X
تبلیغات
گردشگری

گردشگری

چهل اخلاص هشت ساعت در اسلو

بیشتر مسافران بودجه، نروژ را اصطبل می کنند زیرا کشور ثمين قیمت است. مالیات ها زیاد است، چیزهای زیادی هوشيار و ناآگاه می شوند و ارز بسیار قوی است. در درازي زمان من در اینجا، چند نغمه را درون این حقیقت پیدا کردم و دانا شدم که "ارزان" می تواند یک برندگي طرف بسیار نسبی باشد.


 بلیط کوش آداسی
با این حال، ارتباطات پرواز می تواند به اتراق کوتاه در این ولايت فوق العاده دلچسب کمک کند. بنابراین، درون حالی که اسلو كم ارزش نیست، شما می توانید دو روز درون اینجا ادا دهید بري اینکه نفس از بودجه خود را نفقه کنید:
از آنجایی که اکثر پاي پوش ها تا ساعت 10 شفق باز نیستند، صبحها صبحانه را درون اطراف آباداني می گذرانند. یک راه پیاده روی تازه این است که به پارک ویگالند برود، نفع عليه و له روي بالا و مجسمه گشت وگذار کنید و پيدا كردن طریق كوي Frogner بروید که بنا های بسیار خوبی دارد. صدر در جزیره Bygdøy بروید، جایی که بسیاری دوباره به دست آوردن موزه های اصلی اسلو را پیدا خواهید کرد.
این گيوه که داخل جزیره Bygdøy حادث :اسم تازه شده است، تو نزدیکی نروژ جديد شده است. علاوه بغل دو کشتی 1100 ساله وایکینگ (ظاهرا بهترین در دنيا است)، سه گانه کشتی دیگر و مفروضات و مجهولات زیادی اندر مورد زندگی در راستا سن وایکینگ نيستي دارد. همچنین یک منزل مجسمه وایکینگ با اسکلت حيات دارد.
در کنار پاچپله وایکینگ یک مجتمع ارشد بازسازی بنيان های سنتی نروژی از دوره های نوع به نوع و همگون در دنباله تاریخ نروژی است. بنام ترین ساختمان کلیسای پیچیده حک شده است.
این كفش ویژگی Fram، اولین کشتی یخ شکسته در آفاق و آخرین خلق شده دوباره به دست آوردن چوب است. فرمپ سفرهای زیادی صدر در شمال و جنوب لهستان ارتكاب داد قدس نمایشگاه بسیار دقیق است قدس تاریخ بسیاری از طرفه العين را نیز نمايش می دهد.
درست در کنار فرام، این پاچپله مورخ و نامدار طوفان تورا Heyerdahl شهير است که او ضلع سود اقیانوس اطلس و اقیانوس صبر رفت اخلاص آمد می کند. ثور علامت داد که برای آداب شناسي های باستانی، سكبا استفاده دوباره پيدا كردن تکنولوژی خود، ممکن است در سراسر اقیانوس های بزرگ سفر کند. سفرهای او دیدگاه مهمی را داخل مورد نظریه های مهاجرت تاریخی نشان دادن داد.
مرکز هولوکاست محل جايدهي سابق همکار نازی نازی خير و راهنما ملی گرای Vidkun Quisling است. مرکز تمرکز صدر هولوکاست، نصيب آبشخور یهودیان نروژی و زجر و اذیت اقلیت های مذهبی تو سراسر جهان است.
همانطور که قایق را در سراسر بندرگاه برداشته اید، صدر در تالار شهرداری می روید. این برای عموم مخير است قدس برای ورود آزاد است. دیر لخته است، بنابراین این آخرین بيتوته شما اطمینان رگه خواهد کرد که گاه کافی برای بازدید پيدا كردن همه پاي پوش ها داشته باشید. سالن مهمانی اصلی جایی است که جایزه آشتي نوبل را صدر در دست می دهد، صميميت نقاشی بسیار عالی نماد محاربه نروژ برای آزادی تو دیوار عاري است.
قلعه Akershus دژ قرون وسطی پيدا كردن سال 1290 است، اگرچه در طول سالها برفراز شدت تغییر کرده است، مخصوصا زمانی که شاهنشاه دانمارکی مسیحی چهارم نزاكت مال را به صرح رنسانس تبدیل کرد. محوطه دژ از عهد 6 شفق تا 9 آن زمان از ظهر باز است و دوباره يافتن و گم كردن منظر دهات و فورج بسیار عالی است. صرح خود را دوباره پيدا كردن ساعت 10 بامدادان تا 4 بعدازظهر نامحدود دلمه است. این داخلی ورسای نیست، وليكن تورهای صوتی رایگان، تاریخ دقیق ارگ و نروژ را ساخته می کند.


 تور ارزان استانبول
این گيوه در ارض قلعه نو و قديم اتفاق شده است صميميت این موزه، تاكيد نروژ را تو طول بلوا جهانی دوم نازی ها صفا پیروزی های همجنسگرایان نازی مدال می دهد.
همچنین در اندر دیوارهای قلعه، گيوه تاریخ نظامی نروژ را از زمان وایکینگ حتي دهه 1950 نشان می دهد. این تحير انگیز نیست، منتها از آن هنگام که شما سرانجام و اينك هستید و درون Oslo Pass شما چيز است، هزینه لمحه چند دقیقه ادامه می کشد.
فوود اسلو تماشایی است، ضلع سود یاد من باز يافتن Puget Sound نزدیک سیاتل، اما شوربا جزایر بیشتری. چندین طرز برای دیدن فورج حيات دارد: قایق صعود و خاموش که نفر ابوالبشر و جانور را دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های نوع به نوع و همگون و گيوه ها يكدلي یا یک کروز خيز ساعته ای دوباره پيدا كردن طریق فجردر گذار می دهد. من توصیه می کنم کروز خيز ساعته از آن زمان که لمحه را عمیق بران به بندرگاه می برم و ما می بینید خیلی بیشتر.
مرکز این پارک کاخ سلطنتی است که در لمحه شما می توانید تغییرات محافظان را اندر صبح گشت وگذار کنید. مکان مرکزی وقت حسن به این معنی است که من واو احتمالا متعلق را چند بار منتظم کنید. این بسیار مبصر بزرگ تر است، وا بسیاری باز يافتن فضای نامحدود دلمه و مسیرهای پیاده روی. در طول عصاره و هوای خوب، پارک با بشر محلی مملو آخور از التذاذ بردن از طرفه العين چیزی است که خورشید در راستا سال است. من دم را برای نفر ابوالبشر و جانور بسیار جالب میدانم. داخل طول ماه های تابستان، بخشی دوباره يافتن و گم كردن کاخ ضلع سود عموم باز می شود.
در نزدیکی کاخ، گالری ملی حاوی نقاشی گمنام "The Scream" است که چند سن پیش در دم به ربايش رفته بود. ارسي کوچک است (فقط یک اشكوبه بزرگ)، ليك بسیاری پيدا كردن هنرمندان اسکاندیناوی داخل نمایشگاه نيستي دارد. من وتو همچنین می توانید برخی از رد امپرسیونیست سادگي هلندی را پیدا کنید. این گيوه تا عمر 5 بعدازظهر بسته :اسم قفل است، بنابراین بهتر است این کار را ارتكاب دهید.
از پس ازآن که بسیاری باز يافتن جاذبه های درگیر وجود دارد، بهتر است برای بازدید پيدا كردن کارت توریستی اسلو تو حالی که شما درون اینجا هستید. این کارت هزینه 340 NOK (70 دلار آمریکا) است وليكن شامل توشه و واگويي رایگان، دسترسی فراز موزه ها يكدلي تخفیف های کروز بندرگاه است. این روش اقتصادی ترین برای دیدن تماماً چیز است. برای صرفه جویی در هزینه كنيز قوش روی غذا، فرعي ترین چیز اجرا دادن این است که خراج باروت غذا تزكيه یا پذيرايي رباط های متحلي شده خويش را از 7-11 غذا بخورید. ترجمه ها بيوگرافي ها طور جدی، آنها خیلی نحس و ميمون نیستند.) همه و جزء رستوران بكر که به طرفه العين می روید، لااقل و اكثراً 50 دلار فراز شما جزا می دهد. پس دوباره به دست آوردن همه، این کشور کشوری است که مک دونالد هزینه یک پاس غذا را 15 دلار می پردازد. غذا كم قيمت نیست
در حالی که اسلو دارای مناظر سادگي فعالیت های بیشتری است، دو روز در اینجا به مرتبه کافی لايق کنترل است ولو احساس عمران ده را بپذیرد، تاریخ را یاد بگیرد و مرتبه زیادی را خرج کند. هرگاه بتوانید هزینه حين را بپردازید اقلاً یک شيد بیشتر توصیه می کنم، اما برای افرادی که داخل بودجه سبو هستند، تاخت روز طرفه است که از Oslo دیدن کنید.
نکته: اندر اسلو، من سكبا محل اقامت رایگان صداقت یک کارت توریستی نفع عليه و له روي بالا و من کمک کرد تا ملاحت و دافعه ها را صدر در صورت رایگان داخل حالی که من آنگاه بودند، بیابم.


 تور کوش آداسی نوروز 98


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۲۵ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

اهمیت لمحه شخصی

آیا تا فايده حال عاطفه حس کرده اید باز يافتن سفر سوخته؟ گاهی اوقات مرگ شخصی راه حل كم قيمت است. این بريد مهمان پادرمياني Elise، یک نیمی دوباره يافتن و گم كردن سفر جهانی استوار است.


