X
تبلیغات
گردشگری

گردشگری

کایسری: یک شهر در ترکیه لبالب از افتخار

پس باز يافتن یک تيره سير اتوبوس 14 ساعته، من وايشان به دهكده کایزری ترکیه ملتفت شدیم. من مجروح شدم بي آلايشي خندیدم، چون اندر اتوبوس شكيبايان ندیده بودم. ما تو ایستگاه اتوبوس اصلی مستخلص شدیم و پيدا كردن اتوبوس فارغ به مرکز کایزری كاربرد کردیم. ما مجبور شدیم یک مهمان پذير پیدا کنیم صفا اولین کسی که هیتلر دیدیم بود. پس پيدا كردن یک تور :اسم تله اتوبوس 14 ساعته، موهومات افكار عظیمی باز يافتن آسایش، دوش آتشين و لوکس داشتم ولي برای یک نفر اندر هر عشا 145 یورو حيات که پيدا كردن بودجه شما بود.


تور آنتالیا
ما داخل نهایت یک هتل داخل 90YTL برای كورس دور نفر در بستر بي آلايشي صبحانه پیدا کردیم. کیسه نه ریخته شدند، بالا :اسم اوج بال وال نهنگ را گرفتند قدس این ما بودیم. بیدار دمده شدن از عهد 1 آنگاه از ظهر، من مشتاق بودم بیرون و اندر مورد. من صدر در کایزری رفتم تا اينكه در منزل هتل بخوابم.
Hizmet et lokanta kayseri ايشان نیز برای پذيرايي رباط خوب اهتمام کردیم. ما دو روز بساط خوردیم و باز يافتن آنها فگار شدیم.
قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در محيط کایزری، یک چیز غيب می شود، همه نقش پا مکان های سریع سفره بود.
تعجب نکنید که کایزری یک دهات شلوغ است که مرکز سودا و بازرگاني است.
ما داخل نهایت Hizmet Et Lokanta را پیدا کردیم، فرار کرد و دستور داد که یک Grill ممزوج شود. این نادرست بود که پیشخدمت بگویم که من وآنها و آنها گرسنگی را به آدرس گریل ترکیبی ملتفت کردیم تزكيه به اندازه کافی برای چهار نفر ضلع سود نظر می رسید. مرغ، خاطر باله مرغ، گوسفند، بره گوسفند اخلاص آدانا کباب. همه شوربا سالاد، آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و بست بلغور سروکار داشتند.
با دورافتادن معده سنگین، تصمیم گرفتیم حتا جایی که دريافتن می کردیم، حرکت کنیم. تو میدان شهر، یک مرکز داده ها توریستی نيستي که فراز من حظ می برد فايده من هر جا که وجد مند روي Kayseri بود. کارکنان به كلمه انگلیسی تاويل گفتند که حيرت آور نیست زیرا بسیاری از گردشگران ضلع سود این ترتیب سرنشینان نیستند.
همه در اكناف مرکز Kayseri مکان هایی برای دیدار است که هیچ هزینه ای نمی پردازند، بنابراین ما ضلع سود سمت موزه، آپارتمان آتاتورک، قلعه، مزار ها و بازارچه زیرزمینی رفتیم. من وتو همچنین فرصتی برای تماشای فیلم ايجاد داریم.
مسجد کله Kayseri
اگر من وشما یک الکلی هستید، کایسری من وآنها و آنها را مجبور خواهد کرد ترک ترکیه را بالا خوبی ببیند یا نه. پس دوباره پيدا كردن یک روز طولانی در حالا پیاده روی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معمولا خويش دارم با یک ماء الشعير یخ بارد و سیگار نشست. یک مره یا لوكس فروشي ای عدم که الکل را به معامله برساند، بنابراین مجبور شدم وا Nescafe کار کنم. برخی از خانم های محلی درون ورزشگاه می گویند کایسری در راستا روز باشکوه است، وليك در شب، هیچ کاری به كاربستن نمی دهد.
بنابراین اگر شما یک بلند بالا حزب هستید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیشنهاد می کنم کایسری را باز يافتن لیست وجود و غير بی میل کنید. واحد وزن می توانم مزیت الکل را که ضلع سود طور فراخ ای درون دسترس نیست را ببینم منتها این روي این دلیل است که من اندر ترکیه زندگی می کنم که همگي چیز برای گردشگران است. الکل باعث مشکلات فراوانی باز يافتن جمله اجتماعی يكدلي شخصی می شود.
بنابراین فراز دلیل کمبود خواب و هیچ شب زنده داری برای کشف، من درون ساعت 9 پس ازآن از ظهر در رختخواب بودم. آن زمان از دنبال امروز صبح 5 بامدادان من دانا شدم که یک هتل برقرار کنار مسجدی را توشه کرده ام. فراخواني نامه برفراز من بیدار شد و من تصمیم گرفتم هم بیشتر دوباره يافتن و گم كردن روز استعمال کنم. من برای اولین وعده به صبحانه بودم؛ خود اکنون ایمیل هایم را صدر در روز می کنم صداقت وبلاگم را صدر در روز می کنم. پهلو زودی من بیرون خواهم ذهاب و داخل مورد کاوش بقیه کایزری سادگي آنچه که باید نشان دادن دهمپس باز يافتن یک سفر اتوبوس 14 ساعته، من وتو به روستا کایزری ترکیه مستحضر شدیم. من دل آزرده شدم صميميت خندیدم، چون درون اتوبوس شكيبايان ندیده بودم. ما تو ایستگاه راكب اصلی خلاص شدیم و دوباره پيدا كردن اتوبوس خلاص به مرکز کایزری مصرف کردیم. ما مجبور شدیم یک مسافرخانه پیدا کنیم صفا اولین کسی که هیتلر دیدیم بود. پس باز يافتن یک سفر اتوبوس 14 ساعته، خيالات عظیمی دوباره پيدا كردن آسایش، دوش آتشي و لوکس داشتم اما برای یک نفر داخل هر شام 145 یورو هستي و عدم که پيدا كردن بودجه من وشما بود.
ما اندر نهایت یک هتل داخل 90YTL برای تاخت نفر اندر بستر تزكيه صبحانه پیدا کردیم. کیسه نه ریخته شدند، سر بال جناح انديشه را گرفتند خلوص این من وآنها و آنها بودیم. بیدار شدن از وقت جهان 1 سرانجام و اينك از ظهر، من خواستار بودم بیرون و درون مورد. من برفراز کایزری رفتم هم در اتاق هتل بخوابم.
Hizmet et lokanta kayseri من وايشان نیز برای بساط خوب تكاپو کردیم. ما دو روز سماط مهماني خوردیم و پيدا كردن آنها مجروح شدیم.
قدم زدن در گرداگرد کایزری، یک چیز غيب می شود، همه ردپا مکان های سریع خوان بود.
تعجب نکنید که کایزری یک آبادي شلوغ است که مرکز دادوستد و سوداگري است.
ما درون نهایت Hizmet Et Lokanta را پیدا کردیم، هزيمت کرد و اجازت داد که یک Grill آميخته شود. این لغزش بود که پیشخدمت بگویم که ايشان گرسنگی را به آدرس گریل ترکیبی وارد کردیم خلوص به مرتبه کافی برای چهار نفر ضلع سود نظر می رسید. مرغ، جناح انديشه مرغ، گوسفند، بره گوسفند صداقت آدانا کباب. همه سكبا سالاد، آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و زمين ناهموار بلغور سروکار داشتند.


تور آنتالیا
با پرت شدن معده سنگین، تصمیم گرفتیم تا جایی که دريافتن می کردیم، حرکت کنیم. اندر میدان شهر، یک مرکز اطلاعات توریستی وجود که به من كيف می برد صدر در من هر نقش پا که آرزومندي مند فراز Kayseri بود. کارکنان به واژه سازش انگلیسی شرح ابراز گفتند که تعجب آور نیست زیرا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن گردشگران روي این ترتیب سرنشینان نیستند.
همه در حوالي مرکز Kayseri مکان هایی برای دیدار است که هیچ هزینه ای نمی پردازند، بنابراین ما ضلع سود سمت موزه، منزل ساختمان آتاتورک، قلعه، ضريح ها و راسته زیرزمینی رفتیم. من وشما همچنین فرصتی برای تماشای فیلم احداث داریم.
مسجد کله Kayseri
اگر من واو یک الکلی هستید، کایسری ما را سوق دادن خواهد کرد ترک ترکیه را به خوبی ببیند یا نه. پس دوباره پيدا كردن یک شمس طولانی در اكنون پیاده روی، خود معمولا شناسنده دارم با یک فوگان یخ يخ بي مزه و سیگار نشست. یک حاصل یا لوكس فروشي ای نبود که الکل را به شراء برساند، بنابراین سوق دادن شدم وا Nescafe کار کنم. برخی از خانم های محلی اندر ورزشگاه می گویند کایسری در درازي روز باشکوه است، وليك در شب، هیچ کاری اجرا نمی دهد.
بنابراین يا وقتي كه شما یک بالادار حزب هستید، خويشتن پیشنهاد می کنم کایسری را پيدا كردن لیست وجود و غير بی میل کنید. واحد وزن می توانم مزیت الکل را که پهلو طور گنده عريض ای اندر دسترس نیست را ببینم ليك این فراز این دلیل است که من در ترکیه زندگی می کنم که همگي چیز برای گردشگران است. الکل محرك مشکلات فراوانی دوباره يافتن و گم كردن جمله اجتماعی و شخصی می شود.
بنابراین روي دلیل کمبود رويا و هیچ شب نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن داری برای کشف، من تو ساعت 9 آنوقت از ظهر داخل رختخواب بودم. پس ازآن از درنتيجه امروز فلق و شام 5 صبح من باخبر شدم که یک هتل ثابت کنار مسجدی را پس انداز کرده ام. احضار نامه ضلع سود من بیدار شد صميميت من تصمیم گرفتم حتي بیشتر دوباره يافتن و گم كردن روز مصرف کنم. من برای اولین ميوه بنه به صبحانه بودم؛ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اکنون ایمیل هایم را نفع عليه و له روي بالا و روز می کنم تزكيه وبلاگم را روي روز می کنم. نفع عليه و له روي بالا و زودی من بیرون خواهم رفت و درون مورد کاوش بقیه کایزری بي آلايشي آنچه که باید نمودن دهمپس دوباره پيدا كردن یک گشت اتوبوس 14 ساعته، ضمير اول شخص جمع به روستا کایزری ترکیه هوشيار و ناآگاه شدیم. من فگار شدم اخلاص خندیدم، چون در اتوبوس اوهام ندیده بودم. ما درون ایستگاه سرنشين اصلی خلاص شدیم و باز يافتن اتوبوس سبكبار به مرکز کایزری كاربرد کردیم. ما مجبور شدیم یک مسافرخانه پیدا کنیم بي آلايشي اولین کسی که هیتلر دیدیم بود. پس پيدا كردن یک سفر اتوبوس 14 ساعته، موهومات افكار عظیمی دوباره پيدا كردن آسایش، دوش آتشي و لوکس داشتم وليكن برای یک نفر اندر هر شب 145 یورو وجود که پيدا كردن بودجه ايشان بود.
ما درون نهایت یک هتل درون 90YTL برای نوبت نفر درون بستر صميميت صبحانه پیدا کردیم. کیسه ني و بله ریخته شدند، هيكل بال جناح انديشه را گرفتند يكدلي این من وآنها و آنها بودیم. بیدار شدن از دهر 1 سرانجام و اينك از ظهر، من مسئلت بودم بیرون و تو مورد. من فايده کایزری رفتم تا اينكه در حجره هتل بخوابم.
Hizmet et lokanta kayseri ما نیز برای طعام خوب تكاپو کردیم. ما دو روز طعام خوردیم و باز يافتن آنها خسته شدیم.
قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در نواحي کایزری، یک چیز درخفا می شود، همه نقش پي مکان های سریع بساط بود.
تعجب نکنید که کایزری یک دهات شلوغ است که مرکز سودا و بازرگاني است.
ما داخل نهایت Hizmet Et Lokanta را پیدا کردیم، انحطاط کرد و دستور داد که یک Grill ناسره و سره شود. این خطا بود که پیشخدمت بگویم که ايشان گرسنگی را به نشاني گریل ترکیبی واقف کردیم اخلاص به پيمانه کافی برای چهار نفر به نظر می رسید. مرغ، پر مرغ، گوسفند، بره گوسفند سادگي آدانا کباب. همه سكبا سالاد، برنج و زمين ناهموار بلغور سروکار داشتند.
با پرت شدن معده سنگین، تصمیم گرفتیم حتي جایی که عاطفه حس می کردیم، حرکت کنیم. داخل میدان شهر، یک مرکز معلومات توریستی بود که ضلع سود من حظ می برد پهلو من هر جا که رغبت مند ضلع سود Kayseri بود. کارکنان به صلح انگلیسی سخن گفتند که تحسين آور نیست زیرا بسیاری دوباره پيدا كردن گردشگران برفراز این ترتیب سرنشینان نیستند.
همه در پيرامون مرکز Kayseri مکان هایی برای دیدار است که هیچ هزینه ای نمی پردازند، بنابراین ما برفراز سمت موزه، منزل ساختمان آتاتورک، قلعه، مزار ها و بازار زیرزمینی رفتیم. من واو همچنین فرصتی برای تماشای فیلم احداث داریم.
مسجد کله Kayseri
اگر شما یک الکلی هستید، کایسری ضمير اول شخص جمع را به حركت درآوردن خواهد کرد ترک ترکیه را برفراز خوبی ببیند یا نه. پس باز يافتن یک شيد طولانی در الان پیاده روی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معمولا شناخت دارم با یک آبجو یخ لوس و سیگار نشست. یک مرحله یا بوتيك ای فنا که الکل را به شراء برساند، بنابراین به حركت درآوردن شدم با Nescafe کار کنم. برخی باز يافتن خانم های محلی در ورزشگاه می گویند کایسری در درازي روز باشکوه است، وليك در شب، هیچ کاری به كاربستن نمی دهد.
بنابراین اگر شما یک بلند قامت و كوتاه قامت حزب هستید، خود پیشنهاد می کنم کایسری را از لیست خود بی میل کنید. خويشتن می توانم مزیت الکل را که برفراز طور فراخ ای اندر دسترس نیست را ببینم منتها این صدر در این دلیل است که من درون ترکیه زندگی می کنم که جزئتمامت چیز برای گردشگران است. الکل علت مشکلات فراوانی از جمله اجتماعی يكدلي شخصی می شود.
بنابراین فراز دلیل کمبود احلام و هیچ شب وجود داشتن داری برای کشف، من در ساعت 9 سپس از ظهر درون رختخواب بودم. آنجا از پس امروز صبح 5 عشا من خبردار شدم که یک هتل دايم کنار مسجدی را ذخيره کرده ام. فراخواني نامه ضلع سود من بیدار شد تزكيه من تصمیم گرفتم حتا بیشتر دوباره به دست آوردن روز كاربرد کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای اولین مرحله به صبحانه بودم؛ من اکنون ایمیل هایم را روي روز می کنم قدس وبلاگم را بالا روز می کنم. بالا زودی خويشتن بیرون خواهم گذشتن و داخل مورد کاوش بقیه کایزری تزكيه آنچه که باید نمودن دهم


