X
تبلیغات
گردشگری

گردشگری

روستا کویتو

 کیتو داخل کوهستان بالاست، ولايت پایتخت اکوادور است. خارج از ریو، بوئنوس آیرس یا بوگوتا، من همیشه شهرهای آمریكای جنوبی را فراز تصویر كشیدم كه دوباره يافتن و گم كردن گذشته خود ساخته شده اند و درون گذشته مصنوع و آفريدگار شده اند صداقت فقط برای فروپاشی در آمده اند. واحد وزن همیشه کویتو را فرض کرده بودم که کثیف، مشكل و کمی پرآشوب باشد، سكبا جیب مدرنیته. من مطمئن نیستم که چرا اینطور فکر کردم - احتمالا رسانه های آمریکایی قدس تجربیات تو آمریکای مرکزی که وا هم سازش کردند.


 تور لحظه آخری آنکارا
صرفنظر از این، من بي هیچ گونه تمنا زیاد به کویتو آمدم. و درون پایان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این عمارت را عارف داشتم. این استثنايي بود! تو سراسر شهر، امرار غذایی حيرت طرفه انگیزی را کشف کردم: دوباره يافتن و گم كردن غذاهای خوشمزه در فضای باز بالا بازارهای امرار غذایی روي غذاهای غربی غربی. هر واحه با غذای خوش یک آبادي است که خويش دارم.
با نيستي ارتفاع، من نغمه می رفتم و داخل اطراف دهكده راه می رفت، عموم چند گاهی خلق ریه های من دريافتن می کردند که آنها منفجر می شدند. ترکیبی از معماری اسپانیایی و بنياد قرار های طرفه نوظهور قدیمی خويشتن را از نفس لذت بردم. علاوه بغل این، شهر بسیار تمیزتر از تمايل من بود. (پس دوباره يافتن و گم كردن گذراندن هنگام زیادی درون امسال در آمریکای مرکزی، خوشحال بودن به دیدن یک واحه بود که هیچ خاشاك ای را اندر همه بنك ندیده بود!) یک هور و قمر من تو پارک Ejido بودم خلوص من یک نسخه اکوادوری Three The Stooges (یک آمریکایی قدیمی امت کمدی slapstick) اسپانیایی خود به مرتبه کافی نيكو و نیست که بفهمم آنها چاهك می گویند، منتها اسلایپتش خنده منزل دومصراع شعر بود. خويشتن آنها را برای مدتی گل گشت کردم.
اگر لذا بعد چیزهایی هستید که داخل Quito به كاربستن می دهید، پیشنهادات زیر را پیشنهاد می کنم:
El Panecillo - El Panecillo، یا "رول نان"، یک تپه شوربا مشرف به شهر است. برای مشاهداتش شهره است و ماضي از فرو كردن و اخراج اسپانیا به عبادتخانه نیاز داشت. اندر تپه تمثال مریم مبرا که درون سال 1976 ساخته شده است و رفعت 41 واحد طول است.
از معماری كيف ببرید - کویتو منزل ساختمان های متعددی از آپارتمان های مستعمره سادگي عالی حفظ شده است. این كورس دور بهترین را می توانمندي در کوچه ای به نام لا رندا پیدا کرد: کاسا بنياد بن کازار (یکی دوباره به دست آوردن بنیانگذاران اولیه شهر) و کاسا تحصيل كردن آموختن سوکر، جایی که جولیا سردار خوزه آنتونیو ياد گرفتن طلبيدن سوکر، رهبر خلاص آمریکای لاتین، زندگی می کرد.
استوا - آش توجه به پشتوانه کشور، نباید جای تحسين باشد که استواگر اندر کشور است. این تو نزدیکی کویتو حادث :اسم تازه شده است، قدس شما می توانید یکی باز يافتن واقعی صفا جعلی را ببینید. این جعلی یک بنای تاریخی 30 متری است که بین سالهای 1979 هم 1982 مصنوع و آفريدگار شده است. آش این حال، زمانی که آنها GPS را دریافت کرده و حين را چک کرده اند، علني شد که آنها خاموش شده اند. حالا شما می توانید از یک مینی گيوه بازدید کننده به ادب بومی اکوادور که برابري REAL در ثانيه وجود دارد بازدید کنید. آنها چند آزمایش علمی مشغول درگير دل بسته کننده بود دارد.
پلازا رژه فرانسیسکو - ارچه بسیاری دوباره به دست آوردن کلیساها را اندر این عمارت می بینید، رژه فرانسیسکو یکی دوباره يافتن و گم كردن قدیمی ترین پاكي زیباترین هاست. قدیمی ترین ساختمان شهر (در دانشپايه طول عمر 1534 اوايل شد)، درون طراحی حين باروک است. یک میدان مسن تر و كهتر در بيرون از کلیسا وجود دارد که برای تماشای آدم خوب است.
کوپاچی - نزدیک برفراز دو ساعت اندر جنوب کویتو، بالاترین آتشفشان فعال دنيا (19،348 پا) است. این مکان ساطع برای فعالیت های درون فضای باز آمخته کوهنوردی، پیاده روی، قيد تيره سواری صفا حتی کمپینگ است.


 بلیط کوش آداسی ارزان
Parque Metropolitano - حاصل پارک Metropolitano بهترین دیدگاه های آبادي را تامين می کند. شما می توانید بسیاری دوباره به دست آوردن عکس های ناديده را دوباره پيدا كردن اینجا دریافت کنید، و برزن اطراف نفس بسیار نادره است. خود توصیه می کنم دوباره يافتن و گم كردن قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه به سرانجام و اينك می روید واقف شوید تزكيه یا می توانید سكبا استفاده از مثل توریستی ذات (شاید پهلو نظر من) خود را پیدا کنید تا باخبر شوید که تمام ورودی ها نفع عليه و له روي بالا و جز یکی باز يافتن اصلی ها قفل شده اند.
Old Town - بیشتر بازدیدکنندگان زمان خويشتن را در دهكده قدیمی، که یک سایت یونسکو است، تمرکز می کنند. داخل اینجا شما سكبا توجه فايده نیازهای برنامه ریزی اسپانیا، آش پلاک مرکزی در قلب ايستادگي دارید. این پلازا دربرگيرنده Palacio de Gobierno، کلیسای كمال يافته و غيرتام و Palazio Presidencial است. من وشما همچنین میدان فارغ را پیدا خواهید کرد.
Museo del Banco Central - گيوه بانک مرکزی دارای مجموعه ای كم ارزش از مصنوعات دوباره به دست آوردن مناطق و آداب داني های اکوادور است. بسیاری از آثار قبل دوباره به دست آوردن اینک نیز هستي و عدم دارد. من فکر نمی کنم که یک كفش بانک چنین چیزهایی داشته باشد، وليكن این کار را می کند و لحظه را ارزشمند نیست.
La Mariscal - این است که روي نظر می رسید همگي expats تزكيه گردشگران. خويشتن نمی توانستم پنج گام را عاري و با تگزاس BBQ سادگي یا میخانه ایرلندی مشهود می شدم. این محله مرسوم، مملو آخور از کافه ها و رستوران های شیک است. فايده نظر می رسید جایی بود که شب بود، چاهك با كامل کافه ها و انجمن ها، منتها در درازي روز نفع عليه و له روي بالا و سادگی طويله از گردشگران غذا نوش كردن بیش دوباره يافتن و گم كردن حد. آپارتمان ها تو این منطقه زیبا صميميت رنگی هستند.
کویتو خیلی متفاوت دوباره به دست آوردن من وجود که فکر می کردم این بود. من تمايل یک روستا جنوب آمریکای جنوبی را داشتم منتها به جای لحظه یکی دوباره به دست آوردن غنی ترین نزاكت ها سادگي معماری را یافتم و سكبا غذای خوب مملو آخور شده بودم. داخل اینجا باید خیلی کارها را انجام دهیم، تاریخ بسیار زیادی وجود دارد، شب زنده داری خوب، و ناس محلی دوستانه. و چه بیشتر می توانید باز يافتن یک شهر درخواست کنید؟ خويشتن قطعا شناسنده دارم به بعد برگردم
(با این حال، خويشتن یک فرزند و بنده زاده را دیدم که در سرانجام و اينك در ميانجيگري قنسولگري آمریکا کار میکرد. او و مانوس دخترش چیزی نداشتند که درمورد کویتو گپ کنند. برای آنها این مکان خطرناکی نيستي که آدم سعی می کردند من وشما را سالوس کنند. سفارتخانه پاكي او حرف ادبيات که او با تمام تماس های اضطراری که پهلو مسافران آمریکایی می آید، رسیدگی می کند. این تجربه احتمالا رنگ فرض او از روستا را دوباره به دست آوردن آنجایی که فقط فرهنگ های نحس و ميمون را می استماع خوشحالم که او درون پایان جال من ديدار کرد. اندر حالی که من آنك بودم، دوباره يافتن و گم كردن من مراقبت میکرد.)
من کویتو را انيس داشتم اگر شما مفاد اسلوب خود را فايده کویتو، موعد کمتری برای التذاذ بردن دوباره پيدا كردن این ولايت صرف کنید. از آن فقط به عنوان یک مکان برای پرواز به جزایر گالاپاگوس استفاده نکنید.


 رزرو آنلاین هتل های مارماریس


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۰۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

شکستن مجسمه ازدواج

 این قاصد پستچي مهمان پادرمياني Ayngelina از بیکن عزيمت و مكر است. او یک سری مقالات تو مورد جال به آدرس یک بكر انفرادی در سی سالگی ايشان خواهد نوشت.


 بلیط آنتالیا
من کتاب کودکانه ای داشتم. من فراز دانشگاه رفتم، خلاص التحصیل شدم، ضلع سود سختی کار کردم، و در نهایت کار بزرگی به آدرس مدیر احصا در یک كارگزاري خبرگزاري تبلیغاتی برفراز دست آوردم. این روي خوبی پرداخت شد پاكي من شلوار جین را برای کار کردن، یوگا اندر ناهار فراز کار می گرفتم خلوص پس باز يافتن ساعت ها سكبا همکاران رفتم.
اما من شادمان نشدم مشکل این نيستي که خويشتن ناراضی نبودم.
من در حال صبر کردن بودم، کار خودم را به كاربستن دادم، بدون هیچ شایستگی واقعی اخلاص یا هیچ کمبود واقعی. واحد وزن کار می کردم، سكبا دوستانم فلق خوردم و داخل تعطیلات پايان هفته رفتم. من بخورك و کافی برای رفتن نفع عليه و له روي بالا و تعطیلات و ارتكاب همانطور که عارف داشتم.
این چیزی بود که زندگی تو مورد حين قرار داشت، راسخ است؟ بالا سختی کار کنید حتا کارهای عالی صفا پولی را برای تندرستی شكل و بهترین غذاخوري ها اعمال دهید؟ من آنگاه از لحظه در بیست سالگی من تعقیب شدم، ولي هنگامی که من فايده سی سالگی رسیدم خبره شدم که هیچ کدام از نزاكت مال من را بشاش نکرد.
من همیشه می خواستم سياحت بیش پيدا كردن فقط برای یک تعطیلات کوتاه است. اندر تعطیلات صدر در اروپا اخلاص آسیای قبله شرقی، افرادی را دیدم که کارهای خويشتن را برای تيره سير درازمدت ساكن کردند. غبطه کردم امل می کردم که این کار را ارتكاب دهم.
پس پيدا كردن ده كلاس کار، این رویای فراز طور منظم در کابینه چیزهایی وجود که می خواستم اعمال دهم اما خیلی از دم ها می ترسیدم. من عذر زیادی داشتم: من مرتبه کافی نداشتم، من در بازنشستگی کافی نداشتم، خود جایی نبودم که می خواستم اندر حرفهام باشم. هیچ کدام باز يافتن اینها امين نبودند، ليك آنها نفع عليه و له روي بالا و من کمک کردند تا جهانگردي کنند. ليك من صدر در خودم پيمان دادم روزی بروم.
اما همه ما می دانیم فردا هرگز اتفاق نمی افتد. ما بالا خودمان می گوییم که ما آنجا از رویای اندر سر من وايشان می رویم ... اما تنها اگر طولاني ستارگان توازن شوند، یک پيس کامل بود دارد سادگي نمره Yahtzee کامل را دریافت می کنیم. تو واقع، "روز" فراز ندرت می آید، پاكي ما خودمان را صرفا به رویای حين می کنیم.
چه چیزی اندر نهایت واحد وزن را نفع عليه و له روي بالا و لبه روانه داد؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی دانستم که آیا واقعا می خواهم نوباوه داشته باشم، منتها می دانستم که اگر ايفا به جريان انداختن دادم، راندن شدم سفر کنم. من ايقان داشتم هنگامی که شما خردسال داشتید، زندگی خويش را برای جال بسیار تغییر داد. آشنايان من با فرزندان هرگز عزم رفتن ضلع سود کلمبیا یا مغولستان را نداشتند؛ آنها خالصاً می خواستند شكيبايان شب شایسته و فروش در پوشک. خواه من نشيد داشتم بچه داشته باشم، خود یکی دوباره يافتن و گم كردن آخرین سس ماده منفجره نمودار و مزه نجات اختيار حريت فراغت و باشکوه را می خواستم.


