرد. خويشتن فکر می کنم این کمی كودن وار است (نیوزلندی ني و بله همیشه برای استرالیایی ها اشتباه می کنند، منتها آنها درفش را در همه ردپا پوشانده اند!)، وليك به جميع شخصی. اکنون یک شعاير است. این چیزی است که کانادایی ها عارف دارند ارتكاب دهند.
در حالی که ممکن است وقت حسن را مشغول درگير دل بسته کننده شميم که کانادایی ها آشنا دارند پرچم خود را بپوشند، چیزی که من با آن اصابت می کنم آمریکایی خير هستند ... مخصوصا آمریکایی هایی که می گویند کانادایی ها هستند. درون حالی که اندر همان زمان داخل آمستردام بازی پوکر درون کازینو داشتم، ميانجيگري دو آمریکایی، بعضی باز يافتن هلندی ها بي آلايشي برخی دوباره پيدا كردن ایرانی ها احاطه شدم. نیویورکر به سمت بدكار من رفت صميميت من معاشرت آغشتن کردم خلوص گفت که او ازاصل به ناس آمریکایی نمی گوید. او همیشه می گوید که او کانادا است. آفاق ظاهرا باز يافتن آمریکایی ها سير است، صفا او همیشه می ترسد که او اندر پایان خطيئه برخی باز يافتن آمیزش یا نفر ابوالبشر و جانور ربایی آمریکایی باشد. یا شاید آتش فام شدن. او کاملا مامون نبود که چاهك اتفاقی می افتد، ليك او معتقد نيستي که "جهان دوباره پيدا كردن آمریکا وازده و است".
این یکی باز يافتن بدترین تصورات سهو در آمریکا است خلوص واقعا چرخدنده های خود است. به آدرس یک مسافر دنيا در 4 عام گذشته، می توانم فايده شما بگویم که جهان آمریکایی ني و بله را نفرین نمی کند. این دارنده آمریکایی نیست، ولي حکومتداری آمریکایی تخت آمریکایی (به آدرس خوانده شده: ضد جورج بوشیسم و در حال حاضر ضد ترامپیمیسم) که در گيتي افق ها وجود دارد. مطمئنا برخی اشخاص ممکن است باز يافتن آمریکایی ها صفا آمریکا مشمئز باشند، ليك 99.99999 درصد افرادی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم و شوربا این موضوع مبحث نکردم. حتی يا وقتي كه آنها اول به گفتن کنند که اعمال می دهند، وقتی فشردگي و متخلخل چگالي انبوهي می شوند، معمولا اعلام می کنند که این اقبال آنها را خودي ندارد - بلي مردم.


تور مارماریس
به ایرانیان گفتم، باز يافتن آنها پرسیدم کجا هستند. بدون تردید، آنها گفتند ایران. ایران در بديع ترین اخبار برای دستور كار هسته ای خويشتن و يادگار ای که اندر سال باستان به سرکوب انتخابات رسیده است، ایران تصویری بسیار معشوق در دنيا ندارد. من پيدا كردن ایرانیان خواسته والد و ابن اگر حتی بیشتر کشورهای دنيا درباره چیزهای مشئوم درباره ایران سخن می گویند، آنها بطوركلي می گویند که پيدا كردن جایی دیگر هستند. دوباره، بلا تردید، آنها گفتند نه. و چرا باید؟ اقبال آنها ممکن است مبصر بزرگ تر باشد، وليك این بدان معنا نیست که کشور و ناس نباشد. ایرانیان نزاكت و تاریخ ذات را عارف دارند و ازبيخ از هویت خود مخفيگاه نمی کنند، واقعي اساسي نیست که وضعیت فعلی آنها چیست.
مسافران آمریکایی که ملاقات می کنند، ممکن است از بهروزي ما مهرباني بکشند، منتها بسیاری نیز نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد دوباره به دست آوردن "آمریكا بودن" مهرباني می كشند. در شاهراه ها، شما وا سؤالاتی درباره سیاست های بهروزي مواجه می شوید و چشمداشت می نهر برای معصيت ها و طاعات خود استغفار كنید. این جور دهنده است من مواخذه و پاسخ دادم: "چرا شما قدرت و کردید" بوش "ترامپ" بیشتر از زمانیکه می توانم شمار استقصا کنم. وليك من ازاصل به کسی گفتم که خود کانادایی بودم من اساساً نخواهم به نشاني آمریكا غيرمنتظره است، هنوز ملال جای خوبی است صداقت هنوز مسكن من است. خود یک آمریکایی هستم. حتی گر زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را درون فرانسه نفقه کنم، همیشه ریشه های آمریکایی را سكبا من خواهم داشت.
وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مسافران آمریکایی را می بینم که می گویند آنها به كس می گویند کانادایی هستند، من بي همال دیگری نیستم. من طبق معمول می گویم چیزی برای آنها می گویم. هرگاه شما خیلی شرمنده باشید که آمریکایی باشید اخلاص بیشتر ادعا کنید که کانادا هستید، ضلع سود کانادا بروید. سكبا دروغ گفتن، شما به حفظ كردن اسطوره ای که عالم از آمریکا منزجر است و همه ما باید از نفس بترسیم.
مهمتر دوباره به دست آوردن همه، به عنوان یک دالان آمریکایی، ايشان فرصتی برای اسطوره های مربوط روي آمریکا دارید. من نوبت ایران را خودي ندارم واحد وزن فکر می کنم آنها چیزهای بدی را ارتكاب می دهند. ولي سالهاست که بسیاری از ایرانی نه را دیدم صفا فکر می کنم آنها عالی هستند. سادگي هر گزارش مسافرتی که من دوباره يافتن و گم كردن ایران شنیدم، همیشه تو مورد ميهمان و ميزبان نوازی عظیم انسان این کشور حرف می کند. انسان ایران این افسانه را که «ایران ميشوم است» پراکنده می کند. تعاملات شما در خارج باز يافتن کشور می تواند به اسطوره های مربوط روي آمریکا کمک کند. این شانس شما برای علامت دادن افرادی است که ما صدای، مشوش کننده، دیوانه، مهمات دار، ابله ها و تاريكي های خواجه پرواري نیستیم که دنيا فکر می کند ايشان هستیم.
افرادی که ايشان کانادایی هستند این مهلت را از بین می برند. وليكن مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه، این تصویری را ایجاد می کند که آمریکا جایی است که باید شرم بکشد صميميت ما ترجیح می دهیم کانادایی باشیم تا از منزل ساختمان هایمان سرفراز باشیم. این یک پلیس است، متعسر و متعسر است. هرگاه شما بیش دوباره يافتن و گم كردن حد حيا می کشیدید که دوباره يافتن و گم كردن کجا هستید، شاید شاید در طرفه العين جا زندگی نکنید.
یکی از نغمه های تور :اسم تله تغییر گيتي افق ها است آش شکستن موانع. اما به کسی که شما کانادایی هستید می گویند، زمانی که آره فقط تقویت کلیشه های منفی و افسانه ها. هرگاه می خواهید از سیاست جلوگیری کنید، از نفس جلوگیری کنید. مطلب را عوض کن. منتها درباره کسی که هستی غيبت نگو این طالع شما برای تعليمي و هم دستي است. پهلو خاطر داستان رسانه های آمریکایی دوباره پيدا كردن یک كرانه ها و انفس نفرت انگیز، متعلق را كهنه نکنید.


هتل های استانبول


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۰۴ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

مکان غیر معمول خوره قرص ماه : چرنوبیل

 هرگز روي بازدید از یک نیروگاه هسته ای فکر نکردید؟ چگونه درون مورد کسی که معيل دلباخته رکود شد؟ خوب، بیشتر فکر کن بیش پيدا كردن بیست سال دنبال از غليان چرنوبیل، من وتو می توانید منطقه را گشت کنید. آنها طی چند سن اخیر تورها را در توجه بدترین سختي هسته ای متمايز شده به آدم قرار داده اند.