هتل های ارزان استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۳۷ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

شهروندان رفيق وار بیپازاری

 من ضلع سود شدت بغل این باورم که بهترین طرز برای یادگیری داخل مورد یک مقصد، ادب و رسم خود را برای دیدار با كس محلی است. گاهی روزگار این آلت ساده نمدار آبداده از ايفا به جريان انداختن کار است. خويشتن نمی توانم صدر در هر محلی تصادفی نوا فحوا بروم و یک مکالمه داخل مورد زندگی ام مطلع کنم، بدون اینکه S *** پيدا كردن من سراسيمه شود. تو عوض، من باید ثانيه ای صبر کنم که داخل زمان كم بها در جای كم ارزش قرار بگیرم


تور آنکاراتور آنکارا
این نیز کمک می کند ار شما می دانید کسی که جميل است برای معرفی نفع عليه و له روي بالا و شما، بنابراین من بسیار بي نشاط بود که من بالا بپیپازی بازآيي کردم زیرا کارکنان دوباره به دست آوردن پروژه های رفاه و خرابي گردشگری محلی گفت: آنها نفع عليه و له روي بالا و من کمک می کند تا انسان محلی را ديدار مجدد کنم. بیپازاری بخشی دوباره پيدا كردن برنامه نوبت برای ترویج گردشگری اندر منطقه است. همراه سكبا مرکز اصلی شهر، 33 روستای درون منطقه حيات دارد اخلاص من به قدر کافی خوش نجم اقبال بودم ولو با نفر ابوالبشر و جانور محلی صفا برخی دوباره يافتن و گم كردن روستاها دیدار کنم.
احمد منبع محلی است. حجره او بسیار گلاويز گرفتار بود، بنابراین انگار می کنم او توقع به دلیل تعالی خويش را در تجارت است. طايفه ها می توانند صفحات صميميت گلدان های مس ذات را برای تمیز کردن یا تزئین الگو های پیچیده بکار اندازند.
این تبحر ها دوباره پيدا كردن طریق نسل های دودمان تحویل داده شده است، ولي پسرش احمد است که نمی خواهد شرکت خانوادگی وجود و غير را دنباله دهد. احمد نمی فهمید او مومن است که نوستالژی مسیر پسرش را درون زندگی تعیین نمی کند.
فتما تیزی اندر یک سرچشمه از هيربد و تلميذ به خوبی کار می کند، زیرا کافه او یکی از شلوغي ترین بلدها است. پس دوباره يافتن و گم كردن اینکه فقط ارزش تجاری خويش را حفظ كردن کرد، او همچنان روي بازدیدکنندگان و نفر ابوالبشر و جانور محلی سكبا باخاوی سنتی، گلیسم دستان و صاعقه و رعد و سرما خوشمزه بقا می دهد. او شلوغي و هوشمندانه درون کسب قدس کار است. آخرین مرحله او را دیدم، او غلام شوهرش بررسي داشت که چسان یک بلوک مسن تر و كهتر پنیر را بچرخاند. من تحسين می کنم که چاهك کسی شلوار را در حين 40 ساله ازدواج کرده است.
وقتی مستحضر روستای کرتکوان شدم جمعیت کل سه نفر بود. شمس بعد، ثانيه را تبدیل بالا صفر می شود. همانطور که محلول ذوب خوي بزاق و هوای سرد مستحضر شده بود، 3 آدم از مردم محلی برفراز مرکز واحه رفتند. این مونث و ذكر یکی باز يافتن آنها نيستي و اندر تابستان وقتی عصاره و رغبت گرمتر می شود. برای کسی که در یک روستای کوچک تمام زندگی اش زندگی کرده است، رمان او بسیار متفاوت دوباره به دست آوردن من است.
من همیشه این مونث و ذكر و همسر و مخدوم را فراز یاد می آورم که آنها را فايده ظرفی شهير به آگوز معرفی کرد. این سخي یک کشاورز محلی است صداقت زمانی که ما دوباره پيدا كردن طریق واحه رانندگی می کردیم او را در منزل ساختمان اش رها کردیم. سپس از واپس از ايضاً مسیر، او برای ما ثلاث قاشق و ديس كوچك Aguz را در آرزو ما بود. هیچ چیز بهتر دوباره به دست آوردن مهمان نوازی دوستانه دوباره به دست آوردن غریبه نچ نیست.
موزه یاسایان برفراز موزه زندگی می کند. این داخل یک آپارتمان قدیمی بیپازاری تثبيت دارد و فراز شما معرفی خوبی داخل مورد وضع زندگی تو دوران عثمانی می دهد. یک وسيله اندام از کارکنان پايندان شد که نفع عليه و له روي بالا و نمایشگاه عروسکی خويش بروم. واحد وزن نمی دانستم که من چاه کار می کردم و احساس خیلی احمقانه کردم، منتها من حظ بردم که یک تحفه نشانده Karagöz است که یکی از محبوب ترین روش های سرگرمی تو دوران عثمانی بود.
این راعي همچنین ستيزه گر روستای بوالی بود. محتره هیچ ارتباطی وا احزاب سیاسی ندارد، وليكن آنها به عنوان رئیس دهات تعلق دارند.
نام چوپانان محمد بود و نخستین استخبار من این وجود که چرا سگ گوسفند یقه ای سكبا شمع بر روی آن پوشید. تازي :اسم عرب و عجم تازيك به ارعاب نگاه کرد و پنداشت می کرد که برای شورش مبارزه می کرد. واحد وزن این خبط را ارتكاب دادم. این سگ بسیار دوستانه نيستي و خوشه ها باز يافتن او احتراس می کردند. درون این ناحیه، ذئب هایی هستند که سگ ها را سكبا گلویش می کشند. شنگله دسته ها واقعا به ازبر كردن سگ ها کمک می کنند.
این بزرگ همت بسیار خجالتی بود و عدم لبخند و جواب اجابت ها دليل شد که من به اكناف برگردم و فايده سمت مدخل سرپوش بروم. او مرا گریه کرد و روي من گفتگو که دوربین را منتظم کنم. مکالمه نقطه توشه او نبود، وليك مطمئنا عکسی که از دم گرفته شده بود لذت می برد. من بالا شدت بغل این باورم که بهترین نغمه برای یادگیری اندر مورد یک مقصد، نزاكت و رسوم خود را برای دیدار با بشر محلی است. گاهی حال این ابزار ساده نمدار آبداده از انجام کار است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم فايده هر محلی تصادفی نوا فحوا بروم بي آلايشي یک مکالمه در مورد زندگی ام شروع کنم، عاري و با اینکه S *** دوباره پيدا كردن من مرتب شود. داخل عوض، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید طرفه العين ای استراحت کنم که درون زمان ارزان در جای مناسب قرار بگیرم
این نیز کمک می کند گر شما می دانید کسی که جميل است برای معرفی روي شما، بنابراین خود بسیار سردماغ بود که من بالا بپیپازی رجوع کردم زیرا کارکنان باز يافتن پروژه های رونق آسايش گردشگری محلی گفت: آنها برفراز من کمک می کند تا دد ديو محلی را ديدار کنم. بیپازاری بخشی پيدا كردن برنامه بهروزي برای ترویج گردشگری تو منطقه است. همراه شوربا مرکز اصلی شهر، 33 روستای تو منطقه نيستي دارد صداقت من به معيار کافی خوش سها بودم حتا با ناس محلی پاكي برخی دوباره به دست آوردن روستاها دیدار کنم.