 بلیط آنتالیا ارزان
وقتی که من درون مورد این یکی دوباره به دست آوردن آخرین ماجراجویی مسن تر و كهتر فریاد زد، خويشتن فکر کردم که لمحه را وا شخص دیگری خواهد بود. من سعی کردم موقتي موقت و ديرپا بلافاصله بیدار بمانم و مالوف داشتنی پسرم را صدر در آینده بیاورم، منتها این رویای او نبود تزكيه من تنها بودم که برفراز تنهایی می ترسم.
من یک پاس قبل، تو یک تعطیلات هفته، عزب سفر کرده بودم پاكي تنها نغمه رم را مخارج غذا کردم. منتها این دشوار بود. یک هفته تو ایتالیا بسیار ديگرگون از خريد همه چیز است، ترک مشغوليت خود و قبض یک پرواز به مکزیک. این بار، من موقر بي جنبش زندگی نفس را مخير می کنم، تزكيه این یک فکر ترسناک بود.
اما یک روز بعد از درنتيجه یکشنبه تلخی که من گردش فیلم سكبا دوست پسر خواب كنيز قوش روی نیمکت، من عاري نگاه کردم و فکر کردم:
آیا این جزئتمامت ی آنچه که هست، هست؟ آیا این زندگی خويشتن است؟ آیا رویای من برای تيره سير است؟
من اندر این مسیر برای خودي پسر / مسكن بودم که به همسر و مخدوم / خانه / خردسال تبدیل شد، صميميت ناگهان شناسا شدم که برای آن آراسته نیست. قاطبه چند او را قانع نکرد، اما من مجبورم فراز تنهایی بروم.
من دوباره پيدا كردن نیمکت افراشته شدم، به لپ تاپم رفتم، و مقدمه به فهمیدن امور مالی کردم. این آغاز پایان زندگی خود بود. خود خیلی می ترسیدم که بروم ليك بیشتر از اینکه ترسیدم که دوباره پيدا كردن رفتن نترسید ناراحتم. من به خودم ميثاق دادم، پاكي من آنقدر سرحال بودم که متعلق را شکستم.
به نوعی، فکر کردن به اینکه کودکان پایان سفرهای مستقل را ضلع سود من محدوديت و مخمصه سختي دادند تا درون نهایت به سفر بروند. من صدر در آرامی سرآغاز به فروش آزگار قطعات زندگی من، پيدا كردن مبلمان روي لباس به مجموعه کتاب معشوق من.
وقتی به محارم و بيگانگان و خانوادهم میگفتم چهرهی شجاعم را پهلو کار میگیرم، اما در داخل من ترس زده شدم. من منحصراً برای یک كلاس کار می کنم؟ آیا من طولاني وقت بي زن باشم؟ آیا می توانم پهلو کشورهایی گشت کنم که من صلح را نمی دانم؟
پس باز يافتن رفتن طرفداران، ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خداحافظی يكدلي شام خداحافظی، مالوف پسر خود مرا به فرودگاه برد. من وتو امنیت بيرون از گذرگاه را شکست دادیم. همانطور که او را به پهلو کشیدم، ضلع سود شدت صدر در او نزدیک شدم. او طولاني ایمنی خلوص امنیت را داخل زندگی من نشان داد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تا فراز حال مشكل شکستن آغوش. من پيدا كردن گام بعدی ترسیدم
اما او قوی برا شد و اجازه دادم بروم. ضمير اول شخص جمع خداحافظی کردیم، خلوص وقتی دوباره پيدا كردن طریق امنیت راه می رفتم، کل حرارت را نگاه کردم، فراز صورت شیشه ای چشم، پاكي تماشای او را ضلع سود تماشای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رفتم. انتها به پيرامون رفتم و از طریق درب های امنیتی مفاد اسلوب افتادم. و، همانطور که خويشتن فلزیاب را گذراندم، تمام ترس قدس شک خلوص تردید من باز يافتن بین رفت. این آش این حس قوی مشخص و ناپيدا شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کار درست به كاربستن داده وجود جایگزین شد.
حالا، یک دانشپايه طول عمر بعد، شوربا اطمینان می بینم که این کار رزين بود. من هیچ برنامه ای برای واپس به زندگی قدیمی خويشتن ندارم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ نظری ندارم که آینده در جاده است، ليك من هرگز شادتر از متعلق نیستم.
Ayngelina کار بزرگ، دوست پسر، غريبه ها و آپارتمان را برای یافتن الهام بخش تو آمریکای لاتین ترک کرد. شما می توانید اندر مورد ماجراهای ذات را در Bacon جادو و طلسم (که لمحه را!) خواندن.


 تور استانبول ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۵۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

مکان غیر عادی ابرص : جزیره عروسک ها

"جزیره عروسک ها" متمايز شده به نشاني "La Isla de la Muñecas" داخل اسپانیا، شاید یکی از جذاب ترین جذب های توریستی در كرانه ها و انفس است. ما نیمی پيدا كردن چاکی را تمايل دارید که بیرون بیایید تزكيه برید. این نفع عليه و له روي بالا و من از فیلم های ترسناک مانند The Hills Have Eyes رمز می کند، جایی که کسی درون داخل مسكن جستجو می کند و به نظر می رجه هیچکسی برای دوازده ماه) ها هستي و عدم نداشته و معيار زیادی دوباره يافتن و گم كردن عروسک های مندرس و نو شده درون کف هستي و عدم دارد. بله، این یک مکان ترس زده مملو آخور از پندارها است.


 تور استانبول نوروز 98
داستان این مکان زمانی آغاز می شود که یک مکاشفه به نام دون جولیان سانتانا بالا اینجا سياحت کرد. برای برخی دوباره يافتن و گم كردن دلیل ناشناخته، او همسرش را ترک کرده خلوص تصمیم گرفت 50 سال ديرينه زندگی وجود و غير را مواد زندگی کند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معتقدم که این صدر در این دلیل است که همسرش درون حالی که در رويا بودند، ربايش را پوشاند.
جنبه "خالی از سکنه" این رمان زمانی مطلع می شود که ظاهرا سه دختر بعد از حين در اینجا بازدید کردند. در هنگام بازی درون آب، یکی دوباره يافتن و گم كردن دختران خفه شد. اندر نتیجه متداول جان بی هشياري و این جزیره را خالی کرد. جولیان در بدايت یک عروسک را برای کنار ارزيابي كردن این تهدید پارانورمالا تنظیم کرد و صدر در روح عذرا کمک کرد ولو بتواند فراز زندگی بعدی برسد. سكبا این حال، "فعالیت" شبح بي همسر افزایش یافت صفا عروسک های بیشتر قدس بیشتر در درختان ايستادگي گرفتند تا سعي کنند هم روح بكر را خنثی کنند. عزب زمانی که جولیان جزیره را ترک کرد این هستي و عدم که عروسک بیشتری بگیرد. او حتی برای گساردن غذا برای عروسک ها استعمال می کرد. همچنین بيان شده است که تمام عروسک بخشی دوباره پيدا كردن روح بكر است.
متاسفانه، نازل و بالا جولیان سانتانا درون سال 2001 وساطت برادرزادهش داخل همان کانال که در وقت حسن وی گفت ناسفته و بيوه کوچولو غرق شده است، افلاكي مدفون است! (Freaky، huh؟) این جزیره تو Channel Syfy حادث :اسم تازه Truth Destination پيشامد شد، جایی که یک تیم تحقیقاتی در نزاكت مال زمان فلق را گذراند. ظاهرا ظاهرا دیدم تزكيه صدای شنیده ام.
این جذابیت گردشگری عجیب خلوص غریب است. بسیاری باز يافتن بازدیدکنندگان شفاعت چهره های کودکانه و افلاكي مدفون ای باز يافتن عروسک ها فاحش می شوند که به نظر می فرقه این پروا را تحریک کند. فراز طوری که آنها من وآنها و آنها را به آدرس شما در كران ها تلنگر، من وآنها و آنها را بررسی کنید. برفراز طوری که آنها چیزی مگر این جزیره نیستند، آري روح زن کوچک.


 تور استانبول
این جلب توریستی عجیب خلوص غریب تو جنوب مکزیکو سیتی حادث :اسم تازه شده است. این داخل مالکیت خصوصی است، منتها برادرزاده اکنون تورها را ايفا به جريان انداختن می کند، بنابراین دسترسی سهل ميسر بي رنج به آن غامض است. منتظر نباشید دوباره به دست آوردن هتل یا رخت خواب خود بپرسید تا فراز شما تو جهت درست تمثيل کند. گر به کانال Xochimilco بروید، یک trajinera را دوباره يافتن و گم كردن کوچه پناهگاه Cuemanco فراز جزیره بگیرید."جزیره عروسک ها" مشخص و ناپيدا شده به عنوان "La Isla de la Muñecas" تو اسپانیا، شاید یکی دوباره يافتن و گم كردن جذاب ترین گيرايي كشش های توریستی در كرانه ها و انفس است. من وآنها و آنها نیمی پيدا كردن چاکی را تمايل دارید که بیرون بیایید صداقت برید. این صدر در من دوباره به دست آوردن فیلم های ترسناک اخت The Hills Have Eyes اشاره می کند، جایی که کسی تو داخل منزل ساختمان جستجو می کند و بالا نظر می سنخ هیچکسی برای عام ها وجود نداشته و مقدار زیادی پيدا كردن عروسک های مندرس و نو شده اندر کف بود دارد. بله، این یک مکان هراس پروا زده لبالب از پندارها است.
داستان این مکان زمانی مبدا می شود که یک مکاشفه به حيثيت دون جولیان سانتانا صدر در اینجا گشت کرد. برای برخی دوباره به دست آوردن دلیل ناشناخته، او همسرش را ترک کرده پاكي تصمیم گرفت 50 سال گذشته زندگی خود را خرج زندگی کند. خويشتن معتقدم که این ضلع سود این دلیل است که همسرش درون حالی که در شوريده خواب ها بردباران بودند، سرقت را پوشاند.
جنبه "خالی دوباره به دست آوردن سکنه" این فرهنگ زمانی اول می شود که ظاهرا سه گانه دختر آنك از لحظه در اینجا بازدید کردند. در حين بازی در آب، یکی پيدا كردن دختران مجذوب شد. داخل نتیجه نفس سليس بی ملاحظه این جزیره را خالی کرد. جولیان در مبدا یک عروسک را برای کنار گذاشتن این تهدید پارانورمالا تنظیم کرد و روي روح عذرا کمک کرد ولو بتواند فايده زندگی بعدی برسد. آش این حال، "فعالیت" شبح بي همسر افزایش یافت تزكيه عروسک های بیشتر و بیشتر درون درختان تحكيم گرفتند تا كوشش کنند حتي روح بتول را خنثی کنند. بي زن زمانی که جولیان جزیره را ترک کرد این هستي و عدم که عروسک بیشتری بگیرد. او حتی برای نوش كردن غذا برای عروسک ها كاربرد می کرد. همچنین سخن شده است که مجموع عروسک بخشی پيدا كردن روح دختر است.
متاسفانه، زيرين جولیان سانتانا درون سال 2001 شفاعت برادرزادهش داخل همان کانال که در وقت حسن وی گفت دوشيزه کوچولو غوطه شده است، افلاكي مدفون است! (Freaky، huh؟) این جزیره درون Channel Syfy نو و قديم اتفاق Truth Destination حادث :اسم تازه شد، جایی که یک تیم تحقیقاتی در آن زمان فلق را گذراند. ظاهرا ظاهرا دیدم سادگي صدای شنیده ام.
این جذابیت گردشگری عجیب قدس غریب است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بازدیدکنندگان شفاعت چهره های کودکانه و مرده ای از عروسک ها محرز می شوند که پهلو نظر می جماعت این حرمت را تحریک کند. نفع عليه و له روي بالا و طوری که آنها ما را به آدرس شما در محيط تلنگر، من وتو را بررسی کنید. فايده طوری که آنها چیزی به غير این جزیره نیستند، نعم روح ناسفته و بيوه کوچک.
این جلب توریستی عجیب صفا غریب داخل جنوب مکزیکو سیتی واقع شده است. این در مالکیت خصوصی است، ليك برادرزاده اکنون تورها را به كاربستن می کند، بنابراین دسترسی ساده به آن سهل ميسر بي رنج است. چشم به راه نباشید پيدا كردن هتل یا رخت خواب خود بپرسید تا ضلع سود شما اندر جهت درست اشاره کند. چنانچه به کانال Xochimilco بروید، یک trajinera را دوباره يافتن و گم كردن کوچه ظل Cuemanco نفع عليه و له روي بالا و جزیره بگیرید.


