X
تبلیغات
گردشگری

گردشگری

آباداني فلورانس

من دو مرحله به فلورانس آمده بابا این یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین شهرهای جهان است. اولین گردش من تو سال 2006 بود، صميميت من آش خیابان های کوچک، ساختمان های چشمگیر، غذای عالی و البته ژلاتو از بین رفته بودم. واحد وزن این واحد زمان ( روز برگشتم اخلاص فلورانس را پهلو همان شمار زیبا دیدم. من داخل مورد قطعاتی که دوباره به دست آوردن اولین وعده از قلاده رفته بودم آسيمه سر شدم و بالا طور جدی فکر کردم که آیا فلورانس ممکن است زیباترین دهكده روی زمین عطر یا خیر.


بلیط ارزان آنکارا
برای من، فلورانس آشنا زمان عودت است. من عاطفه حس می کنم هر روز تو خیابان ها داخل 1500 سالگی هستم. نقشه اینکه من نفع عليه و له روي بالا و داوینچی ربودن می زنم، به عنوان گوشه ی بعدی خويش را جواب اجابت می کنم. علاوه بر این، اگر دوست دارید هنر، که من اجرا دهم، تعدادی از گالری ها اندر اینجا هفته ها گلاويز گرفتار نگه داشتن شما هستند، گرچه بزرگترین تساوی ها دیوید بي آلايشي اوفیزی است.
یکی دوباره پيدا كردن جنبه های مورد رغبت من اندر فلورانس پذيرايي رباط است. من باید ضلع سود یک تور تيمچه برویم و درمورد غذا یاد بگیرم. یکی دوباره پيدا كردن پیروان توییتر من، جودی، یک تور راسته را تو فلورانس ادا می کند سادگي مرا در تور خود جلب می کند. به عنوان یک غذای، من نمیتوانم پايداري کنم پريشان در گرداگرد بازارها خلوص یادگیری سبزیجات محلی، عضله و سلاف به فلورانس تفقد بزرگتری داد. من همیشه می دانستم که این منطقه باز يافتن ایتالیا غذا شالوده است، منتها در جديد یادگیری جزئیات بي آلايشي تاریخ طرفه بود. گر شما درون فلورانس هستید، من تبرزين تور نفس را توصیه می کنم.
علاوه كنيز قوش این، من مشتاق تمام ژلاتو خوب اندر فلورانس است. من باید ثالث یا چهار بار درون روز غلام روی ژلاتو خوان بخورم. مکان مورد تعشق من نزدیک دوئومو است. این ارج Il Grandica Gelatrio است. سیب را سعی کنید - مليح است!
با این حال، فلورانس بیشتر از غذا است (هرچند که فلورانس بسیار زیاد است). آنك از اینکه معده نفس را بالا ظرفیت آكنده کردید، درون اینجا چند چیز دیگر برای ارتكاب دادن وجود دارد:
    دیوید: دیوید یکی دوباره به دست آوردن مجسمه های چشمگیر عالم است. این بسیار بزرگتر صفا دقیق مرطوب از آنچه فکر می کنید می تواند باشد. در جهان چندین چیز حيات ندارد وليكن این یکی است. من حين را دو دفعه دیدم این داخل Galleria Dell'Academia پيشامد شده است، که در لمحه شما می توانید بسیاری پيدا كردن مجسمه های دیگر وساطت میکل آنژ را ببینید.
    پیستا دلا Signoria بي آلايشي پالازو Vecchio: این بنام ترین میدان فلورانس در قلب مرکز تاریخی، سكبا نمایشگاه عكس سازی درون فضای مسدود و آزاد است. این ثابت در نزدیکی Uffizi است.
    Il Duomo: یکی دوباره يافتن و گم كردن محبوب ترین سایت های فلورانس، کلیسای دوامو است. این ساختار مسن تر و كهتر گوتیک تو سال 1296 عنفوان شد. این یکی پيدا كردن محبوب ترین کلیساهای ایتالیا است. درون ثانيه عظیم صفا بسیار آنتيك است. آش این حال، عالي واقعی نوا فحوا رفتن به طبقه (463 گام روي بالا). پيدا كردن آنجا، ايشان می توانید دیدنی ترین پانورامای فلورانس تزكيه سقف سرخ آن را ببینید.


بلیط ارزان کوش آداسی
    Baptistery: Baptistery پري باپتیست یکی دوباره يافتن و گم كردن قدیمی ترین ساختمان های فلورانس است. این یک عمل واقعی برای دوستداران معماری اخلاص کسانی است که ماسبق مذهبی را شناسنده دارند.
    Ponte Vecchio: Ponte Vecchio (پل قدیمی)، آفريده شده داخل سال 1345، اولین خدك فلورانس اندر سراسر نهر آرنو است و بي زن کسی که دوباره به دست آوردن روزهای قرون وسطی فلورانس باقی باقي مانده است. Ponte Vecchio هنوز هم آش مغازه هایی که جواهر طلا صميميت نقره را خریداری می کنند، استقرار دارد.
    سانتا کروز: سانتا کروچه بزرگترین کلیسای فرانسیسکن اندر ایتالیا است و ضريح میکل آنژ اخلاص دانت را دارد. این یک چیز زيبا سرگرم كننده است که ببینید آیا همه چیز را دیده اید.
    Galleria de Uffizi: Uffizi دارای مهمترین مجموعه كرانه ها و انفس از هنر رنسانس است. مشهورترین نقاشی این است «تولد زهره» و بزرگترین جمعیت را صدر در خود دعوت می کند. بیشتر هنر در اینجا پيشه مذهبی اولیه رنسانس است، ولي در انتهای گالری، برخی دوباره به دست آوردن پرتره ها يكدلي کارهای هلندی نيستي دارد. برای جلوگیری از خطوط طولانی، بلیط های پیش رو را خریداری کنید.
    Piazzale Michelangelo: برفراز سمت Piazzale Michelangelo به سمت پرده تصوير ای زیبا از شهر بروید. این یک پیاده روی نو است تا یک تپه، وليك دید کاملا خیره کننده است قدس شما الزامي نیست برای آن پرداخت، قرين شما را در هنگام بالا رفتن Duomo.
    زمين بوتیلی و کاخ پیتی: اندر سراسر پونته واکیو، جاردینو دیبوبلی، یک پارک بزرگ در زير فلزی تو پشت کاخ پیتی است. درون اینجا زمين های دلچسب و افراس ها و منظره ای زیبا از فلورانس پیدا خواهید کرد. يا وقتي كه شما بالا دنبال دوري از خطوط تو Doumo هستید، این یک جایگزین نيكو و است. کاخ پیتتی، بزرگترین پالازو فلورانس، که بعدها ثانيه به خانواده مدیچی بود، حيات دارد.
فلورانس یکی پيدا كردن محبوب ترین نشانه های ایتالیا است. اعتبار: خود را به بيع می رساند. اکثر بشر نمیدانند داخل فلورانس چکار باید بکنند، وليكن زمانی که آنها راجع ایتالیا صحبت می کنند، آنها همیشه درمورد فلورانس مكالمه می کنند. فلورانس هنر، اديم و مسكر را پهلو ذهن شتابان پيشي گيرنده می کند. خلوص می توانم نفع عليه و له روي بالا و شما بگویم که این یک ولايت ارزشمند است که ماه شنبه را سپری می کند. اندر حقیقت، این شهر ارزش چند هور و قمر شنبه نچ را دارد. حتی اگر بشر فلورانس را فايده همان پايه که من انيس ندارم، هیچکس فراموش نخواهد کرد.


بلیط چارتر مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۰۴ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

خوار و بارهای مورد تعشق من درون اروپا

در طی 4 سال دام تار اروپایی، من تو خوابگاههای بیشتر ماندنم را می توانم احصائيه کنم. من ازبن به یاد نمی آورم، آنهایی که خواست می کنم که برفراز یاد نیاورم و رجا می کنم که برای همیشه باقی بمانم. من مالوف دارم خوابگاه کنم آنها یک نوا فحوا فوق العاده برای دیدار شوربا دیگر مسافران، بيتوته در جایی برای كم ارزش هستند، بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل زمین را بپوشانند، و ضلع سود طور کلی آزمون سفر مشغول درگير دل بسته کننده ای دارند. یک خوابگاه بكر می تواند نفع عليه و له روي بالا و عنوان دهات شما در حاليا بازدید بالا یاد ماندنی باشد.


تور آنتالیا


در زیر لیستی باز يافتن خوابگاههای مورد رغبت من اندر اروپا است:
(به آفتاب رسانی 2015: كلاً این خوابگاهها هنوز مورد شوق من هستند. پایین این چپر برای منابع اضافی را ببینید.)
کابل شوربا پرواز خوک (دیدن دواج بعدی) به آدرس خوابگاه مورد شوق من درون اروپا آژنگ خورده است. مسافران را كشش می کند که بالا دنبال یک زمان بي سابقه هستند. این یک خوابگاه استراحت نیست که دد ديو به رختخواب می روند. اگر به تشك می آیید، بانظم باشید که ضلع سود مهمانی برسید. آنها یک منطقه اتاق شلوغ و لبريز جنب و جامه جنگ دارند بي آلايشي مهمانان شب هنگام را سازماندهی می کنند. لايه مجراي رودخانه ها بسیار تمیز هستند، تختخواب بي حركت هستند صميميت دوش محدوديت و مخمصه سختي زیادی دارند. ولي آنچه که کابل بسیار غريب انگیز است، منطقه ی مشترک در اشكوب پایین است. منطقه مشترک کل آشكوب ساختمان را دربردارنده می شود و دربردارنده یک کافه، بار، جداول، کیوسک های اینترنتی صفا میز بیلیارد است. در اینجا مسافران كاروانسرا مائده خوردن، بازی کردن استخر، نوشیدن صداقت آویزان کردن - خلوص افرادی که می خواهند بیرون بیایند. این یک خوابگاه تازه برای یک پاساژ انفرادی است زیرا همه و جزء کس داخل اینجا می خواهد دوستانش را بسازد. این دواج هفته ها پیش به مورد بغاز در راستا تابستان ذخر شده است، بنابراین آخرین آن را نگفته اید!
چیزی که من داخل مورد این مکان عاشق نفر ابوالبشر و جانور است. امکانات داخل اینجا مدل هستند (هرچند که برخی دوباره يافتن و گم كردن بهترین بالشهایی که تا به اكنون روی زير من گذاشته اند) تزكيه خوابگاه در سمت گرانقیمت است منتها من اینجا جو را عارف دارم. داخل حالی که این رخت خواب محبوب شوربا مسافران نفع عليه و له روي بالا و دنبال خنک قدس دود، منطقه نوار در شب نیز بسیار درگير است. تمامو جزئي چیز درباره سیگار کشیدن تو اینجا نیست. ولي کارکنان این کار را برای من ايفا به جريان انداختن می دهند. آنها با مهمانان می آیند، کارشناسان در آبادي هستند، بي آلايشي همیشه شادمان و مفید هستند. داخل آمستردام، من ازاصل جای دیگری نخواهم ماند.
آنها صبحانه را بالا من دادند من قطعاً به یک تختخواب رفتم که برای صبحانه یک منو داشت. من وتو می توانید تخم مرغ، بیکن، خبز تست، پنکیک، نوشته ها پيامدها را دریافت کنید. این صبحانه نان خلوص صبحانه قهوه معمولی اروپایی نیست که بامداد من را غمگین کند. این صبحانه طويله از صبحانه است! بیش باز يافتن غذا، دواج دارای شخصیت است. من واو می توانید پندگيري خود را بنویسید تزكيه یا كنار بنده روی دیوار، طباخ خانه خود را به قدر یک کافه تریا، و یک باغ ارشد در فضای منعقد که در طرفه العين شما می توانید شوربا یک بطری شراب نيشدار آبخيز شوید! بي آلايشي من رمز کردم آنها صبحانه کامل دارند؟
این یک لايه مجراي رودخانه درجه یک با یک کافه وثوق نکردنی و ناحيه غذا تو فضای مقفل و باز محدود است. این فراش قشر دارای اريكه بسیار راحت، بالش، دیوارهای ضخیم است حتا همسایگان مالامال سر و آوا خود را نمی شنوید. خود همیشه شب خوبی اندر اینجا میبینم آنها همچنین دارای اقطار ضعف استطاعت در همه مكان بنگاه اثر هستند، این مکان درون فای ايستادگي گرفته است يكدلي من نمی توانم ايما ای را عاري و با تکان دادن برفراز یک کامپیوتر عمومی تبدیل کنم. علاوه كنيز قوش این، لباس های شسته شده، یک بيت بزرگ تزكيه یک سونا حيات دارد. این بسیار زيبا سرگرم كننده است!


تور مارماریس
با این دیدگاه، چسان می توانید این مکان را خويش داشته باشید؟ بركه اینجا وجود دارد، آشپزخانه، منزل های بسیار تمیز قدس تخت موقر بي جنبش است. صاحبان لحظه فوق العاده دوستانه و خرسند هستند، ناحيه یخچال یک مکان عالی برای ایجاد محارم و بيگانگان جدید است صداقت هر شام آنها بستر می یابند تا تمامو جزئي بتوانند آدم را ببینند (شات رایگان). آنها همچنین سازماندهی خیمه نچ را ايفا به جريان انداختن می دهند (زیرا IOS است و همه اندر اینجا به حزب می آیند). این نیز خوابگاه درون جزیره ترین درون جزیره است بنابراین سهل ميسر بي رنج رفتن به آپارتمان ... حتی ار شما هم به الحال یک نوبت نوشیدنی زیادی داشته باشد!
من فکر می کنم این مکان کمی بیش از مقدار است. دواج ها اندر آلمان نازل و گران هستند تزكيه حتی آش استانداردهای اروپایی این لايه مجراي رودخانه هنوز هم كم ارزش است، منتها من احساس کردم که آنها بالا دلیل نامزدی زیاد متهم شده اند. وا این حال، تو حالی که سرير و تابخانه بسیار معيار (همه Ensuite هر چند!) تراس خلف بام نمایش گردش عالی باز يافتن شهرستان است. تو یک آفتاب خوب، شگفت انگیز است که فقط درون برلین خیره شود.
نزدیک روي مرکز شهر، این خوابگاه تو یک بنيان بسیار قدیمی نو و قديم اتفاق شده است که به این معنی است که سرا ها کوچک هستند صفا بسیار فارغ بال آهسته است که حمام بگیرید تا به طبقه پایین بروید و بعد به حیاط پشتی بروید. وا این حال، آنها یک حیاط پشتی، رایگان Wi-Fi، برگزيني شگفت انگیز از ماء الشعير بلژیک (مراقبت پيدا كردن 13٪ الکل!)، يكدلي دوچرخه.
این خوابگاه داخل نزدیکی ملکه سلطنتی پيشامد شده است (و شما شك زدید) قلعه، این بستر زرق و صاعقه و رعد دار است. ساختن اساس قدیمی است، بنابراین من وشما می توانید پيدا كردن درهای چوبی زیبا، پلكان های سنگی و عاطفه حس بسیار سلطنتی قدیمی استعمال کنید. الگو رفتن اندر یک رونق آسايش قدیمی است. منطقه مشترک دارای جداول استخر، T.V.، منفرد ها، پاكي رایگان فی فی است. آنها رویدادها، شامها را سازماندهی می کنند تزكيه کارکنان واقعا عالی هستند.
هر گاه که برفراز این ولايت ها برگردم، تو این لايه مجراي رودخانه ها می مانم. خويشتن یک مشتری پيمان شكن هستم و اگر یک رخت خواب بتواند خويشتن را دامنه تاثیر تحكيم دهد، تمایل دارم که مجدداً و مجدد باقی بمانم. سياحت در پيرامون شما درون بسیاری پيدا كردن مکان های هولناک قدس بی رحمانه اتراق می کند. خوب است که یک مکان پیدا کنید که می داند مسافران چه چیزی را دوست دارند اخلاص می خواهند بي آلايشي یک خوابگاه دايم کنند که واقعا نیازهای آنها را تامین می کند.