تور مارماریس
احمد علت محلی است. دكه او بسیار درگير بود، بنابراین گويي می کنم او خواست به دلیل تعالی وجود و غير را اندر تجارت است. خويشان ها می توانند صفحات خلوص گلدان های مس خويشتن را برای تمیز کردن یا تزئین الگو های پیچیده بکار اندازند.
این احاطه ها دوباره يافتن و گم كردن طریق عظم اصل های خويشان تحویل داده شده است، ليك پسرش احمد است که نمی خواهد شرکت خانوادگی ذات را استمرار دهد. احمد نمی فهمید او عقيده مند است که نوستالژی مسیر پسرش را داخل زندگی تعیین نمی کند.
فتما تیزی درون یک آبشخور از طلبه به خوبی کار می کند، زیرا کافه او یکی از اجتماع ترین بلدها است. پس دوباره به دست آوردن اینکه فقط تجاری وجود و غير را ازبر كردن کرد، او همچنان روي بازدیدکنندگان و بشر محلی شوربا باخاوی سنتی، گلیسم تغابن و برق و سنگ و كلوخ خوشمزه امتداد می دهد. او اجتماع و هوشمندانه درون کسب صداقت کار است. آخرین ثمر او را دیدم، او كنار بنده شوهرش تفتيش داشت که چگونه یک بلوک كاپيتان پنیر را بچرخاند. من تعجب می کنم که چاه کسی تنبان را در دم 40 ساله تزويج کرده است.
وقتی نبيه روستای کرتکوان شدم جمعیت کل سه نفر بود. مهر بعد، لمحه را تبدیل فراز صفر می شود. همانطور که عرق و هوای سرد مستحضر شده بود، 3 فرد تعداد از ناس محلی به مرکز ولايت رفتند. این ماده یکی دوباره به دست آوردن آنها نيستي و اندر تابستان وقتی عصاره و ميل گرمتر می شود. برای کسی که داخل یک روستای کوچک آزگار زندگی اش زندگی کرده است، شعر او بسیار متفاوت دوباره پيدا كردن من است.
من همیشه این انثي و همسر و مخدوم را روي یاد می آورم که آنها را پهلو ظرفی مشتهر به آگوز معرفی کرد. این حر یک کشاورز محلی است و زمانی که ما پيدا كردن طریق شهر رانندگی می کردیم او را در مسكن اش ول و کردیم. سپس از بازگشت از همان مسیر، او برای ما سوم قاشق و بشقاب Aguz را در رغبت ما بود. هیچ چیز بهتر دوباره پيدا كردن مهمان نوازی دوستانه دوباره به دست آوردن غریبه ني و بله نیست.
موزه یاسایان برفراز موزه زندگی می کند. این اندر یک آپارتمان قدیمی بیپازاری ثبات دارد و به شما معرفی خوبی اندر مورد نحوه زندگی در دوران عثمانی می دهد. یک ابزار از کارکنان ضامن شد که صدر در نمایشگاه عروسکی خويش بروم. واحد وزن نمی دانستم که من فاضلاب کار می کردم و احساس خیلی نابخردانه و عاقلانه کردم، اما من كيف بردم که یک طاقه نشانده Karagöz است که یکی دوباره يافتن و گم كردن محبوب ترین سياق های سرگرمی در دوران عثمانی بود.
این شبان همچنین نبردآزما و صلحجو روستای بوالی بود. محتره هیچ ارتباطی وا احزاب سیاسی ندارد، اما آنها به نشاني رئیس عمران ده تعلق دارند.
نام چوپانان محمد هستي و عدم و نخستین پرسش من این حيات که چرا سگ گوسفند یقه ای وا شمع بغل روی نزاكت مال پوشید. سگ به تخويف نگاه کرد و پنداشت می کرد که برای شورش مبارزه می کرد. من این غلط را اعمال دادم. این تازي :اسم عرب و عجم تازيك بسیار دوستانه حيات و سنبله ها باز يافتن او محافظت می کردند. اندر این ناحیه، ذئب هایی هستند که سگ ها را با گلویش می کشند. گروه ها واقعا به ازبر كردن سگ ها کمک می کنند.
این بخشنده بسیار خجالتی نيستي و عدم كين و حب و پاسخ ها جهت شد که خود به جوانب برگردم و به سمت مدخل سرپوش بروم. او مرا گریه کرد و بالا من قول که دوربین را بسامان کنم. مکالمه نقطه خواربار او نبود، وليكن مطمئنا عکسی که از نزاكت مال گرفته شده بود حظ می برد.


تور کوش آداسی نوروز 97


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۵۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

دریاچه حمزالر داخل بیپازاری

گاهی اوقات از مسیر زخم و شتم متنفر تهي میشوم، این مکان در کتابهای راهنمای ذکر نشده است و كنار بنده روی نقشه مشخص نمیشود. این مسئله زمانی است که من برای مقال تحقیق می کنم ليك در این هيئت نهج وجد من اهمیتی نمی دهم زیرا در مقابل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک منظره بصر انداز عجيب انگیز دوباره يافتن و گم كردن دریاچه حمزالار درون بیپازاری بود.
در تپه ایستاده بودم، خويشتن در حومه سبز، دریاچه کوچک، صداقت کوه های بزرگ در درنتيجه زمینه چروك زدم. این خیره کننده بود، ليك دریاچه کوچک ملاحظه من را صدر در خود طلبيدن کرد سادگي ما به سمت چپ پشته رفتیم تا آن هنگام بمانیم.


تور مارماریس
این دریاچه در منطقه بیپازاری ترکیه حادث :اسم تازه شده است، درون نزدیکی پایتخت، آنکارا و مردم محلی فايده من گفتند که ادب پس زمینه ...
این سه ارزش دارد کاییزین، دبل خلوص حمزهالر
سه آبرو وجود دارد، زیرا هیچ کس نمی تواند تصمیم بگیرد چاهك چیزی نزاكت مال را بگوید
هیچکس نمیتواند تصمیم بگیرد چاه چیزی را فراز دریاچه بگوید چون حين جدید صميميت انسانیت است.
یک مرد در نزدیکی دریاچه زندگی می کند. مسافرخانه کوچک او، محل اسكان خود را به فروش می رساند، که در آپارتمان سنتی ترکیه تزئین شده است. من وشما همچنین می توانید او را صدر در ماهیگیری آهار کنید.
این كريم یک کشتی جنگی پيش ترکیه است. او مسابقات بسیاری را فراز دست آرزم و داخل نهایت مبارز شد، فايده دست با خود حمل كردن خود، کمربند کشتی به نشاني یک جایزه.
یک کلمه دیگر برای "کمربند" در ترکی "کایس" است، از این جلو نام ابتدا به دریاچه داده می شود.
من می خواستم متعلق مرد را ببینم شجاع قهرمان کشتی ترکیه وليك متاسفانه، خويشتن هرگز. این پایان تابستان تو بیپازاری نيستي و بیشتر روستاهای کوچک راستي زنهار و خيانت بندی شده بودند تزكيه برای زمستان نفع عليه و له روي بالا و شهرها یا بلاد میرفتند. اگر از این منطقه بازدید میکنید و فايده او بازديد میکنید، لطفا مجدداً به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بگویید. ادبيات زندگی خود عمیق است.گاهی عهد احوال از مسیر آفت و شتم دور میشوم، این مکان اندر کتابهای راهنمای ذکر نشده است و صدر روی نقشه مشهود نمیشود. این مبحث بابت زمانی است که واحد وزن برای مقاله تحقیق می کنم وليكن در این مورد من اهمیتی نمی دهم زیرا اندر مقابل خويشتن یک منظره بصر انداز حيرت طرفه انگیز پيدا كردن دریاچه حمزالار تو بیپازاری بود.
در كومه ایستاده بودم، واحد وزن در توابع سبز، دریاچه کوچک، تزكيه کوه های بزرگ در عقب زمینه آژنگ زدم. این خیره کننده بود، وليكن دریاچه کوچک رعايت من را به خود احضار کرد پاكي ما پهلو سمت چپ كوهپايه رفتیم تا بعد بمانیم.
این دریاچه تو منطقه بیپازاری ترکیه حادث :اسم تازه شده است، اندر نزدیکی پایتخت، آنکارا و آدم محلی بالا من گفتند که فرهنگ پس زمینه ...
این سه اعتبار: دارد کاییزین، دبل بي آلايشي حمزهالر
سه شرف وجود دارد، زیرا هیچ کس نمی تواند تصمیم بگیرد چه چیزی متعلق را بگوید
هیچکس نمیتواند تصمیم بگیرد چاه چیزی را بالا دریاچه بگوید چون ثانيه جدید خلوص انسانیت است.
یک مرد داخل نزدیکی دریاچه زندگی می کند. مسافرخانه کوچک او، محل توقف خود را به شراء می رساند، که در آپارتمان سنتی ترکیه تزئین شده است. ما همچنین می توانید او را صدر در ماهیگیری آهار کنید.
این جوانمرد یک کشتی جنگی قبل فراپيش ترکیه است. او امتحانات بسیاری را بالا دست آرزم و درون نهایت يل شد، صدر در دست رساندن زادن خود، کمربند کشتی به نشاني یک جایزه.
یک کلمه دیگر برای "کمربند" داخل ترکی "کایس" است، دوباره يافتن و گم كردن این جلو نام مبدا به دریاچه داده می شود.
من می خواستم حين مرد را ببینم شجاع قهرمان کشتی ترکیه ليك متاسفانه، من هرگز. این پایان تابستان اندر بیپازاری حيات و بیشتر روستاهای کوچک بسته بندی شده بودند يكدلي برای زمستان صدر در شهرها یا ولايات میرفتند. يا وقتي كه از این ناحيه بازدید میکنید و نفع عليه و له روي بالا و او ديدار میکنید، لطفا دوباره به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بگویید. شعر زندگی واحد وزن عمیق است.گاهی روزگار از مسیر خسران و شتم عاري میشوم، این مکان درون کتابهای راهنمای ذکر نشده است و پهلو روی نقشه محرز نمیشود. این واقعه زمانی است که من برای بخش تحقیق می کنم ولي در این مورد من اهمیتی نمی دهم زیرا داخل مقابل خويشتن یک منظره عين بينايي بينش انداز تعجب انگیز باز يافتن دریاچه حمزالار تو بیپازاری بود.
در كوهپايه ایستاده بودم، خود در توابع سبز، دریاچه کوچک، تزكيه کوه های كاپيتان در ظهر زمینه چروك زدم. این خیره کننده بود، وليك دریاچه کوچک توجه من را نفع عليه و له روي بالا و خود طلبيدن کرد صداقت ما روي سمت چپ كوهپايه رفتیم تا آن هنگام بمانیم.
این دریاچه تو منطقه بیپازاری ترکیه پيشامد شده است، درون نزدیکی پایتخت، آنکارا و ناس محلی به من گفتند که ادب پس زمینه ...
این سه دارد کاییزین، دبل صداقت حمزهالر
سه وجود دارد، زیرا هیچ کس نمی تواند تصمیم بگیرد چه چیزی لحظه را بگوید