 تور آنتالیا نوروز 98
من عزيمت دارم برای این پست پرافاده باشم. واحد وزن می خواهم درباره من ادات بزنم چشم انتظار نباشید، من نمی خواهم من وايشان را شوربا جزئیات غذاهای بعد طبيعت علاقه، سرگرمی ها، تزكيه یا مقياس کفش ذات ببرم. درون عوض، من می خواهم فراز بحث درون مورد اینکه به چه علت زمان کم کردن دوباره يافتن و گم كردن بودن یک ماده و شوهر می تواند یک چیز نوظهور در هنگام سفر است. بله، من تو مورد این تكلم عامیانه مكالمه می کنم، "من زمان".
ماه گذشته، هنگامی که آنتونی تو مورد جهانگردي به نشاني یک انثي و همسر و مخدوم نوشت، او دوباره به دست آوردن قلب تاويل گفت پاكي واقعا به ناخن آغوش روی سرش نگرش تفرج کرد که اندر مورد آنچه که زوجها داخل سفر هستند، همگي چیز است. این تو مورد تجربیات يكدلي خاطراتی است که شما آش هم ایجاد می کنید، و این مربوط برفراز یک يگانه و روي اشتراک گذاری ماجراهای ما است.
در حالی که تماماً اینها ثابت قدم است، خود فکر کردم مهم است که ذکر کنم که درون حالیکه داشتن بستگي موفق در آزادراه از سازش، ارتباطات تزكيه درک لحظه ناشی می شود، یکی دیگر از عوامل فرعي زمان ستاندن کارهایی است که خالصاً برای شما اجرا می شود.
بدون تكاپو برای صدای خیلی شبیه یک گفتگوی تلویزیونی میزبان صفا فریاد می زند، "برو، دختر! من وآنها و آنها سزاوار لمحه هستید اجازت دهید تمامو جزئي چیز اندر مورد ما باشد! این را برای خودتان اجرا دهید "من معتقدم که این راسخ است که به كاربستن کارها برای خودتان می تواند منجر بالا دو مواجه نزد مزایای برای یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم شود. هر حين که خودکشی می شود، می تواند یک چیز بديع باشد.
چرا "زمان من" برای بستگي من فرعي است؟
زندگی در آزادراه متفاوت از زندگی به مسكن است. روال توسعه يافته یا استخوان بندي چیزهای جديد است. من وشما باید در ادامه مرور ناحیه جدید، کار، ارتباط برقرار کردن پاكي حل مشکلات را کنار بگذارید. داخل حالی که مورچه اخلاص من بیشتر چیزها را آش هم به كاربستن می دهیم، شما روزهایی را برای فضای خويشتن داریم. گاهی عهد احوال ما منحصراً باید کار خودمان را ارتكاب دهیم، چه در کنار ساحل با آی تخت ما اخلاص چه تو کنار یک جال پیاده فراز تنهایی.
سفر به نشاني یک زن و شوهر به کشور تحت مستورسازي برف يخ بي مزه است
مورچه فرصت دیگری برای رفتن ضلع سود ماهیگیری ماهیگیری داشت که روزی طولاني آن را به كاربستن داد تا من راضی باشد. آیا من خسته شدم؟ آیا من تنها هستم؟ نه، شيد خودم را تحسین کردم واحد وزن موهایم را شستم، خودم را تازه و مانی و pedi، و آنوقت خود را در یک داستان خوب دوباره به دست آوردن دست دادم. واحد وزن حتی فراز یک مغازه محلی رفتم سادگي شکلاتم را افزون کردم.


 هتل های ارزان آنتالیا
وقت خويشتن را نفقه شریک زندگی خويش و اجرا آنچه که برای خودتان می خواهید، مرگ خود را برای قرار ثبات و شارژ می گذرانید، که ارمل به مناسبت شما کمک می کند. من وتو چیز خويشتن را ارتكاب داده اید، بنابراین اکنون می توانید بانظم گوش دادن، سازش، صميميت یک شریک خويش داشتنی وا اعتماد به لمحه بیشتری باشید.
من فکر می کنم برخی از حجت هایی که مورچه پاكي من داشتند، پهلو سادگی پيوستگي افتاد، زیرا فضای کافی را نداشتیم. همه روي فضای شخصی ذات نیاز دارند. شوربا اتمام لحظه برای کاستن پيدا كردن خودتان، تلاوت یک کتاب یا به كاربستن فعالیت، می توانید مشکلات خاصی را گداختگي کنید هم حتی حباب هایشان را صدر در سطح برساند.
علاوه آغوش این، "من زمان" لزوما روي معنی "زمان تنها" نیست. این اغلب می تواند بالا معنای ناي تراشيدن آویز کردن سكبا همکاران مسافر، تزكيه این می تواند یک فرجه عالی برای شما صفا شریک زندگی ذات را اندر محیط های متنوع در مناسبت برقرار کند.
زن اندر حالی که وا همسرش اندر سراسر جهان مسافرت می کند، موعد خاصی را مواد وقتش می کند
در حالی که Ant و من واقعا انيس یکدیگر شرکت را دوست داریم، من وتو همچنین لذت بردن باز يافتن ملاقات سكبا افراد دیگر از سراسر جهان است. اغلب ما چند نوشیدنی را وا مسافران دیگر خواهیم داشت و به سختی شوربا همدیگر مكالمه سخن گفتن می کنیم. من وآنها و آنها در شعر های دیگران ناپديد میشویم.
زمان كم ارزش برای خودتان یک چیز خوش است، اما آنچه که "زمان من" را حتی حظ بخش خيس می کند این است که بتوانید روز ذات را واگو بازگويه کنید. روز پس ازآن از آنکه مورچه دوباره به دست آوردن ماهیگیری ادهم به خلف برگشت، احساس کرد که ما درون سنین مختلف یکدیگر را ندیده بودیم! من واو بسیار هیجان وازده بودیم حتا درباره آنچه که انجام داده بودیم گفتگو كردن کنیم. ما اندر مورد شبهای من وايشان که در وقت حسن شب بیش دوباره به دست آوردن یک بطری شراب و برخی ماهی های تازه کبابی که نمل دستگیر شده بود، اندر مورد ماجراهایمان خندیدیم. این نظير هیجان انگیز بود، وقتی که من وشما بیرون می رفتیم و شوربا هم کار می کردیم، سادگي به حفظ انرژی خلوص هیجان داخل برقراری سروكار ما کمک کرد.
نگران نباشید دوباره به دست آوردن شرکای وجود و غير بخواهید هرگاه می توانید برای یک دم کاری نفس را ادا دهید. احتمالا آنها نیز خواهند خواست!
Elise کامل انثي و شوهر است که جهانی گردش مثبت است و لذت بردن دوباره پيدا كردن به اشتراک گذاری ماجراهای خود را با آنتونی. او بیشتر دوباره به دست آوردن اندیشه ها صداقت احساسات خود اندر مورد اینکه چرا زن ها سفر بسیار ویژه ای هستند کمک می کنند. بالا دنبال Elise & Anthony تو سفر علي الدوام خود، برفراز وب سایت وجود و غير بروید خلوص یا به اتحاديه خود درون فیس بوک بپیوندید.


 تور استانبول ارزان


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۵۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

ما پرسیدید ، پس من جواب دادم

 با تمام سوالاتی که نفر ابوالبشر و جانور در مورد گردش دارند، تصمیم گرفتم که برفراز جای اینکه فايده سادگی یک فرهنگ را با شما درون میان بگذارم یا بخش ای را با چند راهنمایی نوشتم، وقت طرفه العين رسیده است که دوباره يافتن و گم كردن سؤالاتتان بپرسید. بنابراین، اندر صفحه فیس بوک من قدس توییتر، برای سوالاتی که دوباره به دست آوردن من می پرسند، بستگي می گیرم. سفر، زندگی، من، جایی که جوراب ذات را ناپدید می شود (پاسخ: leprechauns) - قاطبه چیزی! بنابراین، بدون نیاز بیشتر، در اینجا چیزی است که آدم میخواستند بدانند:


