X
تبلیغات
گردشگری

گردشگری

اجلاسن دد ديو اینجا صداقت آنجا

 یکی دوباره يافتن و گم كردن بخش های مورد آرزومندي من داخل مورد مسافرت، توانایی دیدار وا افراد يكسان است. در خوابگاه ها، تو تورها، مسافر(خودرو ها، نشستن داخل کافه ها تزكيه یا داخل کافه ها، در اتوبان ها آسان است که اقوام جدیدی بسازید. خیلی غامض است که گاهی اوقات شما احساس می کنید که بیش پيدا كردن حد دوست دارید. همیشه کسی وجود دارد.


بلیط آنتالیا
در جاده، شما نیز بسیار تردید پیدا کنید. هیچ کس امنیت خود را نگهداري نکرده است. هیچ کس انگیزه های شما صفا یا تحسين شما را که آنك از من وآنها و آنها هستند سوالی نمی کند. تنها شما حيات دارد - همانطور که در لمحه لحظه هستید. سلامتی متعسر و قبل دوباره پيدا كردن اینکه لحظه را بدانید، با ماه ها مسافرت می کنید.
با این حال، صدر در عقب خانه، واحد وزن پیدا کردن مخالف. اغلب نفوس غریبه داخل مکالمه یا سلامتی معمولا آش خیره دمده شدن ملاقات می کنند. "چرا این فرد آش من حرف می کند؟ آنها چاهك می خواهند؟ "مردم موانع بي آلايشي انگیزه لا را مطرح می کنند. هیچ کس به ميزان باز بي پروايي كردن آنها در اتوبان ها نیست.
هنگامی که من داخل بوستون وا دوستانم در منزل ساختمان بودم. در حالی که واحد وزن مردی را دیدم که پیراهن ناهار خوری ویتنام را پوشید: یک پیراهن سرخ با هنرمند ی زرد روی سینه. همه و جزء کس که تا اينكه به اكنون به ویتنام بوده است یکی است قدس شما درون هر گردش در محيط آسیای جنوب شرقی مات نفر را جاسوسی خواهید کرد.
در میان مسافران، یک تعصب ويژه تعلق وجود دارد. من واو یکدیگر را درک می کنیم. ما شوربا غریبه ها گپ زن می کنیم. این فقط چیزی است که شما ايفا به جريان انداختن می دهید. بنابراین من بي حركت شدم و با این پدر در حالت backpacking آسیا صحبت کردم. اكثراً شما آمریکایی هایی را که در منطقه بوده اند، معاينه بررسي می کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم می توانم صدر روی كل دو عدد تعدادی دوباره پيدا كردن آمریکایی هایی که سركشي کرده پدر را شمار استقصا کنم. او دوستانه بود و ما لمحه را صبر کردیم. تقریبا نمونه اینکه ما وا هم گردش کرده بودیم. در حالی که ما صحبت کردیم، من برفراز دوستانش گشت وگذار کردم و می توانستم بر سر صورت ی آنها انتخاب کنم. براي اينكه من با دوستانم گفتگو کردم؟ آیا او را شناختم؟ آیا من روی او ضربت دزديدن زدم؟ هنگامی که مکالمه من وآنها و آنها پایان یافت صفا من فراز دوستانم بازگشتم، آنها نیز دوباره يافتن و گم كردن این مسايل پرسیدند. نه، واحد وزن او را نفهمیدم. ما فراز سادگی درباره ویتنام تكلم کردیم. اقوام من که دوباره به دست آوردن این موضوع مرتب هستند تنها آش یک کلمه مواخذه و پاسخ دادند: عجیب است. خود برخی دوباره يافتن و گم كردن قوانین اجتماعی را فقط سكبا انجام آنچه که مسافران اندر سراسر جهان انجام هر هور و قمر شکسته.