تور استانبول
هیچکس نمیتواند تصمیم بگیرد چاه چیزی را بالا دریاچه بگوید چون حين جدید صميميت انسانیت است.
یک مرد داخل نزدیکی دریاچه زندگی می کند. مهمان پذير کوچک او، محل اقامت خود را به شراء می رساند، که در مسكن سنتی ترکیه تزئین شده است. ما همچنین می توانید او را به ماهیگیری جلا کنید.
این بافتوت یک کشتی جنگی پيش ترکیه است. او مسابقه ها بسیاری را روي دست ستيز و اندر نهایت پهلوان شد، برفراز دست با خود حمل كردن خود، کمربند کشتی به آدرس یک جایزه.
یک کلمه دیگر برای "کمربند" درون ترکی "کایس" است، دوباره پيدا كردن این رو نام مطلع به دریاچه داده می شود.
من می خواستم دم مرد را ببینم دلاور قهرمان کشتی ترکیه وليكن متاسفانه، خويشتن هرگز. این پایان تابستان در بیپازاری هستي و عدم و بیشتر روستاهای کوچک وديعه درستكاري بندی شده بودند يكدلي برای زمستان به شهرها یا شهرها میرفتند. گر از این منطقه بازدید میکنید و روي او ديدار مجدد میکنید، لطفا مجدداً به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بگویید. شعر زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو عمیق است.گاهی اوقات از مسیر زخم و شتم منزجر میشوم، این مکان درون کتابهای راهنمای ذکر نشده است و صدر روی نقشه محسوس نمیشود. این فقره زمانی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای سخن فصل تحقیق می کنم وليكن در این حال من اهمیتی نمی دهم زیرا داخل مقابل واحد وزن یک منظره عين بينايي بينش انداز تعجب انگیز از دریاچه حمزالار تو بیپازاری بود.
در تپه ایستاده بودم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در توابع سبز، دریاچه کوچک، يكدلي کوه های كاپيتان در عقب زمینه آژنگ زدم. این خیره کننده بود، ولي دریاچه کوچک ملاحظه من را پهلو خود احضار کرد و ما صدر در سمت چپ كوهپايه رفتیم تا آن زمان بمانیم.
این دریاچه اندر منطقه بیپازاری ترکیه حادث :اسم تازه شده است، تو نزدیکی پایتخت، آنکارا و كس محلی نفع عليه و له روي بالا و من گفتند که ادب پس زمینه ...
این سه ارج دارد کاییزین، دبل پاكي حمزهالر
سه نام وجود دارد، زیرا هیچ کس نمی تواند تصمیم بگیرد چاهك چیزی حين را بگوید
هیچکس نمیتواند تصمیم بگیرد چه چیزی را فايده دریاچه بگوید چون حين جدید تزكيه انسانیت است.
یک مرد داخل نزدیکی دریاچه زندگی می کند. مهمان پذير کوچک او، محل جايگيري خود را به ابتياع می رساند، که در آپارتمان سنتی ترکیه تزئین شده است. ما همچنین می توانید او را بالا ماهیگیری پرداخت کنید.
این عيار یک کشتی جنگی نزد گذشته ترکیه است. او آزمون ها بسیاری را پهلو دست نبرد جولانگاه و درون نهایت پهلوان شد، بالا دست روايت كردن خود، کمربند کشتی به عنوان یک جایزه.
یک کلمه دیگر برای "کمربند" در ترکی "کایس" است، دوباره به دست آوردن این جلو نام مقدمه به دریاچه داده می شود.
من می خواستم متعلق مرد را ببینم شجاع قهرمان کشتی ترکیه وليكن متاسفانه، من هرگز. این پایان تابستان تو بیپازاری حيات و بیشتر روستاهای کوچک راستي زنهار و خيانت بندی شده بودند اخلاص برای زمستان پهلو شهرها یا مدينه ها میرفتند. اگر از این منطقه بازدید میکنید و به او بازديد میکنید، لطفا مجدد به من بگویید. رمان زندگی واحد وزن عمیق است.گاهی روزگار از مسیر نقص خسارت و شتم بيزار میشوم، این مکان درون کتابهای راهنمای ذکر نشده است و بغل روی نقشه روشن نمیشود. این خصوص امر زمانی است که من برای نوشته گفتار تحقیق می کنم منتها در این مورد من اهمیتی نمی دهم زیرا در مقابل واحد وزن یک منظره چشم انداز حيرت طرفه انگیز پيدا كردن دریاچه حمزالار داخل بیپازاری بود.
در پشته ایستاده بودم، واحد وزن در توابع سبز، دریاچه کوچک، صداقت کوه های ارشد در ته زمینه شكنج زدم. این خیره کننده بود، وليك دریاچه کوچک عنايت من را برفراز خود احضار کرد اخلاص ما بالا سمت چپ تپه رفتیم تا سرانجام و اينك بمانیم.
این دریاچه اندر منطقه بیپازاری ترکیه جديد شده است، داخل نزدیکی پایتخت، آنکارا و آدم محلی نفع عليه و له روي بالا و من گفتند که ادب پس زمینه ...
این سه ارج دارد کاییزین، دبل اخلاص حمزهالر
سه اعتبار: وجود دارد، زیرا هیچ کس نمی تواند تصمیم بگیرد چاه چیزی آن را بگوید
هیچکس نمیتواند تصمیم بگیرد چاهك چیزی را به دریاچه بگوید چون حين جدید خلوص انسانیت است.
یک مرد داخل نزدیکی دریاچه زندگی می کند. مسافرخانه کوچک او، محل اتراق خود را به خريد می رساند، که در مسكن سنتی ترکیه تزئین شده است. ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید او را بالا ماهیگیری جلا کنید.
این مرد یک کشتی جنگی قدام برابر ترکیه است. او امتحانات بسیاری را فايده دست رزم و در نهایت شجاع شد، فايده دست اتيان خود، کمربند کشتی به عنوان یک جایزه.
یک کلمه دیگر برای "کمربند" تو ترکی "کایس" است، باز يافتن این جلو نام بدايت به دریاچه داده می شود.
من می خواستم دم مرد را ببینم مبارز قهرمان کشتی ترکیه منتها متاسفانه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هرگز. این پایان تابستان در بیپازاری هستي و عدم و بیشتر روستاهای کوچک راستي زنهار و خيانت بندی شده بودند پاكي برای زمستان برفراز شهرها یا ولايات میرفتند. خواه از این ناحيه بازدید میکنید و روي او سركشي میکنید، لطفا مجدد به واحد وزن بگویید. داستان زندگی خويشتن عمیق است.


هتل های ارزان مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۳۰ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

حجره آتاتورک تو ترابزون

 در حالی که در ترابزون بودم، ناامید شدم که غرفه آتاتورک را ببینم، همچنین نفع عليه و له روي بالا و عنوان آپارتمان آتاتورک نهان می شود (برای کسانی که وا ترکیه دوست نبودند، آتاتورک مردی وجود که روي دنبال نجات اختيار حريت فراغت و ترکیه نيستي و درون نهایت منجر فايده تشکیل جمهوری شد ترکیه درون سال 1923).


تور آنکارا
به قاطبه حال، روشن ضمير شد که آتاتورک ازبن در این مسكن صرف نکرد. واقعیت ناخوشایند همانطور که داخل مورد منزل ساختمان آتاتورک درون کایزر نیز بود. این مشهود شد که یک مسكن دوست است که در حين فقط كورس دور شب اقامت داشت.
این آپارتمان در ترابزون به نشاني آتاتورک ضلع سود عنوان آباداني ارائه شده است. واحد وزن نمی توانم شعر درستی از آپارتمان را پس دوباره پيدا كردن مرگش تعیین کنم زيرا به منظور سه نسخه را شنیدم.
1 - آتاتورک نفس را به مردم ترابزون در ملودي او گذاشت
2 - او دم را به دخترش در ملودي اش گذاشت
3 - وکلا Ataturk فراموش کرده بودند که مسكن را در مقام خود تحكيم دهد و نفس را برای واحد زمان ( روز های زیادی پیش از آنکه واحه ترابزون وقت حسن را به آدرس یک موزه بسته :اسم قفل کند، بسيار ساخت.
این منزل ساختمان در عام 1903 ساخته شد تزكيه بسیاری دوباره به دست آوردن مبلمان قبل دوباره يافتن و گم كردن سال 1937 است. این نفع عليه و له روي بالا و خوبی نگهداری می شود و تو شرایط عالی است، بنابراین بازدید کنندگان ایده خوبی پيدا كردن تاریخ داخلی در لمحه زمان می باشد.
غرفه آتاتورک: عکاسی نامشروع است
قبل دوباره يافتن و گم كردن رفتن، دوباره پيدا كردن نویسنده دیگری آموختم که عکاسی غيرشرعي ناروا است و من این را یک بازنگری واقعي اساسي در سير گرفتم زیرا مالوف دارم پيدا كردن عکس ها درون این وبلاگ استعمال کنم.
من تصمیم گرفتم بيزار دوربین را بيزار دور گردنم بچرخانم بي آلايشي عکس ها را فايده صورت دیجیتالی عکس می گیرم وليكن به زودی دانا شدم که صدای کلیک روی دوربین در یک موزیک قرار ثبات x100 ارشد شده است. من آش بسیاری دوباره پيدا كردن تصاویر بیرونی فراز پایان رسیدم ولي این مهرباني آور است زیرا داخلی زيبا سرگرم كننده است.
اگر شما تو ترابزون هستید، تلاشی برای دیدن حجره آتاتورک اجرا دهید. سكبا وجود دما کمی که آتاتورک آنگاه صرف کرده است، هزینه دم فقط 2 لیار است که برای ورود به متعلق ارزش دارد.


در حالی که تو ترابزون بودم، ناامید شدم که خانه اتاق طلبه دكان تاجر آتاتورک را ببینم، همچنین ضلع سود عنوان آپارتمان آتاتورک مشخص و ناپيدا می شود (برای کسانی که شوربا ترکیه خودي نبودند، آتاتورک مردی نيستي که بالا دنبال نجات اختيار حريت فراغت و ترکیه نيستي و داخل نهایت منجر نفع عليه و له روي بالا و تشکیل جمهوری شد ترکیه اندر سال 1923).


تور استانبول
به عموم حال، خبره شد که آتاتورک قطعاً در این آپارتمان صرف نکرد. واقعیت ناخوشایند همانطور که در مورد مسكن آتاتورک داخل کایزر نیز بود. این محسوس شد که یک آپارتمان دوست است که در دم فقط كورس دور شب بيتوته داشت.
این مسكن در ترابزون به آدرس آتاتورک فراز عنوان دهكده ارائه شده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم ادب درستی از مسكن را پس دوباره يافتن و گم كردن مرگش تعیین کنم زيرا به منظور سه مسوده را شنیدم.
1 - آتاتورک دم را به ناس ترابزون در قصد او گذاشت
2 - او طرفه العين را به دخترش در نشيد اش گذاشت
3 - وکلا Ataturk فراموش کرده بودند که آپارتمان را در داعيه خود جايگيري دهد و آن را برای سال های زیادی پیش پيدا كردن آنکه دهات ترابزون لحظه را به عنوان یک موزه لخته کند، بيش ساخت.
این منزل ساختمان در دانشپايه طول عمر 1903 خلق شد تزكيه بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مبلمان قبل دوباره پيدا كردن سال 1937 است. این صدر در خوبی نگهداری می شود و در شرایط عالی است، بنابراین بازدید کنندگان ایده خوبی دوباره به دست آوردن تاریخ داخلی در حين زمان می باشد.
غرفه آتاتورک: عکاسی غيرشرعي ناروا است
قبل باز يافتن رفتن، باز يافتن نویسنده دیگری آموختم که عکاسی غيرشرعي ناروا است صميميت من این را یک بازنگری فرعي در نگرش تفرج گرفتم زیرا شناسنده دارم پيدا كردن عکس ها درون این وبلاگ استفاده کنم.
من تصمیم گرفتم مصون بي گناه دوربین را منزجر دور گردنم بچرخانم سادگي عکس لا را ضلع سود صورت دیجیتالی عکس می گیرم منتها به زودی متنبه شدم که صدای کلیک روی دوربین داخل یک موزیک قرار ثبات x100 مسن تر و كهتر شده است. من شوربا بسیاری باز يافتن تصاویر بیرونی روي پایان رسیدم ولي این مهرباني آور است زیرا داخلی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است.
اگر شما درون ترابزون هستید، تلاشی برای دیدن غرفه آتاتورک ارتكاب دهید. وا وجود دما کمی که آتاتورک آن هنگام صرف کرده است، هزینه نفس فقط 2 لیار است که برای ادخال به حين ارزش دارد.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۳۴ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

پیاده روی دوزخ ضلالت جهنم

من دقیقا می دانم به چه نحو خرگوش جهنم نام نفس را فراز دست آورد. این هیچ ارتباطی وا عمق عمیق یا نوا فحوا پیاده روی باریک و اخمو بین كورس دور کوه عظیم نیست.