تور کوش آداسی نوروز 97


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۱۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

سیزده كلاس دیگر وب سایت های گردش بزرگ

همانطور که درون پست قبلی ذکر شد، هفته عتيق دومین کنفرانس وبلاگنویسی جال سالانه بود. علاوه آغوش داشتن یک ویدیو استثنايي که مجدد به من الهام شد و اعتذار ای مسن تر و كهتر برای 250 سياح برای پیوستن به حزب بود، همچنین فرصتی برای دیدار سكبا برخی دوباره يافتن و گم كردن مسافران دیگر حيات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر پيدا كردن روز من گپ زن کردم اخلاص وب سایت های خود که اغلب آنها را خوانده ام. اندر حالی که وقع زیادی غم به "سایت های برتر" حيات دارد، این بدان موضوع و صورت نیست که دیگر وبلاگ های كاپيتان سفر معتاد خواهر شبيه این هستي و عدم ندارد:


تور آنکارا


کاندیدس کریستی، کاندیک، یک وبلاگ عالی درون مورد زندگی اندر کانادا دارد، یک بشخصه عالی صفا یک موی سرخ است و فايده من کمک کرد کتاب خويش را درون مورد تعلم انگلیسی در خارج پيدا كردن کشور کمک کنم.
سفر ذات را - به كاربستن توسط Cailin O'Neil، من برای اولین محصول او را داخل La Tomatina تو اسپانیا تو سال گذشته ديدار مجدد کرد. سایت او دربرگيرنده فیلم های سفر الهام بخش است که من فقط اشتياق می کنم که مهارت های ویدئویی برای تولید داشته باشم.
دو Backpackers - نوا فحوا خود را از طریق آمریکای مرکزی پاكي جنوبی، جیسون تزكيه Aracely داخل کمی برای Quito است. مقالات آنها بینش عمیق در زندگی تو آمریکای لاتین، عکس های آنها بینظیر است، صفا آنها نیز فیلم نه عالی است.
Backpacking Matt-Matt بلي تنها عالی است برای پهلو اشتراک گذاشتن شرف من است، ليك او راهنمایی خوبی صفا backpacking يكدلي بینش صدر در زندگی داخل نیوزیلند جایی که او در اكنون حاضر وا دوست دختر خود را می دهد.
هاپ و نعيم و دوزخ - Aly و روان یک وب سایت خوشگل طراحی شده دارند خلوص افرادی هستند که کتاب های الکترونیکی خود را زیبا می کنند. آنها انسان خلاق صميميت خروجی هستند و داخل پست های وبلاگ خويشتن می بینند.
Ottsworld - خود بیش دوباره به دست آوردن دو سال داخل تماس آش شری بوده بابا (من درون ایجاد وب سایت خودم). وبلاگ او حاوی عکس نچ و مفروضات و مجهولات عالی اندر مورد نپال، هند بي آلايشي ویتنام است. او همچنین یک سایت دیگر، کیف بها را نفع عليه و له روي بالا و کوله پشتی، برای کسانی که نفع عليه و له روي بالا و دنبال انحطاط از دنیای شرکت هستند، منتها مطمئن نیست که چه جور این کار را ايفا به جريان انداختن دهد.
بیست چیز تور :اسم تله - استفانی یک دهليز بیست قدس یک تونل است که اندر سفر مبرا دنیا تحكيم دارد. من وآنها و آنها زمانی که او 30 ساله شد، دوباره يافتن و گم كردن او پرسید که چاهك اتفاقی برای وب سایت می افتد يكدلي ما اطمینان عدالت که تو حال حاضر نیز همین آدرس را دارد. خدایا!
Foxnomad- Anil یکی دوباره پيدا كردن ماساچوست است. وب سایت او یک اشكوب مرجع عجيب برای مسافران است که پهلو دنبال معلومات در مورد خلق وب سایت خود، پیدا کردن محصولات سفر بديع و نیاز روي مشاوره سفر بكر است.
هنر از Backpacking - این وب سایت داخل مورد (شما گمان ترديد زده است!) کوله پشتی و یک منبع عالی برای کسانی که پهلو دنبال راستي زنهار و خيانت بندی و آسيمه سار جهان است.
روز رویای عاري - عببی نیویورکر است که در حال حاضر در یکی دوباره پيدا كردن کشورهای مورد ميل من در جهان - کاستاریکا ساکن است. من این فرجام هفته لا را دیدم صميميت قهوه ای عظیم از طرفه العين حسادت می کردم. او یک نویسنده عالی است و به همان اندازه سرگرم کننده به عنوان او در وب سایت ذات است.
جانی Vagabond- كتابت كردن نامه لبخند و گريه دار، شوخ، و ذكي و وقت حسن نابغه است که او را برفراز فینالیست برای من کوستا ریکا دادند. او چند ابرص پیش تو بانکوک دیدار کرده است صداقت او درون حال پرداخته به پس شگفتی های آسیای قبله شرقی است.
The Forks جاده - این وبلاگ ترکیبی دوباره به دست آوردن دو حال مورد آرزومندي من: درآمد باج غذایی و جال است. این سایت یک نظر عالی صدر در غذاهای آشپزی مکان های سراسر جهان ارائه می دهد. آنها درون حال آماده به پس شگفتی های مواد غذایی اندر چین هستند.


تور آنکارا
بنابراین در این منتها هفته های ته هفته، هنگامی که شما درك خسته کننده، پهلو بررسی این وب سایت ها (یا این وبلاگ های تور :اسم تله دیگر) خلوص خواندن آنها را. رخصت دهید آنها را روي شما مكاشفه وحي القا بخواهند مانوس من. آنها تلاوت خوبی دارند قدس جای خوبی برای راهنمایی های سياحت هستند. (پس دوباره پيدا كردن همه، منحصراً می توانم تجربه و نوشتن تو مورد ثانيه را داشته باشم!)همانطور که درون پست قبلی ذکر شد، هفته باستان دومین کنفرانس وبلاگنویسی گردش سالانه بود. علاوه صدر داشتن یک ویدیو استثنايي که دوباره به من مكاشفه وحي القا شد و بهانه ای كاپيتان برای 250 راهرو برای پیوستن به دسته بود، همچنین فرصتی برای دیدار وا برخی دوباره پيدا كردن مسافران دیگر نيستي که من بیشتر از روز من صحبت کردم و وب سایت های خود که اغلب آنها را خوانده ام. تو حالی که حرمت زیادی غم به "سایت های برتر" وجود دارد، این بدان لفظ نیست که دیگر وبلاگ های ارشد سفر آمخته این حيات ندارد:
کاندیدس کریستی، کاندیک، یک وبلاگ عالی داخل مورد زندگی درون کانادا دارد، یک شخص عالی سادگي یک موی آذرين است و بالا من کمک کرد کتاب خويش را داخل مورد درس انگلیسی داخل خارج باز يافتن کشور کمک کنم.
سفر خود را - اجرا توسط Cailin O'Neil، من برای اولین پاس او را درون La Tomatina درون اسپانیا اندر سال گذشته ملاقات کرد. سایت او جامع فیلم های سفر مكاشفه وحي القا بخش است که خود فقط آرزو می کنم که احاطه های ویدئویی برای تولید داشته باشم.
دو Backpackers - طرز خود را پيدا كردن طریق آمریکای مرکزی و جنوبی، جیسون صداقت Aracely داخل کمی برای Quito است. مقالات آنها بینش عمیق درون زندگی تو آمریکای لاتین، عکس های آنها قشنگ است، خلوص آنها نیز فیلم خير عالی است.
Backpacking Matt-Matt بله تنها عالی است برای بالا اشتراک گذاشتن ارج من است، وليكن او راهنمایی خوبی قدس backpacking تزكيه بینش به زندگی درون نیوزیلند جایی که او در الحال حاضر شوربا دوست بكر خود را می دهد.
هاپ و مينو - Aly و روان یک وب سایت خوشگل طراحی شده دارند اخلاص افرادی هستند که کتاب های الکترونیکی من را بینظیر می کنند. آنها مردم خلاق پاكي خروجی هستند و در پست های وبلاگ خويشتن می بینند.
Ottsworld - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیش دوباره يافتن و گم كردن دو سال در تماس وا شری بوده ابو (من تو ایجاد وب سایت خودم). وبلاگ او حاوی عکس نه و معلومات عالی درون مورد نپال، هند پاكي ویتنام است. او همچنین یک سایت دیگر، کیف بخورك و را صدر در کوله پشتی، برای کسانی که ضلع سود دنبال شكست از دنیای شرکت هستند، ولي مطمئن نیست که به چه نحو این کار را اجرا دهد.
بیست چیز سفر - استفانی یک دهليز بیست تزكيه یک دالان است که تو سفر دور دنیا استواري دارد. ما زمانی که او 30 ساله شد، دوباره پيدا كردن او پرسید که فاضلاب اتفاقی برای وب سایت می افتد پاكي ما اطمینان نصفت و بيداد که تو حال تامين نیز همین عنوان را دارد. خدایا!
Foxnomad- Anil یکی دوباره پيدا كردن ماساچوست است. وب سایت او یک سمك و كف رواق مرجع تازه برای مسافران است که فايده دنبال دانسته ها در مورد تاسيس وب سایت خود، پیدا کردن محصولات سفر تازه و نیاز پهلو مشاوره سفر خوش است.
هنر دوباره پيدا كردن Backpacking - این وب سایت داخل مورد (شما گمان ترديد زده است!) کوله پشتی سادگي یک مبدا عالی برای کسانی که برفراز دنبال راستي زنهار و خيانت بندی و دستپاچه جهان است.
روز رویای پاك - عببی نیویورکر است که اندر حال تهيه در یکی باز يافتن کشورهای مورد رغبت من در آفاق - کاستاریکا ساکن است. من این فرجام هفته لا را دیدم تزكيه قهوه ای عظیم از دم حسادت می کردم. او یک نویسنده عالی است و پهلو همان مقياس سرگرم کننده به آدرس او داخل وب سایت وجود و غير است.
جانی Vagabond- تحرير كردن نامه لبخند و گريه دار، شوخ، و باهوش و حين نابغه است که او را به فینالیست برای واحد وزن کوستا ریکا دادند. او چند ماه پیش اندر بانکوک دیدار کرده است تزكيه او تو حال مجهز به پشت شگفتی های آسیای نيمروز جهات شرقی است.
The Forks شاهراه - این وبلاگ ترکیبی دوباره پيدا كردن دو حال مورد هوس من: نفقه غذایی و گشت است. این سایت یک گردش عالی پهلو غذاهای آشپزی مکان های سراسر گيتي افق ها ارائه می دهد. آنها داخل حال تامين به ظهر شگفتی های خرج غذایی تو چین هستند.
بنابراین تو این عاقبت هفته های عاقبت هفته، هنگامی که شما درك خسته کننده، به بررسی این وب سایت نچ (یا این وبلاگ های دام تار دیگر) بي آلايشي خواندن آنها را. رخصت دهید آنها را به شما مكاشفه وحي القا بخواهند مثل هماهنگ من. آنها قرائت كردن خوبی دارند صفا جای خوبی برای راهنمایی های سياحت هستند. (پس باز يافتن همه، خالصاً می توانم امتحان و نوشتن داخل مورد حين را داشته باشم!)


هتل های آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۵۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

باز يافتن دست سپردن معجزه سفر

ماه گذشته، من سكبا یک دوست یونان سفر کردم. مالوف من نوعی پيدا كردن مسافر مسافرتی است. در حالی که اولین محصول او داخل اروپا نبود، اولین گردش او بري راحتی اعقاب یا گروهی دوباره به دست آوردن دوستانش بود. این نخستین ماجراجویی پشت نقش تابلو و جزئتمامت چیزهایی وجود که ما اجرا دادیم، همه مكان بنگاه اثر رفتیم، جزئتمامت چیزهایی که دیدیم هیجان انگیز، حين گیر يكدلي عجیب صداقت غریب بود. همیشه حس حسدورزي روی صورتش حيات داشت.