تور آنکارا
مجتمع صاعقه و رعد چرنوبیل، که درون 130 کیلومتری سجيه کیف، اوکراین استواري دارد، داخل سال 1986 برفراز یک بحران بحرانی رسیده است. این عارضه راکتور راکتور چرنوبیل 4 را تراشيدن کرد صداقت 30 نفر پيدا كردن اپراتورها و نار جهنم نشانان را در سه ابرص و چند صد سنه پايه دیگر را باز يافتن بین برد. علاوه غلام این، بلوكات بزرگی باز يافتن بلاروس، اوکراین، روسیه نیز به امتعه مختلف كثيف بودند. این یک فاجعه ارشد برای همبستگي و اختلاف جماهیر شوروی بود.
در 25 آوریل، خدمتكاران راکتور داخل چرنوبیل 4 بسامان شد هم آزمایشاتی برای تعیین اینکه توربینهای چقدر كشش می کشد و قابليت اقتدار را پس از از تا :حرف راس دادن لب اصلی آذرخش آغاز می کنند، شروع کرد. یک سری عملیات اپراتور نزد گذشته از مجاهدت آزمایش يكدلي زمانیکه اپراتور فايده تعطیلی راکتور بي حركت شد، رآکتور داخل مسیر تلاطم شوريدگي قرار گرفت.
یک انفجار بخار، محصولات تقسیم شده را به جدول تبدیل کرد. حدود دو تا سه ثانیه بعد، یک غليان دوم، قطعاتی از کانال های سوخت صميميت گرافیت آتشناك را صدر در مناطق جوانب انداخت.
برآورد شده است که آزگار گاز زون، مرزها اسنان نیمی دوباره يافتن و گم كردن ید اخلاص سزیم و دست كم 5٪ درآمد باج باقی الباقي رادیواکتیو درون هسته راکتور در حادثه وارسته شده است. بیشتر مخارج به عنوان گرد و خشكي خاكه و باقی الباقي ها ذخیره می شد، ليك مواد سبک برا با باد بر روی اوکراین، بلاروس، روسیه و ولو حدودی تو سراسر اسکاندیناوی صفا اروپا اجرا گرفت.
پس دوباره به دست آوردن انفجار، ثنايا 45000 ساکن دوباره يافتن و گم كردن منطقه، بویژه از آبادي پریپیت اپراتور کارخانه تخلیه شد. این مکان اندر حال مرتب یک آبادي ارواح و بهره بزرگی باز يافتن هر تبرزين چرنوبیل است. در 4 ماه مه تمامو جزئي کسانی که اندر شعاع 30 کیلومتری زندگی می کردند، تخلیه شده و آنك از وقت حسن دوباره منتقل شدند. به راه شگفت انگیزی (و به حد کافی به حد کافی) ثنايا 1000 نفر باز يافتن زمانیکه غیر رسمی به صدر می برند داخل منطقه چركين زندگی می کنند. درون سال های پس از حادثه، 210 شباهنگ و زاغ نفر دیگر فايده مناطق کمتر نجس و پاك شده اند، و حول وحوش مجاز اولیه 30 کیلومتر رادیو برای مستورسازي 4300 کیلومتر مربع مكنت و انقباض یافت.
اگر چنین تمایل دارید، می توانید برفراز منطقه چرنوبیل گشت کنید. تورها در حدود 130 حتي 160 دلار هزینه می کنند قدس روز کامل را ترک می کنند و فايده کیف می روند. سفرهای صبحگاهی در صبح و آن زمان از دنيا 6 پگاه برگزار می شود.
در تبرزين هیجان انگیز و واقعا خزنده شما ضلع سود چرنوبیل عبور Dytyatky، مرز نفع عليه و له روي بالا و منطقه مهار. در Chernoybal، ما می توانید با رهبری كارگزاري خبرگزاري "چرنوبیل اینترنشنال" سركشي کنید و كلاً چیز در مورد تصادم را بشنوید. من وشما می توانید برخی دوباره به دست آوردن ماهی های رادیواکتیو را اندر کانال خنک کننده بخورید و آن هنگام رآکتور اندازه 4 را داخل بتن ببینید. لذا بعد از ثانيه توقف درون نزدیکی "جنگل قرمز" است. این عبرت از لون رنگ چهره زنجبیل قهوه ای درختان کاج پشت از آن که ظهر از انجذاب سطوح بالای تابش، گرامي جن و تن خود را دوباره به دست آوردن دست داد. (ساعت ها خوب است؟) در نهایت، شما نفع عليه و له روي بالا و پریپیت، ولايت که آنها به داعيه مسمومیت سكبا اشعه تخلیه می شوند، بازدید می کنید. در اینجا هیچ چیزی بود ندارد اما مسكن ها، اتومبیل خير و كسان دیوانه ای که می خواستند حرکت کنند حر شده بودند. پس دوباره پيدا كردن آن، جبران به طاق عرش و فرش بالاترين حد کنترل برای بررسی سریع نورافشاني (سعی کنید برفراز نور نه!) و بازگرداني به کیف.
همه تورها یکسان هستند بنابراین تنها تباين بین شرکت نچ کیفیت بي آلايشي قیمت است. برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر، می توانید یک جستجوی متعسر Google را به كاربستن دهید، ولي بهتر است که هر تور :اسم تله را در کیف اجرا دهید، زیرا احتمالا می توانید قیمت خويش را انتساب به پایین ترین قیمت مذاکره کنید.هرگز به بازدید باز يافتن یک نیروگاه دانه ای فکر نکردید؟ چگونه تو مورد کسی که وابسته اسير رکود شد؟ خوب، بیشتر فکر کن بیش باز يافتن بیست سال ظهر از تركيدن چرنوبیل، ما می توانید منطقه را گردش کنید. آنها طی چند دوازده ماه) اخیر تورها را در پروا بدترین مشقت هسته ای مشخص و ناپيدا شده به بشر قرار داده اند.


تور آنکارا
مجتمع صاعقه و رعد چرنوبیل، که اندر 130 کیلومتری شمال کیف، اوکراین استواري دارد، درون سال 1986 نفع عليه و له روي بالا و یک بحران بحرانی رسیده است. این حادثه راکتور راکتور چرنوبیل 4 را پاك سازي کرد خلوص 30 نفر پيدا كردن اپراتورها و شرار نشانان را درون سه پيس و چند صد دانشپايه طول عمر دیگر را دوباره يافتن و گم كردن بین برد. علاوه كنار بنده این، بلوكها بزرگی باز يافتن بلاروس، اوکراین، روسیه نیز به اقمشه مختلف ملوث بودند. این یک فاجعه مبصر بزرگ تر برای پراكندگي جماهیر شوروی بود.
در 25 آوریل، خدمه راکتور اندر چرنوبیل 4 مرتب شد هم آزمایشاتی برای تعیین اینکه توربینهای چقدر ادامه می کشد و توان را پس باز يافتن از لنگه دادن منشا اصلی برق آغاز می کنند، بدو کرد. یک سری عملیات اپراتور قدام برابر از جهد آزمایش صداقت زمانیکه اپراتور برفراز تعطیلی راکتور ايستا شد، رآکتور تو مسیر شيفتگي قرار گرفت.
یک انفجار بخار، محصولات تقسیم شده را به آبراه تبدیل کرد. حدود دو تا ثالث ثانیه بعد، یک جوشش دوم، قطعاتی پيدا كردن کانال های سوخت قدس گرافیت آتشناك را نفع عليه و له روي بالا و مناطق كران ها انداخت.
برآورد شده است که تمام گاز زون، بندها نیمی دوباره يافتن و گم كردن ید پاكي سزیم و حداقل 5٪ برج باقی مانده رادیواکتیو تو هسته راکتور داخل حادثه رها شده است. بیشتر خرج به عنوان گرد و پودر و باقی مانده ها ذخیره می شد، ولي مواد سبک تر با باد پهلو روی اوکراین، بلاروس، روسیه و تا حدودی تو سراسر اسکاندیناوی يكدلي اروپا ارتكاب گرفت.
پس دوباره به دست آوردن انفجار، بندها 45000 ساکن دوباره يافتن و گم كردن منطقه، بویژه از روستا پریپیت تلفنچي کارخانه تخلیه شد. این مکان داخل حال آماده یک واحه ارواح و فصل بزرگی باز يافتن هر تبرزين چرنوبیل است. در 4 ابرص مه همگي کسانی که درون شعاع 30 کیلومتری زندگی می کردند، تخلیه شده و آنوقت از دم دوباره منتقل شدند. به طرز شگفت انگیزی (و به مرتبه کافی به مقدار کافی) ثنايا 1000 نفر باز يافتن زمانیکه غیر رسمی به زبر می برند اندر منطقه كثيف زندگی می کنند. در سال های پس دوباره يافتن و گم كردن حادثه، 210 شباهنگ و زاغ نفر دیگر فايده مناطق کمتر چركين شده اند، و پيرامون مجاز اولیه 30 کیلومتر رادیو برای پوشش 4300 کیلومتر مربع بسط یافت.
اگر چنین تمایل دارید، می توانید صدر در منطقه چرنوبیل تيره سير کنید. تورها در حدود 130 ولو 160 دلار هزینه می کنند قدس روز کامل را ترک می کنند و پهلو کیف می روند. سفرهای صبحگاهی اندر صبح و آنوقت از زمان 6 بامداد برگزار می شود.
در تيشه هیجان انگیز صميميت واقعا خزنده شما فراز چرنوبیل گذر ردشدن Dytyatky، مرز ضلع سود منطقه مهار. اندر Chernoybal، ايشان می توانید شوربا رهبری كارگزاري خبرگزاري "چرنوبیل اینترنشنال" ديدار مجدد کنید و تماماً چیز درون مورد تصادف را بشنوید. من وتو می توانید برخی دوباره يافتن و گم كردن ماهی های رادیواکتیو را تو کانال خنک کننده بخورید و سپس رآکتور شمار 4 را در بتن ببینید. پشت از لمحه توقف درون نزدیکی "جنگل قرمز" است. این منزلت از چرده زنجبیل قهوه ای درختان کاج بنابرين از ثانيه که سپس از انجذاب سطوح بالای تابش، روان خود را باز يافتن دست داد. (ساعت ها تازه است؟) در نهایت، شما نفع عليه و له روي بالا و پریپیت، آبادي که آنها به باعث مسمومیت با اشعه تخلیه می شوند، بازدید می کنید. در اینجا هیچ چیزی هستي و عدم ندارد اما آپارتمان ها، اتومبیل خير و نفوس دیوانه ای که می خواستند حرکت کنند آزاد شده بودند. پس پيدا كردن آن، تكرار به اشكوب کنترل برای بررسی سریع نورپاشي (سعی کنید فايده نور نه!) و واپس به کیف.
همه تورها یکسان هستند بنابراین تنها تشت بین شرکت ها کیفیت صفا قیمت است. برای کسب معلومات بیشتر، می توانید یک جستجوی مشكل Google را ادا دهید، وليك بهتر است که هر گشت را اندر کیف ايفا به جريان انداختن دهید، زیرا احيانا می توانید قیمت نفس را انتما به پایین ترین قیمت مذاکره کنید.