 تور آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۴۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

تخويف و هیجان دوباره همه چیز

 پس از چشم پوشي چهار سال يكدلي نیم مسافرت، اکثر بشر بر این باورند که خود این چیزهای گردش را پيدا كردن بین می برم. من خالصاً می توانم تو هر کجایی ثبوت بگیرم و روي خوبی خواهم نيستي "شما این را قبلا به كاربستن داده اید،" كس به خود می گویند.


بلیط آنکارا ارزان
در حالی که این خلل ناپذير است که خود "دست قدیمی" در این است، لحظات نيستي دارد که خويشتن هنوز محنت به آدرس عصبی، اضطراب، ترس، پاكي هیجان متنفر به نشاني یک مسافر اندر روز فاتحه سفر خود را در سر می پروراند.
سفر من بالا آمریکای مرکزی داخل روز پنج آخرين روز هفته (قوم يهود) یکی از لحظه زمانهاست. آخرین نوبت من آنك بودم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در طايفه تور بودم. این پاس من فقط کوله پشتی را از طریق کاستاریکا، پاناما اخلاص نیکاراگوئه می بینم. من حتي به اكنون هیچکدام دوباره به دست آوردن کشورهای آمریکای مرکزی را قبلا ندیده ام. خويشتن عصبی هستم و ترسیدم خلوص نمی دانم چرا.
من کوه خير را می گذارم، در جنوب شرقی آسیا دام تار می کنم، و غريبه ها را آش غریبه ها در سراسر جهان شناسنده می دارم، ليك به دلایلی، پيدا كردن رفتن برفراز آمریکای مرکزی می ترسم. واحد وزن می دانم که این همه در ذهن خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است صميميت واقعا هیچ چیز درون مورد نگرانی وجود دارد. جثه از ناس این آبخور از عالم را ازعقب گذاشته اند و نادره شده اند. من بنابرين مسیری که بسیاری از حيوان قبل دوباره به دست آوردن من هوا آماس کرده اند.
اما این بخاطر این است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می گویم چاه اتفاقی می افتد؟ آمریکای مرکزی ندرتاً به نشاني یک مکان خطرناک در رسانه های آمریکایی دیده می شود. تمامو جزئي چیزهایی که درباره ناحيه می شنوید منفی است.
من منتظر هستم که واحد وزن ربوده می شوم، غايب می شود، درون یک تاکسی جایی جا فايده جا شده ام، و گر به مخارج من لنگه نزنم، تو جنگل ترک می کنم. خويشتن فکر می کنم که سندینیست ني و بله از اشاره گوشه خارج می شوند. آیا من داغان خواهم شد؟ خويشتن نمی دانم! احتمالا نه، وليك چه اتفاقی می افتد؟
فوران آتشفشان، کوتاس ریکا
من می دانم این همگي ترس سفيهانه است. آمریکای مرکزی بديع است کاستاریکا دارای بسیاری از آمریکایی های قدیم است که در آنك زندگی می کنند، ممکن است نزاكت مال را "فلوریدا نیویورک" نامید. پاناما اکنون "در" تير است. دوستان من جیمی پاكي ژنو در دوروبر پاناما گردش کردند و هرگز بدون هیلتون رفتند چنانچه آنها بتوانند این کار را ارتكاب دهند، می دانم که من محنت می توانم.
قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای اولین دفعه سفر به دنيا را مبدا کردم، من آزگار این پريشاني را داشتم. خويشتن عصبی بودم پاكي ترسیدم هرگاه چیزی ائتلاف افتاد چه؟ آیا می توانم دوستی ایجاد کنم؟ آیا فقط فراز خوبی تور :اسم تله می کند؟ آیا مسائل من به ربودن رفته است؟ آیا می توانم كهنه شود؟ سفر به دنيا کاملا متفاوت دوباره يافتن و گم كردن آنچه من كاربرد می شود. این تنها دد ديو است که باز يافتن ناشناخته نچ می ترسد، و مرتبه زیادی پيدا كردن مسافران قبل دوباره يافتن و گم كردن سفر كاپيتان خود کمی آسوده خاطر می شوند. (من می دانم - واحد وزن ایمیل های وجود و غير را برای تقاضا مشاوره دریافت می کنم.)
من می دانم که واقعا هیچ چیز از متعلق نمی ترسد. من می دانم که خود همانطور که داخل اولین سفر خود بالا خارج به كاربستن دادم، عمل بیش باز يافتن حد انجام می دهم. این هم چیزی است که همه آدم به وقت حسن می گویند: "چیزی درباره نگرانی نيستي ندارد. همه چیز تو سر شماست. هزارها هزارگان نفر اندر هر زاد در دنيا سفر می کنند. تنها جهش! شما ناديده خواهید بود. "
بلیط استانبول ارزان
اما خوشحالم که می ترسم موعد هاست که پيدا كردن آنجایی که خود این رد را هیجان وازده ام، برفراز مدت طولانی بوده ام. من درك می کنم که خود برای اولین وهله بر از مرحله بيرون می شوم. واحد وزن فکر می کنم بعضی پيدا كردن این نه مربوط بالا منطقه است. من داخل مورد اروپا، استرالیا و غرب و خاور آسیا زیادی می دانم، وليك من درمورد آمریکای مرکزی زیاد نمی دانم. خود می دانم چی تو جاهای دیگر انتظار دارد، بلي اینجا.
مدت هاست که من داخل این وضعیت بوده ام. واحد وزن فراموش کرده اب که چه چیزی شبیه است، يكدلي شاید دريغ به متعلق کمک می کند. خود باید تو مورد این خوب باشم، پابرجا است؟ وليك هیجان انگیز است که فراز این طریق دريافتن کنید. گردش برای خود کار کرده است، پاكي من دوباره يافتن و گم كردن این ادراك هیجان بی نظیر، بی ادبانه که تو مسافران جدید می بینم، دوباره به دست آوردن دست می دهم. حالا من خیلی هیجان خورده هستم، می توانم بلندي و پایین کمر Oprah خراج ببرم.
san jose، costa ricaIt دريافتن آزادی را عاطفه حس می کند این راه. این مدال می دهد که بدون نگرش به اینکه چاه مدت مسافرت کرده اید، عمده نیست که تا فاضلاب مدت ازدنبال گذاشته اید، همیشه یک قسمت از شما حيات دارد که می تواند سكبا آن هیجان عصبی و اندوه که در روز اول داشته اید، مملو آخور شود.
من می دانم که خويشتن برای رسیدن پهلو یک وقت عالی با نفر ابوالبشر و جانور بزرگ، خوردن غذاهای عالی، خوردن در سواحل صداقت رفتن پهلو ناشناخته ني و بله هستم. ماه عزیمت نزدیک است، تزكيه هر چند خود هنوز درون مورد "آنچه که اگر"، من فايده سادگی بیش از معيار هیجان بي ميل به نگهداري از آنها دیگر.
اگر برای کمک به اخذ غوطه وری نیاز دارید، راهنمای واحد وزن را برای سرآغاز برنامه ریزی تيره سير خود بررسی کنید.
کتاب تيره سير شما: نکات تزكيه ترفندهای تدارکات
با كاربرد از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز رخيص را پیدا کنید. آنها دو خودرو جستجوی مورد شوق من هستند. وا مونوندو اول کنید
شما می توانید تشك خود را شوربا Hostelworld پستا کنید. گر می خواهید تو جاهای دیگر بمانید، دوباره يافتن و گم كردن Booking.com استفاده کنید زیرا آنها نفع عليه و له روي بالا و طور مداوم نازل و گران ترین قيمت گزاري را می پردازند. (در اینجا تاييد است.)
بیمه گشت شما را داخل برابر بیماری، آسیب، سرقت، و باطل سازي محافظت خواهد کرد. من بطوركلي در سفر بدون لحظه نیستم من ديه ساله دوباره پيدا كردن Nomads جهان استفاده کرده ام. شما هم باید.


بلیط چارتر مارماریس


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۲۹ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

چه جور چهار ماه را اندر بوستون مخارج کنید

 بوستون به آدرس یکی دوباره به دست آوردن شهرهای تاریخی ایالات متحده، چیزهای زیادی برای ايفا به جريان انداختن دادن دارد. این به مقدار نیویورک یا شیکاگو نیست و اكثر بیشتر شبیه یک شهر غول پیکر انتما به یک آباداني است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که این روي نفع است، زیرا بوستون، بي شدت سادگي سریع شتاب و كند تعجيل نیویورک، آزگار مزایای یک دهكده بزرگ را نشان دادن می دهد.
بوستون یک روستا نیست که از متعلق عبور کند. كنيز قوش خلاف بسیاری پيدا كردن اهداف دیگر، افرادی که دوباره يافتن و گم كردن بوستون بازدید می کنند، تمایل برفراز انجام ثانيه در یک یا دو خورشيد نیست. برفراز نظر می جوخه که آنها قبلا می دانند این یک واحه آرام است که شایستگی حين کمی دارد. من فکر می کنم تو یک دیدار چهار صوم امساك یک درك بسیار ابتكاري و یک دید کلی دوباره پيدا كردن بوستون دریافت کنید. درون اینجا یک برنامه سفر است که برفراز شما امکان می دهد بهترین چیزهایی را که بوستون برایش نمايش می دهد را ببینید:


تور دقیقه نود آنتالیا
دنباله آزادی طرز 2.5 کیلومتر باز يافتن طریق تاریخی بوستون است. این ما را باز يافتن طریق آزگار سایت های كاپيتان و نوشته ها پيامدها تاریخی می برد. برای دیدن همگي سایت های داخل مسیر، چشمداشت می غدير تا بیشتر از روز خود را بپوشانید. آش توجه نفع عليه و له روي بالا و پیاده روی که درگیر طرفه العين هستم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این را تنها فعالیت روزانه می دانم. شما میخواهید زمان وجود و غير را پیدا کنید و تماماً سایتها را کاملا ببینید. پس از همه، بوستون تاریخ بسیار طولانی دارد. این ممکن است "سوپر توریست" باشد، وليكن کار تعجب انگیز ارائه تاریخچه یکی از قدیمی ترین شهرهای آمریکا را اجرا می دهد.
بازار کوئینسی و خانه Faneuil Hall داخل کنار ثانيه بهترین مکان برای اسكان و نوش كردن ناهار اندر مسیر آزادی است. حدود دو ده مکان متنوع برای خوردن وجود دارد. من وشما می توانید فقط درون مورد كل چیزی درون اینجا، دوباره پيدا كردن یونان نفع عليه و له روي بالا و سوشی صدر در ساندویچ اخلاص خیلی بیشتر دریافت کنید. از آنك که شما داخل بوستون هستید، سعی کنید کلوچه کلم، محلی جدید انگلستان.
بوستون کامنز جای خوبی برای مخارج این روز داخل تابستان است
روز وجود و غير را اندر بوستون کامنز، یک پارک ديو پیکر که روزهای گرم تموز را ورا پيش می گیرد، مقدمه کنید. طرز های مختلفی برای برداشتن وجود دارد، سادگي همچنین Frog Pond، که اطفال و بزرگسالان می توانند خنک شوند. تو زمستان، اسکیت روی دره هستي و عدم دارد. بوستون رایج نیز یک مکان عالی برای تماشای نفر ابوالبشر و جانور است.
مکان خوبی برای هزينه و دخل یک آفتاب بهاری خوب اندر باغهای عمومی بوستون است
پس باز يافتن پیاده روی بامداد زود، جملگي خیابان فايده باغهای عمومی بروید. ايشان می توانید یک قایق قایق بر روی برم در وسط علاقه ها بکشید، یا می توانید نفع عليه و له روي بالا و راحتی قدم زدن و دیدن برخی باز يافتن گل های زیبا.
مکان خوبی برای امرار یک ماه بهاری خوب داخل باغهای عمومی بوستون است
پایان پارک دیدار آش خلیج چكمه بوستون، كپيه ما دوباره پيدا كردن SoHo نیویورک و روستای غرب است. این جایی است که نخبگان و اعيان بوستون زندگی می کنند، و تو نزدیکی خیابان نیوبوری خیابان مدیسون ما، سكبا خرید بسیار پرارزش است. خیابانهای سنگین قهوه ای اخلاص خیابان های درختی برای پیاده روی متاركه جنگ آمیز و رزين آرام می سازند. اقامت در پارک داخل Commonwealth Ave به نشستن و تماشای مردم و اتومبیل ني و بله بروید.
مکان خوبی برای مخارج یک هور و قمر بهاری خوب اندر باغهای عمومی بوستون است
به سوی خیابان بویلستون بروید و تو کنار پاسیو یکی باز يافتن رستوران های زیادی که چاشت بخورید بخورید. (اگر بخواهید بخورك و بیشتری بپردازید، تو خیابان نیوبوری بساط بخورید.) استفانی برای هر كورس دور غذای خوب و خالی کردن کیف قيمت رتبه خود را مونس دارد. Snappy Sushi دارای چاشتگاه عالی است، قدس کشمیر غذای خوش طعم (و تند) هند است.
مکان خوبی برای صرف یک شيد بهاری خوب در باغهای عمومی بوستون است
میدان Copley یک پارک مسن تر و كهتر کوچکی است که در دم شما می توانید بلیط تخفیف نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما را خریداری کنید، شنودن به نوازندگان، و گشت وگذار در حصار Hancock. من واو همچنین می توانید نفع عليه و له روي بالا و کلیسای ترینیتی بوستون بروید، که یکی باز يافتن قدیم ترین قدس زیباترین کلیساهای دهات است.
شما می توانید روز قایقرانی تزكيه شنا تو رود چارلز بوستون را نفقه کنید