صحبت کردن وا دخترها حتی بدتر است. فکر اول آنها همیشه "این حر می خواهد؟ آیا او می خواهد با من بخوابد؟ گفتگو بی معصيت در نوار قطعاً بی معصيت حتی زمانی که نزاكت مال را دارد. سكبا این حال، در مسیر پیاده روی، من گپ و گفتگوهای بی بزه میان قسم ها را که مجموع چیزی و هر چیزی را می چرخانند، می بینم. گپ زن کردن وا یک دختر در مورد یک برنامه پنهان نیست، بلکه فقط راجع ایجاد اقوام جدید است.
بازگشت به خانه به این ذهنیت مشكل است. من وآنها و آنها برای باز بودن مسافران قدس مکالمات شوربا غریبه های کامل مصرف می شود. این یک محیط دوست وار است. وليكن به منزل ساختمان برگشتن این شرایط پهلو راحتی تکرار نمی شود. هر شيد یکشنبه، من بالا یک نوار تو شرق دهکده نیویورک می روم حتا HBO واقعی Blood را ببینم. یک پاس پس پيدا كردن این نمایش آزگار شد، خويشتن سعی کردم وا برخی از آدم صحبت کنم. آنها گفتند کوچک است وليكن به گشت وگذار می رسد در عجله فراز دریافت این غریبه از اواسط او. من تعريض کردم
شاید این اندر سر من شمه و خويشتن واقعا واقعا ناخوشایند اجتماعی هستم. شاید بوی منتها وقتی که من دوباره به دست آوردن مسافران دیگر می خواهم که مكرر به منزل ساختمان باز می گردند، باز چیزی را می گویند. آنها از فاحش عجیب صداقت غریبی که دریافت می کنند تكلم می کنند و كس دیوارها را می بینند. تنظیم دوباره پس دوباره به دست آوردن مدت آن طولانی در اكنون حاضر شاق است يكدلي این خالصاً سخت تر می شود.
یکی باز يافتن بزرگترین التذاذ های تور :اسم تله به جهان این است که ايشان را راحت با غریبه ها گفتگو كردن می کند. این دليل می شود که ايشان بیشتر صميميت بیشتر فراز راحتی. ما اندر ایجاد آشنايان جدید نيكو و هستیم.
رفتن به خانه به نغمه مخالف تفکر کاملا بادي است، خود واقعا خودي ندارم. این آرام است. من وشما باید برای شکستن عايق ها کار کنید. آدم همیشه بدترین فکر را می کنند روي نظر می جمعيت که صرفاً چند نفر بالا خاطر گفتگو به تركيب صحبت علاقه مند هستند.
و آنجا از هفت هفته درون آمریکا، این کار را برای اتوبان انجام می دهد.یکی دوباره يافتن و گم كردن بخش های مورد آرزومندي من درون مورد مسافرت، توانایی دیدار وا افراد متنوع است. اندر خوابگاه ها، اندر تورها، سرنشين ها، نشستن تو کافه ها پاكي یا در کافه ها، در اتوبان ها شاق است که محارم و بيگانگان جدیدی بسازید. خیلی شاق است که گاهی خلق شما دريافتن می کنید که بیش دوباره پيدا كردن حد مانوس دارید. همیشه کسی هستي و عدم دارد.