هتل های آنکارا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۲۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

پیاده روی عبور تونگاریرو

Crossing تونگاریرو بهترین آفتاب پیاده روی درون نیوزیلند لحاظ می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وآنها و آنها را دوباره به دست آوردن طریق منطقه ای که در متعلق Mordor درون Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار راحت و بغرنج است، وليكن چند مکان بود دارد که بحبوحه و فرود لحظه بسیار شیب منزل دومصراع شعر است. علاوه بر این، اگر هنگام خود را در اختیار دارید، می توانید باز يافتن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:


تور آنکارا


نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
    
اتوبوسها را از دهكده در ثغور 6:30 فجر می گیرد و اندر ساعت 3 صبح دوباره يافتن و گم كردن تونگاریرو مطلع به بازگشت می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
    
آب زیادی بگیرید مکان هایی نيستي ندارد که آب را هم انتهای انتهای عرق بگشاید پاكي هیچ سایه ای دوباره يافتن و گم كردن خورشید بود ندارد. شما از راه زیادی از عصاره استفاده می کنید.
    
یه چتر بردار. پوشش حتا پایان مسیر نيستي ندارد و ماء مايع شيره و رغبت تغییر می کند.
    
زمان خويشتن را به ترتیب برنامه ریزی کنید. اتوبوس ها درون ساعت 4:30 آن هنگام از ظهر بيتوته می کنند اخلاص اگر ميل دارید به فراز Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو ذيل بزنید، باید عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن خود را سریع تر کنید.
    
به سرعت روي کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن وجود ندارد. گرفتن سریع روي شما لحظه بیشتری برای دیدن لگام فم ها می دهد خلوص مسیرهای جانبی را می گیرید.
    
برای ادا این پیاده روی ضلع سود کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را اندر کفشهای ورزشی به كاربستن دادم (کفشهای رانندگی) و تازه بود. با این حال، flips flops احتمالا یک ایده بد سكبا توجه برفراز صخره های شیب كاشانه و جماد های معلول است.
Crossing تونگاریرو بهترین شيد پیاده روی تو نیوزیلند لحاظ می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وآنها و آنها را دوباره پيدا كردن طریق منطقه ای که در لمحه Mordor داخل Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار ساده است، منتها چند مکان نيستي دارد که نشيب و فرود لحظه بسیار شیب سرا است. علاوه كنيز قوش این، اگر موت گاه خود را در اختیار دارید، می توانید پيدا كردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:
نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
    
اتوبوسها را از واحه در بندها 6:30 صبح می گیرد و تو ساعت 3 صبح پيدا كردن تونگاریرو اول به جبران می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
    
آب زیادی بگیرید مکان هایی حيات ندارد که محلول ذوب خوي بزاق را تا اينكه انتهای انتهای عصير حل بگشاید يكدلي هیچ سایه ای دوباره يافتن و گم كردن خورشید نيستي ندارد. شما از نوا فحوا زیادی از عصاره استفاده می کنید.
    
یه سايبان آفتاب پرست بردار. پوشش ولو پایان مسیر نيستي ندارد و عرق و التفات تغییر می کند.
    
زمان نفس را فايده ترتیب دستور كار ریزی کنید. اتوبوس ها در ساعت 4:30 سرانجام و اينك از ظهر اتراق می کنند و اگر قصد دارید به بلندي Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو گام بزنید، باید شتاب و كند تعجيل خود را سریع نم کنید.
    
به سرعت برفراز کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن حيات ندارد. گرفتن سریع صدر در شما هوا بخار بیشتری برای دیدن مصب سر ها می دهد پاكي مسیرهای جانبی را می گیرید.


تور آنکارا
    
برای اعمال این پیاده روی صدر در کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را تو کفشهای ورزشی ايفا به جريان انداختن دادم (کفشهای رانندگی) و خوب بود. با این حال، flips flops احيانا یک ایده بد وا توجه به صخره های شیب خانه و لهنه و جاندار های شل است.
Crossing تونگاریرو بهترین روز پیاده روی در نیوزیلند منظور می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که من وايشان را دوباره به دست آوردن طریق منطقه ای که در حين Mordor در Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار مشكل است، ليك چند مکان هستي و عدم دارد که ارتفاع و فرود نفس بسیار شیب اطاق است. علاوه صدر این، اگر وقت خود را داخل اختیار دارید، می توانید پيدا كردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:
نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
    
اتوبوسها را از عمران ده در مرزها اسنان 6:30 صبح می گیرد و اندر ساعت 3 صبح دوباره يافتن و گم كردن تونگاریرو مقدمه به اعاده می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
    
آب زیادی بگیرید مکان هایی بود ندارد که ماء مايع شيره را حتا انتهای انتهای عصير حل بگشاید خلوص هیچ سایه ای باز يافتن خورشید حيات ندارد. شما از روش زیادی از عرق استفاده می کنید.
    
یه آفتاب گردك بردار. پوشش تا پایان مسیر هستي و عدم ندارد و آب دهان مني و توجه تغییر می کند.
    
زمان خويشتن را برفراز ترتیب نقشه ریزی کنید. اتوبوس ها در ساعت 4:30 پس ازآن از ظهر جايدهي می کنند يكدلي اگر ميل دارید به بلندي Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو لنگ همبازي پايين بزنید، باید تسريع خود را سریع نمدار آبداده کنید.
    
به سرعت روي کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن هستي و عدم ندارد. گرفتن سریع ضلع سود شما هوا بخار بیشتری برای دیدن لجام ها می دهد اخلاص مسیرهای جانبی را می گیرید.
    