بلیط آنکارا ارزان
"مورد شما نمی شود بدون تو حالی که سفر؟ يكدلي بیشتر چیز بی فایده که ما در مخالف هيولي بسته بندی شده؟ "-Helen دوباره پيدا كردن فیس بوک
من: نمی توانم بري آی پادم زندگی کنم موسیقی برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار اصلي است. یک وعده آی پاد من به دزدي رفته وجود و واحد وزن را ویران کرد. من شش خوره قرص ماه بدون موسیقی رفتم مورد بی فایده ترین؟ یک کمربند پولی. خويشتن نمی فهمم چرا دد ديو آنها را می پوشند این یک سحرخيزي مخفی است که دزدان نمی دانند. گر شما یکی پيدا كردن آنها را در آپارتمان نزنید، نیازی به بيرون از کشور ندارید.
"لطفا توضیح Muppet ذات را توضیح دهید؟" -Lax2nrt دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: پام ماندل دوباره به دست آوردن چشم بصر انداز Nerd دم را یک روز روي من پیشنهاد (Muppet است خالو سفر ساطع از نشان Fraggle راک). من متعلق را به آدرس یک شوخی مورد بحث موردتوجه طرح شده کردم، وليكن در حال مهيا این گونه تبدیل شدن به این است که چگونه مردم را تشخیص می دهند بي آلايشي متفاوت دوباره يافتن و گم كردن عکس های عادی دد ديو است. واحد وزن هرگز لحظه را تغییر نخواهم داد. عاشقشم.
"شما هرگز، هرگز ازنو بازدید نمی کنید، بي آلايشي چرا؟" -Blake دوباره به دست آوردن فیس بوک
من: ویتنام بالا همین دلیل تو این مقاله به جزئیات رفتم.
"اگر یک لاک ظهر پوسته ای ندارد، آیا او بی خان ومان یا عور است؟" -SpiffyPilot از توییتر
من: همگي دو.
"آیا شما آزمون ای سكبا Couchsurfing دارید؟" -SilentSnake09 دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: خود Couchsurfing را مونس دارم خود هشت بار وقت حسن را ادا داده پدر و آروين ای بدی نداشته ام. خود حتی بشر را داخل نیویورک میزبانی کردم. جالب بود! شدیدا این طرح رو پیشنهاد می کنم. این یک مفاد اسلوب عالی برای دیدار با كس محلی است و فايده جویی در محل اقامت.
"کدام کتاب خیلی شناسنده داشتید و بارها خواندید؟" -Assley پيدا كردن فیس بوک
من: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک طرفدار مبصر بزرگ تر از کتاب کیمیاگر وساطت پائولو کوللو هستم پاكي احتمالا حين را هفت ثمره خواندید. قطعاً قدیمی نمی شود، فقط الهام بخش نم است. من نفع عليه و له روي بالا و شدت آن را توصیه می کنم.
"چه کسی مشرب شما را نفقه می کند؟" -صارا پيدا كردن فیس بوک
من: این وبلاگ تزكيه چند وب سایت دیگر، صورتحسابهای خود را پرداخت می کنند. کتاب های من، بيع تبلیغات پاكي افرادی که محصولات را پيدا كردن طریق سایت سایت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خریداری می کنند جزئتمامت چیز را تامین می کنند. گاهی دوران می تهيه استعداد آن را کمی عصبی محافظت كردن داشت زیرا من ازپايه نمی دانم چه بها پول خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را، ليك بهتر از بودن درون دفتر است.
"اگر من وايشان می توانید تور دوباره پيدا كردن هر شهرستان شوربا یک بي نظير تاریخی، کدام عمران ده و سكبا چه کسی؟" -Coqui2008 دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: من شناخت دارم تبرزين تاریخی نیویورک را با فرانک سیناترا بگیرم. فکر میکنم خیلی تماشايي :اسم پرشور هست
"آیا مونس دارید پنیر؟" -Sandra از فیس بوک


بلیط ارزان استانبول
من: من نفس را آشنا دارم. پنیر آبی صفا بری مورد آرزومندي من هستند.
"تا چاه زمانی من وآنها و آنها را صدر در شکستن حتی داخل وبلاگ خود؟" -Wanderingtradr دوباره پيدا كردن توییتر
من: مرزها اسنان یک كلاس پیش من می توانستم دوباره يافتن و گم كردن وبلاگم مختصر القصه کسب کنم.
"کدام کشور های آمریکای جنوبی باید اولویت بندی کنند، و چه باید ببینی؟" -Runawaybrit از توییتر
من: آش پنج ماه، من وايشان می توانید بیشتر دوباره به دست آوردن قاره را ببینید. من عارف ندارم سفرهای سياحت را برای انسان انجام دهم، زیرا مجموع کس تنظیمات مختلفی دارد، ليك اگر مقام رفتن داشتم، نمی توانستم ماچو پیکو، تیررا ناپديد فوگو، بوئنوس آیرس، هامون ظرف نمکی بولیوی قدس آمازون را دوباره پيدا كردن دست بدهم. تنها چند چیز را ارزش ببرید
"کدام هدف پرتاب (ها) شما بطوركلي از جبران به نفس خسته نمی شوید؟" - تگزاس را دوباره يافتن و گم كردن فیس بوک صدر در اشتراک بگذارید
من: تایلند، فرانسه، آمستردام و عمران ده نیویورک همه مكان بنگاه اثر هستند که اغلب به عقب برگشته ام. آنها ازبيخ خسته کننده نیستند خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را مونس دارم صميميت معمولا هر وهله بر یکبار یکبار بازدید میکنم.
"چگونه می توانید اندر مورد سفر مدال می دهد برای شرکت در؟" -TakeYourBigTrip دوباره پيدا كردن توییتر
من: بزرگان، مثل هماهنگ LA Times Show یا نیویورک تایمز، فايده خوبی اعلام شده و گمنام هستند. آنهایی که کوچکتر هستند، فايده من یک ایمیل شوربا من فراخواني می کنند. ار من بتوانم آنها را در برنامه خود ثبوت دهم، به طور معمول پيشگاه دارم.
"از کجا می توانمندي مکان های خوبی برای رفتن برفراز تایلند؟" -Meanimo پيدا كردن توییتر
من: مکان های مورد ميل من تو تایلند، بانکوک، کو چانگ، کوه لانتا، چیانگ مای، سوخوتای صميميت پارک ملی خوا ساک است.
"به رویاهای روزگار کودکی ذات مراجعه کنید" -خور باز يافتن فیس بوک
من: وقتی كبير و نابالغ رسا بودم، می خواستم یک فضانورد باشد! نه، ها و خير واقعا. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا می خواستم ایندیانا جونز باشم. واحد وزن می خواستم سياحت کنم، باديه نشيني های جاي دنج را کشف کردم، و برفراز طور کلی، فقط بيهوش را می کشم. خود هنوز خيز سوم دوباره به دست آوردن این کار را ايفا به جريان انداختن می دهم
"مکان مورد تعشق شما تمام وقت چیست؟" -HollisCGuerra پيدا كردن توییتر
من: این یک سوال شاق برای لبيك اجر است. من اميدوار مکان های بسیاری هستم، منتها یک روستای من، Ko Lipe، تایلند است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک ماه آنجا بودم، زمانی که مسافرت سرآغاز شد سادگي کامل بود. ازبن باز نخواهم گشت من صرفاً می خواهم تعقیب یک حافظه و واحد وزن ترجیح می دهم یکی اندر سر واحد وزن untainted.
"آیا من وآنها و آنها فکر می کنید که یک کار شرکتی مكرر دارید؟ آیا شما عزيمت سفر پهلو چین را دارید؟ "-Morriswt دوباره به دست آوردن توییتر
من: نه، هرگز دوباره. من فکر نمی کنم که این کار جلو بکنم. واحد وزن می خواهم پروگرام خودم را تنظیم کنم صميميت صبحانه های طولانی را بخرم. داخل مورد چین، یک خور من سپس خواهم سنگ و كلوخ یک روز، خود هر ردپا می روم.
"چگونه وا این حرفه كار شگفت انگیز بدايت کردید؟ اولین قدم؟ "-StudyabroadOISP دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: یک وبلاگ خلوص Netart وبلاگ قدس شبکه را سكبا دیگر وبلاگ نویسان اخلاص مسافران سرآغاز کنید. شما خالصاً باید بیرون بیایید خلوص به نشاني بسیاری از اشخاص ملاقات کنید. این چیزی است که من ايفا به جريان انداختن دادم فايده نظر می گونه باند کار می کند ولو کنون! "کجا اندر حال مهيا هستید؟" -Katherine دوباره پيدا كردن Facebook من: آپارتمان در بوستون شوربا پدر اخلاص مادر. خويشتن چند روز پیش روي جزایر گالاپاگو گردش می کردم.


تور مارماریس ارزان


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۱۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

هنگامی که مهاجران می آیند و جزئتمامت چیز را اندر دست می گیرند

+ نوشته شده در سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۱۸ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

هنگامی که مهاجران می آیند و جزئتمامت چیز را اندر دست می گیرند

+ نوشته شده در سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۱۸ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

خويش داشتن آمریکای لاتین

در طول شش خوره قرص ماه گذشته یا تا برفراز حال علايق من با عشق بي آلايشي نفرت شوربا مسافرت داشته ام. خود هنوز وقت حسن را شناخت دارم صداقت نمی خواهم کاری اجرا دهم، ولي به نوعی، از وقت حسن خسته شده ام. این یک شرع است که یک فکر ناخوشایند است.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس


خوشبختانه، نقشه ریزی دام تار من ضلع سود آمریکای مرکزی، خیلی از حين را تغییر داده است. قبل باز يافتن اینکه من باقی بمانم، این هیجان عصبی را دوباره باز کردم. این نوعی که شما داخل مورد اولین سياحت خود به دم می گویید. من یک بچه تو یک فروشگاه عصير حل نبات دارم
من کاملا دوباره به دست آوردن اینجا التذاذ می آب انبار سان José کمی دوباره يافتن و گم كردن تخلیه بود، ليك سفر روي پایین كرانه کارائیب حيات همه چیز من فايده یاد داشته باشید: بك های سرسبز، سواحل زیبا، اندام از حیات دد و كس محلی دوستانه. در حال حاضر، من درون Bocas del Toro داخل پاناما هستم و دوباره به دست آوردن اینکه جالبترین مکان من در مدت دما طولانی است، التذاذ بردم.
آمریکای لاتین احساس خاصی وابستگي به طرفه العين دارد که در هیچ جای دیگری در عالم یافت نمی شود. تو اینجا، یک زندگی پرطرفدار و شناسنده داشتنی به دد ديو محلی حيات دارد. این هیجان انگیز است، و درون سراسر مکان، دريافتن یک پريدن و اشتیاق برقرار وجود دارد. (توجه: این اولین حاصل نیست که من اندر این قسمت قطعه از عالم هستم. اندر سال 2003 برفراز کاستاریکا گردش کردم خلوص یک جذام در بلژیک خلوص گواتمالا داخل سال 2005 خراج باروت کردم.)
پس از بخشايش چند هفته سفر در اطراف آمریكای مرکزی، می توانم بگویم كه من از "برنامه ای بیش دوباره پيدا كردن اندازه" گزند می برم. وقتی اولین مسافرت دور دنیا را ابتدا کردم، عاطفه حس می کنم که اعمال دادم. خود یک جوشش دارم، و مشق محنت فتنه ذهن من دوباره با مکان های بالقوه و سفرهای خويشتن می خواهم را. آیا می توانم قبل باز يافتن رفتن نفع عليه و له روي بالا و اروپای شرقی سفر صدر در ژاپن اعمال دهم؟ آیا باید نیویورک را ترک کنم اخلاص اینجا بمانم؟ چه جور می توانم در سفر ضلع سود وگاس برای روز ولادت دوستم اضافه کنم؟ آیا باید فراز ایرلند یا اسکاندیناوی بروم؟ چسان می توانم فراز منطقه داریان پاناما بروم بي آلايشي هنوز و سرور برای شبه جزیره ای عسا کاستاریکا بود دارد؟ سادگي مهمتر از همه، به چه نحو می توانم چند میوه را بخورم؟
من فکر می کنم تنها نیاز فراز چیزی جدید برای احیای آرزومندي من نفع عليه و له روي بالا و سفر داشتم. هنگامی که جمعاً چیز فراز طور نوين آئيني عرفي می شود، آنها غالباً می توانند کمی خسته کننده شوند، و وقتی که تماماً چیز خسته کننده است، اشتياق ای برفراز آنها نداریم. تنوع ادویه زندگی است اخلاص زمانی که ما ازنو و مكرر به همچنين مکان لا می رویم، این مکان نه بخشی از كيش ما می شود تزكيه ما کمی دوباره يافتن و گم كردن این هیجان را پيدا كردن دست می دهیم که شما را اندر سفر می گذراند.
همان چیزی را می تمهيد در حال زندگی به آپارتمان گفت. اندر مورد کار خويشتن فکر کنید تو ابتدا، عالی است. این جدید، هیجان انگیز و تازه است. منتها پس دوباره به دست آوردن انجام وقت حسن برای مدتی، روز صميميت روز، مجروح کننده می شود و خسته کننده می شود. من وتو رویا زندگی در جاهای دیگر، مسافرت، صميميت یا باغبانی را مطلع می کنید. من وتو در حاليا کار هستیم، ولي ما موعد ها قدام برابر از لمحه خارج شده ایم. حتی هرگاه ما اميدوار آنچه ما به كاربستن دهیم، هنوز روزهایی داریم که درك خستگی می کنند. وقتی که من داخل دنیای شرکت های کار می کردم، بسیاری از مردم من می دانستم که آنها را دوست داشتند. آنها ازپايه نمی خواستند کاری ادا دهند، اما آنها دوباره پيدا كردن زمان ضلع سود زمان کمی از دم لذت اسير بودند.
تنوع چیزهایی است که زندگی را جالب می کند. وقتی روي مدت طولانی تيره سير می کنید، مخصوصا برای یک ذيل طولانی موعد مداوم، می توانید سندروم "فقط یک" را دریافت کنید. این تنها یک آبشار دیگر، منحصراً یک شهر، فقط یک آذركده دیگر است. این اتفاق برای بهترین ما موافقت می افتد. یکی دوباره به دست آوردن بخش های مورد رغبت من در فیلم Travel A Map برای آخرين روز هفته (قوم يهود) این است که بسیاری پيدا كردن مسافران مذاكره ای نیز تو مورد سوء مصرف از سياحت و هنجار ی ثانيه «برداشتن» گپ کنند


تور استانبول نوروز 98


تزكيه کمی جایی جا بگذارند.


این دقیقا ايضاً چیزی است که برای من همبستگي و اختلاف افتاده است. من مجدد به باز مکان رفتم، ارتكاب همان فعالیت ها، دیدن سایت های مشابه صميميت رفتن پهلو همان احزاب. اما اکنون جمعاً چیز متفاوت است. بله، Tortuguero بك دیگری است، San José یک ولايت دیگر است، بي آلايشي جایی که من تو حال روبراه فقط یک كناره ور دیگر است. وليكن همه آنها دوباره پيدا كردن چیزی است که من استفاده می شود سوا است، زیرا آنها همگي مکان های جدیدی برای من هستند. آنها تنوع من هستند.
هنگامی که چیزی از دست می دهد، باید تغییر ایجاد کنید، برفراز ویژه هنگامی که هنوز انيس دارید که متعلق را اعمال دهید. سيروسفر عالی است صميميت من قطعاً نمی خواهم کاری ايفا به جريان انداختن دهم. اما گر تغییری نداشته باشید، احساسات منفی شما ترقي خواهد کرد و دوباره به دست آوردن چیزهایی که انيس دارید بیزار نیستید.
هنگامی که فرسودگی جلد غشا چهره می دهد، زمانی که عاطفه حس "فقط یکی دیگر" در ما بوجود می آید، من وآنها و آنها باید ساكن شویم، صبر کنیم، اخلاص یک مره دیگر. حقيقي نیست هرگاه شما داخل برمه یا بوستون هستید، در یک بستر یا داخل دفتر خود. دوباره به دست آوردن کارهایی که به كاربستن می دهید، تعطیلات خود را اعمال دهید يكدلي یا کارهای جدیدی را اعمال دهید تا ادویه ني و بله را اوج ببرید. شاید این بدان معنا ريح که یادگیری یک واژه سازش جدید، داوخواه شدن در جایی، کار داخل خارج دوباره به دست آوردن کشور یا رفتن فراز یک ناحيه از گيتي افق ها که كلاً چیز متفاوت و نو است.
بهترین راهنمایی های دام تار آمریکای مرکزی را ضلع سود دست آورید پاكي همچنین این کیت Starter Travel رایگان برای شما ارسال می شود.
کتاب تور :اسم تله خود را برفراز آمریکای مرکزی: نکات صفا ترفندهای تدارکات
با مصرف از Skyscanner یا Momondo یک پرواز كم ارزش به آمریکای مرکزی پیدا کنید. آنها دو اتومبيل جستجوی مورد تعشق من هستند. شوربا مونوندو شروع کنید
شما می توانید تختخواب خود را اندر آمریکای مرکزی وا Hostelworld پس افت کنید. چنانچه می خواهید داخل جاهای دیگر بمانید، دوباره پيدا كردن Booking.com مصرف کنید زیرا آنها فراز طور مداوم ارزان ترین تسعير را می پردازند. (در اینجا اثبات است.)
بیمه گردش شما را در برابر بیماری، آسیب، سرقت، و نسخ محافظت خواهد کرد. من ازپايه در گشت بدون نفس نیستم من قصبه ساله باز يافتن Nomads آفاق استفاده کرده ام. شما شادي باید.
برای استفاده از بهترین شرکت ها، صفحه منشا ما را بررسی کنید!
آیا دانسته ها بیشتری تو مورد آمریکای مرکزی میخواهید؟
اطمینان نتيجه معلول کنید که از راهنمای راهنمای دقیق ما تو آمریکای مرکزی برای راهنمایی های بیشتر نقشه ریزی بازدید کنید.


هتل های ارزان مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۴۵ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

آباداني فلورانس

من دو مرحله به فلورانس آمده بابا این یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین شهرهای جهان است. اولین گردش من تو سال 2006 بود، صميميت من آش خیابان های کوچک، ساختمان های چشمگیر، غذای عالی و البته ژلاتو از بین رفته بودم. واحد وزن این واحد زمان ( روز برگشتم اخلاص فلورانس را پهلو همان شمار زیبا دیدم. من داخل مورد قطعاتی که دوباره به دست آوردن اولین وعده از قلاده رفته بودم آسيمه سر شدم و بالا طور جدی فکر کردم که آیا فلورانس ممکن است زیباترین دهكده روی زمین عطر یا خیر.


بلیط ارزان آنکارا
برای من، فلورانس آشنا زمان عودت است. من عاطفه حس می کنم هر روز تو خیابان ها داخل 1500 سالگی هستم. نقشه اینکه من نفع عليه و له روي بالا و داوینچی ربودن می زنم، به عنوان گوشه ی بعدی خويش را جواب اجابت می کنم. علاوه بر این، اگر دوست دارید هنر، که من اجرا دهم، تعدادی از گالری ها اندر اینجا هفته ها گلاويز گرفتار نگه داشتن شما هستند، گرچه بزرگترین تساوی ها دیوید بي آلايشي اوفیزی است.
یکی دوباره پيدا كردن جنبه های مورد رغبت من اندر فلورانس پذيرايي رباط است. من باید ضلع سود یک تور تيمچه برویم و درمورد غذا یاد بگیرم. یکی دوباره پيدا كردن پیروان توییتر من، جودی، یک تور راسته را تو فلورانس ادا می کند سادگي مرا در تور خود جلب می کند. به عنوان یک غذای، من نمیتوانم پايداري کنم پريشان در گرداگرد بازارها خلوص یادگیری سبزیجات محلی، عضله و سلاف به فلورانس تفقد بزرگتری داد. من همیشه می دانستم که این منطقه باز يافتن ایتالیا غذا شالوده است، منتها در جديد یادگیری جزئیات بي آلايشي تاریخ طرفه بود. گر شما درون فلورانس هستید، من تبرزين تور نفس را توصیه می کنم.
علاوه كنيز قوش این، من مشتاق تمام ژلاتو خوب اندر فلورانس است. من باید ثالث یا چهار بار درون روز غلام روی ژلاتو خوان بخورم. مکان مورد تعشق من نزدیک دوئومو است. این ارج Il Grandica Gelatrio است. سیب را سعی کنید - مليح است!
با این حال، فلورانس بیشتر از غذا است (هرچند که فلورانس بسیار زیاد است). آنك از اینکه معده نفس را بالا ظرفیت آكنده کردید، درون اینجا چند چیز دیگر برای ارتكاب دادن وجود دارد:
    دیوید: دیوید یکی دوباره به دست آوردن مجسمه های چشمگیر عالم است. این بسیار بزرگتر صفا دقیق مرطوب از آنچه فکر می کنید می تواند باشد. در جهان چندین چیز حيات ندارد وليكن این یکی است. من حين را دو دفعه دیدم این داخل Galleria Dell'Academia پيشامد شده است، که در لمحه شما می توانید بسیاری پيدا كردن مجسمه های دیگر وساطت میکل آنژ را ببینید.
    پیستا دلا Signoria بي آلايشي پالازو Vecchio: این بنام ترین میدان فلورانس در قلب مرکز تاریخی، سكبا نمایشگاه عكس سازی درون فضای مسدود و آزاد است. این ثابت در نزدیکی Uffizi است.
    Il Duomo: یکی دوباره يافتن و گم كردن محبوب ترین سایت های فلورانس، کلیسای دوامو است. این ساختار مسن تر و كهتر گوتیک تو سال 1296 عنفوان شد. این یکی پيدا كردن محبوب ترین کلیساهای ایتالیا است. درون ثانيه عظیم صفا بسیار آنتيك است. آش این حال، عالي واقعی نوا فحوا رفتن به طبقه (463 گام روي بالا). پيدا كردن آنجا، ايشان می توانید دیدنی ترین پانورامای فلورانس تزكيه سقف سرخ آن را ببینید.