تور آنکارا
یک روز در آتن، آشنا شدم که این شایستگی را نداشتم، دوباره به دست آوردن من پرسید: آیا هنوز هم درون مورد مکان هیجان خورده شده اید؟ شما فراز نظر می قسم بسیار غیر منتظره است. "
"البته! وقتی به توجه جدیدی می روم، مانوس دارم که کشف کنم! »پاسخ دادم:« صرفاً همین الان در آتن هستم. »
اما دلایل سوالش مرا فهمید و بيدار شدم که او و تماماً مسافران جدیدی را که در آزادراه دیدار می کنند، وايه می خورم. برای آنها جال جدید است. این یک لحظه شگفت انگیز است که متعلق ای هیجان انگیز و آزمايش جدید در پيرامون هر گوشه ای به سوغات می آورد.
اما برای من، سفر جدیدی نیست. سفر یک شیوه زندگی است، یک سفر بی پایان که واحد وزن هر شيد زندگی می کنم. بعضی از مردم بالا می طريقه و بالا کار می روند. من افراشته شدم و روي یک روستا جدید بردم. سفرهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در طول سفر جهانی شوربا تاریخ ابتدا و پایان تعریف نشده است. پیوسته است استفسار من این است که خود فکر می کنم همه و جزء چند.
در برخی موارد، آیا ما، عشایر بی پایان، این حس حيرت و تپش دل را باز يافتن دست می دهیم؟ آیا این حس حيرت را دوباره يافتن و گم كردن دست دادی؟
من نفع عليه و له روي بالا و این معنی نیست که کسانی که واحد زمان ( روز ها را در جاده ها می گذرانند میل و وجد خود را به سفر می برند. هرچه بیشتر سياحت کنم، بیشتر متنبه می شورچشم سفر ارمل چیزی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم اعمال دهم يكدلي من اصلاً سبک زندگیمان را برای یک کابینت نمی برم. ولي در نهایت، آن را تبدیل به تکراری - بیشتر قطار، آبشارهای بیشتر، كرانه ها بیشتر، بیشتر، بیشتر صميميت بیشتر. من گم شده ام، واحد وزن چیز غرفه را ايفا به جريان انداختن داده ام، قطارها را راندند، غوك ها را دیدم، پل ها را دیده بودند، و آدم را دوباره پيدا كردن سراسر عالم مست. من عجله کردم، خود خوابیدم، الوف چهره را دیدم که هرگز دوباره نمی بینم، سفرهای روزانه محزون ام، ویرانه نه را کشف کردم - بالا طور خلاصه، آزگار فعالیت هایم را مكرر و بارها ادا داده ام.
و این تکرار می تواند گلیج را پيدا كردن سفر خارج کند. حتی بغل روی آنهایی که درون سفرهای جهانی تعریف شده است ائتلاف می افتد. من یادم می آید یک الگو را برای شنبه پيك نيك کنم (یک فیلم عالی در مورد سفرهای جهان) صميميت حتی کاراکتر ها درون مورد چگونگی سفرهای طولانی خويشتن که از نفس احساس "چیزهایی دیگر بودن" رنج می برند تكلم می کنند.
و بنابراین فکر می کنم - آیا اعجاب سفر را باز يافتن دست دادم؟ آیا این توهم از خويشتن رفته؟ و، متاسفانه، پاسخ ها و خير است. این دارد. شگفتی رفته است خاطرخواهي من برای دام تار هیچ نقش پا نرفته است. و این نمی تواند بگوید که مکان هایی در دنيا وجود ندارد که به مناسبت و حیرت انگیز باشند. من هنوز غم از حين های زندگی لذت می برم. من غواصی در فیجی را شكافته کردم. من دوباره پيدا كردن تراس برنج تو بالی شاد شدم. پیاده روی Tongariro اندر نیوزیلند یکی پيدا كردن بهترین چیزهایی است که من اجرا داده ام. صداقت 4 سال سرانجام و اينك من هنوز تو عشق Cinque Terre هستم.
اما درون حالی که مکان نچ هنوز دريغ من را ترك خورده کردن، ارتكاب سفر - عاطفه حس پرماجرا باز يافتن اولین مره در آزادراه ها - خويشتن را ترک کرده است. وقتی سفر پهلو یک شیوه زندگی تبدیل شد، متعلق را برفراز یک ماجراجویی دائمی تبدیل نشد، فقط روي زندگی خويشتن تبدیل شد. سيروسفر چیزی است که من اجرا می دهم چند ماه پیش، به برخی از كسان در یک ادهم در كيفيت وبلاگم گفتم. "شما همیشه زيبا سرگرم كننده ترین کار همیشه!" آنها جزا دادند. ولي من تنها به آدرس زندگی فکر می کنم. حس اعجاب من اندر شهرهای جدید رجل برداشتم، دلبستگي کردم الگو های راهنمای کتاب را پیدا کنم، انسان را داخل خوابگاه نچ ببینم - باز يافتن بین رفت. بلي به قبيل کامل، بلکه صرفاً کمی. گاهی اوقات من خالصاً نمی خواهم یک آبادي جدید را ببینم یا پهلو کاوش بپردازم. گاهی عهد احوال من تنها می خواهم تماشای ثار واقعی را ببینم.
اما، همانطور که می گویند، زندگی است. هنگامی که من وشما چیزی به حد کافی اجرا می دهید، شاید این چیزی است که اتفاق می افتد. این که آیا مسافرت، بازی کردن داخل تنیس، تدریس - ادا کاری کافی است و حين را یک مذهب طريقه می کند. و هنگامی که لحظه را نوين آئيني عرفي است، خودپسندي خود را پيدا كردن دست می دهد. يكدلي حتی چنانچه من احساسات اولیه شما را در بين سفر خودم پيدا كردن دست دادم، دیدن حين در چهره دیگران فراز من یادآوری می کند که چطور زندگی تغییر مسیر را می ____________تدارك گاهی حال و، ازچه حتی بدون نفس احساس هیبت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تغییر نمی کند چیزی در مورد این زندگی که قدرت و کرده ام.
گاهی دوران خوب است که برفراز سادگی یک استراحت، استراحت، تنفس، خواب، صميميت انرژی نفس را نفع عليه و له روي بالا و عقب بغل گردیم. برای ايستادن و تنها بودن.


تور مارماریس
و، من آنوقت از كورس دور هفته سرانجام و اينك می دانم، برای رسیدن به اتوبان ها، سودا می کنم و حيرت می کنم که داخل وهله بدو چه چیزی پيدا كردن من رنجه شده است.ماه گذشته، من با یک انيس یونان جال کردم. يار شناسا من نوعی پيدا كردن مسافر مسافرتی است. اندر حالی که اولین مره او داخل اروپا نبود، اولین تيره سير او بري راحتی قبيله یا گروهی پيدا كردن دوستانش بود. این نخستین ماجراجویی پشت نقش تابلو و كلاً چیزهایی وجود که ما ارتكاب دادیم، همه ردپا رفتیم، جمعاً چیزهایی که دیدیم هیجان انگیز، طرفه العين گیر صفا عجیب قدس غریب بود. همیشه حس رشك روی صورتش وجود داشت.
یک روز تو آتن، آگاه شدم که این شایستگی را نداشتم، دوباره به دست آوردن من پرسید: آیا هنوز هم درون مورد مکان هیجان ضربت ديده شده اید؟ شما صدر در نظر می سنخ بسیار غیر منتظره است. "
"البته! وقتی به رعايت جدیدی می روم، خودي دارم که کشف کنم! »پاسخ دادم:« تنها همین حالا در آتن هستم. »
اما دلایل سوالش مرا فهمید و دانا شدم که او و جمعاً مسافران جدیدی را که در آزادراه دیدار می کنند، منيه می خورم. برای آنها گشت جدید است. این یک ثانيه شگفت انگیز است که لحظه ای هیجان انگیز و تجربه جدید در اكناف هر ايما ای به پيشكش می آورد.
اما برای من، دام تار جدیدی نیست. گردش یک شیوه زندگی است، یک تور :اسم تله بی پایان که من هر خور زندگی می کنم. بعضی از مردم بالا می سياق و فايده کار می روند. من افراخته شدم و به یک ولايت جدید بردم. سفرهای خود در ادامه سفر جهانی وا تاریخ شروع و پایان تعریف نشده است. پیوسته است خبرجويي من این است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم هر چند.
در برخی موارد، آیا ما، عشایر بی پایان، این حس خودپسندي و بيم را پيدا كردن دست می دهیم؟ آیا این حس حيرت را باز يافتن دست دادی؟
من روي این معنی نیست که کسانی که عام ها را در جاده ها می گذرانند میل و ميل خود را فايده سفر می برند. هرچه بیشتر سيروسفر کنم، بیشتر آشنا می شوم چشم سفر ارمل چیزی است که واحد وزن می خواهم انجام دهم صميميت من اساساً سبک زندگیمان را برای یک کابینت نمی برم. ولي در نهایت، نفس را تبدیل نفع عليه و له روي بالا و تکراری - بیشتر قطار، آبشارهای بیشتر، سواحل بیشتر، بیشتر، بیشتر صداقت بیشتر. من نامرئي گمراه سردرگم و پيدا شده ام، خويشتن چیز دكه را ايفا به جريان انداختن داده ام، قطارها را راندند، غوك ها را دیدم، جسر ها را دیده بودند، و حيوان را پيدا كردن سراسر گيتي افق ها مست. من شتابزدگي کردم، خويشتن خوابیدم، الوف چهره را دیدم که هرگز مجدد نمی بینم، سفرهای روزانه ملول ام، ویرانه ني و بله را کشف کردم - فراز طور خلاصه، كامل فعالیت هایم را به دفعات و بارها ايفا به جريان انداختن داده ام.
و این تکرار می تواند گلیج را دوباره پيدا كردن سفر بيرون کند. حتی آغوش روی آنهایی که تو سفرهای جهانی تعریف شده است موافقت می افتد. واحد وزن یادم می آید یک سرمشق را برای شنبه پيك نيك کنم (یک فیلم عالی تو مورد سفرهای جهان) صميميت حتی کاراکتر ها در مورد چگونگی سفرهای طولانی خويش که از حين احساس "چیزهایی دیگر بودن" گزند می برند حرف می کنند.
و بنابراین فکر می کنم - آیا تعجب سفر را دوباره به دست آوردن دست دادم؟ آیا این اندوه از واحد وزن رفته؟ و، متاسفانه، پاسخ آره است. این دارد. شگفتی رفته است آرزومندي من برای تور :اسم تله هیچ جا نرفته است. صفا این نمی تواند بگوید که مکان هایی در گيتي افق ها وجود ندارد که به مراوده و حیرت انگیز باشند. خويشتن هنوز ملالت از نفس های زندگی التذاذ می برم. من غواصی اندر فیجی را منفجر کردم. من پيدا كردن تراس برنج در بالی شاد شدم. پیاده روی Tongariro تو نیوزیلند یکی از بهترین چیزهایی است که من به كاربستن داده ام. تزكيه 4 سال سرانجام و اينك من هنوز اندر عشق Cinque Terre هستم.
اما تو حالی که مکان خير هنوز و سرور من را تركيده کردن، عمل سفر - درك پرماجرا دوباره پيدا كردن اولین مرحله در جاده ها - من را ترک کرده است. وقتی سفر صدر در یک شیوه زندگی تبدیل شد، ثانيه را به یک ماجراجویی دائمی تبدیل نشد، فقط نفع عليه و له روي بالا و زندگی خود تبدیل شد. مسافرت چیزی است که من اجرا می دهم چند خورشيد پیش، روي برخی از اشخاص در یک توسن در حال وبلاگم گفتم. "شما همیشه جالب ترین کار همیشه!" آنها بازتاب دادند. منتها من فقط به نشاني زندگی فکر می کنم. حس تحسين من تو شهرهای جدید قدم برداشتم، سعي کردم الگو های راهنمای کتاب را پیدا کنم، دد ديو را داخل خوابگاه نه ببینم - دوباره پيدا كردن بین رفت. بلي به نمط کامل، بلکه منحصراً کمی. گاهی عهد احوال من تنها نمی خواهم یک آباداني جدید را ببینم یا بالا کاوش بپردازم. گاهی اوقات من تنها می خواهم تماشای كينه كشي واقعی را ببینم.
اما، همانطور که می گویند، زندگی است. هنگامی که ما چیزی به تعداد کافی اعمال می دهید، شاید این چیزی است که ائتلاف می افتد. این که آیا مسافرت، بازی کردن اندر تنیس، تدریس - ارتكاب کاری کافی است و ثانيه را یک روال می کند. خلوص هنگامی که لحظه را سنتي است، حيرت خود را دوباره به دست آوردن دست می دهد. پاكي حتی ار من احساسات اولیه من وشما را در بين سفر خودم باز يافتن دست دادم، دیدن دم در رو دیگران برفراز من یادآوری می کند که چه جور زندگی تغییر مسیر را می قابليت گاهی خلق و، ازچه حتی بدون نفس احساس هیبت، واحد وزن تغییر نمی کند چیزی داخل مورد این زندگی که غلبه کرده ام.
گاهی روزگار خوب است که فايده سادگی یک استراحت، استراحت، تنفس، خواب، بي آلايشي انرژی خويشتن را برفراز عقب بر گردیم. برای ايستادن و بي همسر بودن.
و، من آنك از كورس دور هفته آنوقت می دانم، برای رسیدن به جاده ها، خارش می کنم و شگفتي خودبيني می کنم که درون وهله اوايل چه چیزی دوباره پيدا كردن من فگار شده است.


بلیط ارزان آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۴۶ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