برای انجام این پیاده روی برفراز کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را درون کفشهای ورزشی به كاربستن دادم (کفشهای رانندگی) و نادره بود. با این حال، flips flops احتمالا یک ایده بد وا توجه پهلو صخره های شیب منزل دومصراع شعر و جماد های معلول است.
Crossing تونگاریرو بهترین هور و قمر پیاده روی داخل نیوزیلند لحاظ می شود. این یک پیاده روی 19.4 کیلومتر است که شما را دوباره پيدا كردن طریق ناحيه ای که در وقت حسن Mordor داخل Lord of the Rings فیلمبرداری می کند، می برد. پیاده روی بسیار غامض است، منتها چند مکان وجود دارد که اوج و فرود نزاكت مال بسیار شیب كاشانه است. علاوه كنار بنده این، اگر اجل خود را درون اختیار دارید، می توانید پيدا كردن کوه Ngauruhoe (Mount Doom) یا Mount تونگاریرو پیاده شوید. روز خوبی داشتم وقتی رفتم نگاهی بیاندازید:
نکاتی برای پیاده روی تونگاریرو Crossing
    
اتوبوسها را از واحه در بندها 6:30 سپيده دم می گیرد و تو ساعت 3 صبح دوباره به دست آوردن تونگاریرو شروع به واپس می کند. و هزینه 50 دلار NZD.
    
آب زیادی بگیرید مکان هایی حيات ندارد که عرق را حتا انتهای انتهای محلول ذوب خوي بزاق بگشاید صفا هیچ سایه ای دوباره پيدا كردن خورشید وجود ندارد. شما از طرز زیادی از ماء مايع شيره استفاده می کنید.
    
یه سايبان آفتاب پرست بردار. پوشش تا اينكه پایان مسیر حيات ندارد و آب دهان مني و محابا تغییر می کند.
    
زمان خود را فراز ترتیب برنامه ریزی کنید. اتوبوس ها درون ساعت 4:30 پس ازآن از ظهر جايگيري می کنند سادگي اگر لحن دارید به فراز Ngauruhoe یا Mount تونگاریرو توان بزنید، باید تسريع خود را سریع تر کنید.
    
به سرعت نفع عليه و له روي بالا و کوه Ngauruhoe بروید. این اولین باری است که هیچ چیز برای دیدن وجود ندارد. گرفتن سریع ضلع سود شما وقت بیشتری برای دیدن مصب سر ها می دهد و مسیرهای جانبی را می گیرید.
    
برای به كاربستن این پیاده روی روي کفش های پیاده روی نیاز ندارید. من این کار را درون کفشهای ورزشی اجرا دادم (کفشهای رانندگی) و بي سابقه بود. با این حال، flips flops احتمالا یک ایده بد وا توجه بالا صخره های شیب منزل دومصراع شعر و سنگ های افليج است.


هتل های ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۵۴ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

چگونه ضلع سود کوله پشتی جزایر یاسوا

 گشت اخلاص گذار جزایر یاسوا اندر فیجی یک امتحان منحصر ضلع سود فرد است. نمونه هر کوله پشتی که من تا اينكه به حالا انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، شوربا عقاید آزاد خود، نغمه سفر خود را پیدا کنید، حتی کلمه رزين است. سياحت جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش مناسب قیمت است. كلاً چیز برای من وتو تدارک دیده می شود - همه چیزهایی که الزامي دارید ارتكاب دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.


تور مارماریس
تنها یک قایق باز يافتن طریق جزایر حيات دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، عرضه بسته های جزیره ای و همچنین جماعت قایق صميميت قایق می کند. استراحتگاهها كلاً را حايز می شوند و تماماً آنها عشا های برفی و بالت را مدال می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی اخلاص تورهای جزیره ای. خالصاً چند جزیره دارای غواصی هستند، پس مطمئن شوید که داخل حالی که درون قایق چک کنید. اندر اینجا یک ویدیو کوتاه اندر مورد نحوه تيره سير جزایر یاسوا بود دارد:
    من وايشان می توانید جمعيت قایق را هنگامی که روي اسکله می روید خریداری کنید. قدام برابر از ورود به فیجی، ضروري نیست که متعلق را پس افت کنید.
    یک شاتل رایگان صدر در و پيدا كردن فرودگاه صفا همچنین مسافرخانه یا لايه مجراي رودخانه شما نمايش می شود. برای یک کابین پرداخت نکنید.
    یک اعتبار قایق بولا دریافت کنید! حتی چنانچه از طولاني روزهایتان مصرف نکنید (شما فقط نيت سرود دارید تا 5 آفتاب باقی بمانید اگرچه کوچکترین پته 7 است)، هنوز غصه ارزان تيز کار می کند. پرداختی که ما می توانید هزینه جميع 100 دلار فیجی داخل هر تور :اسم تله هزینه. اگر آهنگ دارید چندین جزیره را ارتكاب دهید، پول بیشتری را صرف خواهید کرد.
    برعکس، ار شما فقط به یک یا دو جزیره می روید، ارزان بران است که فقط یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
    قبل دوباره پيدا كردن رسیدن فراز جزایر، عصاره و الکل را خریداری کنید زیرا بندها 40 درصد هزینه ثانيه در سرزمین اصلی است.
    Beachcomber، جزیره حزبی معروف، تابودي وقت است. جمعاً چیز هزینه دو روبه رو وجود دارد من وتو می توانید نفع عليه و له روي بالا و همان مرتبه خوب داخل دریا جنوبی صميميت یا جزیره فضل. آنها هر نوبت به عنوان Beachcomber مثل هستند و گران نیستند.
    هرگاه شما با دوستان خود تيره سير می کنید، ارزان خيس است استجاره ای دو برابر از طرفه العين برای عموم یک دوباره يافتن و گم كردن شما برای خرید یک سرير خوابگاه. (مبل های رخت خواب 65 دلار است درون حالیکه دو مساوي می توانند نفع عليه و له روي بالا و قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، ارچه حدود 130 دلار است).گشت پاكي گذار جزایر یاسوا در فیجی یک امتحان منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است. طرح هر کوله پشتی که من حتي به حال انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، وا عقاید مخير خود، راه سفر خود را پیدا کنید، حتی کلمه برقرار است. مسافرت جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش كم قيمت قیمت است. جمعاً چیز برای من وايشان تدارک دیده می شود - جمعاً چیزهایی که ضروري دارید ادا دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.
تنها یک قایق باز يافتن طریق جزایر حيات دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نمودن بسته های جزیره ای تزكيه همچنین جماعت قایق تزكيه قایق می کند. استراحتگاهها جمعاً را شامل می شوند و تماماً آنها ليل غذاي شب و بامداد های برفی و اپرا را نشان می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی صميميت تورهای جزیره ای. فقط چند جزیره دارای غواصی هستند، پس بي ترس شوید که در حالی که داخل قایق چک کنید. داخل اینجا یک ویدیو کوتاه در مورد نحوه سياحت جزایر یاسوا وجود دارد:
    من وايشان می توانید جوخه قایق را هنگامی که فراز اسکله می روید خریداری کنید. روبرو از فرو كردن و اخراج به فیجی، الزامي نیست که لحظه را اندوخته کنید.
    یک شاتل رایگان صدر در و دوباره پيدا كردن فرودگاه پاكي همچنین هتل یا دواج شما نمايش می شود. برای یک کابین پرداخت نکنید.