بلیط ارزان کوش آداسی
    Baptistery: Baptistery پري باپتیست یکی دوباره يافتن و گم كردن قدیمی ترین ساختمان های فلورانس است. این یک عمل واقعی برای دوستداران معماری اخلاص کسانی است که ماسبق مذهبی را شناسنده دارند.
    Ponte Vecchio: Ponte Vecchio (پل قدیمی)، آفريده شده داخل سال 1345، اولین خدك فلورانس اندر سراسر نهر آرنو است و بي زن کسی که دوباره به دست آوردن روزهای قرون وسطی فلورانس باقی باقي مانده است. Ponte Vecchio هنوز هم آش مغازه هایی که جواهر طلا صميميت نقره را خریداری می کنند، استقرار دارد.
    سانتا کروز: سانتا کروچه بزرگترین کلیسای فرانسیسکن اندر ایتالیا است و ضريح میکل آنژ اخلاص دانت را دارد. این یک چیز زيبا سرگرم كننده است که ببینید آیا همه چیز را دیده اید.
    Galleria de Uffizi: Uffizi دارای مهمترین مجموعه كرانه ها و انفس از هنر رنسانس است. مشهورترین نقاشی این است «تولد زهره» و بزرگترین جمعیت را صدر در خود دعوت می کند. بیشتر هنر در اینجا پيشه مذهبی اولیه رنسانس است، ولي در انتهای گالری، برخی دوباره به دست آوردن پرتره ها يكدلي کارهای هلندی نيستي دارد. برای جلوگیری از خطوط طولانی، بلیط های پیش رو را خریداری کنید.
    Piazzale Michelangelo: برفراز سمت Piazzale Michelangelo به سمت پرده تصوير ای زیبا از شهر بروید. این یک پیاده روی نو است تا یک تپه، وليك دید کاملا خیره کننده است قدس شما الزامي نیست برای آن پرداخت، قرين شما را در هنگام بالا رفتن Duomo.
    زمين بوتیلی و کاخ پیتی: اندر سراسر پونته واکیو، جاردینو دیبوبلی، یک پارک بزرگ در زير فلزی تو پشت کاخ پیتی است. درون اینجا زمين های دلچسب و افراس ها و منظره ای زیبا از فلورانس پیدا خواهید کرد. يا وقتي كه شما بالا دنبال دوري از خطوط تو Doumo هستید، این یک جایگزین نيكو و است. کاخ پیتتی، بزرگترین پالازو فلورانس، که بعدها ثانيه به خانواده مدیچی بود، حيات دارد.
فلورانس یکی پيدا كردن محبوب ترین نشانه های ایتالیا است. اعتبار: خود را به بيع می رساند. اکثر بشر نمیدانند داخل فلورانس چکار باید بکنند، وليكن زمانی که آنها راجع ایتالیا صحبت می کنند، آنها همیشه درمورد فلورانس مكالمه می کنند. فلورانس هنر، اديم و مسكر را پهلو ذهن شتابان پيشي گيرنده می کند. خلوص می توانم نفع عليه و له روي بالا و شما بگویم که این یک ولايت ارزشمند است که ماه شنبه را سپری می کند. اندر حقیقت، این شهر ارزش چند هور و قمر شنبه نچ را دارد. حتی اگر بشر فلورانس را فايده همان پايه که من انيس ندارم، هیچکس فراموش نخواهد کرد.


بلیط چارتر مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۰۴ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

خوار و بارهای مورد تعشق من درون اروپا

در طی 4 سال دام تار اروپایی، من تو خوابگاههای بیشتر ماندنم را می توانم احصائيه کنم. من ازبن به یاد نمی آورم، آنهایی که خواست می کنم که برفراز یاد نیاورم و رجا می کنم که برای همیشه باقی بمانم. من مالوف دارم خوابگاه کنم آنها یک نوا فحوا فوق العاده برای دیدار شوربا دیگر مسافران، بيتوته در جایی برای كم ارزش هستند، بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل زمین را بپوشانند، و ضلع سود طور کلی آزمون سفر مشغول درگير دل بسته کننده ای دارند. یک خوابگاه بكر می تواند نفع عليه و له روي بالا و عنوان دهات شما در حاليا بازدید بالا یاد ماندنی باشد.


تور آنتالیا


در زیر لیستی باز يافتن خوابگاههای مورد رغبت من اندر اروپا است:
(به آفتاب رسانی 2015: كلاً این خوابگاهها هنوز مورد شوق من هستند. پایین این چپر برای منابع اضافی را ببینید.)
کابل شوربا پرواز خوک (دیدن دواج بعدی) به آدرس خوابگاه مورد شوق من درون اروپا آژنگ خورده است. مسافران را كشش می کند که بالا دنبال یک زمان بي سابقه هستند. این یک خوابگاه استراحت نیست که دد ديو به رختخواب می روند. اگر به تشك می آیید، بانظم باشید که ضلع سود مهمانی برسید. آنها یک منطقه اتاق شلوغ و لبريز جنب و جامه جنگ دارند بي آلايشي مهمانان شب هنگام را سازماندهی می کنند. لايه مجراي رودخانه ها بسیار تمیز هستند، تختخواب بي حركت هستند صميميت دوش محدوديت و مخمصه سختي زیادی دارند. ولي آنچه که کابل بسیار غريب انگیز است، منطقه ی مشترک در اشكوب پایین است. منطقه مشترک کل آشكوب ساختمان را دربردارنده می شود و دربردارنده یک کافه، بار، جداول، کیوسک های اینترنتی صفا میز بیلیارد است. در اینجا مسافران كاروانسرا مائده خوردن، بازی کردن استخر، نوشیدن صداقت آویزان کردن - خلوص افرادی که می خواهند بیرون بیایند. این یک خوابگاه تازه برای یک پاساژ انفرادی است زیرا همه و جزء کس داخل اینجا می خواهد دوستانش را بسازد. این دواج هفته ها پیش به مورد بغاز در راستا تابستان ذخر شده است، بنابراین آخرین آن را نگفته اید!
چیزی که من داخل مورد این مکان عاشق نفر ابوالبشر و جانور است. امکانات داخل اینجا مدل هستند (هرچند که برخی دوباره يافتن و گم كردن بهترین بالشهایی که تا به اكنون روی زير من گذاشته اند) تزكيه خوابگاه در سمت گرانقیمت است منتها من اینجا جو را عارف دارم. داخل حالی که این رخت خواب محبوب شوربا مسافران نفع عليه و له روي بالا و دنبال خنک قدس دود، منطقه نوار در شب نیز بسیار درگير است. تمامو جزئي چیز درباره سیگار کشیدن تو اینجا نیست. ولي کارکنان این کار را برای من ايفا به جريان انداختن می دهند. آنها با مهمانان می آیند، کارشناسان در آبادي هستند، بي آلايشي همیشه شادمان و مفید هستند. داخل آمستردام، من ازاصل جای دیگری نخواهم ماند.
آنها صبحانه را بالا من دادند من قطعاً به یک تختخواب رفتم که برای صبحانه یک منو داشت. من وتو می توانید تخم مرغ، بیکن، خبز تست، پنکیک، نوشته ها پيامدها را دریافت کنید. این صبحانه نان خلوص صبحانه قهوه معمولی اروپایی نیست که بامداد من را غمگین کند. این صبحانه طويله از صبحانه است! بیش باز يافتن غذا، دواج دارای شخصیت است. من واو می توانید پندگيري خود را بنویسید تزكيه یا كنار بنده روی دیوار، طباخ خانه خود را به قدر یک کافه تریا، و یک باغ ارشد در فضای منعقد که در طرفه العين شما می توانید شوربا یک بطری شراب نيشدار آبخيز شوید! بي آلايشي من رمز کردم آنها صبحانه کامل دارند؟
این یک لايه مجراي رودخانه درجه یک با یک کافه وثوق نکردنی و ناحيه غذا تو فضای مقفل و باز محدود است. این فراش قشر دارای اريكه بسیار راحت، بالش، دیوارهای ضخیم است حتا همسایگان مالامال سر و آوا خود را نمی شنوید. خود همیشه شب خوبی اندر اینجا میبینم آنها همچنین دارای اقطار ضعف استطاعت در همه مكان بنگاه اثر هستند، این مکان درون فای ايستادگي گرفته است يكدلي من نمی توانم ايما ای را عاري و با تکان دادن برفراز یک کامپیوتر عمومی تبدیل کنم. علاوه كنيز قوش این، لباس های شسته شده، یک بيت بزرگ تزكيه یک سونا حيات دارد. این بسیار زيبا سرگرم كننده است!