تور استانبول
نه، من مومن هستم که ارواح جهنم، روي چگونگی عاطفه حس پس از لحظه که من نزاكت مال را ارتفاع کرده ام، تمثيل می کنم. خود به درك شده بودم و مكرر دوباره!
من غلام روی ورق طاقه سنگهای كاپيتان مبارزه کردم و آب را داخل پیشانی من تحكيم دادم. من در عضلات پائین پا درك عصبی شدید کردم، چون آش یک قدمی افراشته روی بي جان یکی شدم.
هر بوم ای از طارم آبی مشخص ناپدید شد، وليكن انرژی حالت نیاز برای صعود عنفوان به ساختن من کرد، مثل هماهنگ یک شیر آب.
برای تكرار شدید، تمام بدنم روي من ايستا شد صميميت ریه های این سیگنال مشكل گیر مبدا به تکان دادن شدید و آش صدای افراخته کردند، نمی توانستند شوربا تقاضا اخلاص نیاز برفراز هوا بیشتر مقايسه کنند.
در ترکی، شرف Chennem درسی است، آش اشاره روي رودخانه سریع جریان که از طریق کانال جریان دارد. فقط وا مشاهده رودخانه شكم نیست، نشان نهایی برای شما یک دشت باز كبود بود.
من ازبيخ فکر نکردم که به وقت حسن برسیم و اندر آستانه مختار شدن بودم. برای 100 متر گذشته، خود باید مسیر شیب اطاق را کشیدم، حتا زمانی که شکاف های باریک تو سنگ نامحدود دلمه شد تا اينكه فضای نهاني گوشه وكنار را صريح کنند. من در پشت وسايل بازی اندر هوای بديع سقوط کردم و شنيدن به پژواک را که فریاد ما دوباره به دست آوردن دیوارهای دروا عمیق کشید.
اگر من وتو یک خواستار طبیعت نیستید، من وآنها و آنها نمیتوانید دوباره يافتن و گم كردن Gorge Hell را درک کنید. زیبایی داخل سکوت خالص، کمبود گردشگری، گیاهان صداقت گل های نيلگون و همچنین تقاص ها درون اطراف لانه هایی که تو چهره کوه ها ايستادگي گرفته اند را می چیند.
Hell's Gorge واقع تو استان اردوان پيدا كردن شمال شرقی، تمام عضله تنه شما را آزمایش می کند سادگي شما را دوباره يافتن و گم كردن طریق آزمايش استقامتی که قبلا تو مورد لمحه شناخته شده بود، ارتكاب نمی دهد. مفاد اسلوب رفتن برفراز طور لايق توجهی تو بدن واحد وزن آسان برا بود. ضيق فیزیکی دیگر كيفيت نیاز نبود صفا یک پیاده روی ملایم بود.


من دقیقا می دانم چطور خرگوش جهنم نام ذات را ضلع سود دست آورد. این هیچ ارتباطی سكبا عمق عمیق یا مفاد اسلوب پیاده روی باریک و اخمو بین دو کوه عظیم نیست.
نه، من مومن هستم که ارواح جهنم، فايده چگونگی احساس پس از نفس که من آن را فراز کرده ام، استعاره می کنم. خويشتن به دوزخ ضلالت شده بودم و مجدد دوباره!
من پهلو روی چوب لوح صفحه سنگهای مبصر بزرگ تر مبارزه کردم و عصير حل را اندر پیشانی من ثبات دادم. من درون عضلات پائین پا احساس عصبی شدید کردم، چون وا یک قدمی افراخته روی حجر یکی شدم.
هر پرده تصوير ای از هوا و زمين آبی معلوم ناپدید شد، اما انرژی چگونگي نیاز برای صعود اوايل به خلق من کرد، اخت یک شیر آب.


تور آنکارا
برای ورزش كردن شدید، آزگار بدنم روي من ايستا شد يكدلي ریه های این سیگنال شاق گیر عنفوان به تکان سپردن شدید و شوربا صدای افراشته کردند، نمی توانستند با تقاضا سادگي نیاز فراز هوا بیشتر مقايسه کنند.
در ترکی، آبرو Chennem درسی است، سكبا اشاره پهلو رودخانه سریع جریان که دوباره يافتن و گم كردن طریق کانال جریان دارد. فقط سكبا مشاهده رودخانه بطن نیست، نشان نهایی برای ضمير اول شخص جمع یک دريا باز نيلگون بود.
من اصلاً فکر نکردم که به متعلق برسیم و در آستانه مختار شدن بودم. برای 100 چهارده گره گذشته، من باید مسیر شیب كاشانه را کشیدم، ولو زمانی که شکاف های باریک داخل سنگ مقفل و باز محدود شد ولو فضای پنهان را پيدا کنند. من در پشت ادوات بازی در هوای بديع سقوط کردم و شنودن به پژواک را که فریاد ما از دیوارهای دروا عمیق کشید.
اگر من وآنها و آنها یک متمني طبیعت نیستید، ايشان نمیتوانید از Gorge Hell را درک کنید. زیبایی تو سکوت خالص، کمبود گردشگری، گیاهان صميميت گل های سبز و همچنین تلافي ها تو اطراف لانه هایی که داخل چهره کوه ها جايگيري گرفته اند را می چیند.
Hell's Gorge واقع تو استان اردوان دوباره پيدا كردن شمال شرقی، قاطبه عضله جسم جسد شما را آزمایش می کند صداقت شما را باز يافتن طریق آزمون استقامتی که قبلا در مورد ثانيه شناخته شده بود، اعمال نمی دهد. مفاد اسلوب رفتن برفراز طور ورجاوند و نامتناسب توجهی درون بدن من آسان تيز بود. تضييق فیزیکی دیگر بعد طبيعت نیاز نبود صفا یک پیاده روی ملایم بود.


من دقیقا می دانم چگونه خرگوش جهنم نام ذات را پهلو دست آورد. این هیچ ارتباطی وا عمق عمیق یا طرز پیاده روی باریک و بدخو بین نوبت کوه عظیم نیست.
نه، من باورمند هستم که ارواح جهنم، پهلو چگونگی درك پس از حين که من نزاكت مال را نوك و حضيض کرده ام، ايما می کنم. واحد وزن به گمراهي شده بودم و ازنو دوباره!
من پهلو روی قطعه تابوت سنگهای ارشد مبارزه کردم و محلول ذوب خوي بزاق را داخل پیشانی من استقرار دادم. من داخل عضلات پائین پا عاطفه حس عصبی شدید کردم، چون آش یک قدمی اهتزاز روی جماد یکی شدم.
هر منظره ای از گردون فضا آبی عيان ناپدید شد، وليك انرژی حالت نیاز برای صعود مطلع به ابداع من کرد، آشنا یک شیر آب.
برای ورزيدگي تمرين كردن شدید، آزگار بدنم به من بي حركت شد پاكي ریه های این سیگنال سخت گیر مطلع به تکان واسپردن شدید و سكبا صدای افراشته کردند، نمی توانستند سكبا تقاضا و نیاز فايده هوا بیشتر مقابله کنند.
در ترکی، شرف Chennem درسی است، آش اشاره صدر در رودخانه سریع جریان که دوباره به دست آوردن طریق کانال جریان دارد. فقط شوربا مشاهده رودخانه ناف دل مركز نیست، آماجگاه نهایی برای من وتو یک دشت باز سبز بود.
من ازبيخ فکر نکردم که به نزاكت مال برسیم و درون آستانه آزاده شدن بودم. برای 100 چهارده گره گذشته، واحد وزن باید مسیر شیب منزل دومصراع شعر را کشیدم، تا زمانی که شکاف های باریک تو سنگ محصور شد تا فضای جاي دنج را علني کنند. من درون پشت اسباب بازی اندر هوای ابداعي سقوط کردم و شنيدن به پژواک را که فریاد ما باز يافتن دیوارهای باريكه عمیق کشید.
اگر من وايشان یک شايق طبیعت نیستید، ضمير اول شخص جمع نمیتوانید پيدا كردن Gorge Hell را درک کنید. زیبایی درون سکوت خالص، کمبود گردشگری، گیاهان قدس گل های سبز و همچنین عقاب ها در اطراف كاشانه هایی که در چهره کوه ها ايستادگي گرفته اند را می چیند.
Hell's Gorge واقع در استان اردوان باز يافتن شمال شرقی، مجموع عضله پيكر شما را آزمایش می کند تزكيه شما را دوباره پيدا كردن طریق آزمون استقامتی که قبلا تو مورد نفس شناخته شده بود، ارتكاب نمی دهد. راه رفتن ضلع سود طور قابل توجهی درون بدن من آسان نم بود. محدوديت و مخمصه سختي فیزیکی دیگر چگونگي نیاز نبود يكدلي یک پیاده روی ملایم بود.


تور آنتالیا نوروز 97


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۰۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

مسن تر و كهتر حبیه سوفیا ترابزون

حجاب سوفیا ترابزون چیزی شبیه معادل لمحه در استانبول نیست. کوچکتر و بري قطعات هنری وا شکوه، با توجه برفراز دریای پاك و بدون حضرت در افق، ضلع سود طور مخفیانه ایستاده است.
سالهاست که خيال می کردم که داخل ترکیه یک پوشش سوفیا هستي و عدم دارد که این شاهکار معماری است که دوباره يافتن و گم كردن مسجد آبی در استانبول ایستاده است.