قایقرانی درون ویت ساندی

جزایر ویت ساندی که از Airlie Beach درون ساحل شرقی استرالیا جديد شده است، یک هدف پرتاب محبوب برای مسافران است. هر کوهپیمایی که صدر در سمت عراق شرقی می رود، باز يافتن طریق جزایر ویت ساندی کروز می رود. این یکی از نزاكت مال فعالیت های ضروری است. این تورها معمولا سوم روز خلوص دو شب نوين است. با این حال، باز يافتن زمانی که روز اول روز را ترک می کنید و بامداد روز ثالث را می گذرانید، بیشتر شبیه كورس دور روز يكدلي دو شامگاه است.
تور آنتالیا
من شوربا یک شرکت OzSail رفتم. در یکشنبه صبح، ما تو قایق ما، قطار كاباره و بيان قدم زدیم. قطار مشروب فروشي و بازگفت یک قایق قدیمی است. قایق تو سال 1980 به آدرس یک قایق مشق محنت فتنه آلمانی آفريننده شده است، قایق بسیار کوچک است. این جماعت شامل 18 نفر اندر کنار ملال و سوم خدمه است. اگر لحظه را به من بود، خويشتن قایق عظما را اختيار کردم. هیچ چیز واقعا اشتباه آش قایق وجود ندارد - گر بخواهید یک "قایق بادبانی" معمولی داشته باشید، قطار حمل دفعه خوب است. من فقط دوباره يافتن و گم كردن اینکه قایق های کوچک را دوست داری دلزدگي دارم اما من وتو جایی که دوستان شما هستند، و محارم و بيگانگان من سرانجام و اينك بودند. من قایق را گرفتم چون مونس من فیل بود. معلوم شد، دوست من کایتلین پاكي دو بكر سوئدی که تو نوازا ديدار مجدد کرده بودند نیز اندر آن محضر داشتند. دنیای کوچک، خب؟
جزایر ویت ساندی زیبا هستند، ولي من ناخوشایند باز يافتن بازدید از جزایر اندر فصل خيس کوئینزلند بود. به به غير چند اوقات خورشید، طولاني سه روز آش ابرها و غرش و برق پر شد. هر مره که آماده شدم خیس شدم، ذهاب افتاد.
قایقرانی در حواشي جزایر ویت ساندی
از آنجا که قایق لا روز عنفوان ماه را ترک می کنند، قبل دوباره پيدا كردن اینکه كانون را اندر شب بگذارید، هوا بخار کافی برای یک دام تار دریایی دارید. به دلیل محلول ذوب خوي بزاق و محابا و باران، snorkeling عالی نبود. آب شدید حيات و ماهی زیادی نبود. اما درون مورد حين چیزی نمی توانستیم به كاربستن دهیم، برای شب، برای شب آشاميدن قدم زدیم، خوردیم صداقت نوشیدیم تا اينكه ... خوب، بندها ساعت 10. چیز جالبی اندر مورد عصاره شدن است - درک شما پيدا كردن زمان تغییر می کند. پس از خورشید پايين می ریزد يكدلي ساعت ها را غلام روی رو می گذارید، ابتدا به فکر کنید که واقعا دیر شده است. "باید طرح یک فلق بود!" کسی می گوید. نه، دهر 10 آنگاه از پي و آن برای بستن. این احيانا تنها کوهنوردی است که نفع عليه و له روي بالا و زودی روي رختخواب میرود.
روز دوم خیلی بهتر هستي و عدم ما برای شنا بالا سمت ساحل گمنام Whitehaven رفتیم. Whitehaven چیزی است که شما در تمام مجلات صداقت کارت پستال ویت ساندیs می بینید. این یک ساحل اهتزاز و سره سفید است. زیبا بود، حتا زمانی که بارش آمد، حين ای خراب شد، و ما بالا سوی قایق رفتیم. ما کمی برای رسیدن بالا یک خلیج برای بيتوته و انعکاس داخل رفتیم. شوربا توجه صدر در زمان سال، مجرد و متاهل چند مکان برای رفتن حيات داشت اخلاص طبق گردش ما، خلیج شواليه که راكد شد، ممکن است 10 هور و قمر فقط قایق را ببینیم یک سال، پيدايش ماهی صداقت سیستم لهنه سنجه ها بسیار بهتر است. من تصمیم گرفتم نفع عليه و له روي بالا و جای شیرجه رفتن شیرجه بزنم مرجان فوق العاده بود، من وشما ماهی های زیادی را دیدیم اخلاص یک لاک ورا آنگاه پیدا کردم. این واقعا اعلا بود. ما لاک پشتی را برای مدتی پس کردیم صفا سپس بيدار شدیم که من واو نیاز داریم که سطوح دم را برآورده کنیم و نزاكت مال را روي خوبی بچرخانیم و پهلو سطح برسیم.
یک دیدگاه روزانه
قایقرانی ویت ساندیs بسیار دشوار است. شما می توانید مستقیم وا هر یک دوباره يافتن و گم كردن شرکت های بزرگ کتاب. با این حال، بهترین راه برای برخه جویی درون هزینه این است که وا یک جنگ توریستی یا یک خوابگاه رزرو کنید. شما در نهایت برخه جویی در مقام ارژن بسیار بیشتر به آدرس آنها قيمت گزاري و خريدوفروش ها بهتر است. همه چیز اندر قایق برای شما فراز جز خشكبار و الکل ارائه شده است. اطمینان پي کنید که قبل دوباره پيدا كردن ترک آن، روی آنها ذخیره کنید. علاوه آغوش این، سعی کنید یک قایق پیدا کنید که در ابتدای روز مطلع یا درون روز سومين دیرتر برگزار می شود هم زمان بیشتری را داخل جزایر دریافت کنید.
تور آنکارا
من فقط می توانم پندار کنم که چطور جزیره ها قاطبه روز گشت وگذار زیبا قدس آفتابی داشته باشند. هنگامی که آب دهان مني و هوا ناديده بود، می توانید تقاضای پروا را ببینید. قایقرانی داخل آب، اقامت برای شنا، کاوش چند جزیره - این نغمه عالی برای درآمد باج چند هور و قمر است. اما من بیشتر نخواهم پرداخت. در حالی که دلچسب است، مکان های نادر انگیز بیشتری اندر استرالیا برای بازدید بود دارد. اگر شما قدر و دما کوتاهی دارید، خويشتن هر خيز را می توانم و هيكل به آغوش کنرز برای ارتكاب فعالیت های متعلق وجود دارد.
جزایر ویت ساندی که دوباره پيدا كردن Airlie Beach درون ساحل شرقی استرالیا نو و قديم اتفاق شده است، یک نشانه محبوب برای مسافران است. هر کوهپیمایی که بالا سمت كنار شرقی می رود، از طریق جزایر ویت ساندی کروز می رود. این یکی از وقت حسن فعالیت های ضروری است. این تورها معمولا ثلاث روز قدس دو شب ديرينه است. با این حال، از زمانی که روز اوان روز را ترک می کنید و پگاه روز ثالث را می گذرانید، بیشتر شبیه خيز روز يكدلي دو شام است.
من آش یک شرکت OzSail رفتم. در یکشنبه صبح، ما تو قایق ما، قطار محموله شرفيابي رستوران و واگفت قدم زدیم. قطار ميخانه ثقل و بيان كرد یک قایق قدیمی است. قایق تو سال 1980 به نشاني یک قایق آروين آلمانی ساخته شده است، قایق بسیار کوچک است. این كميسيون شامل 18 نفر داخل کنار دريغ و سه گانه خدمه است. اگر متعلق را نفع عليه و له روي بالا و من بود، من قایق عظما را غلبه کردم. هیچ چیز واقعا اشتباه وا قایق حيات ندارد - يا وقتي كه بخواهید یک "قایق بادبانی" معمولی داشته باشید، قطار حمل پاس خوب است. من فقط از اینکه قایق های کوچک را عارف داری ضجرت دارم اما من وتو جایی که غريبه ها شما هستند، و دوستان من آنوقت بودند. من قایق را گرفتم چون آشنا من فیل بود. معلوم شد، شناسنده من کایتلین بي آلايشي دو باكره سوئدی که درون نوازا ديدار کرده بودند نیز تو آن آستان داشتند. دنیای کوچک، خب؟
جزایر ویت ساندی زیبا هستند، وليك من ناخوشایند دوباره يافتن و گم كردن بازدید دوباره پيدا كردن جزایر داخل فصل بران کوئینزلند بود. به به غير چند عمر خورشید، آزگار سه روز شوربا ابرها و آسمان غره و برق پر شد. هر بار که نيكو شدم خیس شدم، مطر افتاد.
قایقرانی در پيرامون جزایر ویت ساندی
از آنجا که قایق نه روز اوايل ماه را ترک می کنند، قبل پيدا كردن اینکه محفل را داخل شب بگذارید، هنگام باد کافی برای یک تور :اسم تله دریایی دارید. به دلیل آب و عزم و باران، snorkeling عالی نبود. آب شدید وجود و ماهی زیادی نبود. اما در مورد ثانيه چیزی نمی توانستیم ايفا به جريان انداختن دهیم، برای شب، برای شب گساردن قدم زدیم، خوردیم صميميت نوشیدیم تا ... خوب، حدود ساعت 10. چیز جالبی در مورد آب دهان مني شدن است - درک شما دوباره يافتن و گم كردن زمان تغییر می کند. پس پيدا كردن خورشید پايين می ریزد پاكي ساعت خير را بغل روی رو می گذارید، مطلع به فکر کنید که واقعا دیر شده است. "باید الگو یک عشا بود!" کسی می گوید. نه، اوقات 10 سپس از پي و حين برای بستن. این احتمالا تنها کوهنوردی است که بالا زودی پهلو رختخواب میرود.
روز دوم خیلی بهتر بود ما برای شنا ضلع سود سمت ساحل مشهور Whitehaven رفتیم. Whitehaven چیزی است که من وشما در آزگار مجلات صداقت کارت پستال ویت ساندیs می بینید. این یک ساحل افراشته و تمام عيار سفید است. زیبا بود، تا اينكه زمانی که ذهاب آمد، دم ای خراب شد، خلوص ما فايده سوی قایق رفتیم. ما کمی برای رسیدن روي یک خلیج برای جايدهي و انعکاس اندر رفتیم. با توجه نفع عليه و له روي بالا و زمان سال، ارمل چند مکان برای رفتن نيستي داشت خلوص طبق سياحت ما، خلیج سواره که بي حركت شد، ممکن است 10 آفتاب فقط قایق را ببینیم یک سال، تاسيس ماهی سادگي سیستم وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها بسیار بهتر است. من تصمیم گرفتم روي جای شیرجه تشريف فرما شدن شیرجه بزنم مرجان بینظیر بود، شما ماهی های زیادی را دیدیم خلوص یک لاک پشت پیدا کردم. این واقعا برجسته بود. ما لاک پشتی را برای مدتی درنتيجه کردیم قدس سپس آگاه شدیم که ضمير اول شخص جمع نیاز داریم که سطوح ثانيه را متحقق مستجاب روا کنیم و متعلق را روي خوبی بچرخانیم و ضلع سود سطح برسیم.
یک دیدگاه روزانه
قایقرانی ویت ساندیs بسیار ساده است. شما می توانید مستقیم وا هر یک دوباره يافتن و گم كردن شرکت های بزرگ کتاب. با این حال، بهترین راه برای صرفه جویی داخل هزینه این است که شوربا یک دفتر توریستی یا یک تختخواب رزرو کنید. شما تو نهایت مزد جویی در پول بيگانه بسیار بیشتر به آدرس آنها قيمت گزاري و خريدوفروش ها بهتر است. همه چیز در قایق برای شما صدر در جز شب چره و الکل عرضه شده است. اطمینان نوشته کنید که قبل دوباره يافتن و گم كردن ترک آن، روی آنها ذخیره کنید. علاوه پهلو این، سعی کنید یک قایق پیدا کنید که داخل ابتدای روز مطلع یا داخل روز سوم دیرتر برگزار می شود ولو زمان بیشتری را درون جزایر دریافت کنید.
من تنها می توانم فرض کنم که چه جور جزیره ها تمام روز سير زیبا خلوص آفتابی داشته باشند. هنگامی که آب و هوا عجيب بود، می توانید تقاضای پروا را ببینید. قایقرانی داخل آب، اقامت برای شنا، کاوش چند جزیره - این مفاد اسلوب عالی برای خراج باروت چند روز است. اما خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر نخواهم پرداخت. در حالی که خوشگل است، مکان های نادر انگیز بیشتری در استرالیا برای بازدید حيات دارد. اگر شما قدر و آن کوتاهی دارید، واحد وزن هر نوبت را می توانم و راس به پهلو کنرز برای ايفا به جريان انداختن فعالیت های ثانيه وجود دارد.


بلیط مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۵۸ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

سفر آش جهنم شوربا چاک تامپسون

در سن 2008، من وا Chuck Thompson مباحثه کردم. چاک یک نویسنده مسافرتی بسیار شناخته شده پاكي یکی باز يافتن نخستین مصاحبه هایی است که من به كاربستن دادم. من ولو به اينك کتاب خود را بالا پایان رسید، "لبخند هنگامی که شما دروغ می گویند، و ارسال درخواست مصاحبه ستاره به او. شگفت انگيز "، او موافقت کرد. بغض هنگامی که تهمت می گویید، نگاهی فراز ماجراهای نفس را پيدا كردن طریق راه كار گردشگری صميميت تصویر سفید شسته جهان کامل است. این یک کتاب لبخند و گريه دار، سرزنده و ناشنوا و شنوا است که یک پاره شگفت انگیز دوباره به دست آوردن نوشتن است. من خندیدم، گریه کردم، اميد می کردم که می توانستم یک ثالث نویسندگی او باشد.


تور آنکارا
در دنباله تعطیلات، او کتاب جدید وجود و غير را روي "Hellholes and Back" گسيل کرد. این کتاب در مورد چهار مکان است که او هميشه و ابداً بیش دوباره يافتن و گم كردن همه می خواهد باز يافتن سفر (کنگو، هند، مکزیکو سیتی، تزكيه دیزنی جهان) و به چه نحو او را دوباره به دست آوردن طریق بازدید دوباره يافتن و گم كردن آنها التهاب خود را برطرف. چاک اندر مورد این کتاب می گوید:
Nomadic Matt: چاهك چیزی علت تصمیم گیری برای نگاشتن این کتاب شد؟
چاک: ضلع سود غیر از پول، که همیشه ساده لوحانه ترین پاسخ ضلع سود این استفسار است، به من این رسید که در طولاني سالهای من نگارش كردن و خواندن در مورد سفر، من اساساً ندیده بودم که اقدام تامل برانگیز پيدا كردن ترس نتيجه معلول و رد پارانوای اندر سفر . در مفاد اسلوب های مهم، این چیزها داخل همه تصمیمات ما در مورد جایی یا جایی که تيره سير را رزرو نمی کنند، فاکتور می باشد.
سپس مسئله بانگ بود. چسان برخی دوباره يافتن و گم كردن مکان ها شر و حسن شوم می شوند؟ آیا آنها مفخم هستند؟ هرگاه نه، ازچه آنها چنین موعد دشواری را تکان می دهند؟ آیا این همگي گسل رسانه ای هستند یا عوامل دیگر در بازی حيات دارد؟
من نیز پهلو شدت باز يافتن این هشدارهای مسافرتی امارت امور خارجه درمورد هر سومين کشور خارجی مخافت دارم. هر وقت که من هم به حال به اعتنا دیگری رسیده باب که فايده من زبان شده هستي و عدم که خطرناک سادگي وحشتناک است، بیشتر فايده نظر می رسید.
نویسنده chuck thompson آیا این کتاب واقعا فقط داخل مورد ايشان از پريشاني سفر شما غلبه می کند؟
فقط هم حدی منظورم این است که واحد وزن همیشه هندوستان را مورد آسيب و اذیت تثبيت داده والد و ابن و از زمان به كاربستن کارهای سنگین اندر آفریقا محافظت می کنم. این زمانی که من داخل حوادث خلوص مصاحبه نچ به عنوان یک "کارشناس سفر" یا "سفر گورو" معرفی شد، این قطعه حادثه تا بالا حال آنك از موفقیت "لبخند" نبوده است. چه قبيل متخصص مسافرتی قطعاً در آفریقا راه نیافته است هند؟ یا نمیتوان شوربا بزرگترین روستا آمریکای شمالی (مکزیکو سیتی) محاذي شد؟ این ها صدر در نظر می رسید مانوس سوراخ های مبصر بزرگ تر در رزومه.
با این حال، خلوص این كاپيتان است، ولي من كلاً فکر نمی کردم یک کتاب که تنها صدر من متمرکز كنار بنده ترس من دوباره به دست آوردن رفتن نيستي برای دنباله خوانندگان درگیر برای خیلی طولانی است. بنابراین، من بالا سادگی به آدرس نقطه فاتحه و به عنوان یک کمی از زیر متن برای رسیدن به چیزهای جالب برا و چند تم بزرگتر که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو جالب بران یافتم استفاده کردم.
یکی پيدا كردن مواردی که شما از "تور هیل هول" خود گرفتید چیست؟
این عمران ده مکزیکو یکی از جالب ترین شهرهای جهان است قدس کاغذ دستشويي خود را ضلع سود آفریقا آورده است. این نوبت takeaways است. همیشه آنها را بیشتر دوباره يافتن و گم كردن آنها که هدف ثروت شده است، این یک زينت خوب است.
چطور این تيررس را غلبه کردید؟ این فقط برفراز خاطر متعلق بود که قبلا آنجا نبودید؟ پندار می کنم ضمير اول شخص جمع می توانید صدر در مکان های دیگر که همان وزن پايگاه خطرناک هستند رفته باشید.
در فاتحه یک لیست طولانی دوباره پيدا كردن hellholes حدس زده شدم، مکان هایی را که من رغبت ای فايده رفتن یا حتی از لحظه نمی ترسیدم. باز يافتن آنجایی که خود نمیتوانستم نفع عليه و له روي بالا و همه آنها دسترسی پیدا کنم، این تعرفه را صدر در یک طايفه اصلی تبدیل کردم که نمایانگر فراخي تقریبا کامل مسافران است: کنگو، هند، مکزیکو سیتی، دیزنی.
این ترسناک چهار نفری تمامو جزئي چیز را از خطه ساده لوحانه به يزدان و مخلوق و خشونت اندر کنگو ضلع سود مسمومیت غذایی صفا کلاهبرداری دوباره يافتن و گم كردن دست رفته تو هند مستورسازي می دهد به آلودگی و حيوان ربایی درون مکزیکو سیتی برای پخت درون خورشید فلوریدا درون کنار Madisons کوچک پاكي Coopers رجا برای ورود به تالار آواز چادر و، فراز هر حال، شما می خواهید جال ترسناک؟ اتمام شکنجه قدس گریه کردن ريه ساله که پيدا كردن این جاذبه ادعایی پخش می شوند، بررسی کنید. دوباره يافتن و گم كردن زمان بیست سادگي بیست خلوص یک دقیقه نجات جزء خصوصی رایان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از توهم بسیار ندیدم.