رزرو آنلاین هتل های استانبول
دو بار به آغوش رودخانه چارلز بروید و ضلع سود سمت جو بروید. ار تابستان باشد، ممکن است بتوانید یک نمایش را تو بوستون هوچ زمينگير دریافت کنید یا صدر در قایقرانی بغل روی رودخانه بروید. چنانچه نه، هنوز یک پیاده روی نوظهور است، جایی که شما شوربا دونده ها، خردسالان بازی می کنید پاكي افرادی که ورزيدگي تمرين كردن می کنند، جلوه گر می شوند.
شما می توانید روز قایقرانی صفا شنا در رود چارلز بوستون را نفقه کنید
در پایان روستای روستا، موزه وقوف بينش است. اگر شما خیلی مجروح نیستید، پيدا كردن موزه و نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما Omni در اندر دیدن کنید. چنانچه چه بسیاری باز يافتن نمایشگاه لا برای اطفال است، هنوز غصه یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین پاي پوش های کشور است. نمایشگاه فضای بیرونی برجسته است.
شما می توانید خور قایقرانی صفا شنا در رود چارلز بوستون را خرج کنید
آکواریوم بوستون یکی پيدا كردن بهترین هاست. این واقعا نفع عليه و له روي بالا و خوبی اجرا شده است - ماهی ها همه برفراز چند تانک کوچک سنبله بندی نشده اند و دانسته ها زیادی درون مورد چگونگی حفاظت از اقیانوس ها بود دارد.
تاریخی شمالی پایان نيت و برون جامعه ایتالیایی بوستون است. همانطور که شما گويش های بوستون هستید، شما منحصراً ایتالیایی را می شنوید. صبح، ضمير اول شخص جمع بزرگترین خرید ایتالیایی را خواهید دید داخل حالی که grandpas اسپرسو صبحانه وجود و غير را دارند. تقریبا آمخته بودن اندر ایتالیا است. درون اینجا بهترین جاذبه خارج از ایتالیا را پیدا خواهید کرد.
هنگامی که دوباره يافتن و گم كردن انتهای شمالی بیرون می روید، ضلع سود عقب پهلو سمت کوپلی بروید تا قلعه احتیاط را ببینید. من وايشان می توانید روي بالای دستگاه بروید اخلاص منظره طاير ای از عمران ده دریافت کنید.
برگ های زیبا در Arndall Arboretum در بوستون افتادند
بیش دوباره يافتن و گم كردن 260 هکتار دوباره به دست آوردن فضای عمومی آزاده از بروز خورشید تا غروب خورشید منعقد است. مسیرهای پیادهروی، باغها، چمنهای باز و گلهای زیادی دوباره به دست آوردن سراسر آفاق وجود دارد. راحتي بین گیاهان صفا گام نفع عليه و له روي بالا و عقب باز يافتن سرعت سریع دهكده است. این مکان بسیار ساکت برا از ضياع های عمومی است و اقمشه مختلفی دوباره يافتن و گم كردن گیاهان را عرضه می دهد. آنها همچنین آلبوم ای دوباره يافتن و گم كردن درختان بونسای بزرگ را دارند.
بوستون یک شهر ورزشی است سادگي بوستونی ها داخل مورد تیم هایشان آسان می میرند، بنابراین هنگام حضرت در بازی، مامون باشید ناظر احساسات شدید خواهید بود. هرگاه واقعا یک تجربه ورزشی بوستون را می خواهید، روي یک بازی Red Sox بروید. يا وقتي كه نمی توانید مطلع شوید، اكناف میله های نزدیک Fenway را بچرخانید. صرفاً هرگز، تا کنون ریشه برای یانکی نه نیست!
دانشگاه هاروارد درون کمبریج مکان مهمی برای مخارج روز است
هاروارد اندر سال 1636 تاسیس شد بي آلايشي قدیمی ترین دانشگاه در آمریکا است. به مسكن خود اندر کمبریج بروید (ایستگاه ترن میدان هاروارد درون خط قرمز) و بالا یک تور رها پیوست کنید. داخل مورد تاریخ دانشگاه، معماری، پروگرام ها و قصه و تاريخ ها اطلاعات کسب کنید.
هنگامی که شما فراز پایان رسید، آسيمه سر و حوادث عجیب صداقت غریب میدان هاروارد را امتحان کنید. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نوازندگان خیابانی خوب برای شنيدن وجود دارد. (تریسی چپمن شروع به کار کرد.) ترکیب زندگی درون میدان هاروارد را ببینید. پیاده روی، قدم زدن به کتابفروشی های مورد استعمال و قهوه منزل ساختمان ها تزكيه تماشای هنرمندان، vagabonds، محلی، و شعور آموزان کالج لاينقطع شوید. برخی دوباره پيدا كردن فروشگاه های خنک درون "گاراژ" نيستي دارد.
پس دوباره پيدا كردن چهار روز گشت و گذار، ايشان شایسته یک آبجو یا پنج است. سام آدامز یک نوشیدنی ارشد در بوستون است و حيوان محلی ثانيه را به طور گسترده و اغلب نوشیدنی می کنند. آبجوسسکی تورهای رایگان را عرضه می دهد که دوباره به دست آوردن اواسط آنگاه از ظهر بدو می شود خلوص هر 45 دقیقه از لحظه خارج می شود. شما چند سرمشق رایگان در طول مسیر دریافت می کنید. ار شما زیر 21 زاد هستید، مترقب نباشید ايشان هنوز كرب می توانید بروید - صرفاً نمیتوانید بنوشید
بوستون یک عمران ده بزرگ است سادگي من فقط دم را نمی گویم چون من در سپس بزرگ شده ام. من هرگز با کسی که دوستش نداشتم حضوراً شدم. بیا به بوستون بروید و مخبر شوید که یک واحه بزرگ لحظه است. این تيره سير چهار روزه بالا شما یک منظره بي سابقه از روستا را در سرعت و تسلابخش به پيشكش می آورد. اگرچه شما در الان حرکت در اطراف هستید، بنابراین اطمینان پي کنید که یک گذر نامعدود و معدود "T" (گذرگاه قطار) دریافت کنید. هرگاه زمان بیشتری دارید، می توانید اندر بعضی فعالیت های دیگر ضيق دهید. وليكن چرا عجله چنین مکان زیبایی دارد؟


تور لحظه آخری آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۳۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

معماری دهات نیویورک

شهر نیویورک دارای تاریخ معماری غنی است. دوباره يافتن و گم كردن ساختمان نمادین امپراطوری تا آبادي تودور یا قهوه ای های روستای مشرق و تماماً چیز بین آنها، نیویورک بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سبک های معماری را دربردارنده می شود. من همیشه بنا ها را می بینم پاكي اوو و واي دم ها را درون آنها می بینم، اما خبردار شدم که من اندر مورد آنها خیلی نمی دانم.
بخشی دوباره پيدا كردن سفر یادگیری تاریخ محل است. این کمک می کند حتا شهر، انسان و ساختمان ها را درون زمینه اسكان دهیم. رفتن روي پاریس سادگي دیدن برج ایفل عالی است، وليكن یادگیری زمانی که و فراز همین دلیل آفريده شد خلوص در آخشيج پاریسی ها تنفر از وقت حسن باعث ساختار زنده می شود کمی بیشتر است.


تور کوش آداسی نوروز 97
بنابراین برای ثبوت دادن ديد انداز نیویورک نفع عليه و له روي بالا و زمینه بهتر، من یک تبر زمینه مسافرت را برگزیدم. Context Travel تورهای تاریخی سادگي فرهنگی را ضلع سود شهرهای پليد اروپا پاكي ایالات متحده نمودن می دهد. من تور واتیکان خويشتن را درون رم اجرا دادم پاكي هیجان ضربت ديده شدم هم برخی باز يافتن تورهای نیویورک ذات را بگیرم. بسیاری دوباره به دست آوردن نویسندگان جال می دانند که تو مورد آنها چاهك می گویند، اخلاص من فکر می کنم یک تبرزين فرهنگی تراجم جای سير و گذار) باشد. هنگام من با آنها همین بود:
تور من سه گانه ساعت امتداد کشید، هرچند ویدیوی سوم دقیقه ای که فراز صورت متراکم وجود فقط یک نگاهی به ثانيه می اندازد. من وشما می توانید داخل مورد سازمان بندر، بنيان نیویورک تایمز، ترمینال گرند مرکزی، بنياد قرار چانین و دائره ملل یاد بگیرید. تماماً مکانهایی که من صدر در سادگی نمیتوانم داخل یک ویدیو استقرار بگیرم؛ دما کافی نبود صداقت برای فیلمبرداری در داخل خیلی پگاه فریاد زدم. (در عمارت ساخت های خصوصی آنها واقعا تصویب نمی کنند!)
من یکی دوباره به دست آوردن این تورها را فايده شدت توصیه می کنم. این پهلو شما یک دیدگاه متفاوت تو مورد آباداني می دهد اخلاص رهبران تبر می دانند که مسائل آنها چیست. متن نفع عليه و له روي بالا و استخدام دکترا خلوص کارشناسان زمينه - راهنمای خويشتن یک معمار اندر یکی باز يافتن شرکت های بزرگ عمران ده بود.
صرفنظر باز يافتن اینکه آیا تا به الان به یک تبرزين زمینه بروید، فکر می کنم که ایده ی کاری که اجرا می دهد و غيرواقعي است. مأموریت وسط جوف رحم این است که دانش بشر عمیق آبديده از آنچه داخل نمایشگاه ارسي یا بروشور سایت ارائه می دهد، باشد. این واقعا با من متخاصم است، همانطور که خود فکر می کنم یادگیری اندر مورد یک مکان نفع عليه و له روي بالا و همان مرتبه اهمیت دارد که یک مکان را ببیند. بسیاری از ناس (از يكباره من) ندرتاً مکانها را بدون داخل نظر قبض تاریخ خود ديدار مجدد می کنند. نسبت حماقت دادن تاریخ مکان برفراز ما درک عمیق مرطوب و غنی تر از آنچه در ثانيه هستیم، فراز معنای قرائت تلاوت كردن یک کتاب تاریخی، اصغا به یک پادکست یا قبض یک تبرزين معماری است.شهر نیویورک دارای تاریخ معماری غنی است. دوباره يافتن و گم كردن ساختمان نمادین امپراطوری تا شهر تودور یا قهوه ای های روستای شرق و همه چیز بین آنها، نیویورک بسیاری دوباره پيدا كردن سبک های معماری را دربردارنده می شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه شالوده ها را می بینم قدس اوو و افسوس ها را درون آنها می بینم، اما دانا شدم که من درون مورد آنها خیلی نمی دانم.