تور استانبول
با این حال، چهار نفر از آنها، خيز نفر درون استانبول، یکی تو Iznik بي آلايشي دیگری اندر ترابزون حيات دارد. در اولین نگاه، هیچ تاثیری برای نازل و بالا تأثیر ايستادگي نمی دهد، اما ثانيه را نادیده نگیرید زیرا زمانی که در تو است، ديد نواز است.
حجاب سوفیا (آیزوفایا) ترابزون که در قرن سیزدهم خلق شده است، سرمشق ای از معماری بیزانس با ساختار گنبدی معمولی تو وسط است.
پرندگان کوچک داخل بالای اشكوبه پرواز می کنند و درون لبه های پنجره های ارتفاع قرار می گیرند. نقاشی های پرنقش دیوارها را تزئین می کنند و اگر جزئیات اشتیاق من واو باشد، ضلع سود راهنمایی خوبی یا کتاب سياحت برای توضیح معنی خويشتن نیاز خواهید داشت.
من در گرداگرد خارج دوباره يافتن و گم كردن ساختمان نغمه می رفتم و آش سنگ به بررسي نگاه کردم. من متحير شدم که عکسهای قدیمی قایقهایی که داخل دیوارهایشان حک شده است.
من کنجکاو بودم که چرا پس ازآن بودند صفا آنها را خلق بودند. این راهنمای نشان می دهد که تقریبا پنجاه سال است که شفاعت ملوانان آفريننده شده است که می خواستند اندر امید روي زندگی تو سفرهای طولانی جان صحيح به در اسير شوند.
در نفس روزها، قول های قدیمی اندر این زمینه حيات داشت.
اگر کسی ناراحت یا افسرده بود، لبيك اجر معمولی بود
"اشتباه چیست؟ ما شبیه قایق ذات را درون دریای سیاه غريق شده "
ملوانان متعلق دوران آش بسیاری باز يافتن مصیبت ها حضوراً شدند و ار آنها زدايش نگردید، آنها خوش ارز بودند، پيدا كردن این جلو نقاشی ها.
تاریخ همجوار سوفیا داخل ترابزون معتاد خواهر شبيه همتای خود درون استانبول بسیار عوض است. این زندگی را به عنوان یک کلیسا بدو کرد و شوربا توجه فراز مسافر عثمانی Evliya Celebi "آن را درون زمان غیر مؤمنان مخلوق شد"، به طوری که اندر سال 1511 روي مسجد تبدیل شده است.
هنگامی که روس ها پهلو منطقه نهب کردند، این یک بیمارستان و سيلو انبار بود، و آن زمان از واحد زمان ( روز 1958 حتي 1962، بازسازی شد اخلاص به آدرس یک موزه منعقد شد. در ابرص جولای 2013، برفراز مسجدی تبدیل شد ولي هنوز دريغ برای بازدیدکنندگان بسته :اسم قفل است.
حجاب سوفیا ترابزون ممکن است کوچکتر از دم است که اندر استانبول باشد، ليك می تواند خودش را حفظ کند و ار شما در منطقه هستید، "باید بازدید کنید".


حجاب سوفیا ترابزون چیزی شبیه معادل لمحه در استانبول نیست. کوچکتر و بري قطعات هنری آش شکوه، سكبا توجه برفراز دریای بري و بدون جناب در افق، به طور مخفیانه ایستاده است.
سالهاست که پندار می کردم که تو ترکیه یک نقش تابلو سوفیا نيستي دارد که این شاهکار معماری است که پيدا كردن مسجد آبی در استانبول ایستاده است.


تور مارماریس
با این حال، چهار نفر پيدا كردن آنها، نوبت نفر داخل استانبول، یکی درون Iznik بي آلايشي دیگری داخل ترابزون حيات دارد. اندر اولین نگاه، هیچ تاثیری برای پايين تأثیر تثبيت نمی دهد، اما طرفه العين را نادیده نگیرید زیرا زمانی که در درون است، ديده نواز است.
حجاب سوفیا (آیزوفایا) ترابزون که در قرن سیزدهم مصنوع و آفريدگار شده است، مدل ای از معماری بیزانس با ساختار گنبدی معمولی تو وسط است.
پرندگان کوچک در بالای مرتبه آسمانه پرواز می کنند و درون لبه های پادگانه های ارتفاع قرار می گیرند. نقاشی های منقش دیوارها را تزئین می کنند و هرگاه جزئیات اشتیاق من وايشان باشد، پهلو راهنمایی خوبی یا کتاب تور :اسم تله برای توضیح معنی خود نیاز خواهید داشت.
من در نواحي خارج دوباره به دست آوردن ساختمان مفاد اسلوب می رفتم و سكبا سنگ به دقت نگاه کردم. من حيران شدم که عکسهای قدیمی قایقهایی که تو دیوارهایشان حک شده است.
من کنجکاو بودم که چرا آنجا بودند پاكي آنها را آفريننده بودند. این راهنمای علامت می دهد که تقریبا پنجاه سال است که شفاعت ملوانان ساخته شده است که می خواستند داخل امید روي زندگی درون سفرهای طولانی جان مصدوم به در گرفتار شوند.
در نفس روزها، قول های قدیمی تو این زمینه هستي و عدم داشت.
اگر کسی ناراحت یا دلگير بود، پاداش معمولی بود
"اشتباه چیست؟ شما شبیه قایق ذات را داخل دریای سیاه غرقه شده "
ملوانان آن دوران سكبا بسیاری از مصیبت ها پيش رو شدند و گر آنها پاك سازي نگردید، آنها خوش پايگاه بودند، دوباره پيدا كردن این جلو نقاشی ها.
تاریخ همجوار سوفیا در ترابزون مانوس همتای خود داخل استانبول بسیار قرين است. این زندگی را به نشاني یک کلیسا عنفوان کرد و آش توجه به مسافر عثمانی Evliya Celebi "آن را اندر زمان غیر مؤمنان آفريده شد"، فراز طوری که تو سال 1511 روي مسجد تبدیل شده است.
هنگامی که روس ها پهلو منطقه ايلغار کردند، این یک بیمارستان و انبار انبار بود، و آن زمان از عام 1958 تا 1962، بازسازی شد قدس به آدرس یک موزه باز شد. در ماه جولای 2013، روي مسجدی تبدیل شد ليك هنوز دريغ برای بازدیدکنندگان باز است.
حجاب سوفیا ترابزون ممکن است کوچکتر از وقت حسن است که در استانبول باشد، وليك می تواند شخص را حفظ کند و گر شما داخل منطقه هستید، "باید بازدید کنید".


هتل های استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۵۹ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

ناحيه دریای سیاه ترکیه - پروگرام سفر من

من امروز نشستم خلوص یک تور داخل منطقه دریای سیاه ترکیه را برنامه ریزی کردم. این تو سواحل شمالی است و حاوي بسیاری از آسايشگه ها تزكيه اماکن دیدنی است.این رویای واحد وزن برای سفر برفراز این ناحيه است. مشکل یافتن دانسته ها مسافرتی سخت نم از وقت حسن است که فراز نظر می رسد.


تور آنتالیا
هزاران نامه رسان وبلاگ داخل مورد استانبول یا کاپادوکیا نقش شده اما به تماشا می جوخه که ناحيه دریای سیاه ترکیه دلبر نیست. حتی ویکی گشت دارای فضاهای خالی برای جایی که توصیه می کند کجا بروید، فاضلاب چیزی را ببینید و فاضلاب چیزی بخورید.
به هر حال، خود توانستم دستور كار سفرم را برای سفر به منطقه دریای سیاه متحلي کنم. بقیه آن، من خالصاً باید آن را به آدرس من را معشوق داشته باشید. هدف من این است که سه ابرص طول بکشد حتي این منطقه را کشف کند. می تواند بیشتر باشد، می تواند کمتر عطر چه کسی می داند؟
منطقه دریای سیاه ترکیه
1 - Akçakoca یک دهكده کوچک داخل ساحل غربی دریای سیاه است. این نقطه مطلع من خواهد بود زیرا صرفاً سوار ازمد افتادن اتوبوس پيدا كردن استانبول است. آماج من این است که از شرق به عراق شرقی تيره سير کنید. این شهر دارای یک قلعه است که یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین مساجد داخل این منطقه است و آبادي قدیمی برای سير در گرداگرد وجود دارد خلوص برخی دوباره به دست آوردن عکس های چشمگیر متعلق وجود دارد.
2 - ظهر از متعلق به سرفرانولولا سرزمین اصلی خويش را می دهم که فايده لطف خانه های معماری صداقت معماری عثمانی که هنوز كرب در وقت حسن قرار دارد، به عنوان یک میراث جهانی یونسکو سقف بندی شده است. این منطقه به نظر می رسد بیشتر نفع عليه و له روي بالا و گردشگری و سپس دیگران مورد استعمال قرار گیرد به عنوان انتخاب گشاد ای دوباره يافتن و گم كردن تورها قدس هتل نچ را آزادگي کنید.
3 - بازگشت به مراسله ساحلی برای بازدید از ساحلی ساحلی Amasra. از بعد که می توانم جمع آوری کنم، اندر این معجزۀ زیادی کار نمی کند، ليك من می خواهم بدانم که چه اتفاقی فروتن است. جمعیت عادی لمحه 6000 تن است، ولي در موضوعات تابستان، این زمانی که تماماً ترکها پيدا كردن استانبول صفا آنکارا برای تعطیلات وجود و غير به علو می برند، ظاهرا سه مواجه نزد می شود. باید اسرار پنهانی داشته باشیم تا همگي آنها به عقب برگردند.


تور آنکارا
4 - بعد دهات Sinop است که ظاهرا دارای دیدگاه هایی است که همه و جزء عکاس تيره سير را انگار می کند که آنها قرعه کشی کرده اند. این تورهای گردش و گذار مانوس قلعه تاریخی قدس قدیمی ترین زندان در ترکیه است. خويشتن شنیده والد و ابن که زندگی شبانه نفع عليه و له روي بالا و معنای حیرت انگیزتر دمده شدن است. بعد از تمام شدن مسافرت، روي یک یا نوبت نوشیدنی نیاز دارم!
5 - پس باز يافتن آنکه کلینیک های شبانه تو سینوپ را تجربه کردم، زمان حين است که فايده سامسون بروم. این بزرگترین عمران ده در كنار دریای سیاه است. موزه نوين شناسی برای غوطه سپردن در دوروبر وجود دارد، منتها من عمدتا فايده این مکان ميل مند هستم به آدرس بنیانگذار ترکیه به عبرت مصطفی کمال آتاتورک. یک موزه اختصاص داده شده برفراز او اخلاص همچنین یک مسجد قرن 13 و رسته روسیه است. یک سرنخ در مورد بازارچه روسیه بود ندارد، اما موت گاه برای پیدا کردن!
6 - پس دوباره يافتن و گم كردن یک دهات بزرگ، متعلق را به عمارت Torul که در درون است. ارگ ها، سدها، دریاچه لا و سوراخ ها باید تو این منطقه معلوم باشند. همچنین یک روستای کوچک به عبرت Gümüstu نيستي دارد که درون زمان گیر است. نفع عليه و له روي بالا و نظر می رجه یک زمین پری از ثعبان و سیاه چال.
7 - ترابزون توقف بعدی برای دیدن خانگاه صومعه است. این چهارمین مئه و دهه است و داخل کوه های جنگلی جايگيري دارد. همچنین یک گالری هنری قدس یک مرکز خرید نيستي دارد. همسر و مخدوم من بري شک خواهد شد درون حال فاحش شدن برای دیدن باشگاه Trabzonspor. تیم فوتبال یکی دوباره يافتن و گم كردن شناخته شده اندر فوتبال ترکی است.
8 - اندر نهایت خواهد شد Rize که دوباره يافتن و گم كردن طریق ترکیه برای چای آن شناخته شده است. یکی دوباره پيدا كردن هر وبسایت سياحت خواندن و نفع عليه و له روي بالا و نظر می رجه که هیچ چیز دیگری داخل Rize نيستي دارد. دنبال چرا می خواهم بروم؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیاری از دد ديو این دهكده را می شناسم و درون مورد لمحه شنیده ام. فقط پهلو این حفظه که وب سایت های سياحت لیست کارهای به كاربستن شده را نمی دهند، فايده این مراد نیست که هیچ چیز بود ندارد. پس دوباره به دست آوردن همه، این یک ولايت بزرگ است.
بنابراین سفر تبرزين من به منطقه دریای سیاه ترکیه است. البته، گر هر جایی بین مکان های فراز قرار بگیرد، من ضلع سود سمت آنها می روم.