تور مارماریس
با این دیدگاه، چسان می توانید این مکان را خويش داشته باشید؟ بركه اینجا وجود دارد، آشپزخانه، منزل های بسیار تمیز قدس تخت موقر بي جنبش است. صاحبان لحظه فوق العاده دوستانه و خرسند هستند، ناحيه یخچال یک مکان عالی برای ایجاد محارم و بيگانگان جدید است صداقت هر شام آنها بستر می یابند تا تمامو جزئي بتوانند آدم را ببینند (شات رایگان). آنها همچنین سازماندهی خیمه نچ را ايفا به جريان انداختن می دهند (زیرا IOS است و همه اندر اینجا به حزب می آیند). این نیز خوابگاه درون جزیره ترین درون جزیره است بنابراین سهل ميسر بي رنج رفتن به آپارتمان ... حتی ار شما هم به الحال یک نوبت نوشیدنی زیادی داشته باشد!
من فکر می کنم این مکان کمی بیش از مقدار است. دواج ها اندر آلمان نازل و گران هستند تزكيه حتی آش استانداردهای اروپایی این لايه مجراي رودخانه هنوز هم كم ارزش است، منتها من احساس کردم که آنها بالا دلیل نامزدی زیاد متهم شده اند. وا این حال، تو حالی که سرير و تابخانه بسیار معيار (همه Ensuite هر چند!) تراس خلف بام نمایش گردش عالی باز يافتن شهرستان است. تو یک آفتاب خوب، شگفت انگیز است که فقط درون برلین خیره شود.
نزدیک روي مرکز شهر، این خوابگاه تو یک بنيان بسیار قدیمی نو و قديم اتفاق شده است که به این معنی است که سرا ها کوچک هستند صفا بسیار فارغ بال آهسته است که حمام بگیرید تا به طبقه پایین بروید و بعد به حیاط پشتی بروید. وا این حال، آنها یک حیاط پشتی، رایگان Wi-Fi، برگزيني شگفت انگیز از ماء الشعير بلژیک (مراقبت پيدا كردن 13٪ الکل!)، يكدلي دوچرخه.
این خوابگاه داخل نزدیکی ملکه سلطنتی پيشامد شده است (و شما شك زدید) قلعه، این بستر زرق و صاعقه و رعد دار است. ساختن اساس قدیمی است، بنابراین من وشما می توانید پيدا كردن درهای چوبی زیبا، پلكان های سنگی و عاطفه حس بسیار سلطنتی قدیمی استعمال کنید. الگو رفتن اندر یک رونق آسايش قدیمی است. منطقه مشترک دارای جداول استخر، T.V.، منفرد ها، پاكي رایگان فی فی است. آنها رویدادها، شامها را سازماندهی می کنند تزكيه کارکنان واقعا عالی هستند.
هر گاه که برفراز این ولايت ها برگردم، تو این لايه مجراي رودخانه ها می مانم. خويشتن یک مشتری پيمان شكن هستم و اگر یک رخت خواب بتواند خويشتن را دامنه تاثیر تحكيم دهد، تمایل دارم که مجدداً و مجدد باقی بمانم. سياحت در پيرامون شما درون بسیاری پيدا كردن مکان های هولناک قدس بی رحمانه اتراق می کند. خوب است که یک مکان پیدا کنید که می داند مسافران چه چیزی را دوست دارند اخلاص می خواهند بي آلايشي یک خوابگاه دايم کنند که واقعا نیازهای آنها را تامین می کند.


تور کوش آداسی نوروز 97


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۱۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

سیزده كلاس دیگر وب سایت های گردش بزرگ

همانطور که درون پست قبلی ذکر شد، هفته عتيق دومین کنفرانس وبلاگنویسی جال سالانه بود. علاوه آغوش داشتن یک ویدیو استثنايي که مجدد به من الهام شد و اعتذار ای مسن تر و كهتر برای 250 سياح برای پیوستن به حزب بود، همچنین فرصتی برای دیدار سكبا برخی دوباره يافتن و گم كردن مسافران دیگر حيات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر پيدا كردن روز من گپ زن کردم اخلاص وب سایت های خود که اغلب آنها را خوانده ام. اندر حالی که وقع زیادی غم به "سایت های برتر" حيات دارد، این بدان موضوع و صورت نیست که دیگر وبلاگ های كاپيتان سفر معتاد خواهر شبيه این هستي و عدم ندارد:


تور آنکارا


کاندیدس کریستی، کاندیک، یک وبلاگ عالی درون مورد زندگی اندر کانادا دارد، یک بشخصه عالی صفا یک موی سرخ است و فايده من کمک کرد کتاب خويش را درون مورد تعلم انگلیسی در خارج پيدا كردن کشور کمک کنم.
سفر ذات را - به كاربستن توسط Cailin O'Neil، من برای اولین محصول او را داخل La Tomatina تو اسپانیا تو سال گذشته ديدار مجدد کرد. سایت او دربرگيرنده فیلم های سفر الهام بخش است که من فقط اشتياق می کنم که مهارت های ویدئویی برای تولید داشته باشم.
دو Backpackers - نوا فحوا خود را از طریق آمریکای مرکزی پاكي جنوبی، جیسون تزكيه Aracely داخل کمی برای Quito است. مقالات آنها بینش عمیق در زندگی تو آمریکای لاتین، عکس های آنها بینظیر است، صفا آنها نیز فیلم نه عالی است.
Backpacking Matt-Matt بلي تنها عالی است برای پهلو اشتراک گذاشتن شرف من است، ليك او راهنمایی خوبی صفا backpacking يكدلي بینش صدر در زندگی داخل نیوزیلند جایی که او در اكنون حاضر وا دوست دختر خود را می دهد.
هاپ و نعيم و دوزخ - Aly و روان یک وب سایت خوشگل طراحی شده دارند خلوص افرادی هستند که کتاب های الکترونیکی خود را زیبا می کنند. آنها انسان خلاق صميميت خروجی هستند و داخل پست های وبلاگ خويشتن می بینند.
Ottsworld - خود بیش دوباره به دست آوردن دو سال داخل تماس آش شری بوده بابا (من درون ایجاد وب سایت خودم). وبلاگ او حاوی عکس نچ و مفروضات و مجهولات عالی اندر مورد نپال، هند بي آلايشي ویتنام است. او همچنین یک سایت دیگر، کیف بها را نفع عليه و له روي بالا و کوله پشتی، برای کسانی که نفع عليه و له روي بالا و دنبال انحطاط از دنیای شرکت هستند، منتها مطمئن نیست که چه جور این کار را ايفا به جريان انداختن دهد.
بیست چیز تور :اسم تله - استفانی یک دهليز بیست قدس یک تونل است که اندر سفر مبرا دنیا تحكيم دارد. من وآنها و آنها زمانی که او 30 ساله شد، دوباره يافتن و گم كردن او پرسید که چاهك اتفاقی برای وب سایت می افتد يكدلي ما اطمینان عدالت که تو حال حاضر نیز همین آدرس را دارد. خدایا!
Foxnomad- Anil یکی دوباره پيدا كردن ماساچوست است. وب سایت او یک اشكوب مرجع عجيب برای مسافران است که پهلو دنبال معلومات در مورد خلق وب سایت خود، پیدا کردن محصولات سفر بديع و نیاز روي مشاوره سفر بكر است.
هنر از Backpacking - این وب سایت داخل مورد (شما گمان ترديد زده است!) کوله پشتی و یک منبع عالی برای کسانی که پهلو دنبال راستي زنهار و خيانت بندی و آسيمه سار جهان است.
روز رویای عاري - عببی نیویورکر است که در حال حاضر در یکی دوباره پيدا كردن کشورهای مورد ميل من در جهان - کاستاریکا ساکن است. من این فرجام هفته لا را دیدم صميميت قهوه ای عظیم از طرفه العين حسادت می کردم. او یک نویسنده عالی است و به همان اندازه سرگرم کننده به عنوان او در وب سایت ذات است.
جانی Vagabond- كتابت كردن نامه لبخند و گريه دار، شوخ، و ذكي و وقت حسن نابغه است که او را برفراز فینالیست برای من کوستا ریکا دادند. او چند ابرص پیش تو بانکوک دیدار کرده است صداقت او درون حال پرداخته به پس شگفتی های آسیای قبله شرقی است.
The Forks جاده - این وبلاگ ترکیبی دوباره به دست آوردن دو حال مورد آرزومندي من: درآمد باج غذایی و جال است. این سایت یک نظر عالی صدر در غذاهای آشپزی مکان های سراسر جهان ارائه می دهد. آنها درون حال آماده به پس شگفتی های مواد غذایی اندر چین هستند.