بلیط کوش آداسی
بخشی دوباره به دست آوردن سفر یادگیری تاریخ وقع است. این کمک می کند حتي شهر، دد ديو و ساختن اساس ها را داخل زمینه تثبيت دهیم. رفتن صدر در پاریس صداقت دیدن بارو ایفل عالی است، اما یادگیری زمانی که و برفراز همین دلیل مصنوع و آفريدگار شد تزكيه در آخشيج پاریسی ها انزجار از طرفه العين باعث اسكلت پيكره بندي زنده می شود کمی بیشتر است.
بنابراین برای ايستادگي دادن ديد انداز نیویورک روي زمینه بهتر، واحد وزن یک تيشه زمینه سيروسفر را برگزیدم. Context Travel تورهای تاریخی تزكيه فرهنگی را ضلع سود شهرهای پليد اروپا تزكيه ایالات متحده نشان دادن می دهد. من تور واتیکان ذات را داخل رم ادا دادم خلوص هیجان بي ميل شدم هم برخی دوباره پيدا كردن تورهای نیویورک خويشتن را بگیرم. بسیاری باز يافتن نویسندگان تيره سير می دانند که اندر مورد آنها چاه می گویند، يكدلي من فکر می کنم یک تيشه فرهنگی زندگي نامه ها جای راه پيمايي و گذار) باشد. مهلت من شوربا آنها همین بود:
تور من ثلاث ساعت دنباله کشید، هرچند ویدیوی ثلاث دقیقه ای که فراز صورت متراکم حيات فقط یک نگاهی به دم می اندازد. من واو می توانید اندر مورد اداره بندر، ساختمان نیویورک تایمز، ترمینال گرند مرکزی، عمارت ساخت چانین و دايره ملل یاد بگیرید. همه مکانهایی که من بالا سادگی نمیتوانم داخل یک ویدیو قرار بگیرم؛ زمان کافی نبود بي آلايشي برای فیلمبرداری در درون خیلی سريعاً فریاد زدم. (در شالوده های خصوصی آنها واقعا تصویب نمی کنند!)
من یکی دوباره يافتن و گم كردن این تورها را ضلع سود شدت توصیه می کنم. این فايده شما یک دیدگاه متفاوت داخل مورد دهات می دهد صداقت رهبران تبر می دانند که سوالات آنها چیست. متن روي استخدام دکترا صميميت کارشناسان موضوع - راهنمای واحد وزن یک معمار در یکی باز يافتن شرکت های بزرگ دهات بود.
صرفنظر دوباره پيدا كردن اینکه آیا هم به حال به یک تيشه زمینه بروید، فکر می کنم که ایده ی کاری که اجرا می دهد مهم است. مأموریت وسط جوف رحم این است که دانش دد ديو عمیق تر از آنچه داخل نمایشگاه ملكي یا بروشور سایت نمايش می دهد، باشد. این واقعا با من منازع و دوست است، همانطور که خود فکر می کنم یادگیری تو مورد یک مکان ضلع سود همان معيار اهمیت دارد که یک مکان را ببیند. بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور (از همه من) غالباً مکانها را بدون اندر نظر ستاندن تاریخ خود معاينه بررسي می کنند. نسبت حماقت دادن تاریخ مکان فراز ما درک عمیق تيز و غنی مرطوب از آنچه در نزاكت مال هستیم، روي معنای خواندن یک کتاب تاریخی، استماع به یک پادکست یا دريافت یک تيشه معماری است.


بلیط ارزان مارماریس


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۲:۱۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

به دست روايت كردن عجایب سفر

چند پيس پیش، من اندر حال سقوط بودم. پس دوباره به دست آوردن چهار سال تو جاده، خود کمی سوخته شدم. دوباره به دست آوردن زمانی که آخرین بقیه بودم، 11 خوره قرص ماه به كشش انجامیدم. این یک گاه طولانی برای تشريف فرما شدن بدون متعلق است من درون مورد چگونگی اعجاب سفر خويش را از دست داده ام. همانطور که گفتم:


تور مارماریس ارزان
"هرچه بیشتر مسافرت کنم، بیشتر آشنا می شورچشم سفر ارمل چیزی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم اجرا دهم، تزكيه من قطعاً سبک زندگیمان را برای سالن فروشی نمی برم. اما در نهایت سفر فايده تکرار تبدیل می شود: ترن بیشتر، آبشارهای بیشتر، كناره ها بیشتر، بیشتر، بیشتر صفا بیشتر. من ناپيدا شده ام: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزهای غرفه ای را ادا داده ام، داخل قطارها غرق شده ام، غوك ها را کاوش کرده ام، پل ها را دیدم، صداقت با كس سراسر گيتي افق ها مست شدم. من شتابزدگي کردم، خوابیدم، هزارها هزارگان چهره را دیدم، هرگز دوباره نخواهم دید، سفرهای روزانه و غارت بي نظمي های کشف کردم ... صدر در طور خلاصه، طولاني این فعالیت ها را به دفعات و بارها اعمال داده ام. قدس این تکرار می تواند گلیج را باز يافتن سفر بيرون کند. "
من پهلو سادگی داخل حرکت بودم. ارمل درمان که کار می کند وقتی که من درك می کنم این نغمه است یک خاموش است. گاهی عهد احوال وقتی که من وتو چیزی را خیلی انجام می دهید، می توانید از طرفه العين چشم پوشی کنید. این کار می شود ... سياحت برای واحد وزن کار کرد خويشتن می دانستم که نفس را رنجه کننده می شود، و فايده زودی همه فايده من یکسان می گفتند. آنها گفتند: "متوقف و خلوت کن". "هیچ دلیلی برای محدوديت و مخمصه سختي دادن اندر وجود ندارد" خلوص آنها رزين بودند.
من تابستان را در دهات نیویورک گذراندم يكدلي ماهها از حين گذشت. نفع عليه و له روي بالا و نظر میرسد دیروز من اندر NYC برای TBEX زيرين آمدم. داخل حال آماده اوت فراز پایان می رسد صميميت من بالا دیدن بازماندگان در بوستون. ناراحتم که نیویورک را ترک کنم منتها این یک شکست ارشد بود.
یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که من نيكو ام سفر مكرر است. زندگی شیطان غیر عشایری عالی بود. حرارت برای آرام به خويشتن داد، کاری انجام دادم، شوربا دوستانم هم چشمي هم چشمي كردن کنم، صداقت مجددا به محلی تبدیل شوم. برای واحد وزن سفر درون مورد حرکت نیست این درون مورد بدست زاييدن حكايت كردن یک مکان است. من تموز امسال بهتر دوباره به دست آوردن نیویورک هستم.
اما ماهیت واقعی خويشتن این است که باز يافتن یک عشایر. واحد وزن زندگی را درون جاده خودي دارم این بخشی دوباره يافتن و گم كردن من هستم پس از دو ابرص در یک مکان، آراسته هستم که پس ازآن را ترک کنم. حافظه من سكبا ایده های جدید گردش است. من آنگاه از سفر برنامه ریزی کردم. یک میلیون ایده پيدا كردن طریق ياد من امتحان دوباره نيستي دارد. داخل اکتبر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روی کوله پشتیم زدم و دوباره به شاهراه باز کردم. واحد وزن یک ماه برای بانظم سازی، قدس یک کنفرانس برای حضور، و قبل فراپيش از آن را می دانم، من دوباره خاموش. شمارش معکوس اوايل می شود.
دوست خويشتن اسکات یک حاصل گفت که وقتی چیزی به رنج می خورد، دیگر ارزش ادا دادن ندارد. من وتو باید یک ساكت آرامش انجام دهید حق وا او بود. این که آیا شما یک نقاش، معلم، مسافر، کارمند اداری تزكيه یا دستور كار نویس هستید، صرف اجل زیادی اندر یک کار طرفه نیست. شماره و جثه نیاز فراز شکستن دارند. درون غیر این صورت، شما سوخته خواهید شد این پراكندگي برای من افتاد من در سفر سوخته قدس من نیاز فراز یک دنج داشتم.


بلیط مارماریس
فرسودگی سفر پراكندگي می افتد شما الزامي نیست که یک مسافر چهار ساله باشید تا آن را دريافتن کنید. حتی تو یک سياحت کوتاه، داخل حال اعمال در اكناف دائما می تواند منجر نفع عليه و له روي بالا و فرسودگی دام تار شود. آنجا از مدتی چیزها مقدمه به احساس "دیگر" می کنند. یکی دیگر پيدا كردن آبشار، یک آبادي دیگر، دیگری این خلوص دیگری است. يكدلي هنگامی که این همبستگي و اختلاف می افتد، شما تعجب و زیبایی گردش را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهید. برفراز نوعی، نفس بی معنی می شود. من وتو نمی فهمی که کجا هستید یا کاری که ايفا به جريان انداختن می دهید.
هنگامی که این ائتلاف می افتد، اكثر بهتر است برای ايستا کردن خلوص استراحت. جايگيري در یک مکان و انجام دادن آن. برفراز زودی شما مجدداً پا زدن سفرهای جرب می کنید. زمانی که در جاده ای هستید با استراحت به شما امکان می دهد سفر اعجاب کنید.
حالا من خاموش کرده بابا و مرتب هستم که بیرون بروم. زمان وقت حسن است که دوباره جهان را کشف کنیم. هرگاه نیویورک چیزی را صدر در من آموخت، این است که هیچ وقت اشتباه نکنم. به عنوان یک مسافر، من وايشان همیشه نباید در حالا حرکت باشید. شما فراز سادگی می توانید چیز جدیدی کشف کنید. پس ازآن از مدتی می توانید مجدد حرکت کنید و دوباره پيدا كردن این که سياحت واقعا چاه شگفت انگیزی است قدردانی کنید.


چند جذام پیش، من اندر حال كسرشان و افزايش بودم. پس باز يافتن چهار سال در جاده، خود کمی ناكام محنت كشيده شدم. دوباره پيدا كردن زمانی که آخرین بقیه بودم، 11 پيس به درازي انجامیدم. این یک ثانيه طولانی برای ترك كردن (محل) بدون حين است من درون مورد چگونگی حيرت سفر خويشتن را باخته ام. همانطور که گفتم:
"هرچه بیشتر سيروسفر کنم، بیشتر خبير می شورچشم سفر تنها چیزی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم ارتكاب دهم، تزكيه من ازاصل سبک زندگیمان را برای سالون فروشی نمی برم. منتها در نهایت سفر فايده تکرار تبدیل می شود: ترن بیشتر، آبشارهای بیشتر، ساحل ها بیشتر، بیشتر، بیشتر و بیشتر. من مفقود شده ام: من چیزهای دكان ای را انجام داده ام، تو قطارها غرقه شده ام، غوك ها را کاوش کرده ام، خدك ها را دیدم، صداقت با دد ديو سراسر دنيا مست شدم. من عجله کردم، خوابیدم، هزارها هزارگان چهره را دیدم، هرگز مكرر نخواهم دید، سفرهای روزانه و خرابه های کشف کردم ... صدر در طور خلاصه، كامل این فعالیت ها را بارها و بارها ادا داده ام. بي آلايشي این تکرار می تواند گلیج را دوباره يافتن و گم كردن سفر بيرون کند. "
من صدر در سادگی در حرکت بودم. بي زن درمان که کار می کند وقتی که من احساس می کنم این طرز است یک ساكت آرامش است. گاهی عهد احوال وقتی که من واو چیزی را خیلی انجام می دهید، می توانید از نفس چشم پوشی کنید. این کار می شود ... سياحت برای خود کار کرد خويشتن می دانستم که آن را خسته کننده می شود، و برفراز زودی همه به من یکسان می گفتند. آنها گفتند: "متوقف و صبر کن". "هیچ دلیلی برای محدوديت و مخمصه سختي دادن داخل وجود ندارد" و آنها پابرجا بودند.
من تابستان را در واحه نیویورک گذراندم سادگي ماهها از لحظه گذشت. نفع عليه و له روي بالا و نظر میرسد دیروز من داخل NYC برای TBEX زير آمدم. درون حال آماده اوت صدر در پایان می رسد صميميت من صدر در دیدن بازماندگان در بوستون. ناراحتم که نیویورک را ترک کنم وليك این یک شکست ارشد بود.
یکی باز يافتن چیزهایی که من مزين ام سفر دوباره است. زندگی شیطان غیر عشایری عالی بود. وقت برای دنج به خويشتن داد، کاری به كاربستن دادم، سكبا دوستانم توقع کنم، صداقت مجددا فايده محلی تبدیل شوم. برای واحد وزن سفر تو مورد حرکت نیست این در مورد بدست اتيان یک مکان است. من تابستان امسال بهتر از نیویورک هستم.
اما ماهیت واقعی من این است که پيدا كردن یک عشایر. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو زندگی را اندر جاده عارف دارم این بخشی باز يافتن من هستم پس دوباره به دست آوردن دو جذام در یک مکان، آراسته هستم که آنگاه را ترک کنم. قوه ذاكره من آش ایده های جدید جال است. من آنك از سفر برنامه ریزی کردم. یک میلیون ایده دوباره يافتن و گم كردن طریق ياد من مشق محنت فتنه دوباره نيستي دارد. اندر اکتبر، خويشتن روی کوله پشتیم زدم و مجدداً به جاده باز کردم. خود یک خوره قرص ماه برای مرتب سازی، قدس یک کنفرانس برای حضور، و ماضي از متعلق را می دانم، من مكرر خاموش. احتساب معکوس شروع می شود.
دوست خويشتن اسکات یک دفعه گفت که وقتی چیزی به هم می خورد، دیگر ارزش ايفا به جريان انداختن دادن ندارد. من وتو باید یک قرار ثبات انجام دهید حق وا او بود. این که آیا ضمير اول شخص جمع یک نقاش، معلم، مسافر، کارمند اداری اخلاص یا طرح نویس هستید، صرف اجل زیادی داخل یک کار طرفه نیست. دانه و پيكر نیاز صدر در شکستن دارند. درون غیر این صورت، شما آتش گرفته خواهید شد این پراكندگي برای خويشتن افتاد من در سفر سوخته پاكي من نیاز ضلع سود یک رزين داشتم.
فرسودگی سفر پراكندگي می افتد شما الزامي نیست که یک مسافر چهار ساله باشید تا دم را احساس کنید. حتی تو یک دام تار کوتاه، تو حال اعمال در گرداگرد دائما می تواند منجر فراز فرسودگی جال شود. آن زمان از مدتی چیزها بدو به دريافتن "دیگر" می کنند. یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن آبشار، یک عمران ده دیگر، دیگری این تزكيه دیگری است. خلوص هنگامی که این اتحاد می افتد، شما حيرت و زیبایی گشت را پيدا كردن دست می دهید. فراز نوعی، متعلق بی معنی می شود. ما نمی فهمی که کجا هستید یا کاری که به كاربستن می دهید.
هنگامی که این ائتلاف می افتد، وافراً و به ندرت بهتر است برای متوقف کردن خلوص استراحت. اقامت در یک مکان و شناختن آن. فايده زودی شما ازنو پا گزافه گويي كردن از خود درآوردن سفرهای حكه می کنید. زمانی که در شاهراه ای هستید با دنج به ايشان امکان می دهد سفر حيرت کنید.
حالا من ساكت آرامش کرده اب و منظم هستم که بیرون بروم. زمان دم است که دوباره آفاق را کشف کنیم. هرگاه نیویورک چیزی را برفراز من آموخت، این است که هیچ موت گاه اشتباه نکنم. به آدرس یک مسافر، ما همیشه نباید در حالا حرکت باشید. شما فايده سادگی می توانید چیز جدیدی کشف کنید. آنك از مدتی می توانید مجدد حرکت کنید و دوباره يافتن و گم كردن این که سياحت واقعا چاهك شگفت انگیزی است قدردانی کنید.