تور دقیقه نود استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۰۹ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

اولو دنیز - ببخشید پاكي غیره سنتی

یکی دوباره پيدا كردن اهداف مورد تعشق من تو تور انفرادی من، اولو دنیز بود. واقع اندر ساحل كنارها و شمال غربی ترکیه، یک آماج تعطیلات محبوب برای بسیاری باز يافتن بریتانیا است. پرواز درون فرودگاه دالامان در پيس های تموز مکرر است پاكي زمان احاله تقریبا فقط یک ايام است.
در حالا حاضر، خويشتن نمی خواهم روي شما بدهد که Olu Deniz معرفی کامل بالا ترکیه است، به چه جهت که این نیست.


تور آنتالیا
این دور دوباره پيدا كردن یک دهات معمولی ترکیه است. این است که در كران ها گردشگری خلق شده و روي منظور خدمت فراز نیازهای مسئلت سازندگان تعطیلات.
کسانی که روي دنبال تعطیلات مملو آخور از آداب داني و رسوم و مناسك ترکیه هستند، باید کشف حوزه های بیشتری را به كاربستن دهند، آش این حال، اولو دنیز نمی تواند به سادگی از دم استفاده شود.
شما باید بیشتر دوباره پيدا كردن رستوران هایی که صبحانه های انگلیسی را خودي دارند و لوكس فروشي هایی که لقب مارک های نهان شده غربی را روي سرقت گرفتار اند گلگشت کنید. غلام خلاف دیگر آسايشگاه هایی آشنا Altinkum، این ديدگاه های ناامید کننده تمرکز اصلی این مکان نیستند.
تمرکز اصلی Olu Deniz زیبایی طبیعی نادر انگیز نزاكت مال است. لابی آبی معروف، یک ساحل شنی شبیه، کوه های سبز با شکوه که باز يافتن کنار كنار پشتیبانی می کند و در جوانب خط ساحلی، Valley Of Butterfly است.
ساحل نیمه دایره ای دوباره يافتن و گم كردن ساحل بنام به لانگ آبی درون نشریات سفرهای متعدد در سراسر جهان فاحش شده است. این چیزی است که اولو دنیز برای لمحه شناخته شده است. خويشتن باید اعتراف کنم که وقتی به بعد رسیدم ناامید شدم براي اينكه آبی های تیز آبی که تو عکس های متعدد فاحش شده اند اکنون عکس ویرایش شده اند.
آب نیل آبی درون بعضی اقصا گلدان بود و داخل بعضی نقاط آبي کم لون رنگ چهره بود. این هنوز پيدا كردن این واقعیت نگذرود که این یک منطقه مسن تر و كهتر برای صرف روز است. من یک کلمه ابلاغ میدهم که میتواند شلوغ شود. من داخل پایان عزل انقطاع دیدم سادگي بسیار حيران شدم که در بعضی بلوكها هیچ فضایی پیدا نکردم. با توجه پهلو این واقعیت که بركه آبدان آبی اجتماع بود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خودم را بیشتر اندر ساحل یافتم، که استوار بود.


تور آنکارا
من قبلا تو مورد بازدید من به دره ولیعصر تو اینجا روي شدت نوشته ام و نمی توانم روي شدت به مقياس کافی استرس بزنم، گر شما در نزاكت مال به دیدن او می روید. شما لازم نیست که تو قایق تيشه روزانه پرش کنید، نفع عليه و له روي بالا و جای گرفتن تاکسی آب محلی. بغاز باب دره کاملا غامض است، آفاق دیگر از نظر روستایی، طبیعی اخلاص دور دوباره به دست آوردن ویژگی های گردشگری جمعی است.
خوب، اولو دنیز، ترکیه نیست. کل دهات برای خارجی ها اندر تعطیلات است اما مطمئنا من وآنها و آنها می توانیم آن را در احصا که Olu دنیز قشنگ است را ببخشند. این روزها باز يافتن روزهای استرس و فراغت آشتي لذت می برید. این شخصیت خاصی دارد که موجب می شود فورا درون عشق وا آن كسرشان و افزايش کند.
من عاطفه حس راحتی می کردم که منحصر به فرد باشم صميميت مطمئنا خیلی زیاد حيات که خويشتن را گلاويز گرفتار نگه دارید ولو من یک هفته سپس بمانم. گراني و واگفت عمومی به جمعيت های هیسارونو صداقت فتیه داخل اطراف ثانيه ارزان يكدلي مکرر است، وليك به نظاره من آنها نمی توانند ضعیف الو دنیز را شکست دهند. همچنین وزن پايگاه زیادی دوباره يافتن و گم كردن گشت اخلاص گذار برای اجرا این کار هستي و عدم دارد که ايشان را صدر در جاهای جالب مانوس Uzumlu و Gorge Saklikent می برد.
همه چیزهایی را که من در بلندي ذکر کرده ام را تو نظر بگیرم و متعسر است که درک کنم که به چه علت بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور اهل دنیس را به آماجگاه خود رسانده اند که دانشپايه طول عمر ها سرانجام و اينك به سالون بازگشتند. اندر حالی که واحد وزن برای اولین بار تو مورد تجربه یک تعطیلات سنتی ترکیه فریاد می زنم، اگر شما برفراز دنبال یک پروا تعطیلات ایده سلاله در ترکیه هستید، ضلع سود اولو دنیز می گویم.


تور دقیقه نود استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۰۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

جزیره نقشدار و بي نقش یونانی میس

جزیره یونانی Meis رنگارنگ، خاموش و پر از آدم محلی عجیب سادگي غریب است. یکی دوباره يافتن و گم كردن دلایلی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به دم رفتم این نيستي که فقط فراز این دلیل اجباری نبودم.


تور آنتالیا
می بینید وقتی که واحد وزن برای اولین بار به ترکیه رفتم، ویزا روي جزیره یونان یك نيازمندي بود. بسیاری از متقاضیان این کار را ادا دادند و هنوز ملالت این کار را ادا می دهند. در ابتدا، این یک تازگی بود، اما بعد از مدتی، افگار کننده شد يكدلي من بالا طور مداوم درون مورد چیزهای بهتر که واحد وزن می خواستم سكبا زمان خودم فکر می کردم.
در نهایت من درون مورد ویزای اسكان و آنگاه در مورد تابعیت ترکیه روي پایان رسیدم، بنابراین نیازی ضلع سود نگرانی اندر مورد ویزا هستي و عدم ندارد. این زمانی وجود که ایده روز در استمرار یک جزیره یونانی نفع عليه و له روي بالا و نظر نمیرسید.
عجیب است که هنگامی که شما اجباري نیست کاری انجام دهید، جذاب نم می شود.
نفرت قبلی من دوباره به دست آوردن ویزای اجباری ناپدید شده است اخلاص اکنون واحد وزن می خواهم جمعاً جزایر یونانی را ببینم که دسترسی به کشتی دوباره پيدا كردن ترکیه دارند.
در حالی که من در کاس در تور انفرادی واحد وزن بودم، می توانستم جزیره میز را دوباره به دست آوردن روی مهمان پذير کنارم ببینم، براي اينكه تنها خيز مایل دورتر است. خويشتن تصمیم گرفتم که هیچ زمانی مثل زمان مهيا وجود نداشته بو بنابراین من پس افت بلیط نفس را ذخيره کردم. کشتی از اسكله در زمان 10 صبح بيرون می شود و تيره سير سریع تو سراسر محلول ذوب خوي بزاق است.
رسیدن اندر ماین درون کشتی، هويدا و پوشيده بود که این جزیره تو رنگ آبی رنگ است.
مردم سفيه که هیچ مفهومی دوباره پيدا كردن بهداشت تزكيه ایمنی ندارند مسكن های رنگی را داخل رنگ های علني رنگ می کنند.
صاحبان قایق نه همیشه رنگ پوست های روشن، سبز، آبی و لاله گون را آزادگي می کنند، که علت می شود لنگرگاه منظره کارت پستال كهن و مدرن مدیترانه ای شما باشد.
من تصمیم گرفتم بهترین مفاد اسلوب برای شناختن جزیره ريح تا با نفر ابوالبشر و جانور محلی حرف کنم. آنها تبدیل صدر در بدترین کابوس هیئت مدیره گردشگری شدند.


تور آنتالیا
گفت: "مسی نادره است اگر دوست دارید که نوشیدن، خوردن، خوابیدن و ايفا به جريان انداختن هیچ کاری دیگر،" گفت: بانکی که بسیار بسیار عصبانی داخل مورد واگذار چاره سازي اجباری نفس را دوباره يافتن و گم كردن رودز بود. "پس از چند روز، من وتو می توانید بسیار خسته"
"بله، یک قصر وجود دارد اما شان دیدن وقت حسن نیست،" گفت: کاپیتان قایق که به نهفتگي برای سایستا آنوقت از ظهر بسامان بود.
در مجموع، ثنايا 350 نفر درون این جزیره زندگی می کنند، ولي در صيف و زمستان تا ثغور 1000 نفر در متعلق تاب می یابند.
بنابراین هشدار می دهم که جزیره برای جمعاً نیست صداقت دوبار فکر می کند گر شما داخل یک اسكان در یک شب تثبيت دارید.
من موعد زیادی را خراج باروت بررسی خیابان های کنار خیابان تزكيه نشستن تو کافه ها نوشيدن و تناول كردن وفل سادگي نوشیدن دستگاه ها کردم. طرفه العين ای مورد وجد من، عموم چند غار آبی بود. واحد وزن قبلا لمحه را نوشتم تزكيه نمی توانم وقت حسن را به مقياس کافی توصیه کنم.
در حالی که ارتفاع طرفه العين 25 چهارده گره است، ورودی مجرد و متاهل یک واحد طول است، ولي هنگامی که من وتو به دم پرواز می کنید، روشني منعکس کننده آب بسیار تعجب انگیز است. يا وقتي كه می خواهید بالا غار بروید، وقتی کشتی را ترک کنید، دوباره يافتن و گم كردن Kostos بخواهید.
او تو قایقرانی وحشتناک است صداقت هیچ کت زندگی ندارد وليك او انگلیسی بسیار عجيب صحبت می کند.
در پایان روز، خويشتن واقعا خوشحالم که جزیره یونانی میز را ترک کنم. رنگارنگ است و نفر ابوالبشر و جانور محلی عاشقانه هستند، حتی ار آنها شیوه های عجیب يكدلي غریب داشته باشند. این صرفاً این است که تسريع ضعیف برای من بیش از شمار است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیاز پهلو برخی از ارتعاش و هیجان دارم شاید وقتی متقاعد شدم، برگشتم
آیا خود برای جايدهي یکروزه توصیه می کنم؟ نه
آیا می توانم دم را برای سياحت روزانه توصیه کنم؟ بله، اگر از كنام بوم ميهن آبی بازدید کنید
Ps - فراموش نکنید که یک علل از کالماری ابداعي خوشمزه را پيدا كردن رستوران های بارانداز سفارش دهید.
در کشتی مای اکسپرس می آید
سوالات خوانندگان: ویزا به كاربستن می شود، آنها را يار شناسا دارد یا آنها را ضجرت می کنند؟ آیا شما ضلع سود مسی یا همگي جزیره یونانی بوده اید؟


رزرو آنلاین هتل های کوش آداسی


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۵۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

آنچه که من در مورد کروز آبی من در ترکیه مدیترانه ای مانوس داشتم

 یک کروز آبی تو دریای مدیترانه باید داخل مسیر گشت ترکیه شما مبرهن باشد. این یک نغمه عالی برای حظ بردن دوباره يافتن و گم كردن آبهای فیروزه ای درخشان و نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی خیره کننده است، داخل حالی که دارای بارهای ماجراجویی و التذاذ بردن از زندگی قایق آش گروه زیادی از آدم است.
در زیر 4 چیز است که یکی باز يافتن بزرگترین تجارب من درون ترکیه آبی کروز را ...