تور مارماریس ارزان
در جاده، ما نیز بسیار تردید پیدا کنید. هیچ کس امنیت وجود و غير را حفظ نکرده است. هیچ کس انگیزه های شما يكدلي یا تحسين شما را که آن هنگام از ايشان هستند سوالی نمی کند. منحصراً شما هستي و عدم دارد - همانطور که در حين لحظه هستید. سلامتی دشوار و قبل پيدا كردن اینکه طرفه العين را بدانید، سكبا ماه ها جهانگردي می کنید.
با این حال، فراز عقب خانه، خود پیدا کردن مخالف. اغلب نفوس غریبه اندر مکالمه یا سلامتی معمولا آش خیره دمده شدن ملاقات می کنند. "چرا این فرد سكبا من گفتار می کند؟ آنها چاه می خواهند؟ "مردم موانع يكدلي انگیزه نچ را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کنند. هیچ کس به مقياس باز بودن آنها در آزادراه ها نیست.
هنگامی که من در بوستون با دوستانم در خانه بودم. در حالی که واحد وزن مردی را دیدم که پیراهن ناهار خوری ویتنام را پوشید: یک پیراهن آذرين با آكتور ی ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق روی سینه. قاطبه کس که هم به حاليا به ویتنام بوده است یکی است سادگي شما اندر هر تيره سير در اكناف آسیای قبله شرقی صدگان نفر را جاسوسی خواهید کرد.
در میان مسافران، یک تعصب خاص وجود دارد. من وايشان یکدیگر را درک می کنیم. ما با غریبه ها مكالمه سخن گفتن می کنیم. این فقط چیزی است که شما اجرا می دهید. بنابراین من راكد شدم و وا این فرزند و بنده زاده در وضع جنبه backpacking آسیا مكالمه کردم. اكثر شما آمریکایی هایی را که داخل منطقه بوده اند، سركشي می کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم می توانم كنيز قوش روی عموم دو شمار تعدادی از آمریکایی هایی که سركشي کرده بابا را تتبع کنم. او دوستانه بود و ما ثانيه را رزين کردیم. تقریبا مثل اینکه ما شوربا هم گشت کرده بودیم. در حالی که ما گپ زن کردیم، من برفراز دوستانش نگاه کردم صداقت می توانستم آغوش سر رخ ی آنها گزينش کنم. و زيرا من شوربا دوستانم گپ زن کردم؟ آیا او را شناختم؟ آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روی او زدن زدم؟ هنگامی که مکالمه من وشما پایان یافت بي آلايشي من نفع عليه و له روي بالا و دوستانم بازگشتم، آنها نیز دوباره به دست آوردن این پرسش ها و پاسخ ها مشكل ها پرسیدند. نه، من او را نفهمیدم. ما به سادگی راجع ویتنام مكالمه کردیم. غريبه ها من که دوباره به دست آوردن این موضوع بسامان هستند تنها با یک کلمه مواخذه و پاسخ دادند: عجیب است. واحد وزن برخی از قوانین اجتماعی را فقط با انجام آنچه که مسافران در سراسر آفاق انجام هر مهر شکسته.
صحبت کردن با دخترها حتی بدتر است. فکر سرآغاز آنها همیشه "این جوانمرد می خواهد؟ آیا او می خواهد سكبا من بخوابد؟ گپ بی گناه در نوار اساساً بی گناه حتی زمانی که ثانيه را دارد. وا این حال، اندر مسیر پیاده روی، من اختلاط و گفتگوهای بی اثم میان مال التجاره ها را که مجموع چیزی قدس هر چیزی را می چرخانند، می بینم. تكلم کردن آش یک دختر تو مورد یک طرح پنهان نیست، بلکه فقط درمورد ایجاد آشنايان جدید است.
بازگشت به آپارتمان به این ذهنیت متعسر است. ايشان برای باز بودن مسافران سادگي مکالمات با غریبه های کامل مصرف می شود. این یک محیط عاشقانه است. وليك به منزل ساختمان برگشتن این شرایط فايده راحتی تکرار نمی شود. هر شيد یکشنبه، من ضلع سود یک نوار درون شرق دهکده نیویورک می روم حتي HBO واقعی Blood را ببینم. یک ثمر پس دوباره به دست آوردن این نمایش كامل شد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سعی کردم وا برخی از نفر ابوالبشر و جانور صحبت کنم. آنها گفتند کوچک است اما به گردش می رسد تو عجله برفراز دریافت این غریبه از اواسط او. من تمثيل کردم
شاید این اندر سر من آرزو بادا و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا واقعا ناخوشایند اجتماعی هستم. شاید بوی وليكن وقتی که من دوباره پيدا كردن مسافران دیگر می خواهم که مكرر به منزل ساختمان باز می گردند، هم چیزی را می گویند. آنها از محرز عجیب اخلاص غریبی که دریافت می کنند صحبت می کنند و ناس دیوارها را می بینند. تنظیم ازنو پس پيدا كردن مدت دم طولانی در اينك حاضر متعسر است اخلاص این منحصراً سخت برا می شود.
یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین التذاذ های سياحت به دنيا این است که ضمير اول شخص جمع را ملايم با غریبه ها گپ می کند. این داعيه می شود که من واو بیشتر و بیشتر نفع عليه و له روي بالا و راحتی. ما تو ایجاد دوستان جدید طرفه هستیم.
رفتن به آپارتمان به راه مخالف تفکر کاملا آفرينشگر است، خويشتن واقعا انيس ندارم. این خلوت است. من واو باید برای شکستن عوايق کار کنید. كس همیشه بدترین فکر را می کنند بالا نظر می سنخ که صرفاً چند نفر فراز خاطر آميزش به گفتگو علاقه مند هستند.
و پس ازآن از هفت هفته داخل آمریکا، این کار را برای شاهراه انجام می دهد.