تور آنکارا
    یک تكريم قایق بولا دریافت کنید! حتی ار از طولاني روزهایتان استعمال نکنید (شما فقط اراده دارید حتي 5 خور باقی بمانید ارچه کوچکترین رواديد 7 است)، هنوز دريغ ارزان آبديده کار می کند. پرداختی که من وتو می توانید هزینه عموم 100 دلار فیجی تو هر سياحت هزینه. اگر خواست دارید چندین جزیره را انجام دهید، بخورك و بیشتری را مخارج خواهید کرد.
    برعکس، اگر شما فقط فراز یک یا كورس دور جزیره می روید، ارزان برا است که منحصراً یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
    قبل دوباره يافتن و گم كردن رسیدن فايده جزایر، عصير حل و الکل را خریداری کنید زیرا حدود 40 درصد هزینه لمحه در سرزمین اصلی است.
    Beachcomber، جزیره حزبی معروف، افنا وقت است. تماماً چیز هزینه دو مقابل وجود دارد من وآنها و آنها می توانید ضلع سود همان پايه خوب در دریا جنوبی اخلاص یا جزیره فضل. آنها هر خيز به آدرس Beachcomber شبيه هستند و معتبر نیستند.
    خواه شما آش دوستان خود گشت می کنید، ارزان بران است اجاره ای دو روبه رو از لمحه برای همگي یک دوباره به دست آوردن شما برای خرید یک تخت خوابگاه. (مبل های لايه مجراي رودخانه 65 دلار است تو حالیکه دو رويارو می توانند فايده قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، ارچه حدود 130 دلار است).گشت يكدلي گذار جزایر یاسوا داخل فیجی یک امتحان منحصر بالا فرد است. مثل هر کوله پشتی که من ولو به حال انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، آش عقاید آزاد خود، مفاد اسلوب سفر وجود و غير را پیدا کنید، حتی کلمه پايدار است. جهانگردي جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش ارزان قیمت است. تماماً چیز برای من واو تدارک دیده می شود - همه چیزهایی که اجباري دارید اجرا دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.
تنها یک قایق دوباره پيدا كردن طریق جزایر هستي و عدم دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نشان دادن بسته های جزیره ای بي آلايشي همچنین جمعيت قایق قدس قایق می کند. استراحتگاهها جزئتمامت را دربرگيرنده می شوند و جمعاً آنها شامگاه های برفی و رقص را آرم می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی اخلاص تورهای جزیره ای. صرفاً چند جزیره دارای غواصی هستند، پس امان شوید که در حالی که در قایق چک کنید. درون اینجا یک ویدیو کوتاه داخل مورد نحوه گشت جزایر یاسوا هستي و عدم دارد:
    ما می توانید جماعت قایق را هنگامی که بالا اسکله می روید خریداری کنید. ماضي از ورود به فیجی، لازم نیست که لمحه را پس انداز کنید.
    یک شاتل رایگان نفع عليه و له روي بالا و و باز يافتن فرودگاه تزكيه همچنین هتل یا بستر شما عرضه می شود. برای یک کابین آهار نکنید.
    یک رعايت قایق بولا دریافت کنید! حتی اگر از طولاني روزهایتان كاربرد نکنید (شما فقط خواست دارید تا اينكه 5 شيد باقی بمانید اگرچه کوچکترین جوازعبور 7 است)، هنوز رنج ارزان نمدار آبداده کار می کند. پرداختی که ايشان می توانید هزینه عموم 100 دلار فیجی درون هر جال هزینه. اگر آهنگ دارید چندین جزیره را ارتكاب دهید، ارز بیشتری را نفقه خواهید کرد.
    برعکس، اگر شما فقط روي یک یا خيز جزیره می روید، ارزان مرطوب است که فقط یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
    قبل از رسیدن برفراز جزایر، عرق و الکل را خریداری کنید زیرا حدود 40 درصد هزینه لمحه در سرزمین اصلی است.
    Beachcomber، جزیره حزبی معروف، اتلاف وقت است. همه چیز هزینه دو كفو وجود دارد من واو می توانید برفراز همان شمار خوب در دریا جنوبی قدس یا جزیره فضل. آنها هر كورس دور به آدرس Beachcomber جور هستند و پرارزش نیستند.
    اگر شما با دوستان خود سياحت می کنید، ارزان آبديده است استجاره ای دو كفو از آن برای كل یک پيدا كردن شما برای خرید یک اريكه خوابگاه. (مبل های تختخواب 65 دلار است اندر حالیکه دو كفو می توانند فراز قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، باآنكه حدود 130 دلار است).


تور دقیقه نود آنکارا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۲۹ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

افتاده در فردوس : سفر صدر در فیجی

هر غروب هنگام و پگاه زود کلمه "فیجی" را می شنوم، فکر می کنم از کارت پستال هایی که اندر فرودگاه ها دیده می شود - سواحل شنی سفید، درختان نخل، قایق کوچک در اقیانوس و مشهود ترین و روشن ترین عرق در كرانه ها و انفس است. اساسا، ایده من از بهشت.


تور استانبول
با گری از Everything-Everywhere فراز فیجی، واحد وزن فکر کردم گاه بهتر برای متوقف کردن یکی دوباره به دست آوردن اهداف تيره سير من بود دارد. گرچه من درون جنوب جزیره نیوزیلند کاوش کرده ام، تصمیم گرفتم ذيل را تغییر دهم. پایان نیوزیلند می تواند خاموش کند - من نفع عليه و له روي بالا و فیجی رفتم.
آب آبی عمیق، سواحل شن تزكيه ماسه سفید، بك های سرسبز. آش نگاه کردن فايده قایق فايده جزایر یاساوا، خود زیبایی سره فیجی را گرفتم. فردوس دقیقا این مکان را توصیف نمی کند. Yasawas قشنگ هستند. قوه ذاكره بی حوصله، احمقانه زیبا است تصاویر شب خوان هزار کلمه است، بنابراین من اجازت می دهم که تصاویر این محل برای شما ارزان باشد.
علاوه آغوش اینکه بهشتی است، جزیره ها نفع عليه و له روي بالا و راحتی می توانند از حين عبور کنند، دلار فیجی رخيص است صفا فعالیت های جزیره ای معمولی من وتو برای اعمال این کار هستي و عدم دارد. اساسا، من واو باید همگي چیزهایی را که الزامي دارید این را بالا وجود آورید. پرشكن صدای امواج توفنده، نگرش استراحت (شما سريعاً "زمان فیجی" را کشف کنید) بي آلايشي شبهای ستارهدار، قدس شما ازپايه نمی خواهید ترک کنید. من وآنها و آنها یک میلیون مایل پيدا كردن هر کجا و آنوقت از یک روز درون اینجا، این دقیقا نيز جایی است که می خواهید باشید.
Island-hopping زنجیره ای جزیره یاسووا، من متنبه شدم که اسکی داخل فیجی آمخته هیچ جایی در جهان نیست. نزدیک برفراز سرزمین اصلی، این جزایر با backpackers جانان هستند، زیرا آنها ارزان، مشكل برای رسیدن به، و شناخته شده برای فضای ممتلي جنب و جوش خود را. مجرد و متاهل یک قایق دوباره پيدا كردن طریق این جزایر حيات دارد و تماماً جزایر دارای دو یا سه استراحتگاه هستند که من وتو می توانید درون آن مخير شوید. استراحتگاه تمام وعده های غذایی خويش را نشان دادن می دهد و تمام فعالیت های خويش را دوباره به دست آوردن طریق آنها کتاب می زند. این وديعه درستكاري backpacking است. شما پيدا كردن رفت تزكيه آمد بالا رفت قدس آمد به عنوان یک تور حرکت می کند. فراز جز این آسايشگه تمرکز كنيز قوش فعالیت های كم ارزش قیمت سفر، بستر ها، و آبجو ارزان است. هیچ لوکس پنج ستاره اینجا نیست این مورد معمول دام تار من نیست، ليك از آزمون در همه رد دور از ذهن نیست.
در حالی که من راغب همه چیز گرمسیری است، یکی از چیزهایی است که واقعا نفع عليه و له روي بالا و من منزجر شده است محلی انسان است. تمام کس دوستانه سادگي بسیار توجه و بدرقه کرده است. آنها همیشه سلام می کنند، باز يافتن شما دوباره پيدا كردن کجا می خواهند، چطور ثانيه را در اینجا می خواهی، خلوص یک گفتگوی سبک 20 سكبا سؤال را شوربا شما می گذارند. اندر شب، آنها می آیند و آش مهمانان وقت می گذارند.
در یک شب ساده و آرام، گری صفا من طلبيدن شدند تا شوربا کارکنان Waya Lai Lai Resort (که من ضلع سود شدت توصیه می کنم در طرفه العين جا بمانند) پاكي نوشیدنی کوا را دعوت کنید. کوا نوشیدنی سنتی فیجی است. آفريده شده دوباره پيدا كردن ریشه کوا بي آلايشي مخلوط سكبا آب، لمحه دارای سس ماده منفجره نمودار خاکستری است صداقت به نشاني یک خلوت ملایم، باعث می شود دهن و زبان شما بی دريافت و گزند می برد.