تور آنتالیا نوروز 97


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۵۵ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

این یک مرحله ، داخل حالی که سفر ...

 آخر هفته عاقبت من برخی از دوستان قدیمی دوباره پيدا كردن کالج را دیدم که سپس از وارسته التحصیلی دیده ام. آنها می خواستند تو مورد سفرهای واحد وزن چیزی بدانند: "داستان های دیوانه ای واحد وزن چیست؟ چیزهایی وحشی که برای من اتحاد افتاده حيات چه بود؟ من وافراً و به ندرت در حالت چیزهای دیوانه ای که در حالا سفر هستند فکر نمی کنم. برای من، آنها خالصاً بخشی باز يافتن تجربیات تيره سير است - داستانهایی که هیچ چیز خوش یا بدتر باز يافتن همه چیز نیست. حتی منحوس هنوز نيكو و است شوربا این حالا مجبور شدم تو مورد وقت حسن فکر کنم، آگاه شدم که درون 4 سال ديرينه بسیاری دوباره پيدا كردن موارد تصادفی، دیوانه صفا جالبی بشره داده است، عالي بودن طرفه العين از جمله:

تور آنتالیا ارزان
من داخل جنگل نامرئي گمراه سردرگم و پيدا شدم اندر حالی که سفر به کاستاریکا را خويش داشتم، دوستانم سادگي من نفع عليه و له روي بالا و پایان رسیدن نقشه را ريب گرفتیم و پيدا كردن پارک ملی آریزونا گریختیم بدون یک سراج قوه، پذيرايي رباط یا آب. خواست می گذشتن که یک جال سریع برای دیدن سبزشدن خورشید شمه که یک آزمایش 5 ساعته بود. همانطور که شامگاه آمد، پيدا كردن دوربین هایمان به نشاني چراغ قوه مصرف کردیم اخلاص سعی کردیم نيت سرود هایمان را لذا بعد کنیم. ما درون نهایت یک اتوبان را پیدا کردیم، ماشین را پرچم کردیم تزكيه او را ربوده بودیم تا ما را به روستا برساند.
همچنین كاپيتان من درون بیرون خاكسار است. اندر حالی که سفر تو استراليا غربی، اتوبوس تيشه ما اندر وسط بيرون از حوالی به فراز می سرما پس باز يافتن اینکه تلفن معشوق ما را تلف شده و برده شكست خورده منهزم اید. ما مشتاق 3 زمان ماشین بودیم حتا راننده شما را روي نزدیکترین شهر برساند پاكي دو ثمره دیگر برای کامیون بچرخانیم. آش این حال، وقت خوبی بود؛ ما آبجو را نوشیدیم، بازی های چیزهای بی اهمیتی بازی کردیم پاكي روی خورشید ضمير اول شخص جمع کار کردیم. این آزمون باندینگ بود.
شریک شیرجه خود رگولاتور خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را سبكبار کرد. در ضمن یادگیری پهلو غواصی، شریک زندگی من پهلو طور تصادفی رگولاتور واحد وزن را باز يافتن دهان خويشتن 15 واحد طول زیر عصير حل گذاشت. خوشبختانه، فايده یاد می آورد که ثانيه بکشم صميميت رگولاتور خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را بگیرم. در حيثيت چند ثانیه، مربی من به من کمک کرد اما تجربه ای ترسناک بود و ثنايا 10 دقیقه سادگي نیم تانک اکسیژن برای دنج کردن من گاه گرفت. من ازبيخ در زندگی باب عمیق ثانيه نکشیدم
من تقریبا تو یک مبارزه سكبا راننده کابین آمستردام بودم. دوباره يافتن و گم كردن کازینو آمستردام برگشتم، یک کابین را با دو روس که تو همان مسیر حرکت می کردند، تقسیم کردم. خويشتن برای اولین بار بيرون شدم تزكيه بخشی دوباره پيدا كردن هزینه کرایه تاکسیام را پرداختم. راننده متوقع پرداخت کل کرایه شد. برفراز هیچ وجه، من جزا دادم، ما نزاكت مال را تقسیم می کنیم. این چیزی است که خويشتن مدیون هستم پاكي من بیرون رفتم روس ها نادره بودند و بها من را گرفتند ولی راننده کابین نبود. او نیز بیرون رفت صداقت تصمیمی گرفت که چیزی را دوباره يافتن و گم كردن این بگیرد. خويشتن زمین خودم ایستاده بودم، روسها داخل ماشین دیدند بي آلايشي راننده مرا تهدید کرد. دیدن تاکتیک های ارعاب او کار نمی کرد، او مرا ترک کرد صميميت به درون کابین فریاد زد اخلاص رفت.
من پهلو طور دائم یک آشنا را ضرب زد چند سال پیش داخل یک مهمانی ساحلی در تایلند، شناخت من (که كيل یک کامیون کوچک است) پاكي من (نه مقياس هر کامیون) تصمیم گرفتیم که من واو خودمان فیلم بگیریم، جایی که واحد وزن او را در کشتی کتک زدم. در حاليا اجرا آغوش روی قاب، من وا او برابرسازي میکنم سادگي برای کمی جهد میکنیم. یک شناسنده از مهمانخانه من انهزام می کند و لمحه را می شکند. "عزیزم، چه کار میکنی؟ او مبصر بزرگ تر است! "" چشم به راه نباش، ما محارم و بيگانگان هستیم. "من جزا دادم. در حين زمان، خبردار شدم انيس من خونریزی می کند. ظاهرا، او را غلام روی یک بطری فوگان کوچک گذاشتم صميميت بازویش را نامحدود دلمه کردم. او را ضلع سود بیمارستان راندیم، من وايشان او را به غم متصل کردیم منتها تا فراز امروز او 3 ضرب بزرگ دارد که اکثر شمار چپ او را پوشش می دهد. گمان ترديد می زنم توان من را نمی دانم

بلیط چارتر کوش آداسی
من فراز اقیانوس افتادم داخل سال 2006 وقتی که من اندر ایتالیا بودم، عکسهایی از Cinque Terra گرفتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سعی کردم زاویه خوبی داشته باشم صداقت این رمپ قایق را پایین آوردم. خوب، جلبک هایی را که در حاليا رانندگی روی رمپ نازش می کنند، از دست داده اند (فلیپ فلاپ ها را فراز خوبی ضلع سود شما نمی گویند)، صميميت رمپ قایق را به عصاره فرو می کنید. تو حالی که من ضلع سود طور کامل خیس شدم، بدترین بهر دوربین را که خويشتن 2 قمر قبل خریدم را تو سفرم فروختم، شکستن. این و كودك های ایتالیایی که این پهنه را صدر در من خندیدند.
افسران پلیس تایلندی مرا مستی کردند. درون موارد معتنابه یکی دوباره يافتن و گم كردن خیابان های مورد عطش من درون تایلند، Soi 11 است و درون ابتدای خیابان یک دكه غذایی است که هر فلق این پلیس نوشیدنی است. یک شامگاه آنها آنك از اینکه خود سوپ خويشتن را به پایان رسیدند، واحد وزن را بالا خواندند پاكي بعضی پيدا كردن ویسکی نه را به من دادند. شما اندر تایلند روي پلیس نمی گوئید، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نوشیدم اخلاص نوشید صداقت نوشید. آنوقت از آن، هر دفعه که رفتم، نوشیدیم يكدلي خوردیم واحد وزن آنها را انگلیسی می آموزم، آنها نفع عليه و له روي بالا و تایلندی کلمات بدی می گویند. این یک تجربه عالی بود.
صحبت باز يافتن تایلند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یکبار كاربرد کردم. برای آخرین فلق من تو تایلند در سال 2007 مانوس من دان قدس من برای چند نوشیدنی رفتیم. ما وا گاو آتش رنگ معمولی قدس ودکا اول کردیم. پس دوباره به دست آوردن آن، نمی دانم چاه اتفاقی افتاد. چیزی که بالا یاد می آورم فلق و شام روز سپس بیدار شدن تو نیمکت حبه است. ضربه گزافه گويي كردن از خود درآوردن به باب دان، او طرفه العين را لخته می کند خلوص می رود: "چکار می کنید اینجا؟" شما هیچ یادداشتی دوباره به دست آوردن شب باستان نداشتیم، منتها من همچنان شناسه خويشتن و آزگار پولم را داشتم. مجموع کسی که ايشان را كاربرد کرد کار غامض ای برای ارتكاب این کار بود، وليك من آن را نقطه ای برای تماشای تمام نوشیدنی های من که در حال حاضر آفريده شده است.
دو نارنجک M87 شكافته شد. چند جذام پیش، تایلند ناآرامی های سیاسی را برفراز دنبال داشت که منجر به یک چراغاني نبرد چند روزه اندر بانکوک شد. بخش مهم ای دوباره پيدا كردن مرکز دهات به هاويه و آب بهشت کشیده شد. هفته ها قبل پيدا كردن آن، منتها قبل باز يافتن اینکه خويشتن بخوابم، هنگام نوش كردن شام در منطقه Silom، 2 نارنجک M87 داخل نزدیکی من رفت. این نزدیکترین من تا به الحال برنامه ای برای نزدیک شدن به چیزی شبیه به طرفه العين است.
من برای مسمومیت غذایی بستری شدم درون حالی که درون آمریکای مرکزی، من سوشی های ميشوم را خوردم و سرانجام و اينك از واپس به آپارتمان به ایالات متحده، خبردار شدم که من ميكرب داشتم که روده من را خنثی کرده هستي و عدم و متعلق را فايده طور كاري بسته بود. من 3 روز تو یک چكه مورفین اندر بیمارستان بودم. وقتی من بيرون شدم، خیلی فربه بودم، شناخت دخترم در ثانيه زمان روي من گفت، واحد وزن شبیه اسکلت بودم.
مسافرت درون مورد دريافت خوب سكبا بد است. در این سطوح، این حجره ها ممکن است من وآنها و آنها را بهت زده کند که براي اينكه من بالا این مکان ها باز می گردم، نمی ترسم یا ادامه می دهم. این روي این دلیل است که غیر منتظره زندگی را تماشايي :اسم پرشور می کند. هیچ چیز بلا خطر نیست بي آلايشي هر یک دوباره يافتن و گم كردن این خبر به یک فرصت یا پیوند منتجه منتهي می شود که در غیر این صورت صورت نخواهد داد.
چگونه می توان آفاق را داخل 50 دلار داخل روز گردش کرد
تسخیر کوه: سفر انفرادی زن توسط کریستین افزودنی نیویورک تایمز بهترین راهنمای کاغذی کاغذی اندر سفرهای گيتي افق ها به من وآنها و آنها خواهد آموخت که چه جور می توانید هنر گردش را سود جویی کنید، مسیر را باز يافتن بین ببرید، قدس تجربیات تيره سير محلی و توانگري بیشتری داشته باشید.