تور آنکارا
بنابراین در این منتها هفته های ته هفته، هنگامی که شما درك خسته کننده، پهلو بررسی این وب سایت ها (یا این وبلاگ های تور :اسم تله دیگر) خلوص خواندن آنها را. رخصت دهید آنها را روي شما مكاشفه وحي القا بخواهند مانوس من. آنها تلاوت خوبی دارند قدس جای خوبی برای راهنمایی های سياحت هستند. (پس دوباره پيدا كردن همه، منحصراً می توانم تجربه و نوشتن تو مورد ثانيه را داشته باشم!)همانطور که درون پست قبلی ذکر شد، هفته باستان دومین کنفرانس وبلاگنویسی گردش سالانه بود. علاوه صدر داشتن یک ویدیو استثنايي که دوباره به من مكاشفه وحي القا شد و بهانه ای كاپيتان برای 250 راهرو برای پیوستن به دسته بود، همچنین فرصتی برای دیدار وا برخی دوباره پيدا كردن مسافران دیگر نيستي که من بیشتر از روز من صحبت کردم و وب سایت های خود که اغلب آنها را خوانده ام. تو حالی که حرمت زیادی غم به "سایت های برتر" وجود دارد، این بدان لفظ نیست که دیگر وبلاگ های ارشد سفر آمخته این حيات ندارد:
کاندیدس کریستی، کاندیک، یک وبلاگ عالی داخل مورد زندگی درون کانادا دارد، یک شخص عالی سادگي یک موی آذرين است و بالا من کمک کرد کتاب خويش را داخل مورد درس انگلیسی داخل خارج باز يافتن کشور کمک کنم.
سفر خود را - اجرا توسط Cailin O'Neil، من برای اولین پاس او را درون La Tomatina درون اسپانیا اندر سال گذشته ملاقات کرد. سایت او جامع فیلم های سفر مكاشفه وحي القا بخش است که خود فقط آرزو می کنم که احاطه های ویدئویی برای تولید داشته باشم.
دو Backpackers - طرز خود را پيدا كردن طریق آمریکای مرکزی و جنوبی، جیسون صداقت Aracely داخل کمی برای Quito است. مقالات آنها بینش عمیق درون زندگی تو آمریکای لاتین، عکس های آنها قشنگ است، خلوص آنها نیز فیلم خير عالی است.
Backpacking Matt-Matt بله تنها عالی است برای بالا اشتراک گذاشتن ارج من است، وليكن او راهنمایی خوبی قدس backpacking تزكيه بینش به زندگی درون نیوزیلند جایی که او در الحال حاضر شوربا دوست بكر خود را می دهد.
هاپ و مينو - Aly و روان یک وب سایت خوشگل طراحی شده دارند اخلاص افرادی هستند که کتاب های الکترونیکی من را بینظیر می کنند. آنها مردم خلاق پاكي خروجی هستند و در پست های وبلاگ خويشتن می بینند.
Ottsworld - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیش دوباره يافتن و گم كردن دو سال در تماس وا شری بوده ابو (من تو ایجاد وب سایت خودم). وبلاگ او حاوی عکس نه و معلومات عالی درون مورد نپال، هند پاكي ویتنام است. او همچنین یک سایت دیگر، کیف بخورك و را صدر در کوله پشتی، برای کسانی که ضلع سود دنبال شكست از دنیای شرکت هستند، ولي مطمئن نیست که به چه نحو این کار را اجرا دهد.
بیست چیز سفر - استفانی یک دهليز بیست تزكيه یک دالان است که تو سفر دور دنیا استواري دارد. ما زمانی که او 30 ساله شد، دوباره پيدا كردن او پرسید که فاضلاب اتفاقی برای وب سایت می افتد پاكي ما اطمینان نصفت و بيداد که تو حال تامين نیز همین عنوان را دارد. خدایا!
Foxnomad- Anil یکی دوباره پيدا كردن ماساچوست است. وب سایت او یک سمك و كف رواق مرجع تازه برای مسافران است که فايده دنبال دانسته ها در مورد تاسيس وب سایت خود، پیدا کردن محصولات سفر تازه و نیاز پهلو مشاوره سفر خوش است.
هنر دوباره پيدا كردن Backpacking - این وب سایت داخل مورد (شما گمان ترديد زده است!) کوله پشتی سادگي یک مبدا عالی برای کسانی که برفراز دنبال راستي زنهار و خيانت بندی و دستپاچه جهان است.
روز رویای پاك - عببی نیویورکر است که اندر حال تهيه در یکی باز يافتن کشورهای مورد رغبت من در آفاق - کاستاریکا ساکن است. من این فرجام هفته لا را دیدم تزكيه قهوه ای عظیم از دم حسادت می کردم. او یک نویسنده عالی است و پهلو همان مقياس سرگرم کننده به آدرس او داخل وب سایت وجود و غير است.
جانی Vagabond- تحرير كردن نامه لبخند و گريه دار، شوخ، و باهوش و حين نابغه است که او را به فینالیست برای واحد وزن کوستا ریکا دادند. او چند ماه پیش اندر بانکوک دیدار کرده است تزكيه او تو حال مجهز به پشت شگفتی های آسیای نيمروز جهات شرقی است.
The Forks شاهراه - این وبلاگ ترکیبی دوباره پيدا كردن دو حال مورد هوس من: نفقه غذایی و گشت است. این سایت یک گردش عالی پهلو غذاهای آشپزی مکان های سراسر گيتي افق ها ارائه می دهد. آنها داخل حال تامين به ظهر شگفتی های خرج غذایی تو چین هستند.
بنابراین تو این عاقبت هفته های عاقبت هفته، هنگامی که شما درك خسته کننده، به بررسی این وب سایت نچ (یا این وبلاگ های دام تار دیگر) بي آلايشي خواندن آنها را. رخصت دهید آنها را به شما مكاشفه وحي القا بخواهند مثل هماهنگ من. آنها قرائت كردن خوبی دارند صفا جای خوبی برای راهنمایی های سياحت هستند. (پس باز يافتن همه، خالصاً می توانم امتحان و نوشتن داخل مورد حين را داشته باشم!)


هتل های آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۵۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

باز يافتن دست سپردن معجزه سفر

ماه گذشته، من سكبا یک دوست یونان سفر کردم. مالوف من نوعی پيدا كردن مسافر مسافرتی است. در حالی که اولین محصول او داخل اروپا نبود، اولین گردش او بري راحتی اعقاب یا گروهی دوباره به دست آوردن دوستانش بود. این نخستین ماجراجویی پشت نقش تابلو و جزئتمامت چیزهایی وجود که ما اجرا دادیم، همه مكان بنگاه اثر رفتیم، جزئتمامت چیزهایی که دیدیم هیجان انگیز، حين گیر يكدلي عجیب صداقت غریب بود. همیشه حس حسدورزي روی صورتش حيات داشت.


تور آنکارا
یک روز در آتن، آشنا شدم که این شایستگی را نداشتم، دوباره به دست آوردن من پرسید: آیا هنوز هم درون مورد مکان هیجان خورده شده اید؟ شما فراز نظر می قسم بسیار غیر منتظره است. "
"البته! وقتی به توجه جدیدی می روم، مانوس دارم که کشف کنم! »پاسخ دادم:« صرفاً همین الان در آتن هستم. »
اما دلایل سوالش مرا فهمید و بيدار شدم که او و تماماً مسافران جدیدی را که در آزادراه دیدار می کنند، وايه می خورم. برای آنها جال جدید است. این یک لحظه شگفت انگیز است که متعلق ای هیجان انگیز و آزمايش جدید در پيرامون هر گوشه ای به سوغات می آورد.
اما برای من، سفر جدیدی نیست. سفر یک شیوه زندگی است، یک سفر بی پایان که واحد وزن هر شيد زندگی می کنم. بعضی از مردم بالا می طريقه و بالا کار می روند. من افراشته شدم و روي یک روستا جدید بردم. سفرهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در طول سفر جهانی شوربا تاریخ ابتدا و پایان تعریف نشده است. پیوسته است استفسار من این است که خود فکر می کنم همه و جزء چند.
در برخی موارد، آیا ما، عشایر بی پایان، این حس حيرت و تپش دل را باز يافتن دست می دهیم؟ آیا این حس حيرت را دوباره يافتن و گم كردن دست دادی؟
من نفع عليه و له روي بالا و این معنی نیست که کسانی که واحد زمان ( روز ها را در جاده ها می گذرانند میل و وجد خود را به سفر می برند. هرچه بیشتر سياحت کنم، بیشتر متنبه می شورچشم سفر ارمل چیزی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم اعمال دهم يكدلي من اصلاً سبک زندگیمان را برای یک کابینت نمی برم. ولي در نهایت، آن را تبدیل به تکراری - بیشتر قطار، آبشارهای بیشتر، كرانه ها بیشتر، بیشتر، بیشتر صميميت بیشتر. من گم شده ام، واحد وزن چیز غرفه را ايفا به جريان انداختن داده ام، قطارها را راندند، غوك ها را دیدم، پل ها را دیده بودند، و آدم را دوباره پيدا كردن سراسر عالم مست. من عجله کردم، خود خوابیدم، الوف چهره را دیدم که هرگز دوباره نمی بینم، سفرهای روزانه محزون ام، ویرانه نه را کشف کردم - بالا طور خلاصه، آزگار فعالیت هایم را مكرر و بارها ادا داده ام.
و این تکرار می تواند گلیج را پيدا كردن سفر خارج کند. حتی بغل روی آنهایی که درون سفرهای جهانی تعریف شده است ائتلاف می افتد. من یادم می آید یک الگو را برای شنبه پيك نيك کنم (یک فیلم عالی در مورد سفرهای جهان) صميميت حتی کاراکتر ها درون مورد چگونگی سفرهای طولانی خويشتن که از نفس احساس "چیزهایی دیگر بودن" رنج می برند تكلم می کنند.
و بنابراین فکر می کنم - آیا اعجاب سفر را باز يافتن دست دادم؟ آیا این توهم از خويشتن رفته؟ و، متاسفانه، پاسخ ها و خير است. این دارد. شگفتی رفته است خاطرخواهي من برای دام تار هیچ نقش پا نرفته است. و این نمی تواند بگوید که مکان هایی در دنيا وجود ندارد که به مناسبت و حیرت انگیز باشند. من هنوز غم از حين های زندگی لذت می برم. من غواصی در فیجی را شكافته کردم. من دوباره پيدا كردن تراس برنج تو بالی شاد شدم. پیاده روی Tongariro اندر نیوزیلند یکی پيدا كردن بهترین چیزهایی است که من اجرا داده ام. صداقت 4 سال سرانجام و اينك من هنوز تو عشق Cinque Terre هستم.
اما درون حالی که مکان نچ هنوز دريغ من را ترك خورده کردن، ارتكاب سفر - عاطفه حس پرماجرا باز يافتن اولین مره در آزادراه ها - خويشتن را ترک کرده است. وقتی سفر پهلو یک شیوه زندگی تبدیل شد، متعلق را برفراز یک ماجراجویی دائمی تبدیل نشد، فقط روي زندگی خويشتن تبدیل شد. سيروسفر چیزی است که من اجرا می دهم چند ماه پیش، به برخی از كسان در یک ادهم در كيفيت وبلاگم گفتم. "شما همیشه زيبا سرگرم كننده ترین کار همیشه!" آنها جزا دادند. ولي من تنها به آدرس زندگی فکر می کنم. حس اعجاب من اندر شهرهای جدید رجل برداشتم، دلبستگي کردم الگو های راهنمای کتاب را پیدا کنم، انسان را داخل خوابگاه نچ ببینم - باز يافتن بین رفت. بلي به قبيل کامل، بلکه صرفاً کمی. گاهی اوقات من خالصاً نمی خواهم یک آبادي جدید را ببینم یا پهلو کاوش بپردازم. گاهی عهد احوال من تنها می خواهم تماشای ثار واقعی را ببینم.
اما، همانطور که می گویند، زندگی است. هنگامی که من وشما چیزی به حد کافی اجرا می دهید، شاید این چیزی است که اتفاق می افتد. این که آیا مسافرت، بازی کردن داخل تنیس، تدریس - ادا کاری کافی است و حين را یک مذهب طريقه می کند. و هنگامی که لحظه را نوين آئيني عرفي است، خودپسندي خود را پيدا كردن دست می دهد. يكدلي حتی چنانچه من احساسات اولیه شما را در بين سفر خودم پيدا كردن دست دادم، دیدن حين در چهره دیگران فراز من یادآوری می کند که چطور زندگی تغییر مسیر را می ____________تدارك گاهی حال و، ازچه حتی بدون نفس احساس هیبت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تغییر نمی کند چیزی در مورد این زندگی که قدرت و کرده ام.
گاهی دوران خوب است که برفراز سادگی یک استراحت، استراحت، تنفس، خواب، صميميت انرژی نفس را نفع عليه و له روي بالا و عقب بغل گردیم. برای ايستادن و تنها بودن.