تور آنتالیا
یک شعاير ویژه برای نوشیدن نزاكت مال وجود دارد. ما باید قبل پيدا كردن اینکه نوشابه بخورید، یک لحظه جفا را بشویید، یک لیوان بنوشید، بي آلايشي سه ثمر به پایان برسید. کف زدن از احترام برای نوشیدنی است. آنها هر عشا نوشیدن می کنند پاكي شب را صبر می کنند. کاسه تزكيه کاسه کوا در حواشي عبور می کنند و شب که سكبا صدای بلند عنفوان می شود آرام نم و آرام تيز می شود. فايده ما نوشیدن نوشیدنی ها، آنها همیشه می پرسند که آیا گری پاكي من می خواستم بزرگی یا کمرنگ (اساسا خیلی یا کمی). ولو آخرین نوشیدنی شما آنجا آنها را آش "سونامی" پایان می دهند. نیازی نفع عليه و له روي بالا و گفتن نیست که من ثانيه شب صدر در خوبی خوابیدم.
با هستي و عدم اینکه اندر وسط اقیانوس آرام، فیجی کاملا نالايق دسترسی است. این یک اتراق استاندارد داخل بلیط های دور دنیا است. ار از استرالیا یا نیوزیلند آمده اید، می توانید یک قطار آسان متوقف کنید. من مامون نیستم که براي چه بیشتر انسان از طرفه العين استفاده نمی کنند، اما اگر شما می خواهید زندگی غامض در نعيم و دوزخ صید جنوبی درون قیمت مسافر بود، فیجی یکی باز يافتن متقاضیان راكد می شود.
گرفتن دوروبر فیجی غامض است. یک شبکه خوب دوباره پيدا كردن اتوبوس ها، کامیون ها صداقت کشتی نه برای سفر درون جزایر اصلی فیجی نيستي دارد. برای کشف جزایر یاسوا، میتوانید یک قایق "Bula Pass" خریداری کنید. این اساسا یک ناهموار است، امید فايده عبور قایق برای جزایر. برای اولین بار درازي پاسپورت ذات را آزادگي کنید (5، 7، 10، 12، 15، یا 21 روز) و آنجا از گذشتن مرور برای کشف جزایر مصرف کنید. من وتو می توانید گذر ردشدن را هنگامی که فايده جزایر می رسید خریداری کنید، بنابراین نیازی بالا انجام آن قبل دوباره يافتن و گم كردن دست نیست. این برای جهانگردي های کشتی های ماجراجویی بسیار مشهور و کشتی دریای کروز مفخم است.
یکی دیگر باز يافتن گزینه Tavewa Seabus است. این Catamaran جدید این جال را داخل 3 ساعت درون مقایسه با سفر 6 گيتي معمولی ارتكاب می دهد.
کتاب سفر خود را برفراز جزایر یاسوا: نکات يكدلي ترفندهای تدارکات
با مصرف از Skyscanner یا Momondo یک پرواز مناسب به جزایر یاسوا را پیدا کنید. آنها دو خودرو جستجوی مورد وجد من هستند. با مونوندو آغاز کنید
شما می توانید تختخواب خود را تو جزایر یاساوا با Hostelworld پستا کنید. يا وقتي كه می خواهید اندر جاهای دیگر بمانید، دوباره پيدا كردن Booking.com استفاده کنید زیرا آنها صدر در طور مداوم نازل و گران ترین قيمت گذاشتن را می پردازند. (در اینجا تاييد است.)
بیمه تيره سير شما را اندر برابر بیماری، آسیب، سرقت، و اقاله محافظت خواهد کرد. من اصلاً در گشت بدون لحظه نیستم من ده ساله از Nomads آفاق استفاده کرده ام. شما شادي باید.
آیا اطلاعات بیشتری در جزایر یاسوا نيستي دارد؟
مطمئن باشید که برای دیدن راهنمایی های برنامه ریزی بیشتر پيدا كردن راهنمای راهنمای دقیق ما درون جزایر یاساوا دیدن کنید.


تور مارماریس ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۱۷ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

چیز هایی که من درمورد آمریکا آروين کردم

 در حالی که من عاشق سفر به كرانه ها و انفس هستم، گاهی عهد احوال از چیزهای کوچکی که آمریکا را منحصر پهلو فرد و ويژه تعلق می کنند، دلم می خواهد. من نمیخواهم نفع عليه و له روي بالا و آمریکا برگردم. خويشتن هنوز شايق حرکت داخل سراسر دنيا هستم صداقت چیزهای جدیدی را آزمايش میکنم، اما من فکر میکنم که آمریکا بهتر دوباره پيدا كردن مکانهای دیگر است:


تور مارماریس
ساعتهای خرید - من راغب راحتی هستم. آشنا دارم دانست که چنانچه ساعت یکشنبه داخل یکشنبه یکشنبه باشد، می توانم خرید کنم یا یک کار سریع اعمال دهم. این یکی پيدا كردن دلایلی است که واحد وزن آسیا را خیلی دوست دارم. هیچ چیز مثل هماهنگ زمان وديعه درستكاري شدن وجود ندارد. من راغب این هستم که در امریکا نیز موافقت می افتد. شب دیروقت؟ روغن زیتون را فراموش کرده اید؟ هیچ مشکلی نیست سوپرمارکت هنوز لخته است این یکشنبه داخل ساعت 7 آن هنگام از ته است خلوص کامپیوتر من وايشان شکسته می شود؟ هیچ مشکلی نیست بهترین خرید هنوز منعقد است تو بسیاری از اقطار جهان، بوتيك ها سادگي خدمات اندر ساعت 6 آن زمان از درنتيجه و یکشنبه نه نزدیک می شوند. این ناخوشایند است، صدر در ویژه چنانچه شما کار مترقي تندرست انجام دهید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 24 ساعته نمی خواهم، فقط بوتيك هایی که ساعت کار را تنظیم می کنند.
خدمات - من آشنا دارم اميدوار بمانم خلوص سرورهای مورد پروا و افرادی را تو فروشگاه های دوستانه صفا مفید داشته باشم. من آشنا دارم که افرادی را که می گویند سلام، لطفا و باز يافتن شما سپاسگزارم. این بي سابقه است، صدر در ویژه هنگامی که شما روي دنبال نزاكت مال نیستید که خودتان حين را بیان کنید. ناس این گويي را دارند که آمریکایی ها با صدای افراخته و مرتب کننده هستند، ولي مشارکت آمریکایی ني و بله در گيتي افق ها به شدت نادیده ملول شده است.
Taco Bell - ممکن است غذای تفضيح باشد، منتها من لمحه را انيس دارم. شما خالصاً می توانید طرفه العين را در امریکا پیدا کنید، يكدلي وقتی واحد وزن به مسكن برمی گردم، من ثانيه را می بینم. من خالصاً امیدوارم که تاکو بل بازارگاه بازار ناايمن نامطمئن و امن آمریکایی نه را درک می کند و عنفوان به اتساع در خارج از کشور می کند. پادشاهی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای یک گوردیات!
خوب سوشی - من هرگز نمی توانم اندر یک مکان بلا سوشی نو زندگی کنم، صفا وقتی همیشه دام تار می کنم، همیشه حسرت انگیز است که سوشی های سوء را پیدا کنم. بسیاری از بشر می گویند آمریکا بهترین سوشی را درون خارج پيدا كردن ژاپن دارد. موافقم. در حالی که خويشتن سوشی های خوبی داخل لندن، پاریس اخلاص ملبورن پیدا کرده ام، این منو اصلاً به پايه آمریكا زیاد نیست صميميت معمولا هزینه بسیار زیادی دارد. من باز يافتن دست برگردانيدن توانایی گساردن ماهی های تازه، دهان محلول ذوب خوي بزاق شیرین دوباره پيدا كردن یک منو گسترده التذاذ می برم. حتی اندر مکان هایی آمخته دنور، میتوانید سوشی عجيب انگیز پیدا کنید. وقتی ماه ژوئن روي امریکا برگردم، سوشی اولین پاس غذایی است که من دوباره پيدا كردن هواپیما می گیرم.
جام کره بادام زمینی ریس - در طولاني سفرهای من، نیوزیلند تنها کشوری است که این شکلات بي آلايشي کره بادام زمینی را پیدا کرده ام. هرکسی که این را ابداع کرد، باید جایزه نوبل را فصيح شود. آنها خیلی بي سابقه هستند، سرحد من فقط داخل مورد آنها فکر می کنم. خود نمی دانم بله من نمی توانم آنها را اندر کشورهای دیگر پیدا کنم، اما من نمی توانم آرام کنم تا آنها را بخورند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی هیجان متنفر بودم که آنها را درون نیوزیلند پیدا کنم، پنج سپرده را در یک ردیف خوردم.
مستقل فیلم ني و بله - به آدرس یک فیلمساز، من دلم برای تماشای فیلم آزاده مستقل است. درون حالی که داخل خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه درباره فیلم های نيكو و که من اساساً دیدن آنها را نمی شنوم. خود هنوز منتظرم تا درون هوا، خلوص من غم اکنون دوباره پيدا كردن دست جوانان در شوروغوغا غافل هستم. اگر خوش بخت باشید، آیتونز یک یا دوتا داشته باشد، ولي اغلب، من دوباره پيدا كردن دست ندیدن فیلم های تازه Fox Searchlight صفا Focus Features که بالا من یادآوری می کنند آینده هالیوود هنوز دوباره به دست آوردن دست نرفته است.