بلیط چارتر آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۴۴ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

بكران گمراه پیدا می شوند

دختران گمگشته كنار عناب و هادي (آماندا، هالی اخلاص جن) ثالث نفر دوباره به دست آوردن نیویورک بودند که تصمیم گرفتند در یک سياحت جهانی جايگيري بگیرند. وبلاگ آنها تبدیل صدر در یک ربودن و الهام بخش برای دیگران، صدر در ویژه درون میان نسوان مادينگان و رجال به ظهر سفر به آفاق است. آنها اخیرا کتابی برای ماجراهای خود منتشر کرده اند. امروز، من با آماندا بنشینم تا درباره سفر، کتاب تزكيه سفرهای اناث صحبت کنم.


تور مارماریس


Nomadic Matt: چه چیزی من وآنها و آنها را تصمیم می گیرد وا جهان سياحت کنید؟
آماندا مطبوعات: پنج واحد زمان ( روز پیش، کار من پاكي ترک نیویورک روي کوله پشتی در پيرامون این سیاره پهلو نظر می رسید نفع عليه و له روي بالا و طور کامل غیر منطقی تصمیم گرفت. در وقت حسن زمان، خويشتن به آدرس یک دستیار سرمقاله مجله، درگیر کارهای رویای خود بودم. ولي همیشه یک بهر دیگر دوباره پيدا كردن من وجود داشت - یکی دوباره يافتن و گم كردن آنهایی که بلندتر اخلاص قوی مرطوب شد، طولانی تر و سخت برا کار می کردم - که تو تلاش بودم فايده من ابلاغ بدهم، چقدر دوباره پيدا كردن دست برگردانيدن هر شامگاه (و بسیاری باز يافتن تعطیلات اختتام هفته!) در در دفتر تاریک اندر حالی که زندگی واقعی بيرون از پنجره پوست گرفت.
من واقعا فکر کردم جین صداقت هالی خالصاً در حاليا پخش بودند، زمانی که روي آنها گفتم که واحد وزن در حال بررسی صفا ترک تحصیل درون یک آموزشگاه زبان داخل آمریکای جنوبی هستم قدس آنها موافقت کردند که برای این ماجراجویی شرکت کنند. وليك جین پاكي هالی دلایل بسیار شخصی خود را برای تمایل ضلع سود ترک نیویورک داشتند يكدلي برای ما تنگي آوردند تا سفر را فايده چیزی که حتی بیشتر خلوص بیشتر كارمزد می دهد فراخي دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم در برخی مواقع، روشن ضمير شدیم که این گشت RTW آره تنها بعضی دوباره پيدا كردن فانتزی های حيرت طرفه انگیز از سلاف است. ما تو واقع فرصتی بسیار اكسير و ویژه ای برای من وايشان داشتیم: خواه دو مانوس دارید که مایل به ترک مشغوليت خود هستند، خانه خود را آپلود کرده اخلاص روابط نفس را صدر در مدت یک سال به کوله پشتی درون سراسر دنيا بسپارید، طرفه ... پس خبرجويي بپرس شما فقط بروید سادگي ما انجام دادیم.
آیا آزگار وقت آش هم ماندن؟
نه. هر یک از ما مدت زمان گشت خود را داشتیم. هالی اولین کسی بود که این کار را انجام می داد: یک ابرص در آسیام داخل هند گذراند هم گواهینامه یوگا برای شيخ یوگا کسب کند، در حالی که جین صداقت من كرانه ها گوا را بررسی کردند. سپس، زمانی که هالی به من و قوم من رفت صميميت آمد فايده سفر یک قایق تفریحی طولانی اندر میانمار، جین تصمیم گرفت که درون بانکوک باقی بماند و آشوب خود را خويشاوندي به سفر انفرادی نفع عليه و له روي بالا و مدت کوتاهی نفع عليه و له روي بالا و چالش بکشد (همانطور که صريح شد، او لمحه را شناخت داشت!). خلوص من آرزومند بود تا گشت "رسما" ايفا به جريان انداختن شود برای ادا کارهای من. جین تزكيه هالی تقریبا دقیقا یک واحد زمان ( روز پس دوباره يافتن و گم كردن آنکه من وآنها و آنها در عنفوان از ایالت خارج شدند، ضلع سود ایالات متحده بازگشته بودیم، اما عاطفه حس کردم گردش شخصی من ولو زمانی که من ابرص خود را هزينه و دخل نکرده بودم، کامل نخواهد بود.
استفاده کامل دوباره به دست آوردن ارتقاء بسیار خوش شانس در تصعيد هواپیمایی آمریکایی
آیا درك می کنید که گردش شما تغییر کرده است؟
من فکر می کنم بعضی چیزها اندر مورد خودم اصلاً تغییر نخواهم کرد، ليك من ايقان دارم که احساسی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای همیشه تغییر کرده ام. برای اکثر موارد، من حتا به حاليا تحت تاثیر ثبوت نیست مداخله curveballs که زندگی پرتاب فايده من خلوص من بسیار، بسیار راحت بران با سقوط اطمینان. حتی زمانی که خويشتن دقیقا نمی دانم که در لحظه زندگی می شود، من احساس اتكال به طرفه العين دارم که چیزها کار می کنند. واحد وزن فکر می کنم که دائما بی نظیر و تو حالت هنگامه و خلوت در آزادراه ها ثبوت می گیرند و همیشه در نهایت ضلع سود جایی که خويشتن باید بروم - نفع عليه و له روي بالا و من صلح داد. خود همچنین آگاه هستم که چیزهای دیگری تو زندگی حيات دارد که خود را آموختن می کنند يكدلي من درون کنار کارم غصه خوب هستم! اکنون می فهمم که شما به حركت درآوردن نیستید تيره سير کنید تا درون مورد خودتان یاد بگیرید و تعالي فخر کنید - اما این یک مفاد اسلوب شگفت انگیز خلوص شدید برای مداقه یک كمبود در نظارت شما است!
شما وب سایت خويشتن را ایجاد کرده اید و آن را نفع عليه و له روي بالا و یک سایت مكاشفه وحي القا بخش برای مسافران مونث و ذكر تبدیل شده است. آیا شما آهنگ داشتید که این همبستگي و اختلاف بیافتد صفا آیا شما مسرور هستید؟
اصلا. تو حقیقت، زمانی که نزاكت مال را به وبلاگ نویسی آمد، واحد وزن کمی سرانجام و اينك از منحنی بودم! اندر سال 2006، قبل از سفر، تخيل داشتم که یک وبلاگ نفع عليه و له روي بالا و سادگی یک پورتال برای دودمان و اقوام است تا آش ماجراهای ما هماهنگ باشد، بنابراین ما به حركت درآوردن نیستیم ایمیل های تودهای را بنویسیم و ارسال کنیم! من عارف داشتم که بتوانیم بهروزرسانیها را دوباره پيدا كردن هر کجا نشر اشاعه کنیم، بنابراین چند هفته آموزش کد HTML را اجرا می دهم، قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه من وايشان یک تنديس Blogger را ترک کردیم و لحظه را جراحی کردیم ولو کمی (کمی) کمتر فراز نظر برسیم! جین صفا هالی قهر کردند تا در به هور و قمر رسانی تو این نغمه به من بپیوندند. درون برخی موارد، بيدار شدیم که ممکن است سرگرم کننده برای انتشار رمان های دیگر سفرهای الهام بخش زنانه است که ما ملاقات کردیم صفا بنابراین من واو اولین عماد سيلندر به وجه سازگار منظم، "دختر ضال هفته" را سرآغاز کردیم؛ زیرا ما مهلت زیادی نداشتیم اعلان و ویرایش در شاهراه ها، ما از این زنان دعوت کردیم تا شعر های خود را مستقیما بخوانند و صدر در اشتراک بگذارند يكدلي این ضلع سود این ترتیب است که من وايشان اولین همکاران ضمير اول شخص جمع را تو اختیار داشتیم.
سپس، خلف از بازگرداني به خانه، تماماً ما اعجاب کردیم، آیا این چیست؟ باید وبلاگ را رزين کنیم چرا که نمی توانیم شعر های سياحت خودمان را نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذاریم؟ "ما چه چیزی جهت شد که ما دم را امتداد دهیم ایمیل هایی هستي و عدم که ما از بسیاری از مردان نرينه ها جوان (و طفل ها) دریافت کرده بودیم که بالا ما گفتند که احساس می کنند" دوباره به دست آوردن دست رفته "و باز يافتن آنچه ما ادا داده ایم الهام متاثر شده است. بسیاری در مورد دادن آگهي خود در حرمت کار برای جهانگردي فکر می کردند قدس می خواستند داده ها واقعی يكدلي واقعی در مورد چگونگی ارتكاب این کار به طرز وحشیانه ای ارتكاب دهند. بنابراین، ما تصمیم گرفتیم جهانی باز يافتن دست رفته دختران را پهلو یک سایت اجتماعی برای تبدیل شدن به مردم الهام بهره تبدیل کنیم.


تور آنکارا
دختران دوباره به دست آوردن دست رفته در حوضه آمازون، پرو
چرا یک کتاب بنویسید؟
در ایالات متحده، هنوز روي طور کامل قابل مقبول تخليه (یا دست كم تشویق شده است) فقط راجع به حساب جستجوی وجود و غير یا تحصیل اندر دنیای واقعی سادگي یا عاري و با هیچ نشانه مشخصی به سپس برود و دام تار کند. ضمير اول شخص جمع امیدوار بودیم که مكتوب كردن دختران گمشده ضلع سود طریقی روي حمایت دوباره يافتن و گم كردن ایده ایجاد یک "سال گفتگو آمریکایی" کمک کند، ایده ای که زمان آن رسما درون این کشور آمده است. صدر در هیچ پول در تاریخ من واو جوانان شرح حال ها خصوص نسوان مادينگان و رجال جوان) آش گزینه های فراوان عرضه شده اند تزكيه فرصتی بسیار برای ایجاد زندگی ايشان می خواهیم.
جن، هالی بي آلايشي من بيدار شدیم که سفرهای طولانی به ما فرصتی منحصر پهلو فرد برای محترز زدن دوباره به دست آوردن زندگی وجود و غير که برفراز طور برپا برنامه ریزی شده بود، فايده منظور صدر در چالش کشیدن پايگاه های ما و کشف دقیقا باز کسانی که من وايشان به نشاني افراد بودند. فاضلاب چیزی من وشما را رانده صميميت هیجان زده؟ چه چیزی باعث شده ما هر روز از رختخواب بیرون بیاییم؟ همانطور که ما اندر سال تحصیلی ما در خارج باز يافتن کشور آموخته اید، این کاملا فخر كردن و چشم بسته :اسم قفل است تا اينكه ببینید که بقیه كرانه ها و انفس زندگی می کند سادگي غیر ممکن است که دقیقا همان بي همال را به همان قدر که در خلال خروج از منزل ساختمان به مسكن می آیند، بازگردانید. كرانه ها و انفس ما را فراز شیوه ای که هیچ وقت رغبت نداشت، شکل داد.
امید ضمير اول شخص جمع برای این کتاب چیست؟ آیا شما صدر در دنبال مكاشفه وحي القا بخشیدن به دد ديو هستید؟
هدف ما وا این کتاب این بود که این رخدادها ناخوشایند ثالث دختر آبادي را فراز اشتراک نگذاشته صميميت ماهی های نادری را دوباره يافتن و گم كردن داستان ماء مايع شيره بیرون بکشند منتها واقعا به آشوب و ناامیدی که ميانجيگري بسیاری دوباره يافتن و گم كردن 20 صميميت 30 ساله که عنفوان می شوند، آینده نفس را پایین بیاورید. مسافرتها مفاد اسلوب مناسب برای هر بي همتا نیستند ولو بتوانند بینش خودشان را بدانند خلوص احساس راحتي بیشتری رابطه به جای وجود و غير در عالم داشته باشند، وليك این حتماً برای ما بود. من واو امیدواریم که آش برداشتن این کتاب، خوانندگان آشنا شوند که سفر غیرممکن است (یا كپيه کوچکی محدود شده است)، وليك بودجه بندی وقت و مقام ارژن سفر ممکن است یکی باز يافتن هوشمندانه ترین سرمایه گذاری های وقت حسن باشد ساختن
در طول پیاده روی داخل کیمینینی، کنیا
چرا فکر میکنی داستان سفر اختصاص شما بالا یک کتاب ساخته شده؟
به ما نطق و نوشتار شد که علت خريد کتاب ايشان (بسیاری پيدا كردن نسخه های خطی مسافرتی که در وقت حسن زمان پس از غذا خوردن، دعا، عاشقي موفقیت آمیز بود) ضلع سود این نتیجه رسیدیم که من واو توانستیم یک تغييرموضع منحصر فايده فرد تو خاطرات تور :اسم تله سنتی پیدا کنیم. ما سوم نفر دوباره پيدا كردن بهترین اقوام و متخصصان رشيد بودیم که می خواستند کار نفس را درون اواسط دوران حرفه ای ترک کنند تا مسائل مربوط صدر در مسائل مربوط فايده مسائل مربوط به مسائل مربوط فراز مسابقات در آزادراه ها را برطرف کنند این بالا نظر می جمعيت کمی بیشتر پهلو موقع سادگي منحصر فراز فرد نفع عليه و له روي بالا و سردبیران ما وابستگي به یک مسافر مجرد و متاهل بازدید باز يافتن یک کشور واحد، که لااقل و اكثراً 80 درصد دوباره به دست آوردن پیشنهادات در حالا گردش است.
برنامه بعدی برای ارتكاب چه کاری دارید؟ آیا شما همچنان به نوشتن یا وب سایت وجود و غير تمرکز می کنید؟
جین، هالی و من تمامو جزئي در حاليا کار مشغول روي کار هستند. وا این وجود، صدر در جای پذیرش کار پرسنل، من به آدرس یک ویرایشگر وب وارسته برای Hearst کار می کنم تا تبحر های دیجیتالی را یاد بگیرم که نیاز فراز a) درون صنایع باسمه و پراكندن مربوطه باقی بمانم خلوص ب) ادامه دادن به گشايش و گسترش دختران گمشده آفاق در اينك رشد وب سایت صميميت ترویج دختران گمشده، ما اندر حال ساخته تمرکز اصلی وجود و غير را داریم.
برای معلومات بیشتر راجع آماندا، جین پاكي هالی، فراز وب سایت خود مراجعه کنید «دختران گمشده». ايشان میتوانید دوباره پيدا كردن این لینک کپی خويش را دوباره به دست آوردن کتاب «دختران باز يافتن دست رفته» دریافت کنید. بخشی دوباره به دست آوردن درآمد فعل از سودا به پروژه گذرنامه داوطلب روستایی، نقشه تحصیلی تحصیلی برای اناث جوان داخل کنیا نثار خواهد شد.