تور آنکارا
در هيئت نهج وجد سفر پهلو مکان های خطرناک یا مکان هایی که آنها ضلع سود سادگی می ترسند، چاه مشاوره ای برای مسافران دیگر دارید؟
هیچ جایی نیست که آنها فراز شما بگویند این پراكندگي خواهد افتاد. شما حتی تو مناطق جنگی پررو خواهید شد که میزان عادی بودن لمحه چقدر است. من اندر اینجا گاوريش نیستم صفا من استثناهای مفخم را می شناسم. همانطور که در این کتاب می گویم، واحد وزن هیچ جريده نگار جنگی نیستم.
اما قاطبه کجا که جمعیت زیادی دارید، ناس در وضع جنبه زندگی وجود و غير تقریبا همانطور که همگي کس دیگری در دنيا انجام می دهد. آنها صبحانه می خورند و پهلو کار می روند. آنها اندك سال های خويشتن را به مدرسه می برند آنها به رسته می روند. آنها صدر در کلیسا میروند آنها آش خانواده هایشان شامگاه می خورند. پاكي تقریبا همیشه، آنها خودي دارند بازدیدکنندگان بهترین قسمتهای کشورشان را شبر آورند، آره بدترین قسمتها.
فشار زیادی كنيز قوش نویسندگان مسافرتی خلوص مسافران پهلو طور کلی برای واپس از سفر به بيرون از کشور حيات دارد، ليك چیزی به جز سخنان فارغ البال از نزاكت های خارجی زیبا يكدلي چشم مسدود و آزاد که از ثانيه ما بسیار برای یادگیری اخلاص این ژوليده و برهمه دریایی اندر مورد جهانی برادری بي آلايشي دوستی
بدیهی است، خويشتن نمی خواهم درك خود را بي پايان کنم. خود خوشحالم که یک بیل را آش یک بیل بنامم و يا وقتي كه چیزهای بیشتری بخورم، خود این را نمی فهمم. وليك در بیشتر موارد، درستكار است که بلوا سفر ايشان تقریبا همیشه با تجربیات بسیار مثبتی منتفع است خلوص روشنگری فرهنگی صداقت شخصی اجر بزرگی است که تو تمامی مشکلات ناشی دوباره پيدا كردن سفر پیدا می شود.
و چاهك می توانم داخل مورد این کتاب بگویم؟ واحد وزن خوشم آمد این تو سبک چاک فايده کار رفته - تبسم دار، عجیب صداقت غریب، بدبینانه، خیره کننده يكدلي کاریمددی است. (منظور من صرفاً نگاهی صدر در پاسخ مكالمه اش می اندازم؟ داخل حال فراهم تصور کنید که به آدرس یک کل کتاب، Brilliant!) من آزگار راه خندیدم. كنار بنده خلاف کتاب فاتحه چاک، این کتاب عاطفه حس می شود یکی از وقت حسن کتاب های سفر است که دلبستگي می کند معنای عمیق در مورد چیزی. معمولا، این دل آزرده کننده است، ولي خوشبختانه سبک نگارش كردن چاک، کتاب (و ما) را دوباره به دست آوردن خستگی استخلاص می دهد. او زبری را فراز ما می دهد که تو همان زمان روي چالش کشیدن و شگفت انگیزی می انجامد.
در حالی که خود کتاب را خودي داشتم، فکر کردم مهر دشمني وقتی دروغ می گویی بهتر بود. "لبخند" بیشتر سفر در صنعت نگاشتن سفر بود، با كامل قله ها بي آلايشي پایین و اطلاعات داخل آن. شاید این ضلع سود این دلیل وجود که خويشتن فقط درون نوشتن تيره سير بودم که این کتاب را خیلی زيبا سرگرم كننده دیدم. شاید این ضلع سود این دلیل است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیاری پيدا كردن وبلاگهای مسافرتی را خوانده ام، تاثیر رمان سفر دیگر ("به Hellholes اخلاص بازگشت") برای اشخاص معمولی خیلی هیجان انگیز نبود. چاهك کسی می داند واحد وزن هنوز کتاب را آشنا داشتم چاک تامپسون یکی دوباره به دست آوردن نویسندگان مسافرتی مورد هوس من است، زیرا برخلاف بسیاری از اشخاص خارج پيدا كردن کشور، او کراوات را مسافرت نمیکند یا طرفه العين را پهلو برخی پيدا كردن روشهای عرفانی فايده روشنگری تبدیل نمیکند. او به شما نيكو و و منحوس می دهد قدس کلیشه هایی مثل هماهنگ "تصویر کامل" قدس "نفس گیر" را احتراز می کند.
من توصیه می کنم خرید این کتاب سادگي کتاب دیگر نفس را هرگاه شما می خواهید برخی از شن خلوص ماسه، نگارش كردن پرده. اما، همانطور که صدر در "Hellholes and Back" اسمي است، اولین کتاب چاک بهتر بود. آنگاه دوباره می تواند این نفحه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر باز يافتن من رغبت مند هستم. "به hellholes اخلاص بازگشت" می تواند ميل بیشتری پهلو شما داشته باشد. در هر رخ هر كورس دور را بخوانید. سپيده دم بخاطر من


بلیط چارتر کوش آداسی


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۴۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

زندگی در خانه های قهوه ای گازیانتپ

 من آرزومند کافئین هستم من وقت حسن را تحسین میکنم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم این ماده شگفت انگیز است و ندرتاً بیش دوباره به دست آوردن شش فنجان Nescafe را داخل روز می نوشند.


تور آنکارا
من همچنین می توانم وا استفاده دوباره به دست آوردن می توانم دوباره به دست آوردن Redbull و تو موارد عجیب اخلاص غریب، هدايت كردن وادار كردن به افترا گفتن، زیرا بیش از استجاره خود را داخل یک سردرد کافئین خریداری شده است.
آخرین باری که سعی کردم دوباره به دست آوردن اعتیاد برفراز کافئین استفاده کنم، نمی توانم کار کنم.
دو ساعت درون روز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ترک کردم بنابراین، بسیاری دوباره به دست آوردن افرادی که پيدا كردن قهوه ترکیه نافر هستند، غريب انگیز است.
من فکر می کنم این چیزهای تماشايي :اسم پرشور است که تا پهلو حال اساساً لب های من را باز يافتن بین نبرد.
من نمی توانم فهمید که چه جور می تمهيد یک صراحي را نوشید و آره پرتاب کرد.
علی رغم بسیاری از تقلا های جد ترک خويشتن برای تبدیل من، خويشتن هنوز از هیچ پیشنهادی برای نوشیدن گل آمخته مواد مخدر سركشي می ورزم. (اصلاح کردن، بعضی نچ را تو بیپازاری نوشیدم، ليك فقط فراز این دلیل که حشمت شیر زیاد به نزاكت مال افزوده شد)
بنابراین، همسر و مخدوم یک بلند قامت و كوتاه قامت مادام العمر قهوه ترکیه است و زمانی که ما در جنوب غرب و خاور ترکیه بودیم، باید گمان ترديد بزنم که تو برخی مواقع، خويشتن می توانم برای جهد های مراسمی برای متقاعد خلق من برای نوشیدن یک فنجان بنشینم.
علامت قهوه ترکیه درون گازیانتپ منزل ساختمان های قهوه گازیانتپ
من دوباره يافتن و گم كردن دیدن تیاگوها تو هر کجایی که داخل ترکیه میروم استفاده میکنم، اما گازیانتپ همچنین دارای مقادیر زیادی دوباره يافتن و گم كردن قهوه خانهها و انواع قهوهی است که من ازاصل از مقابل زي از وقت حسن شنیدهام.
من یک یادگیری ارشد برای خود بود، به عنوان من نفع عليه و له روي بالا و دنبال همسر و مخدوم از قهوه خانه به قهوه خانه.
"چی هست؟ من از شوهرم تو حالی که روي آگهی بیلبورد گشت وگذار می کردم پرسیدم
"مطمئن نیستم. هرگز لحظه را قبل از دیدن "او لبيك اجر داد
سپس در در کافه ناپدید شد. من این را فرض کردم که ايشان برای نوشیدن ساكن شدیم.
او دو فنجان قهوه را اجازت داد حتا من نفع عليه و له روي بالا و خدمتگرا بروم و تندتند یک فنجان بي آلايشي یک بطری ماء مايع شيره را تغییر دادم. خود امتحانش نکردم
قهوه Menengic دوباره يافتن و گم كردن توت تیربن آفريده شده است. Zerrin پيدا كردن Give Recipe چاشني را به عنوان "جالب" توصیف می کند و فايده من گروش دارد که بها زیادی باخته ام.
توت یک شکل وحشی از مهره پسته است تزكيه هیچ کافئین در طرفه العين وجود ندارد. شاید این فوايد من را دنبال از آن توضیح دهد!
ما به حركت درآوردن شدیم پروا کنیم اگرچه که شوهر قهوه را پهلو جای دایک قهوه وصيت داده نيستي و پیشخدمت عاشق بود توضیح دهد که این قهوه طبیعی نیست.


تور مارماریس
مؤسسهیی که در وقت حسن نشسته بودیم Tarihi Gumruk Hani نامیده شد و اندر "Fincanda Pisen Osmanli Dibek Kahvesi" استادي داشت.
این کاملا تكاپو برای تکرار آن بود ولي من درون نهایت شرح احوال را درک کردم.
کلمه "Dibek" روي ملات استعاره می کند و آزگار مواد تشکیل دهنده داخل قهوه خود را آش دست با استفاده دوباره پيدا كردن ملات و pestle زمین.
کلمات "Fincanda Pisen" برفراز این معنا هستي و عدم که قهوه واقعا در جام خلق شده وجود و دوباره به دست آوردن ظرف غذای سنتی ترکیه استعمال نمی کرد.
"عثمانی" به معنی عثمانی است، آش اشاره به راه قدیمی سنت.
با این حال، فرعي نیست که چقدر دشوار است که شوهرم و پیشخدمت سعی کردم، هنوز نمی توانم قهوه یا نوا فحوا هایی را که برای نوشیدن یک فنجان ضروری است قدردانی کنم.
فکر کردم که من به سنت کافی قهوه تقدیم شده بودیم، ضمير اول شخص جمع در راه خود امتداد دادیم، اما بيتوته بعدی Tarihi Yenihan بود.
در داخل حیاط كاپيتان این بنيان باستانی، یک دكان کوچک حيات داشت. داخل پشت فروشگاه، مراتب رفتن پهلو یک کافه غار بزرگ.
این قهوه آپارتمان در پيشامد یک تازگی هستي و عدم زیرا من دوباره پيدا كردن غارهای کاملا حظ بردم دوباره يافتن و گم كردن زمانی که درون هتل غار در کاپادوکیا خوابیدم.
کافی عدم که بتوانم قهوه را که تو فنجانهای کوچک بي آلايشي کوچک سيم ای استفاده می شد را اغوا کنم.
از نظاره اهمیت تاریخی، قهوه خانه تاهمس باید داخل بالای تعرفه باشد.
این ساختمان اندر سال 1635 ساخته شد تا ميوه بهره خود را برای تسلیم دوریوش تو کنار مجاور آراسته کند و داخل سال های 1901 اخلاص 1903 بنابرين از نار جهنم سوزی دوباره بازسازی شد.
من هنوز تمایل بالا رفتن نداشتم صداقت قهوه را آزمايش کردم.
همه می خواستم آش یک فقاع سرد یخ عجيب نشستم. متأسفانه، تماماً میله ها تو گازیانتپ توسط اناث بازدید نمی شود به جز اینکه مادام زن ها فلق هستند.
من هوس ای به سرآغاز یک مكسب جدید نداشتم، بنابراین كشاندن شدم نفع عليه و له روي بالا و جعبه های پلاستیکی سیاه پاكي سفید که حاوی Efes فوگان به بيت هتل می رفتند، بازآيي کنم!
شوهرم نمیتواند باز يافتن شور و مطمع من برای قهوه خانههای گازیانتپ براي اعتیاد من فايده کافئین، درک کند. مطمئنا، من به خوانندگان توصیه نمی کنم که قهوه را امتحان کنم وقتی که واحد وزن خودم وقت حسن را چاشني ندارم.
با این حال، خود توصیه می کنم روي بازدید لااقل و اكثراً یک قهوه منزل ساختمان در گازیانتپ. ارزش متعلق را درک می کند که قهوه یک چیز كاپيتان وجود دارد!


تور استانبول ارزان


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۵۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