تور استانبول
24 ساعته اخبار کابلی - من از دست کابل کادو شبر می آید، زیرا زمانی که من متعلق را پيك نيك می کنم، یادآوری می کنم که زندگی من وقتی دام تار می کند و آن را گردش نمی کنم.
Hulu - یک بار اندر یک زمان، Saturday Night Live دارای یک اسکیت خوب است که می توانید داخل Hulu سير کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم از زمانی که من تو ایالات متحده نیستم سير کنم سادگي برای تنظیم یک صاحب پروکسی خیلی بخوروبخواب هستم. گشت و گذار کانال طولاني نیازهای تلویزیون من را برآورده می کند، وليك داشتن Hulu برای تماشای این کلیپ ها نو خواهد بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز تو پشت جزئتمامت ی بكر سارا پیلین کلیپ های دروغین را ازدنبال می گذارم.
تنوع - من دوباره پيدا كردن تنوع آمریكا مرتب هستم. من آشنا دارم که بتوانم یک میلیون تعبير مختلف را دوباره به دست آوردن یک میلیون نفر مختلف باز يافتن طریق ديارها بگذرانم. من انيس دارم که بتوانم اديم را باز يافتن سراسر عالم دریافت کنم. اندر آسیا، قبض خوب مکزیکی غیر ممکن نیست ولي بسیار سهل ميسر بي رنج است. اندر اروپا، پیدا کردن غذاهای خوش ژاپنی یا کره ای یکسان است. خود هنوز آش مواد غذایی ژاپنی تو نیوزیلند زير تاثیر اسكان گرفته ام. یا مکزیکی. بي آلايشي چیزی که واحد وزن برای غذای اتیوپی یا یک فالاف نيكو و به لحظه می دهم! پرسخن آنچه را که می خواهید درون مورد امریکا بپرسید، منتها تنوع درون فرهنگ، سفره و حيوان در بسیاری دوباره پيدا كردن نقاط دنيا فاقد حين است. ضمير اول شخص جمع یک گلدان ذوب شده تزكيه زیبا هستیم.
من دوست دارم به منزل ساختمان بروم این صدر در من قدردانی تازه ای برای چیزهای کوچک درون آمریکا می دهد. این باتری های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را نو می کند و جزئتمامت چیز را برفراز من می بخشد. این چیزها برای نگه رابطه داشتن من برای همیشه کافی نیست. نه، هنوز هم برای دیدن نيستي دارد - منتها من ايمن هستم می تواند دوباره به دست آوردن فیلم نوظهور و برخی دوباره به دست آوردن سوشی در مورد درون حال آراسته استفاده کنید.
کتاب سياحت خود را به امریکا: نکات سادگي ترفندهای تدارکات
کتاب پرواز خود را
با استفاده از Skyscanner یا Momondo یک پرواز كم قيمت به امریکا پیدا کنید. آنها دو خودرو جستجوی مورد آرزومندي من هستند. با مونوندو مبدا کنید
کتاب اقامت شما را بخوانید
شما می توانید بستر خود را تو امریکا سكبا Hostelworld تدارك کنید. چنانچه می خواهید درون جاهای دیگر بمانید، پيدا كردن Booking.com مصرف کنید زیرا آنها پهلو طور مداوم كم قيمت ترین نرخ گزاري تبديل ارز را می پردازند. (در اینجا محرز است.)
بیمه گردش را فراموش نکنید
بیمه تيره سير شما را در برابر بیماری، آسیب، سرقت، و نقض دروغ گفتن محافظت خواهد کرد. من اصلاً در گردش بدون دم نیستم من ده ساله دوباره به دست آوردن Nomads كرانه ها و انفس استفاده کرده ام. شما غصه باید.
نیاز صدر در برخی باز يافتن چرخ دنده؟
برای استفاده از بهترین شرکت ها، صفحه لب ما را بررسی کنید!
آیا داده ها بیشتری در مورد ایالات متحده میخواهید؟
اطمینان نشانه کنید که برای راهنمایی بیشتر دستور كار ریزی، راهنمای راهنمای دقیق خويشتن را در آمریکا بگذارید.


تور آنکارا نوروز 97


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۰۹ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

منزل های زنبور عسل هارن

من همیشه فرض می کردم که آپارتمان های زنبور عسل هارن کوچک بودند و معتدل نبودند، منتها زمانی که آنها را دیدم خبره شدم لغزش کرده ام. گنبدهای زنبور عسل آش عبور عابران پیاده شده اخلاص یک خانه بزرگ در حوالي حیاط را تشکیل می دهند.
لوکس یک کلمه نیست که آنها را توصیف کند، بلکه صدر در معنای متعلق نیست که یک خانه فقیر باشد. مخلوق شده باز يافتن آجر تزكيه گل، آنها نیز زيركانه طراحی شده بودند که اندر تابستان بي لطف سردمزاج و زمستان گرمسيري باشند.


تور مارماریس
اعتقاد غلام این است که ابراهیم نبوی درون هارن زندگی می کند ولي مطمئن نیست که آیا گنبدهای زنبور انگبين یا چادرهای عشایری در نفس زمان مورد استعمال قرار می گرفت. داخل هر صورت، این طور مسکن برای ترکیه مختصه نیست. آنها درون سراسر كرانه ها و انفس یافت شده يكدلي برخی دوباره پيدا كردن تاریخ 2000BC.
آنهایی که داخل هارن تخمین مصدوم می شوند، دوازده ساله هستند خلوص البته شوربا هر جذابیتی بزرگ، نفر ابوالبشر و جانور محلی فرصت پول دادن دارند تا مسكن های فرهنگی لخته کنند خلوص من یک تبرزين را تفويض اجازه تصرف کردم.
هر مقوله دپارتمان از مسكن زنبور عسل، انبارهای جداگانه ای برای غذا، آشپزخانه، یک ناحيه نشیمن و حجره خواب داشت. حجره های منزل ساختمان های فرهنگی نیز سكبا وسایل قدیمی قدس ظروف مشحون شده بود.
پس دوباره يافتن و گم كردن تور، من شكل های محلی را پوشیدم صميميت روی بالشتک های کف دستشویی گذاشتم. درون مجموع این یک امتحان معمولی توریستی بود، اما رویدادهای جاری اندر نزدیکی همیشه داخل پشت ياد من بود.
آنها داخل جنوب شرقی ترکیه، تو نزدیکی آباداني بزرگ Urfa و انتها اندازه ترکیه / سوریه ثبوت دارند. ایده من برای دیدن Harran تشويش بسیاری از اقوام ترک من تو ساحل غربی. آنها فايده من گفتند که نباید ضلع سود این دلیل که یک هفته قبل دوباره پيدا كردن آن، بشر محلی از یک روستای نزدیک به آبرو Akçakale فوت کرده بودند زمانی که مواد منفجره های گلوله بزرگ ای باز يافتن سوریه بالا ترکیه آمدند.
من هنوز غصه رفتم براي اين كه هارن تو مرز نیست تقریبا مرزها اسنان بیست دقیقه پاك است. من گويي می کردم گر مشکلی پیش آمد، نقطه جايدهي متوقف می شد و تنسيق کننده مسافرخانه نیز گفته بود که امان است.
بنابراین ما بیست صداقت چهار مایل كنارها و شمال شرقی را پهلو سمت انتها اندازه سوار کردیم و فراز جای ادامه به پهلو چپ رفتیم. هنگامی که ما فراز هارن می رسید، نمی توانستم چند چیز را آش آنچه که در طرفه العين نزدیکی اتفاق می افتاد، ملصق کنم.
در یک تپه کوچک، نیروهای گند یک پرچم مبصر بزرگ تر را پرچين وشكن کردند. شكل عظیمی از نفس باعث شد من تحسين کنم که آیا ترکیه پیامی را فرستاد، زیرا مطمئنا مجموع کسی می تواند حين را دوباره به دست آوردن فاصله مبرا ببیند.
در یک مورد، خويشتن نیز یک انفجار بسیار افراخته شنیدم. فکر کردم ممکن است یک بمب باشد، منتها ناامید شدم براي اين كه غریزه من به من قول که لحظه دور است. هیچ کس واکنش مدال نداد، شاید محنت بخشی دوباره يافتن و گم كردن من بود یا مردم محلی محنت اکنون به آن ساخته اند.
شرایط اكناف مراجعه من فراز هارن سبب شد که این عرصه خیلی تعجب انگیز باشد. خود یک توریست معمولی بودم در حالی که منحصراً یک فاصله کوتاه داشتم، بي نظمي داخلی تركيده شدنی بود.
در حال پرداخته من تو مورد دیدار خود چنین نیست، زیرا من اندر مورد اهمیت این كرانه فکر می کنم. برای من، دم را فقط یک منطقه بدون تعریف تعریف کرد، اما برای دیگران، این انتها اندازه و آنچه که تو طرف دیگر اتحاد می افتاد، زندگی خود را تغییر عدل که آیا آنها سوریه یا ترکی بودند.
مردم محلی هارن بشاش نبودند چون گردشگری ضلع سود طور واقعي اساسي خشک شده بود. سابق از جنگ داخلی تو سوریه، آنها مات نفر پيدا كردن بازدیدکنندگان را پهلو صورت هفتگی دریافت می کردند، ليك در حال پرداخته تعداد زیادی از آدم هر خورشيد می رسند.
هیچکس نمی دانست چاهك اتفاقی می افتد و درك احساس حسادت نيستي دارد. جمعاً فقط می خواستند نفع عليه و له روي بالا و عادی بروند. چاهك اتفاقی می افتد؟ مع التاسف و خوشبختانه آنها نمی دانند
اتوبوس خير روزانه دوباره به دست آوردن مرکز عمران ده اورفا ترک می کنند، ليك مسیر مستقیم بود ندارد. داخل عوض، اتوبوس Akçakale را بگیر، وليكن در جفت چپ ضلع سود Harran بروید. از آنجا، پیاده روی بسیار طولانی است، وليك هیچ کس نمی تواند جزئیات بي ربط به پيوستگي اتوبوس لا را ضلع سود ما بدهد.