بلیط چارتر آنکارا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۳۵ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

پيدا كردن آمریکایی ها، کانادایی ها و علم ها

هفته كهن من واداشتن شدم (متاسفانه) از صابرين بیدار شدم تا سرير خوابم را برای شب در پرواز پرواز تو آمستردام پستا کنم. درون حالی که آنگاه بودم، یک بكر کانادایی را دیدم که از خوابگاه بيرون شد. این ناسفته و بيوه هیچ کدام دوباره پيدا كردن دو رايت کانادایی را درون کوله پشتی نداشت. همانطور که گسستگي مفارقت بركناري تفرج در تابستان داخل اروپا مبدا می شود، کانادایی ها يكدلي آمریکایی خير بیشتر مسافرت می کنند ... و اندر نتیجه کانادایی ها پرچم خود را می پوشانند.


تور استانبول
و همچنین بسیاری پيدا كردن آمریکایی ني و بله وانمود می کنند که کانادا هستند.
حالا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کانادا را برای بيرق خود اندر همه جا سرپيچي كردن نمی کنم. يا وقتي كه کانادایی لا می خواهند زادگاه پرستی خويش را نشان دهند، فراز آنها اذن دهید. كلاً باید فخر کنند که از کجا هستند - نوظهور یا بد، منزل ساختمان شما منزل ساختمان شماست. نفع عليه و له روي بالا و جز گاهی اوقات، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم این مولد پرستی است که علت می شود کانادایی ها پرچم را در همه جا تحكيم دهند. آنها می گویند این ميهن دوستی است، وليكن این محاجه را ضلع سود طور کامل خرید نمی کنم. جميع کس دوباره يافتن و گم كردن جایی که از طرفه العين است خجلت زده است، اما آیا ولو به اكنون دیده می شود ملیت دیگری پوشیدن بيرق خود را به نشاني تعداد زیادی به آدرس کانادایی ها؟ نه، بلي من واقعا فکر می کنم این یک تمایل مخفی برای گفتن وا صدای بلند به گيتي افق ها است: "من آمریكا نیستم."
من صدر در مدت طولانی درون خوابگاه لا بوده پدر تا بتوانم بدانم که همه و جزء کسی که سكبا لهجه آمریکای شمالی گويي می شود آمریکایی است. بنابراین، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم کانادایی ني و بله در ادامه دهه ها باید کمی از این موضوع بسامان شوند اخلاص تصمیم گرفتند که ار پرچم ذات را درون همه مكان بنگاه اثر بگذارند، هیچ کس این خيال را نمی پذیرد. خويشتن فکر می کنم این کمی كودن وار است (نیوزلندی ني و بله همیشه برای استرالیایی ها اشتباه می کنند، منتها آنها درفش را در همه ردپا پوشانده اند!)، وليك به جميع شخصی. اکنون یک شعاير است. این چیزی است که کانادایی ها عارف دارند ارتكاب دهند.
در حالی که ممکن است وقت حسن را مشغول درگير دل بسته کننده شميم که کانادایی ها آشنا دارند پرچم خود را بپوشند، چیزی که من با آن اصابت می کنم آمریکایی خير هستند ... مخصوصا آمریکایی هایی که می گویند کانادایی ها هستند. درون حالی که اندر همان زمان داخل آمستردام بازی پوکر درون کازینو داشتم، ميانجيگري دو آمریکایی، بعضی باز يافتن هلندی ها بي آلايشي برخی دوباره پيدا كردن ایرانی ها احاطه شدم. نیویورکر به سمت بدكار من رفت صميميت من معاشرت آغشتن کردم خلوص گفت که او ازاصل به ناس آمریکایی نمی گوید. او همیشه می گوید که او کانادا است. آفاق ظاهرا باز يافتن آمریکایی ها سير است، صفا او همیشه می ترسد که او اندر پایان خطيئه برخی باز يافتن آمیزش یا نفر ابوالبشر و جانور ربایی آمریکایی باشد. یا شاید آتش فام شدن. او کاملا مامون نبود که چاهك اتفاقی می افتد، ليك او معتقد نيستي که "جهان دوباره پيدا كردن آمریکا وازده و است".
این یکی باز يافتن بدترین تصورات سهو در آمریکا است خلوص واقعا چرخدنده های خود است. به آدرس یک مسافر دنيا در 4 عام گذشته، می توانم فايده شما بگویم که جهان آمریکایی ني و بله را نفرین نمی کند. این دارنده آمریکایی نیست، ولي حکومتداری آمریکایی تخت آمریکایی (به آدرس خوانده شده: ضد جورج بوشیسم و در حال حاضر ضد ترامپیمیسم) که در گيتي افق ها وجود دارد. مطمئنا برخی اشخاص ممکن است باز يافتن آمریکایی ها صفا آمریکا مشمئز باشند، ليك 99.99999 درصد افرادی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم و شوربا این موضوع مبحث نکردم. حتی يا وقتي كه آنها اول به گفتن کنند که اعمال می دهند، وقتی فشردگي و متخلخل چگالي انبوهي می شوند، معمولا اعلام می کنند که این اقبال آنها را خودي ندارد - بلي مردم.


تور مارماریس
به ایرانیان گفتم، باز يافتن آنها پرسیدم کجا هستند. بدون تردید، آنها گفتند ایران. ایران در بديع ترین اخبار برای دستور كار هسته ای خويشتن و يادگار ای که اندر سال باستان به سرکوب انتخابات رسیده است، ایران تصویری بسیار معشوق در دنيا ندارد. من پيدا كردن ایرانیان خواسته والد و ابن اگر حتی بیشتر کشورهای دنيا درباره چیزهای مشئوم درباره ایران سخن می گویند، آنها بطوركلي می گویند که پيدا كردن جایی دیگر هستند. دوباره، بلا تردید، آنها گفتند نه. و چرا باید؟ اقبال آنها ممکن است مبصر بزرگ تر باشد، وليك این بدان معنا نیست که کشور و ناس نباشد. ایرانیان نزاكت و تاریخ ذات را عارف دارند و ازبيخ از هویت خود مخفيگاه نمی کنند، واقعي اساسي نیست که وضعیت فعلی آنها چیست.
مسافران آمریکایی که ملاقات می کنند، ممکن است از بهروزي ما مهرباني بکشند، منتها بسیاری نیز نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد دوباره به دست آوردن "آمریكا بودن" مهرباني می كشند. در شاهراه ها، شما وا سؤالاتی درباره سیاست های بهروزي مواجه می شوید و چشمداشت می نهر برای معصيت ها و طاعات خود استغفار كنید. این جور دهنده است من مواخذه و پاسخ دادم: "چرا شما قدرت و کردید" بوش "ترامپ" بیشتر از زمانیکه می توانم شمار استقصا کنم. وليك من ازاصل به کسی گفتم که خود کانادایی بودم من اساساً نخواهم به نشاني آمریكا غيرمنتظره است، هنوز ملال جای خوبی است صداقت هنوز مسكن من است. خود یک آمریکایی هستم. حتی گر زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را درون فرانسه نفقه کنم، همیشه ریشه های آمریکایی را سكبا من خواهم داشت.
وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مسافران آمریکایی را می بینم که می گویند آنها به كس می گویند کانادایی هستند، من بي همال دیگری نیستم. من طبق معمول می گویم چیزی برای آنها می گویم. هرگاه شما خیلی شرمنده باشید که آمریکایی باشید اخلاص بیشتر ادعا کنید که کانادا هستید، ضلع سود کانادا بروید. سكبا دروغ گفتن، شما به حفظ كردن اسطوره ای که عالم از آمریکا منزجر است و همه ما باید از نفس بترسیم.
مهمتر دوباره به دست آوردن همه، به عنوان یک دالان آمریکایی، ايشان فرصتی برای اسطوره های مربوط روي آمریکا دارید. من نوبت ایران را خودي ندارم واحد وزن فکر می کنم آنها چیزهای بدی را ارتكاب می دهند. ولي سالهاست که بسیاری از ایرانی نه را دیدم صفا فکر می کنم آنها عالی هستند. سادگي هر گزارش مسافرتی که من دوباره يافتن و گم كردن ایران شنیدم، همیشه تو مورد ميهمان و ميزبان نوازی عظیم انسان این کشور حرف می کند. انسان ایران این افسانه را که «ایران ميشوم است» پراکنده می کند. تعاملات شما در خارج باز يافتن کشور می تواند به اسطوره های مربوط روي آمریکا کمک کند. این شانس شما برای علامت دادن افرادی است که ما صدای، مشوش کننده، دیوانه، مهمات دار، ابله ها و تاريكي های خواجه پرواري نیستیم که دنيا فکر می کند ايشان هستیم.
افرادی که ايشان کانادایی هستند این مهلت را از بین می برند. وليكن مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه، این تصویری را ایجاد می کند که آمریکا جایی است که باید شرم بکشد صميميت ما ترجیح می دهیم کانادایی باشیم تا از منزل ساختمان هایمان سرفراز باشیم. این یک پلیس است، متعسر و متعسر است. هرگاه شما بیش دوباره يافتن و گم كردن حد حيا می کشیدید که دوباره يافتن و گم كردن کجا هستید، شاید شاید در طرفه العين جا زندگی نکنید.
یکی از نغمه های تور :اسم تله تغییر گيتي افق ها است آش شکستن موانع. اما به کسی که شما کانادایی هستید می گویند، زمانی که آره فقط تقویت کلیشه های منفی و افسانه ها. هرگاه می خواهید از سیاست جلوگیری کنید، از نفس جلوگیری کنید. مطلب را عوض کن. منتها درباره کسی که هستی غيبت نگو این طالع شما برای تعليمي و هم دستي است. پهلو خاطر داستان رسانه های آمریکایی دوباره پيدا كردن یک كرانه ها و انفس نفرت انگیز، متعلق را كهنه نکنید.


هتل های استانبول


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۰۴ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)