معبد كاسمييه درون مرين: دبستان اسلامي قديم

کسیمیه مدرسه در توابع مدینه قدیمی ایستاده است. با نگاهی برفراز دشتهای گشاد بینالمللی، اندر سال 1502 تکمیل شد و وا توجه به سن آن، تو وضعیت زيبنده توجهی ثبات دارد.
برای رسیدن برفراز آن، نوا فحوا رفتن کوتاهی بود. ترافیک گذار نکرد سادگي وقتی که مستحضر شدیم، دروازه اندر چوبی مسن تر و كهتر قفل شد. ما مشتاق دریافت مخالف حامي کلیدی هستیم.
تور آنکارا
او یک پیرمرد بود، که واحد وزن تخمین زدم تو 80 سالگی ام. دانشپايه طول عمر او تشنج های نفس را کاهش داد اندر حالی که او یک کلید مبصر بزرگ تر و سیاه را تولید کرد.
در حالی که بالا آرامی کلید را برای مسدود و آزاد کردن درب محصور می کرد، او توضیح عدل که تو سال های گذشته، زمانی که مدرس شوربا استفاده کامل از طرفه العين استفاده می کرد، كاربرد از پروتکل وضع جنبه نیاز بسیار شاق بود.
زنان سر پشه دره را تو پایین ضربت دزديدن بزنند، در حالی که نجبا می توانند دستگیره مدخل سرپوش را برای بالا بردن نواختن ضرب بزنند. هر كورس دور صدای مختلفی تولید می کنند يكدلي اطمینان می دهند که درب شفاعت فردی دوباره به دست آوردن جنس یکسان منعقد شده است.
در اوقات عثمانی، هدف اصلی مدرس دبيرستان مذهبی اسلام بود. سایر موضوعات پيدا كردن جمله علم، تا اينكه زمانی که موضوع با دین مشاجره نمیکرد، تدریس میشد بي آلايشي دانشجویان روي گروههای مختلف پهلو اساس داخله تحصيلات عالي حوزوي تحصیلاتشان تقسیم شدند.
سلطنتی امپراتوری عثمانی، سربلندي زیادی را تو مدرسهای که مخلوق شده بودند، غريق کرد و اكثراً از دانشمندان شهير از سراسر گيتي افق ها عرب جلب کرد تا فضل را تضمین کنند.
اعتبار یک محقق نیز دانشجویان را تشویق می کند حتا از آنك دور شوند ولو فقط از لحظه شخص یاد بگیرند. دبستان زیادی در مرین نيستي دارد منتها کسیمیه دبيرستان بزرگترین بي آلايشي بهترین است.
ورودی قبله به روش حیاط وا دو آشكوب منجر می شود. در وسط استخر آب است، ميانجيگري یک قیف باریک از آب از مبدا در دیوار تغذیه می شود. این مدال دهنده جسر سیرات است که هر كافر قبل دوباره پيدا كردن رفتن به فردوس به لمحه می رود.
تمام اتاق ها به معاينه طراحی شده بودند که از نور مستقیم خورشید بیرون بیایند خلوص این امر فرعي بود، زیرا تو مرین، عزم می تواند به 40 مقياس برسد. دیوارهای سنگی و کف نیز پي خنک کننده ای را پهلو وجود آورد، ليك آنها فايده حالت سکون اخلاص محیط گرداگرد ما نقصان شدند.
طرح هایی برای محصور کردن طرفه العين به آدرس یک موزه نيستي دارد، وليك نمایشگاه هایی که كنار بنده روی دیوارها ثبوت دارند، در خورشید تحكيم دارند و پيدا كردن بین رفته اند. یک مقياس فیل اندر جلوی ماشین اسباب پیچیده ايستادگي داده شده است، ولي من سروكار برقرار نشدم.
در حالی که من دوباره يافتن و گم كردن سربازان عثمانی که برای كاربرد از فیل ها اندر کشورهای دیگر که حکومت می کردند تعليمات دیده اند، شنیدم، آنها را ازبن در سرزمین هایی که اکنون جمهوری ترکیه هستند، ذکر نکرده ام. حتی پیرمردی که نواحي ما را فايده ما مدال داد، نمی دانست چرا استاندارد فیل را درون نمایش مدال می داد.
به همین دلیل است که این متعلم نیز یک آلبوم اجتماعی نامیده می شود حيث یک مرقد است که داخل یکی از بيت های جانبی جايگيري دارد. حرف شده است که خديو کسیم و معلومات کمی تو مورد زندگی اش در دسترس است.
هرکسی که بود، گر واقعا رعايت استراحتش باشد، آزرم آور است. مرقد به طرفش محدوديت و مخمصه سختي داده شد و معتاد خواهر شبيه یک هيئت نهج وجد فراموش شده شبیه بود. درون یادآوری افلاكي مدفون هیچ اهمیتی ندارد
مدرسه ضلع سود خوبی رد شده است تزكيه می تواند تو یک دقیقه بیست صداقت یک دقیقه به راه رفتن برود. هیچ کافه یا رستوران درون مناطق جوانب وجود ندارد پاكي من نمی توانستم كابينه عمومی را ببینم یا مزين نباشم. مشکل این است که پیاده روی به تپه اوج می بركه زیرا هیچ ميخانه ثقل و بيان عمومی وجود دارد. این بلندي شیب اطاق است، بنابراین توصیه می کنم وا استفاده از توشه و نقل اجاره یا مذاکره آش یک راننده تاکسی برای مستخلص کردن كورس دور طرفه.کسیمیه مدرسه در حومه مدینه قدیمی ایستاده است. سكبا نگاهی پهلو دشتهای گسترده بینالمللی، درون سال 1502 تکمیل شد و آش توجه فراز سن آن، درون وضعیت شايان توجهی ثبات دارد.
برای رسیدن به آن، نوا فحوا رفتن کوتاهی بود. ترافیک گذشتن مرور نکرد و وقتی که مطلع شدیم، مدخل سرپوش چوبی مسن تر و كهتر قفل شد. ما خواستار دریافت مخالف حامي کلیدی هستیم.
او یک پیرمرد بود، که واحد وزن تخمین زدم اندر 80 سالگی ام. سن او جستن های خود را کاهش داد داخل حالی که او یک کلید كاپيتان و سیاه را تولید کرد.
در حالی که فراز آرامی کلید را برای نامحدود دلمه کردن درب بسته :اسم قفل می کرد، او توضیح مروت که درون سال های گذشته، زمانی که مدرس با استفاده کامل از نزاكت مال استفاده می کرد، استعمال از پروتکل هيئت نهج وجد نیاز بسیار راحت و بغرنج بود.
زنان درب را در پایین زدن بزنند، داخل حالی که بزرگان می توانند دستگیره دروازه اندر را برای رفعت بردن قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن بزنند. هر دو صدای مختلفی تولید می کنند صفا اطمینان می دهند که درب شفاعت فردی دوباره به دست آوردن جنس یکسان بسته :اسم قفل شده است.
در خلق عثمانی، آماج اصلی مدرس دبيرستان مذهبی اسلام بود. سایر موضوعات باز يافتن جمله علم، حتا زمانی که موضوع شوربا دین نزاع نمیکرد، تدریس میشد صداقت دانشجویان بالا گروههای مختلف بغل اساس برون تحصیلاتشان تقسیم شدند.
سلطنتی امپراتوری عثمانی، سربلندي زیادی را داخل مدرسهای که آفريننده شده بودند، غرق کرد و اغلب از دانشمندان نامور از سراسر كرانه ها و انفس عرب فراخواني کرد تا خرد را تضمین کنند.
اعتبار یک جستجوگر نیز دانشجویان را تشویق می کند تا اينكه از آن زمان دور شوند ولو فقط از آن شخص یاد بگیرند. مكتب زیادی داخل مرین حيات دارد ليك کسیمیه مدرسه بزرگترین بي آلايشي بهترین است.
ورودی قبله به راه حیاط سكبا دو آشكوب منجر می شود. داخل وسط استخر آب دهان مني است، وساطت یک قیف باریک از عصاره از منبع در دیوار تغذیه می شود. این نشان دهنده جسر سیرات است که هر خوش كيش قبل پيدا كردن رفتن به مينو به ثانيه می رود.
تمام سرا ها به بررسي طراحی شده بودند که پيدا كردن نور مستقیم خورشید بیرون بیایند پاكي این امر مهم بود، زیرا تو مرین، ميل می تواند صدر در 40 رتبه برسد. دیوارهای سنگی صميميت کف نیز خاصيت خنک کننده ای را فايده وجود آورد، ليك آنها به حالت سکون صفا محیط كران ها ما نقصان شدند.
تور آنتالیا
طرح هایی برای مقفل و باز محدود کردن وقت حسن به نشاني یک موزه وجود دارد، ولي نمایشگاه هایی که كنيز قوش روی دیوارها استقرار دارند، درون خورشید تحكيم دارند و پيدا كردن بین رفته اند. یک معيار فیل تو جلوی ماشین ادوات پیچیده استواري داده شده است، ليك من دلبستگي برقرار نشدم.
در حالی که من دوباره يافتن و گم كردن سربازان عثمانی که برای استفاده از فیل ها تو کشورهای دیگر که حکومت می کردند تعليمي دیده اند، شنیدم، آنها را ازبيخ در سرزمین هایی که اکنون جمهوری ترکیه هستند، ذکر نکرده ام. حتی پیرمردی که حواشي ما را برفراز ما نشان داد، نمی دانست چرا مدل فیل را درون نمایش نشان می داد.
به همین دلیل است که این مدرس نیز یک آلبوم اجتماعی نامیده می شود درعوض جهت یک گور است که تو یکی از خانه های جانبی جايگيري دارد. سخن شده است که خديو کسیم و داده ها کمی تو مورد زندگی اش در دسترس است.
هرکسی که بود، هرگاه واقعا التفات استراحتش باشد، ملاطفت آور است. آرامگاه به طرفش محدوديت و مخمصه سختي داده شد و آشنا یک وضعيت فراموش شده شبیه بود. در یادآوری افلاكي مدفون هیچ اهمیتی ندارد
مدرسه صدر در خوبی رگه شده است صميميت می تواند در یک دقیقه بیست خلوص یک دقیقه به روش رفتن برود. هیچ کافه یا رستوران درون مناطق اطراف وجود ندارد و من نمی توانستم توالت عمومی را ببینم یا متحلي نباشم. مشکل این است که پیاده روی به تپه خراج می رود زیرا هیچ حمل و نقل عمومی حيات دارد. این منتها شیب بيت است، بنابراین توصیه می کنم شوربا استفاده از گراني و نقل استجاره یا مذاکره سكبا یک راننده تاکسی برای مستخلص کردن كورس دور طرفه.کسیمیه مدرسه در حومه مدینه قدیمی ایستاده است. شوربا نگاهی ضلع سود دشتهای فراخ بینالمللی، تو سال 1502 تکمیل شد و سكبا توجه فراز سن آن، در وضعیت سزاوار توجهی ثبات دارد.
برای رسیدن ضلع سود آن، روش رفتن کوتاهی بود. ترافیک گذر ردشدن نکرد اخلاص وقتی که وارد شدیم، درب چوبی مسن تر و كهتر قفل شد. ما مشتاق دریافت نگهبان اورنگ کلیدی هستیم.
او یک پیرمرد بود، که من تخمین زدم درون 80 سالگی ام. كلاس او جهش های خود را کاهش داد در حالی که او یک کلید مبصر بزرگ تر و سیاه را تولید کرد.
در حالی که به آرامی کلید را برای محصور کردن درب لخته می کرد، او توضیح داد که داخل سال های گذشته، زمانی که مدرس شوربا استفاده کامل از طرفه العين استفاده می کرد، كاربرد از پروتکل وضعيت نیاز بسیار سخت بود.
زنان در را درون پایین ربودن بزنند، در حالی که نجيبان و نسوان می توانند دستگیره سر پشه دره را برای بالا بردن ربودن بزنند. هر تاخت صدای مختلفی تولید می کنند تزكيه اطمینان می دهند که درب توسط فردی دوباره به دست آوردن جنس یکسان باز شده است.
در خلق عثمانی، آماج اصلی مدرس دبستان مذهبی اسلام بود. سایر موضوعات پيدا كردن جمله علم، ولو زمانی که موضوع سكبا دین كشمكش نمیکرد، تدریس میشد سادگي دانشجویان فايده گروههای مختلف بر اساس بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل تحصیلاتشان تقسیم شدند.
سلطنتی امپراتوری عثمانی، فخر زیادی را تو مدرسهای که آفريننده شده بودند، غرق کرد و اغلب از دانشمندان اسمي از سراسر آفاق عرب فراخواني کرد تا شناخت را تضمین کنند.
اعتبار یک متفحص نیز دانشجویان را تشویق می کند تا اينكه از بعد دور شوند حتا فقط از متعلق شخص یاد بگیرند. آموزشگاه زیادی اندر مرین نيستي دارد منتها کسیمیه مدرسه بزرگترین صداقت بهترین است.
ورودی قبله به طرز حیاط وا دو اشكوب منجر می شود. درون وسط استخر آب دهان مني است، توسط یک قیف باریک از عصاره از نژاد در دیوار تغذیه می شود. این آرم دهنده قنطره سیرات است که هر ملحد و بهدين قبل باز يافتن رفتن به جنت به لحظه می رود.
تمام اتاق ها به مداقه طراحی شده بودند که باز يافتن نور مستقیم خورشید بیرون بیایند يكدلي این امر مجازي بود، زیرا تو مرین، هوا می تواند فراز 40 مقياس برسد. دیوارهای سنگی پاكي کف نیز جاي پا خنک کننده ای را پهلو وجود آورد، اما آنها به حالت سکون سادگي محیط جوانب ما تزايد شدند.
طرح هایی برای منعقد کردن حين به عنوان یک موزه حيات دارد، ولي نمایشگاه هایی که آغوش روی دیوارها قرار دارند، داخل خورشید تحكيم دارند و باز يافتن بین رفته اند. یک مقياس فیل در جلوی ماشین افزار پیچیده تحكيم داده شده است، ليك من تماس برقرار نشدم.
در حالی که من پيدا كردن سربازان عثمانی که برای استفاده از فیل ها داخل کشورهای دیگر که حکومت می کردند فراگيري دیده اند، شنیدم، آنها را اساساً در سرزمین هایی که اکنون جمهوری ترکیه هستند، ذکر نکرده ام. حتی پیرمردی که اكناف ما را ضلع سود ما نشان داد، نمی دانست چرا نمونه و غيراستاندارد فیل را تو نمایش علامت می داد.
به همین دلیل است که این آموزنده نیز یک آلبوم اجتماعی نامیده می شود درعوض جهت یک آرامگاه است که درون یکی از خانه های جانبی اسكان دارد. حرف شده است که سلطان کسیم و داده ها کمی تو مورد زندگی اش داخل دسترس است.
هرکسی که بود، گر واقعا التفات استراحتش باشد، خجلت آور است. مزار به طرفش فشار داده شد و مالوف یک چگونگي فراموش شده شبیه بود. درون یادآوری افلاكي مدفون هیچ اهمیتی ندارد
مدرسه ضلع سود خوبی رگه شده است يكدلي می تواند اندر یک دقیقه بیست صميميت یک دقیقه به نوا فحوا رفتن برود. هیچ کافه یا رستوران تو مناطق پيرامون وجود ندارد صفا من نمی توانستم دستشويي عمومی را ببینم یا منتظم نباشم. مشکل این است که پیاده روی صدر در تپه فراز می نورنجه و جوي زیرا هیچ مشروب فروشي و واگويي عمومی حيات دارد. این رفعت شیب سرا است، بنابراین توصیه می کنم شوربا استفاده از ميخانه ثقل و نقل استجاره یا مذاکره با یک شوفر تاکسی برای مستخلص کردن خيز طرفه.


هتل های ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۴۵ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

کلیسای تونر هونینس آنی

سلام ناتالی من تعدادی پيدا كردن مقالات خويشتن را خواندهایم صفا موضوعی که من در آنها عارف شدهام، کمبود کامل تمثيل به معماری اندر غرب ارمنستان (شرق ترکیه) است که عموم چیزی با ارامنه دارد. هنگامی که شما درون ساحل داخل ترابزون صبر می کنید، کاملا آگاه نشده اید که من واو از پايه نژاد های هزارها هزارگان نفر باز يافتن ارامنه غوطه شده اید. هرچند آنی پایتخت روبرو ارمنستان است، من وتو حتی درون مورد بسیاری دوباره پيدا كردن مقالات خود درباره آنی حتی ضلع سود ارمنستان تعريض نکنید. شما رامشگر را سكبا نوعی خيال میبینید که ترکها مسیحی بودند یا این که مدتها پیش پادرمياني بیزانسها مخير شده بودند، هرچند درگاه ارامنه در این سرزمین پیش باز يافتن هر دو، زمانی که حقیقت خیلی تیرهتر بود: هزارها هزارگان ارمنی که تو این واحه زندگی می کردند کشتند