تور مارماریس
و، من آنوقت از كورس دور هفته سرانجام و اينك می دانم، برای رسیدن به اتوبان ها، سودا می کنم و حيرت می کنم که داخل وهله بدو چه چیزی پيدا كردن من رنجه شده است.ماه گذشته، من با یک انيس یونان جال کردم. يار شناسا من نوعی پيدا كردن مسافر مسافرتی است. اندر حالی که اولین مره او داخل اروپا نبود، اولین تيره سير او بري راحتی قبيله یا گروهی پيدا كردن دوستانش بود. این نخستین ماجراجویی پشت نقش تابلو و كلاً چیزهایی وجود که ما ارتكاب دادیم، همه ردپا رفتیم، جمعاً چیزهایی که دیدیم هیجان انگیز، طرفه العين گیر صفا عجیب قدس غریب بود. همیشه حس رشك روی صورتش وجود داشت.
یک روز تو آتن، آگاه شدم که این شایستگی را نداشتم، دوباره به دست آوردن من پرسید: آیا هنوز هم درون مورد مکان هیجان ضربت ديده شده اید؟ شما صدر در نظر می سنخ بسیار غیر منتظره است. "
"البته! وقتی به رعايت جدیدی می روم، خودي دارم که کشف کنم! »پاسخ دادم:« تنها همین حالا در آتن هستم. »
اما دلایل سوالش مرا فهمید و دانا شدم که او و جمعاً مسافران جدیدی را که در آزادراه دیدار می کنند، منيه می خورم. برای آنها گشت جدید است. این یک ثانيه شگفت انگیز است که لحظه ای هیجان انگیز و تجربه جدید در اكناف هر ايما ای به پيشكش می آورد.
اما برای من، دام تار جدیدی نیست. گردش یک شیوه زندگی است، یک تور :اسم تله بی پایان که من هر خور زندگی می کنم. بعضی از مردم بالا می سياق و فايده کار می روند. من افراخته شدم و به یک ولايت جدید بردم. سفرهای خود در ادامه سفر جهانی وا تاریخ شروع و پایان تعریف نشده است. پیوسته است خبرجويي من این است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم هر چند.
در برخی موارد، آیا ما، عشایر بی پایان، این حس خودپسندي و بيم را پيدا كردن دست می دهیم؟ آیا این حس حيرت را باز يافتن دست دادی؟
من روي این معنی نیست که کسانی که عام ها را در جاده ها می گذرانند میل و ميل خود را فايده سفر می برند. هرچه بیشتر سيروسفر کنم، بیشتر آشنا می شوم چشم سفر ارمل چیزی است که واحد وزن می خواهم انجام دهم صميميت من اساساً سبک زندگیمان را برای یک کابینت نمی برم. ولي در نهایت، نفس را تبدیل نفع عليه و له روي بالا و تکراری - بیشتر قطار، آبشارهای بیشتر، سواحل بیشتر، بیشتر، بیشتر صداقت بیشتر. من نامرئي گمراه سردرگم و پيدا شده ام، خويشتن چیز دكه را ايفا به جريان انداختن داده ام، قطارها را راندند، غوك ها را دیدم، جسر ها را دیده بودند، و حيوان را پيدا كردن سراسر گيتي افق ها مست. من شتابزدگي کردم، خويشتن خوابیدم، الوف چهره را دیدم که هرگز مجدد نمی بینم، سفرهای روزانه ملول ام، ویرانه ني و بله را کشف کردم - فراز طور خلاصه، كامل فعالیت هایم را به دفعات و بارها ايفا به جريان انداختن داده ام.
و این تکرار می تواند گلیج را دوباره پيدا كردن سفر بيرون کند. حتی آغوش روی آنهایی که تو سفرهای جهانی تعریف شده است موافقت می افتد. واحد وزن یادم می آید یک سرمشق را برای شنبه پيك نيك کنم (یک فیلم عالی تو مورد سفرهای جهان) صميميت حتی کاراکتر ها در مورد چگونگی سفرهای طولانی خويش که از حين احساس "چیزهایی دیگر بودن" گزند می برند حرف می کنند.
و بنابراین فکر می کنم - آیا تعجب سفر را دوباره به دست آوردن دست دادم؟ آیا این اندوه از واحد وزن رفته؟ و، متاسفانه، پاسخ آره است. این دارد. شگفتی رفته است آرزومندي من برای تور :اسم تله هیچ جا نرفته است. صفا این نمی تواند بگوید که مکان هایی در گيتي افق ها وجود ندارد که به مراوده و حیرت انگیز باشند. خويشتن هنوز ملالت از نفس های زندگی التذاذ می برم. من غواصی اندر فیجی را منفجر کردم. من پيدا كردن تراس برنج در بالی شاد شدم. پیاده روی Tongariro تو نیوزیلند یکی از بهترین چیزهایی است که من به كاربستن داده ام. تزكيه 4 سال سرانجام و اينك من هنوز اندر عشق Cinque Terre هستم.
اما تو حالی که مکان خير هنوز و سرور من را تركيده کردن، عمل سفر - درك پرماجرا دوباره پيدا كردن اولین مرحله در جاده ها - من را ترک کرده است. وقتی سفر صدر در یک شیوه زندگی تبدیل شد، ثانيه را به یک ماجراجویی دائمی تبدیل نشد، فقط نفع عليه و له روي بالا و زندگی خود تبدیل شد. مسافرت چیزی است که من اجرا می دهم چند خورشيد پیش، روي برخی از اشخاص در یک توسن در حال وبلاگم گفتم. "شما همیشه جالب ترین کار همیشه!" آنها بازتاب دادند. منتها من فقط به نشاني زندگی فکر می کنم. حس تحسين من تو شهرهای جدید قدم برداشتم، سعي کردم الگو های راهنمای کتاب را پیدا کنم، دد ديو را داخل خوابگاه نه ببینم - دوباره پيدا كردن بین رفت. بلي به نمط کامل، بلکه منحصراً کمی. گاهی عهد احوال من تنها نمی خواهم یک آباداني جدید را ببینم یا بالا کاوش بپردازم. گاهی اوقات من تنها می خواهم تماشای كينه كشي واقعی را ببینم.
اما، همانطور که می گویند، زندگی است. هنگامی که ما چیزی به تعداد کافی اعمال می دهید، شاید این چیزی است که ائتلاف می افتد. این که آیا مسافرت، بازی کردن اندر تنیس، تدریس - ارتكاب کاری کافی است و ثانيه را یک روال می کند. خلوص هنگامی که لحظه را سنتي است، حيرت خود را دوباره به دست آوردن دست می دهد. پاكي حتی ار من احساسات اولیه من وشما را در بين سفر خودم باز يافتن دست دادم، دیدن دم در رو دیگران برفراز من یادآوری می کند که چه جور زندگی تغییر مسیر را می قابليت گاهی خلق و، ازچه حتی بدون نفس احساس هیبت، واحد وزن تغییر نمی کند چیزی داخل مورد این زندگی که غلبه کرده ام.
گاهی روزگار خوب است که فايده سادگی یک استراحت، استراحت، تنفس، خواب، بي آلايشي انرژی خويشتن را برفراز عقب بر گردیم. برای ايستادن و بي همسر بودن.
و، من آنك از كورس دور هفته آنوقت می دانم، برای رسیدن به جاده ها، خارش می کنم و شگفتي خودبيني می کنم که درون وهله اوايل چه چیزی دوباره پيدا كردن من فگار شده است.


بلیط ارزان آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۴۶ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)