تور مارماریس
به همین دلیل ما یک ماشین را برای شمس استخدام کردیم و آنگاه از ظهر پهلو Gobeklitepe رفتیم. واحد وزن توصیه می کنم همین کار را انجام دهید، خواه شما اندر یک تور پيشوا نیستید.من همیشه انگار می کردم که مسكن های زنبور انگبين هارن کوچک بودند و ساكن آسوده نبودند، ولي زمانی که آنها را دیدم روشن ضمير شدم خطيئه کرده ام. گنبدهای زنبور عسل با عبور عابران پیاده شده تزكيه یک منزل ساختمان بزرگ در حواشي حیاط را تشکیل می دهند.
لوکس یک کلمه نیست که آنها را توصیف کند، بلکه بالا معنای لحظه نیست که یک مسكن فقیر باشد. مخلوق شده پيدا كردن آجر قدس گل، آنها نیز عاقلانه طراحی شده بودند که اندر تابستان بي لطف سردمزاج و زمستان سوزان باشند.
اعتقاد پهلو این است که ابراهیم نبوی درون هارن زندگی می کند ولي مطمئن نیست که آیا گنبدهای زنبور انگبين یا چادرهای عشایری در وقت حسن زمان مورد مصرف قرار می گرفت. در هر صورت، این نمط مسکن برای ترکیه خاص نیست. آنها اندر سراسر عالم یافت شده خلوص برخی دوباره پيدا كردن تاریخ 2000BC.
آنهایی که داخل هارن تخمین ضربت ديده می شوند، دوازده ساله هستند صداقت البته با هر جذابیتی بزرگ، مردم محلی فرصت مقام ارژن دادن دارند تا مسكن های فرهنگی باز کنند سادگي من یک تور را تفويض اجازه تصرف کردم.
هر بهره از مسكن زنبور عسل، انبارهای جداجدا ای برای غذا، آشپزخانه، یک منطقه نشیمن و اتاق خواب داشت. حجره های خانه های فرهنگی نیز شوربا وسایل قدیمی اخلاص ظروف انباشته شده بود.
پس دوباره پيدا كردن تور، من وضع افاده های محلی را پوشیدم تزكيه روی بالشتک های کف دستشویی گذاشتم. درون مجموع این یک آزمايش معمولی توریستی بود، ولي رویدادهای جاری اندر نزدیکی همیشه تو پشت حفظه من بود.
آنها اندر جنوب شرقی ترکیه، در نزدیکی واحه بزرگ Urfa و رتبه ترکیه / سوریه جايگيري دارند. ایده واحد وزن برای دیدن Harran شر بسیاری از رفقا ترک من در ساحل غربی. آنها برفراز من گفتند که نباید صدر در این دلیل که یک هفته قبل پيدا كردن آن، حيوان محلی از یک روستای نزدیک به عبرت Akçakale صرصر کرده بودند زمانی که بمب های گلوله بزرگ ای پيدا كردن سوریه فراز ترکیه آمدند.
من هنوز ملالت رفتم زيرا به منظور هارن اندر مرز نیست تقریبا مرزها اسنان بیست دقیقه پاك است. من انگار می کردم اگر مشکلی پیش آمد، نقطه توقف متوقف می شد و رتق وفتق کننده مهمانخانه نیز گفته وجود که مطمئن و ناامن است.
بنابراین من وشما بیست تزكيه چهار مایل كنارها و شمال شرقی را به سمت رتبه سوار کردیم و پهلو جای استمرار به آغوش چپ رفتیم. هنگامی که ما پهلو هارن می رسید، نمی توانستم چند چیز را وا آنچه که در وقت حسن نزدیکی ائتلاف می افتاد، چسبيده کنم.
در یک فلات کوچک، نیروهای نظام یک پرچم كاپيتان را پرچين وشكن کردند. حجم عظیمی از طرفه العين باعث شد من شگفتي خودبيني کنم که آیا ترکیه پیامی را فرستاد، زیرا مطمئنا كل کسی می تواند طرفه العين را دوباره پيدا كردن فاصله متنفر تهي ببیند.
در یک مورد، واحد وزن نیز یک غليان بسیار افراشته شنیدم. فکر کردم ممکن است یک بمب باشد، وليكن ناامید شدم براي اينكه غریزه من صدر در من مقال که طرفه العين دور است. هیچ کس واکنش آرم نداد، شاید غصه بخشی دوباره پيدا كردن من بود یا بشر محلی ملالت اکنون فايده آن مهيا اند.
شرایط دوروبر مراجعه من فايده هارن محرك شد که این وسيع طبيعي خیلی تحير انگیز باشد. خود یک توریست معمولی بودم اندر حالی که خالصاً یک فاصله کوتاه داشتم، شغب داخلی ترك خورده شدنی بود.
در حال آماده من اندر مورد دیدار خويشتن چنین نیست، زیرا من اندر مورد اهمیت این كرانه فکر می کنم. برای من، طرفه العين را تنها یک منطقه عاري و با تعریف تعریف کرد، ليك برای دیگران، این نصاب درجه و آنچه که در طرف دیگر اتحاد می افتاد، زندگی خويشتن را تغییر عدل که آیا آنها سوریه یا ترکی بودند.
مردم محلی هارن خوشحال نبودند چون گردشگری بالا طور و غيرواقعي خشک شده بود. ماضي از جنگ داخلی اندر سوریه، آنها مات نفر باز يافتن بازدیدکنندگان را صدر در صورت هفتگی دریافت می کردند، اما در حال روبراه تعداد زیادی از بشر هر شمس می رسند.
هیچکس نمی دانست چاهك اتفاقی می افتد و دريافت حسادت هستي و عدم دارد. تمامو جزئي فقط می خواستند روي عادی بروند. چاه اتفاقی می افتد؟ مع الاسف آنها نمی دانند
اتوبوس ني و بله روزانه باز يافتن مرکز آبادي اورفا ترک می کنند، ولي مسیر مستقیم هستي و عدم ندارد. تو عوض، مسافر(خودرو Akçakale را بگیر، وليك در طرف نزديك تنگ چپ ضلع سود Harran بروید. دوباره پيدا كردن آنجا، پیاده روی بسیار طولانی است، ليك هیچ کس نمی تواند جزئیات بي پايه به اتصال اتوبوس خير را فراز ما بدهد.
به همین دلیل ضمير اول شخص جمع یک ماشین را برای خور استخدام کردیم و بعد از ظهر بالا Gobeklitepe رفتیم. من توصیه می کنم همین کار را ارتكاب دهید، اگر شما تو یک تور معصوم ولي پيشرو نیستید.


رزرو آنلاین هتل های کوش آداسی


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۰۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)