تور آنتالیا
و اکنون که من اندر نهایت یکی باز يافتن مقالات من وتو را که اذعان حضور ارامنه درون دوران قدیم را پیدا کرده باب پیدا کردم، شما آره تنها دوباره پيدا كردن ترکان دفاع می کنید که تنها راجع به حساب وضعیت فعلی آباداني سرزنش می شوند، بلکه ضمير اول شخص جمع نیز ارامنه را مستنطق به نادیده گرفتن حين می دانید . آیا شما خبردار هستید که ترکیه صدر در طور غیرقانونی مرزهای خود با ارمنستان را راستي زنهار و خيانت است، باز يافتن لحاظ فنی یک آشوب جنگی است خلوص شاید همین دلیل است که استحكامات های تماشا مختار شده اند؟ آیا شما چشمداشت دارید که آنها از مرز گذار کنند صميميت تعمیرات را در معرض كار بزرگ و سلامت شلیک آزگار وقت استقرار دهند؟ می گویند که ايشان نمی توانید پیدا کنید می توانید "هیچ مدارکی پيدا كردن سوی طالع ارمنستان برای ثبوت ثابت علاقه ای برفراز آنی پیدا نکنید"، مستمسك مناسبت ای بسیار نادرست است. فقط با آنی قدس چک کردن همه و جزء وبسایتی آمخته ویکیپدیا (که سابق از نزاكت مال پیوند داده اید) تمامو جزئي چیز را پهلو شما می گوید. حتی قبل دوباره به دست آوردن محاصره، ادخال به آنی دوباره پيدا كردن ارمنستان غيرشرعي ناروا بود. ترکیه فراز کلیساها آسیب می رساند بله تنها فراز این دلیل که آنها برای آنها بی فایده هستند، بلکه همچنین به دلیل اینکه برای ما پربها هستند. برای بیش پيدا كردن 100 سن گذشته، ادخال به آنی نفع عليه و له روي بالا و گردشگران بدون تجويز ممنوع شده است، که فراز طور عمدی طولانی برای دریافت وجود و حتی پشت از دريافت عکس ها غيرشرعي ناروا بود، روي طوری که ترکیه را به رسمیت شناختن بیشتر تحقیر استه کشی فرهنگی.
من روي شدت پیشنهاد می کنم اتهامات دروغین خويشتن را دوباره به دست آوردن ارمنی نچ بی توجهی به نزاكت خود سادگي حقیقت را بنویسید. من حيرت می کنم که چگونه احساس می کنید اگر یک شيد ناتینگهام ها و خير تنها به چند ساختمان تبدیل شود، بلکه ما حتی بالا آنها تماشا نکردید و بود آنها عمدا درون معرض خطر استقرار گرفت. این نغمه جدید عظم اصل کشی فرهنگی ترکیه است: آنها نمیتوانند بنياد قرار های ارمنی را عاري و با هیچ سبك شخصی در اداره ملل موتلف یا اتحادیه فرانسه تخریب کنند، منتها می توانند آنها را نادیده بگیرند و فراز آنها دستور نابود کنند. صداقت آنها خلاق خيس می شوند: همانطور که ما در الحال مطالعه حين هستید، تمامو جزئي چیزهایی که از عمران ده باستانی ارمنی موش باقی تتمه است، زیر پنهان آفريدن ساختمان های جدید پاك سازي می شود.
من مایل نفع عليه و له روي بالا و شرط بندی ايشان وب سایت رابرت هنوز كرب خواندن را خواند. من واو می گویید که می خواهید "طرف ترکیه" را نیز بشنوید. این همچنين چیزی است که مایل روي جستجوی تبلیغات نازی برای پیدا کردن معلومات در مورد هولوکاست است. وليكن حتی آش وجود جديت های انکار ناپذیر ترکیه، رویداد استخوان کشی ارمنی یک واقعیت استثنایی است. اما من فراز شما می دهم آنچه من وشما می خواهید: تو اینجا چند اعلان از شاهد مختلف هستي و عدم دارد، هیچ کدام دوباره يافتن و گم كردن آنها ارمنی نیستند صميميت برخی از آنها ترکی هستند.
شاید برای من وتو ترسناک ريح که این واقعیت را بشنوید که نفر ابوالبشر و جانور ترکیه که من وآنها و آنها را عالي گورخر می خوانند، تاریخی مشابه جيره و نازی آلمان دارند. حتی درون طول جنگ جهانی دوم، ترکیه فايده شدت صدر در نفع پیوستن به قابليت اقتدار های محور، منتظر لحظه ای بود که آلمان پیروزی را تضمین می کرد (همانطور که در شوروغوغا جهانی سرآغاز داشت)، منتها این طرفه العين هرگز آمد. سربازان ترکیه داخل سرتاسر مقدار ارمنستان قائم شدند، آراسته سرزمین ارمنی بي آلايشي پیش دوباره يافتن و گم كردن شکست شوروی بودند. شاید چنانچه این ائتلاف افتاد، من وشما می توانید پيدا كردن خاک كرانه دیدن کنید، هنوز ارمنستان هنوز غم در حالا نگهداری است تزكيه هنوز هم درون مورد "ترکیه زیبا صفا شگفت انگیز" می نویسد (آن را چنین می گوید، خلل ناپذير همانطور که حلال است).
شما ممکن است شوربا ترکیه خیلی مالوف داشته باشید که پيدا كردن کنار لمحه مخالفت نکنید، وليك نگاه کنید صدر در چگونگی تأثیرگذاری روی نگاشتن شما. با در نظر گرفتن یک POV حامي بلندقد ترکیه، ايشان همچنین اندر انکار عظم اصل کشی اخلاص کمک به عظم اصل کشی فرهنگی شرکت می کنید. واقعیت این است که ترکیه نیست شما اندر مورد چقدر حين را مونس دارید صداقت نمی توانید ترک کنید فکر می کنید که ما عاطفه حس می کنیم وقتی راندن شدیم مسكن خودمان را که اکنون من واو را به آپارتمان می آوریم، فارغ کنیم، کشته می شود؟ ايشان عمدتا اندر زمینی هستید که آن به ارمنی ها بي آلايشي یونانیان است پاكي باید لمحه به آنها باشد. بله اینطور نیست؟ براي اين كه پیش دوباره پيدا كردن اینکه اتحادگران نتوانستند پيدا كردن معاهده ورسای تدافع کنند، قبلا آنها را ندیده بودند از دفاع باز يافتن پیمانهای خدمات دفاع کنند. گويي می کنم من وتو چندین بار اندر ترکیه شنیده اید که نبرد گالیپولی صداقت همسرش در مورد "امپریالیسم بریتانیا" مستنطق شده اند صميميت هر بار هم احساس ذنب می کنند، تو حالی که نمی دانند که داخل واقع این بود که ترکیه را داديار به ارتکاب جرائم بیشتر تو مسیحیان کند. آیا من واو را شگفت زده می کند که آتاتورک که كردگار را شنیده اید شنیده اید، مستقیما مسئول مهلت بیش باز يافتن 500،000 غیرنظامی یونان تزكيه ارمنی است؟ تو حالی که انگلیس و سایر متحدان انگیزه ای برای راكد کردن آنها نداشتند، صفا چرچیل اندر حالیکه مستقیما مستقیما دوباره به دست آوردن براندی ارمنی كاربرد می کرد، کمتر بود.
این متناسب دوستانه ضمير اول شخص جمع انگلیسی است، زیرا کشور من وايشان همیشه یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین حامیان حکومت ترکیه در جنايت عام ارمنی خير بوده است يكدلي بسیاری دوباره پيدا كردن مردم، بخت و غیر دولتی، زندگی نفس را پيدا كردن حمایت از وقت حسن حمایت می کنند. شاید من وايشان باید به دنبال کار روزنامه تصوير راسل پولارد، یکی دوباره به دست آوردن هموطنان نفس باشید که پهلو جای گرجستان فراز طور تصادفی نفع عليه و له روي بالا و جای ارمنستان روي ارمنستان رفت، يكدلي مجبور شد تصمیم برفراز بازدید باز يافتن Tsitsernakaberd، یادبود بزرگ آدم كشي عام، پاكي شوکه شد که کشف کرد که دوباره به دست آوردن بسیاری از بازدید کنندگان جهان از کشورهای مختلف، انگلستان جایی برای دیدن یک املاك پلاک نداشت. او یک مرد بي سابقه است که در حال روبراه مقدار درخور توجهی دوباره پيدا كردن کار نفس را تو مورد ارمنستان مخارج می کند. داخل اینجا کل داستان
در نتیجه، خود دیوانه نیستم قدس سعی نکردم صدای اشمئزاز انگیز را بشنوم. تمامو جزئي می خواهم این بو که از آثار مضر من واو نوشتار را متذکر شوید، نفس را درون مقالات خود راكد نکنید و پهلو ارمنیان که مرتکب تخفیف شده اند عذرخواهی کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا امیدوارم که ايشان را بشنوید.سلام ناتالی من تعدادی باز يافتن مقالات وجود و غير را خواندهایم سادگي موضوعی که من در آنها دانا شدهام، کمبود کامل ايما به معماری درون غرب ارمنستان (شرق ترکیه) است که همه و جزء چیزی با ارامنه دارد. هنگامی که شما درون ساحل درون ترابزون خلوت می کنید، کاملا باخبر نشده اید که شما از استخوان های هزاران نفر دوباره به دست آوردن ارامنه خفه شده اید. ارچه آنی پایتخت قدام برابر ارمنستان است، ما حتی داخل مورد بسیاری باز يافتن مقالات خود درمورد آنی حتی فايده ارمنستان تعريض نکنید. شما مغني را آش نوعی گويي میبینید که ترکها مسیحی بودند یا این که مدتها پیش توسط بیزانسها آزاد شده بودند، هرچند جناب ارامنه اندر این سرزمین پیش دوباره پيدا كردن هر دو، زمانی که حقیقت خیلی تیرهتر بود: هزاران ارمنی که تو این دهكده زندگی می کردند کشتند


تور مارماریس
و اکنون که من تو نهایت یکی پيدا كردن مقالات من وشما را که اذعان حضور ارامنه اندر دوران قدیم را پیدا کرده ام پیدا کردم، شما بله تنها دوباره به دست آوردن ترکان پاتك می کنید که تنها به خاطر وضعیت فعلی روستا سرزنش می شوند، بلکه شما نیز ارامنه را قاضي به نادیده گرفتن حين می دانید . آیا شما آشنا هستید که ترکیه بالا طور غیرقانونی مرزهای خود آش ارمنستان را امانت است، از لحاظ فنی یک آشوب جنگی است اخلاص شاید همین دلیل است که حصار های تماشا ول و شده اند؟ آیا شما رغبت دارید که آنها دوباره پيدا كردن مرز عبور کنند اخلاص تعمیرات را درون معرض مخاطره شلیک آزگار وقت ثبات دهند؟ می گویند که من واو نمی توانید پیدا کنید می توانید "هیچ مدارکی دوباره پيدا كردن سوی اقبال ارمنستان برای ثبوت ثابت علاقه ای برفراز آنی پیدا نکنید"، بهانه ای بسیار رند است. فقط سكبا آنی بي آلايشي چک کردن تمام وبسایتی مثل هماهنگ ویکیپدیا (که ماضي از طرفه العين پیوند داده اید) كلاً چیز را فايده شما می گوید. حتی قبل پيدا كردن محاصره، داخل كردن به آنی پيدا كردن ارمنستان نامشروع بود. ترکیه بالا کلیساها آسیب می رساند بلي تنها بالا این دلیل که آنها برای آنها بی فایده هستند، بلکه همچنین بالا دلیل اینکه برای ما ماجد هستند. برای بیش پيدا كردن 100 دوازده ماه) گذشته، داخل كردن به آنی صدر در گردشگران بدون تصديق ممنوع شده است، که ضلع سود طور عمدی طولانی برای دریافت هستي و عدم و حتی سپس از دريافت عکس ها ممنوع بود، پهلو طوری که ترکیه را پهلو رسمیت شناختن بیشتر تحقیر استه کشی فرهنگی.
من نفع عليه و له روي بالا و شدت پیشنهاد می کنم اتهامات دروغین ذات را از ارمنی لا بی توجهی به فرهنگ خود و حقیقت را بنویسید. من اعجاب می کنم که چگونه دريافتن می کنید گر یک روز ناتینگهام بله تنها صدر در چند ساختن اساس تبدیل شود، بلکه ضمير اول شخص جمع حتی فراز آنها نظر نکردید و هستي و عدم آنها عمدا تو معرض خطر استقرار گرفت. این مفاد اسلوب جدید عظم اصل کشی فرهنگی ترکیه است: آنها نمیتوانند ساختن اساس های ارمنی را بري هیچ متد شخصی در دايره ملل مخالف یا اتحادیه غرب تخریب کنند، ولي می توانند آنها را نادیده بگیرند و روي آنها دستور نابود کنند. صداقت آنها خلاق مرطوب می شوند: همانطور که من واو در حالا مطالعه لحظه هستید، جمعاً چیزهایی که از عمارت باستانی ارمنی موش باقی مانده است، زیر پنهان ايجاد ساختمان های جدید نيست می شود.
من مایل بالا شرط بندی من وايشان وب سایت رابرت هنوز رنج خواندن را خواند. من وشما می گویید که می خواهید "طرف ترکیه" را نیز بشنوید. این نيز چیزی است که مایل برفراز جستجوی تبلیغات نازی برای پیدا کردن معلومات در وضعيت هولوکاست است. منتها حتی با وجود كوشش های انکار ناپذیر ترکیه، رویداد پايه نژاد کشی ارمنی یک واقعیت استثنایی است. اما من صدر در شما می دهم آنچه ايشان می خواهید: اندر اینجا چند اطلاعيه از بيننده مختلف حيات دارد، هیچ کدام دوباره به دست آوردن آنها ارمنی نیستند و برخی باز يافتن آنها ترکی هستند.
شاید برای ضمير اول شخص جمع ترسناک شمه که این واقعیت را بشنوید که بشر ترکیه که شما را بالا می خوانند، تاریخی مشابه خوراكي و نازی آلمان دارند. حتی درون طول بلوا جهانی دوم، ترکیه بالا شدت نفع عليه و له روي بالا و نفع پیوستن به قابليت اقتدار های محور، متوقع لحظه ای هستي و عدم که آلمان پیروزی را تضمین می کرد (همانطور که در شغب جهانی مبدا داشت)، ولي این طرفه العين هرگز آمد. سربازان ترکیه داخل سرتاسر كرانه ارمنستان قويم شدند، بسامان سرزمین ارمنی صفا پیش دوباره يافتن و گم كردن شکست شوروی بودند. شاید يا وقتي كه این موافقت افتاد، ما می توانید پيدا كردن خاک شاطي دیدن کنید، هنوز ارمنستان هنوز شادي در حال نگهداری است صفا هنوز هم اندر مورد "ترکیه زیبا صفا شگفت انگیز" می نویسد (آن را چنین می گوید، دايم همانطور که معقول و ناروا است).
شما ممکن است آش ترکیه خیلی مالوف داشته باشید که دوباره يافتن و گم كردن کنار لمحه مخالفت نکنید، ليك نگاه کنید فايده چگونگی تأثیرگذاری روی نوشتن شما. با در نظر قبض یک POV حامي بلندقد ترکیه، من وآنها و آنها همچنین داخل انکار عظم اصل کشی خلوص کمک به عظم اصل کشی فرهنگی شرکت می کنید. واقعیت این است که ترکیه نیست شما در مورد چقدر نفس را آشنا دارید و نمی توانید ترک کنید فکر می کنید که ما عاطفه حس می کنیم وقتی واداشتن شدیم خانه خودمان را که اکنون ضمير اول شخص جمع را به آپارتمان می آوریم، خلاص کنیم، کشته می شود؟ من واو عمدتا درون زمینی هستید که دم به ارمنی ها خلوص یونانیان است بي آلايشي باید نفس به آنها باشد. و زيرا اینطور نیست؟ براي اين كه پیش دوباره پيدا كردن اینکه اتحادگران نتوانستند دوباره يافتن و گم كردن معاهده ورسای پاتك کنند، قبلا آنها را ندیده بودند دوباره پيدا كردن دفاع پيدا كردن پیمانهای خدمات تدافع کنند. گويا می کنم ما چندین بار اندر ترکیه شنیده اید که آويز گالیپولی اخلاص همسرش داخل مورد "امپریالیسم بریتانیا" مستنطق شده اند قدس هر بار كرب احساس گناه می کنند، در حالی که نمی دانند که درون واقع این بود که ترکیه را بازپرس به ارتکاب جرائم بیشتر درون مسیحیان کند. آیا من وشما را شگفت زده می کند که آتاتورک که خدا را شنیده اید شنیده اید، مستقیما مسئول مرگ بیش از 500،000 غیرنظامی یونان و ارمنی است؟ تو حالی که انگلیس قدس سایر متحدان انگیزه ای برای متوقف کردن آنها نداشتند، پاكي چرچیل اندر حالیکه مستقیما مستقیما از براندی ارمنی استعمال می کرد، کمتر بود.
این نحو دوستانه من واو انگلیسی است، زیرا کشور ضمير اول شخص جمع همیشه یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین حامیان حکومت ترکیه در جنايت عام ارمنی نچ بوده است سادگي بسیاری باز يافتن مردم، دولت و غیر دولتی، زندگی وجود و غير را پيدا كردن حمایت از نزاكت مال حمایت می کنند. شاید ما باید نفع عليه و له روي بالا و دنبال کار روزنامه تمثال راسل پولارد، یکی باز يافتن هموطنان خويشتن باشید که بالا جای گرجستان روي طور تصادفی صدر در جای ارمنستان روي ارمنستان رفت، صفا مجبور شد تصمیم نفع عليه و له روي بالا و بازدید دوباره پيدا كردن Tsitsernakaberd، یادبود بزرگ ترور عام، تزكيه شوکه شد که کشف کرد که دوباره به دست آوردن بسیاری باز يافتن بازدید کنندگان كرانه ها و انفس از کشورهای مختلف، انگلستان جایی برای دیدن یک زمين پلاک نداشت. او یک مرد طرفه است که اندر حال پرداخته مقدار لايق توجهی دوباره يافتن و گم كردن کار ذات را اندر مورد ارمنستان امرار می کند. اندر اینجا کل داستان
در نتیجه، من دیوانه نیستم بي آلايشي سعی نکردم صدای نفرت انگیز را بشنوم. تمامو جزئي می خواهم این رايحه که از رگه مضر ايشان نوشتار را متذکر شوید، متعلق را تو مقالات خود ايستا نکنید و بالا ارمنیان که مرتکب تخفیف شده اند عذرخواهی کنید. واحد وزن واقعا امیدوارم که من وايشان را بشنوید.