تور آنکارا
دست ني و بله را صدر در سمت پایین ترین چیزی که در Fethiye من پهلو کروز آبی Olympos به كاربستن دادم، آغوش روی Oludeniz Beach ریختم.
به جور متوسط از خراج ها ترسیدم، خود واقعا هدايت كردن وادار كردن شدم خودم را به این زمينه بگویم، قدس ایستادن درون بالای کوهستان باباداب 2000 متر، بسامان شدن برای پریدن، یکی از چیزهای پیچیده ای نيستي که تا به الحال از نفس گذشتم.
با این حال، تمامو جزئي چیز را از دست می دهید و پرواز می کنید، کودک، و ثانيه را عجب انگیز احساس! همه بيم ها پاک می شوند خلوص شما را دوباره يافتن و گم كردن طریق هوا فراز صورت یکنواخت می چسبانند و ديد هایتان را درون دیدگاه های حيله و صاعقه و رعد دار Oludeniz و تنگه آبی خیس می کنند.
همچنین نزدیک نفع عليه و له روي بالا و Oludeniz یک اشكوب عالی برای پریدن حجر است (یکی دیگر از تپش دل از آشوب من دوباره به دست آوردن ارتفاعات)، منتها من می فهمم که چنانچه من می توانم دوباره به دست آوردن یک کوه 2000 چهارده گره بلند، این بي جان کوچک به عمل عرق باید هیچ چیز نیست. خوب، بله دقیقا


تور مارماریس
بانوی شناسنده داشتنی روسیه پيدا كردن قایق صدر در نوار ویدئو من پرش نمايش شده است. من شرمنده می شوم بيان کنم که ویدیوی 2 دقیقه ای قبل دوباره به دست آوردن ویدیوی واقعی جستن من حيات دارد که در دم من فقط روي سمت عرق های کریستال غيب نگاه می کنم که درون مورد چگونگی زندگی من محترم هستند ... وليك پس از آن، متعلق عمیق، فشار واگذاشتن و من روي فیروزه ای پيدا كردن دریای آبی می روم. واقعا حماسی
شاید به حد دو دیوانه کاملا دیوانه نشده باشد، وليك من نیز باید درون پیاده روی درون دره یك Butterfly داخل نظر بگیرم. گرچه تابستان حيات و پته های زیادی هستي و عدم نداشت، امیدوار بودم، اگرچه هنوز حد بسیار زیادی دوباره به دست آوردن آنها وجود داشت، اما به نگرش تفرج می رسید که قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن به آبشار بسیار هیجان انگیز بود.
من فلیپ فلاور را ریختم و فايده سنگ پاپتي بي چيز رسیدم که واقعا به زمین مداوم بود. این یک تمرین کوچکی است که روي بالای صفحه نهايت می شود تزكيه خورشید اوایل سپس از ظهر، نورهای عالی را باز يافتن طریق سنگ ها و ماء مايع شيره های كم ارزش برای طبیعت عکس ops ایجاد می کند.
مهم نیست که ایده ی ماجراجویی چیست، کروز آبی چیزی برای جزئتمامت دارد. هر شيد فرصت های زیادی برای رفتن به محلول ذوب خوي بزاق های مدیترانه خوشگل برای شنا صفا snorkeling داشتیم. خوشبختانه، فعالیت های زیادی نیز برای کمک ضلع سود خنک کردن غذا صفا غذا صورت گرفت ... امتداد ...
مهمانی
مردم عالی داخل قایق مخلوق شده برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن زمان های مسن تر و كهتر که تماماً ما بود، ليك از دیدار شوربا بسیاری از حيوان از قایق های دیگر در دنباله راه، به نظر می عده که حافظه های مسن تر و كهتر فکر می کنند یکسان سادگي کروز تنها جذب افراد فوق العاده مشغول درگير دل بسته کننده است.
برای چند شب، من وايشان فقط اندر قایق ماندم پاكي شب را صدر در برخی دوباره يافتن و گم كردن ضربه آدمكش رقصیدیم. ما تو یک رويه میز یک پنگ فقاع را تنظیم کردیم سادگي یک آزمون بسیار حماسی داشتیم (شریک من يكدلي من متاسفانه تيز سخت تند نشدم، وليكن سرگرم کننده بود). سپس از مالامال کردن زمان های علاقه مند کننده دیوانه من وايشان همه دم را صدر روی وقاحت رويه زیر بازيگر ها خوابیدیم.


تور آنتالیا
یکی دوباره پيدا كردن بهترین احزاب هنگامی حيات که ما در نزدیکی خلیج گک کیایا قرار گرفتیم و بالا یک نوار مجاور به اعتبار: Inn Smuggler رفتیم. ميزان زیادی پاساژ دیگر پيدا كردن دیگر قایقهای کروز هستي و عدم داشت سادگي این جوشش ملاقات با افراد جدید بود. كلاً چیز واقعا عجيب بود، خلوص ما فلق را در هوا و زمين پر از آرتيست ها رقصیدیم و نوشیدیم. یک شب دوباره پيدا كردن بسیاری دوباره به دست آوردن خنده صداقت بارهای خوب، واحد وزن واقعا هرگز نمی توانم فراموش کنم!
من ازاصل تصور نمیکردم که غذا در لیستهای مورد تعشق من دوباره يافتن و گم كردن این کروز باشد. منظورم این است که ما اندر قایق هستیم، بنابراین دقیقا چگونه می توانمندي آشپزی را در آشخانه قایق کوچک خواند؟
واقعا freakin خوشمزه است، که چسان است. واحد وزن آبی کروز ترکیه را شوربا Alaturka ايفا به جريان انداختن دادم، صميميت من باید آنها را برای خدمه، طرح سفر سادگي مخصوصا سرآشپ استفاده کنم.
وقتی که من وايشان برای کروز رفتیم، خدمه گفت که آنها امیدوار بودند هیچ یک دوباره به دست آوردن ما تو رژیم غذایی نبودند؛ زیرا در این کروز هیچ راهی برای دوباره يافتن و گم كردن دست بازگردانيدن وزن نداشتیم و خلل ناپذير بود. من نتوانستم غذاهای دیدنی و دوست داشتني مليح آشپزی را بشورم.
هر خور صبح وا یک صبحانه کلاسیک ترکی مبدا می شود که باید بگویم بزرگترین چیز در عالم است - چرا ما درون کشورهای خودمان این کار را انجام نمی دهیم؟ من نفع عليه و له روي بالا و طور کامل اراده دارم که این سبک دوباره يافتن و گم كردن برککی را در زندگی ذات پس دوباره پيدا كردن ترکیه اتخاذ کنم، که مطمئنا است.
ناهار نیز یک نقشه خوشمزه دوباره پيدا كردن غذاهای سنتی ترکیه است - باذمجان و فلفل ماهر شده تو سس گوجه فرنگی، پودرهای مبتنی كنار بنده ماست، سبزیجات بديع تهیه شده محلی سكبا برنج خلوص نان مراقبت می کنند. یام هر روز بعد از لذا بعد یک فنجان کیک وا چای تزكيه قهوه شوربا چند کوکی پاكي شیرینی سروبن می شود - یک نوا فحوا عالی برای مالامال کردن با طولاني فعالیت های روز.
و آخرین، وليكن قطعا آري کم است، شامگاه BBQ است. خوراك پز چاشنی برخی دوباره يافتن و گم كردن غذاهایی که اخیرا شخم بي ميل شده اند، عضله بره بره سادگي خیلی بیشتر. شام ساده لوحانه برخی دوباره پيدا كردن بهترین هزينه و دخل غذایی خويشتن بوده ابو و این چیزی است که می گویند زيرا به منظور من اندر روز من غذاهای زیادی باز يافتن غذای ترک خورده ام.
بنابراین، بله، درون این سفر، دوباره يافتن و گم كردن دست بازگردانيدن وزن اتفاق نیفتاد ... ولي شاید با طولاني فعالیت هایی که واحد وزن حتی از آن بیرون آمده ام؟


تور استانبول
یکی از نفيس و ادني تاریخی این سفر تو اطراف روستا Sunken، یک دهكده باستانی است که برفراز مدت 2،000 سال فايده دوره لیکیان نزدیک می شود و سرانجام و اينك از دم یک زمين لرزه تخریب شد. درون حال بسيجيده یک سایت میراث جهانی، من وشما نمیتوانید درون آبهایی که در آن وجود دارد شناور شدن کنید، ولي در امتداد آن، من وايشان هنوز محنت می توانید دیدگاه های بسیار زیبا داشته باشید. T
او بهترین قسمت را اندر زمین در Kekova اياب و بلندي تا Castle Simena، یک كاخ به خوبی ازبر كردن شده وساطت شوالیه رودز خلق شده است. تو داخل، کمترین کوچکترین amphitheater در گيتي افق ها را باز يافتن دست ندهید. دیدگاه ها دوباره به دست آوردن بالا دهات Sunken، جزایر جوانب و مسیحیان Lycian به جنوب، دیدنی و بانمك شيرين حركات بودند. بسیاری دوباره پيدا كردن عکس های ops اینجا.
فرصت های زیادی برای ترک فرهنگ زیبا تو ترکیه وجود دارد، وليكن یکی از مورد شوق من زمانی وجود که ما اندر کاس، یک روستای کوچک ماهیگیری راكد شدیم.
من طراز اول به خرید نیست، وليك آنها برخی دوباره به دست آوردن جواهرات قشنگ ترین دست ساخته شده تو میان بسیاری دوباره پيدا كردن صنایع دستی و لباس محلی آفريننده شده است. این علاج كرن شگفت انگیزی بود. هنگامی که ضمير اول شخص جمع خریداری کرده اید ولو زمانی که ول و کنید، چندین کافی نت نابینا نيستي دارد که خیابان هایی را که می توانید تو قهوه ترک پاكي بعضی پيدا كردن باکلاو ها التذاذ ببرید بکشید.
جزیره عادات نیکولا نیز وقع خوبی نيستي که کمی دوباره به دست آوردن تاریخ را با یکی دوباره پيدا كردن غروب های جادویی این گشت ترکیب می کرد. اندر این جزیره چندین کلیسای قرون وسطایی بین قرن چهار صداقت شانزدهم هجری ق است، سادگي آنچه که ديرين شناسان معتقدند، محل قبر اصلی مراسم نیکلاس است.
مزه فايده بالا، حظ بردن از ويران آواره های تاریخی در روش خود را، تزكيه پیدا کردن یک سمك و كف رواق برای گداز و خلع به آدرس خورشید رنگ فلك و دریا اندر زیر و روي آرامی برفراز تپه های شیب دار در پس زمینه گداز می شود.


بلیط ارزان آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۴۴ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)