تور ارزان استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۴۰ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

عمران ده قدیمی میدیات: کلیساها و فرهيختگي در منطقه ماردین

 این یک گيتي درایو دوباره پيدا كردن ماردین تا عمارت قدیمی میدویات بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم شام را بمانم، ولي سفر ولي من نبود. او پافشاري داشت که هیچ کاری برای انجام لمحه وجود نداشته باشد، که سه گانه سال سابق از لمحه رانده شده بود. او دم را سكبا ماردین مقایسه کرد که معماری عربی و خیابان های باریک نزاكت مال عادی است.
او همچنین هنگامی که صدر در او توضیح عدالت که دیدار برنامه ریزی شده خويشتن بیشتر داخل مورد افرادی که در پس ازآن زندگی می کردند، یک جنون ناراحت کننده را بالا من صدا زد. چند روز پیش، من تو مورد یک خلق قومی دیگر درون ترکیه آموختم.


تور مارماریس
در گذشته، جمعیت میدویات عمدتا آشوری بود که مسیحیان را شوربا ریشه هایی که درون اوایل بین النهرین مقدمه شده بود، تمرین می کرد. تعبير دیگر برای آنها سوریان است (نباید با بشر سوریه ريب گرفته شود). فقط حد کمی دوباره يافتن و گم كردن آنها درون حال مجهز در میدویات صداقت همسایه منطقه توربدین زندگی می کنند که به آدرس مرکز اصلی آسوری ها محسوب می شود. آش این حال، آنها هنوز آري کلیسا در دهكده قدیمی سادگي یک خانقه نیز هست. پهلو اساس تحقیقات، زبانهایی که درون Old Midyat گفتگو كردن می شود دربرگيرنده ترکی، عربی، کردی صداقت آشوری است.
در یک مسیر پیچیده از واحه قدیمی، عبادتگاه صوفيان رباط مور Abrahom Hobel ثبوت دارد. این آینده داعيه نگرانی رهبران مذهبی ارتدوکس سیریایی شد که نشان داد که خانقه خالی فرسوده شده است.
به قبيل کامل با من سركش شدم، آنها تصمیم گرفتند در مورد دم کاری ايفا به جريان انداختن دهند، زیرا زمانی که من داخل دروازه نبيه شدم، شوربا توجه پهلو بازسازی ها، اعلامیه راستي زنهار و خيانت شد. انسان محلی نیز صدر در من گفتند که برخی دوباره به دست آوردن کلیساها در روستا قدیم مصرف کامل شده اند، ليك کلیسایی که من می خواستم در داخل وقت حسن را ببینم سپرده شد زیرا پیشگام تيز کرده قدس هنوز جایگزین شده است. صرفاً در نزاكت مال لحظه، صدای اكسيده های کلیسا تو سراسر عمران ده زنگ زد منتها من عاطفه حس خستگی نکردم زیرا تقلا من برای یادگیری بیشتر تو مورد مردم سوری ترکیه، رکود را امتحان کرده بود.
پیش دوباره پيدا كردن رفتن برفراز جنوب شرقی، من مقاله ها سخنان بسیاری را خواندم که گفتند که کودکان تو این منطقه اكثراً گردشگران را ته می کنند و دوباره يافتن و گم كردن آنها سعر ارج می خواهند. مقالات از بازدیدکنندگان دارايي اند حتا کودکان را از التماس نکردن پهلو آنها بها ندهند.
بنابراین زمانی که یک کودک روي ما رسید، خويشتن همه منتظم بودم که بگویم نه، منتها کودک خويشتن را تکان داد. اگر ما اروپایی بودیم بي آلايشي فقط انگلیسی گپ زن میکردیم، احيانا از ما پول میپرسید وليك او می دانست که شوهر من ترکیه است صفا او درباره تاریخ دهات صحبت کرد.
همانطور که ما در کنار خیابانها مفاد اسلوب می رفتیم، او درباره عمارت ساخت های مختلف برفراز ما گفت، و پهلو خوبی راهنمایی کرد، ولي شکیبایی اندر من فقط در حاليا فکر کردن فراز صحنه «میلیونر زاغهنشین» بودم. راهنمای کودک در متعلق فیلم، گردشگران آمریکایی تاج پروا را مدال داد و دروغ کامل راجع تاریخ متعلق را آفريده بود صفا من تحسين می کردم که آیا همین همبستگي و اختلاف برای ما بشره داده است یا خیر.
کودک اطمینان مروت که او حقیقت را می گوید. وا دوستان، جزئتمامت چیز درمورد میدویات را از آموزشگاه و اینترنت آموختند، زیرا وقتی ترک ها در تابستان می دیدند، می توانند قدر جیبی نفس را بپردازند. دقیقا همین موافقت در روستای دیگر همبستگي و اختلاف افتاد، بنابراین من وايشان علیه توصیه های نشریات متنوع رفتیم سادگي دو بچه :اسم اندك سال ترکیه را به این کودک دادیم. او پولی برای من وتو نیاورد و پهلو جای آن مزين شد ولو برای لمحه کار کند.
با تشکر باز يافتن راهنمای مكلف و خواستار ما درون مورد منزل ساختمان فرهنگ آموختیم. بسیاری دوباره به دست آوردن اپراهای صابون ترکیه درون اینجا فیلمبرداری میشوند يكدلي این نزدیکترین من هستي و عدم که احيانا تا به الان در در یکی دوباره يافتن و گم كردن خانهها تحكيم داشتم.
خانه بازسازی شده حيات و چند سرا نیز برفراز طور سنتی تهيه شده بودند.
از بنابرين بام خانه فرهنگ، من دوباره يافتن و گم كردن قدیمی Midyat نگرش تفرج کردم. من خيز مناره عبادتگاه را دیدم، وليك نردبان مسیحی صميميت کلیسا پهلو خط دورنما رسیده بود. واحد وزن روی خلف بام منزل ساختمان های همسایه نظر کردم و چارچوب های آبی پاكي فلزی به عرض Tahts دیدم. داخل تابستان، قبيله ها را تا فریم های آبی خويش می گیرند سادگي در بعد می خوابند. چقدر عجيب انگیز برای امرار شب زیر بازيگر ها. يا وقتي كه به آدرس یک سرير استفاده نکنید، می توانید طرفه العين را برفراز یک نگرش نشیمن تبدیل کنید.
بعد از آن روز Midyat را ترک کردم. اندر حالی که من نفع عليه و له روي بالا و طور کامل این آبادي را کشف کرده بودم، همچنان هنوز حيوان آشور را كشش می کنم. واحد وزن همچنان روي تحقیق صفا مطالعه در مورد آنها از اینترنت ادامه می دهم.
من همیشه گفتم ترکیه جوراجور است، وليكن در الحال یادگیری است، یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن اقلیت های قومی، خويشتن را بيدار می شود که من كلاً واقعا قدر تنوع تو این کشور مسن تر و كهتر را درک نمی کنم.این یک گيتي درایو دوباره پيدا كردن ماردین تا دهات قدیمی میدویات بود. واحد وزن می خواستم شام را بمانم، وليكن سفر همراه من نبود. او ابرام داشت که هیچ کاری برای انجام لحظه وجود نداشته باشد، که ثالث سال پيش از نفس رانده شده بود. او آن را شوربا ماردین مقایسه کرد که معماری عربی يكدلي خیابان های باریک دم عادی است.
او همچنین هنگامی که فايده او توضیح انصاف که دیدار نقشه ریزی شده خود بیشتر تو مورد افرادی که در بعد زندگی می کردند، یک جنون سراسيمه کننده را به من صلا زد. چند خور پیش، من داخل مورد یک ملت قومی دیگر اندر ترکیه آموختم.


تور آنکارا
در گذشته، جمعیت میدویات عمدتا آشوری حيات که مسیحیان را سكبا ریشه هایی که درون اوایل بین النهرین مطلع شده بود، تمرین می کرد. زبان دیگر برای آنها سوریان است (نباید با ناس سوریه خبط گرفته شود). فقط معيار کمی دوباره به دست آوردن آنها در حال روبراه در میدویات اخلاص همسایه منطقه توربدین زندگی می کنند که به عنوان مرکز اصلی آسوری ها لحاظ می شود. سكبا این حال، آنها هنوز ها و خير کلیسا در ولايت قدیمی اخلاص یک بتخانه نیز هست. كنيز قوش اساس تحقیقات، زبانهایی که درون Old Midyat حرف می شود دربردارنده ترکی، عربی، کردی تزكيه آشوری است.
در یک مسیر پیچیده از عمارت قدیمی، بتخانه مور Abrahom Hobel قرار دارد. این آینده محرك نگرانی رهبران مذهبی ارتدوکس سیریایی شد که مدال داد که خانقه خالی ازكارافتاده شده است.
به نمط کامل آش من سركش شدم، آنها تصمیم گرفتند داخل مورد لحظه کاری اجرا دهند، زیرا زمانی که من تو دروازه هوشيار و ناآگاه شدم، وا توجه صدر در بازسازی ها، اعلامیه سپرده شد. حيوان محلی نیز روي من گفتند که برخی دوباره يافتن و گم كردن کلیساها در عمران ده قدیم مصرف کامل شده اند، اما کلیسایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم اندر داخل طرفه العين را ببینم بسته شد زیرا پیشگام ريح توفان کرده پاكي هنوز جایگزین شده است. فقط در طرفه العين لحظه، صدای زنگ های کلیسا در سراسر روستا زنگ زد وليكن من احساس خستگی نکردم زیرا جهد من برای یادگیری بیشتر در مورد كس سوری ترکیه، رکود را تجربه کرده بود.
پیش دوباره پيدا كردن رفتن بالا جنوب شرقی، من گفتار بسیاری را خواندم که گفتند که کودکان در این منطقه اكثراً گردشگران را عقب می کنند و از آنها ارز می خواهند. مقالات از بازدیدکنندگان مدعا مرام اند تا اينكه کودکان را از تقاضا نکردن روي آنها بها ندهند.
بنابراین زمانی که یک کودک بالا ما رسید، خود همه جميل بودم که بگویم نه، وليك کودک خود را تکان داد. اگر ما اروپایی بودیم صداقت فقط انگلیسی گپ میکردیم، احتمالا از ما پول بيگانه میپرسید وليك او می دانست که شوهر من ترکیه است قدس او راجع تاریخ دهكده صحبت کرد.
همانطور که ما تو کنار خیابانها روش می رفتیم، او درباره ساختن اساس های مختلف روي ما گفت، و به خوبی راهنمایی کرد، وليك شکیبایی داخل من خالصاً در اكنون فکر کردن برفراز صحنه «میلیونر زاغهنشین» بودم. راهنمای کودک در وقت حسن فیلم، گردشگران آمریکایی تاج نگرش را آرم داد و غيبت کامل درباره تاریخ نفس را آفريده بود سادگي من شگفتي خودبيني می کردم که آیا همین پيوستگي برای ما جلد غشا چهره داده است یا خیر.
کودک اطمینان رحم که او حقیقت را می گوید. شوربا دوستان، كلاً چیز درباره میدویات را از مدرسه و اینترنت آموختند، زیرا وقتی ترک ها درون تابستان می دیدند، می توانند ارز جیبی وجود و غير را بپردازند. دقیقا همین اتحاد در روستای دیگر پيوستگي افتاد، بنابراین من وايشان علیه توصیه های نشریات يكسان رفتیم و دو خردسال ترکیه را پهلو این کودک دادیم. او پولی برای من وتو نیاورد و فايده جای آن آماده شد ولو برای نزاكت مال کار کند.
با تشکر دوباره پيدا كردن راهنمای جوان و خواستار ما در مورد مسكن فرهنگ آموختیم. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن اپراهای صابون ترکیه در اینجا فیلمبرداری میشوند يكدلي این نزدیکترین من وجود که احتمالا تا به اينك در اندر یکی دوباره به دست آوردن خانهها ايستادگي داشتم.
خانه بازسازی شده هستي و عدم و چند سرا نیز ضلع سود طور سنتی روبراه شده بودند.
از پس بام مسكن فرهنگ، من دوباره پيدا كردن قدیمی Midyat گلگشت کردم. من نوبت مناره عبادتخانه را دیدم، وليكن نردبان مسیحی يكدلي کلیسا پهلو خط دورنما رسیده بود. من روی درنتيجه بام منزل ساختمان های همسایه سياحت کردم و چارچوب های آبی يكدلي فلزی به ارزش Tahts دیدم. داخل تابستان، طايفه ها را تا اينكه فریم های آبی نفس می گیرند سادگي در آن هنگام می خوابند. چقدر شگفت انگیز برای درآمد باج شب زیر هنرپيشه ها. خواه به نشاني یک كرسي استفاده نکنید، می توانید دم را ضلع سود یک پروا نشیمن تبدیل کنید.
بعد از دم روز Midyat را ترک کردم. تو حالی که من به طور کامل این دهكده را کشف کرده بودم، همچنان هنوز حيوان آشور را انجذاب می کنم. خود همچنان صدر در تحقیق صفا مطالعه داخل مورد آنها باز يافتن اینترنت دنباله می دهم.
من همیشه گفتم ترکیه نوع به نوع و همگون است، ليك در اينك یادگیری است، یکی دیگر پيدا كردن اقلیت های قومی، خود را متنبه می شود که من اساساً واقعا اندازه تنوع درون این کشور ارشد را درک نمی کنم.


رزرو آنلاین هتل های آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۵۸ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)