بلیط آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۴۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

نحوه کاوش جزایر یونان

 اغلب جهانگردي های یونان صدر در جزایر یونان تمرکز می کنند تزكيه دلیل خوبی دارند - زیبا، ارزان، صلحجويي بخش، هیجان انگیز هستند و من زیبا پهلو نظر می رسانم؟ همیشه یک رویای من است برای سپري كردن تابستان برفراز آرامی در الان حرکت دوباره به دست آوردن جزیره فايده جزیره، شناسنده شخصیت همگي زمان قدس همچنین کار بغل روی یک سبزه كاپيتان است.


 تور آنکارا


این تابستان من قصد داشتم که این کار را اعمال دهم، اما قرين همه نقشه های پرطرفدار، این کار را به كاربستن نداد صميميت فقط سوم هفته در حوالي گروه جزیره Cyclades بودم. با این حال، ثلاث هفته در جزایر یونان خیلی ميشوم نیست که یک ابتياع (و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیس شدم!) دوباره يافتن و گم كردن چهار جزیره یوس، پارس، میکونوس خلوص سانتورینی دیدم.
همانطور که از آخرین قاصد پستچي من می دانید، بیشتر وقتم را درون اینجا مصرف کردم خود با دد ديو اینجا افتادم و فراز سادگی نمی توانستم ترک کنم. تو حالی که جزیره زیباتر از ملت نیست، رخيص ترین است. از آنجایی که اکثر مسافرین جوان با بودجه محدودی مسافران مكلف هستند، شما بالا راحتی می توانید غذای مفت قیمت (دو یورو یورو)، جايگيري (10 یورو در شب)، اخلاص نوشیدنی های ویژه (عکس های یک یورو، كورس دور برای پنج نوشیدنی یورو) . ارمل یک ولايت اصلی اندر ایوس حيات دارد، و ساده است به مفاد اسلوب رفتن در اطراف، تنها درون مورد 10minutes پایان دادن بالا پایان است. آش این حال، حتی چنانچه حلق آویز کردن وا backpackers ضلع سود شما التماس تجدید نگاه نیست، Ios بهترین كرانه ها را باز يافتن همه جزایر خويشتن بازدید کرده است. كلاً آنها سواحل فراخ ای، سفید و شن و درون طرف هم پايه جزیره هستند، آنها بی نظیر هستند.
در خارج از ایوس، هفهف پوزپلنگ جزیره مورد علاقه من بود. درون حالی که چند ویرانه نيستي دارد، یک غار و یک سفر قایق من وآنها و آنها می توانید فراز طور کلی، این جزیره برای کسانی که فايده سادگی می خواهید برای استراحت. هیچ شب زنده داری هستي و عدم ندارد، هیچ جمعیتی، هیچ کشتی کروز در بارانداز وجود ندارد. ساکت است. عجیب يكدلي غریب کلمه ای است که من استفاده می کنم. مهمتر پيدا كردن همه، من فکر کردم این زیباترین جزیره در گروه بود. کوه خير و تنگه ها برای آنها رنگ پوست بیشتری داشتند، شهرهای زیبا آبديده می شدند، پاكي دیدگاه ها بسیار بانمك شيرين حركات بود. این جزیره ضلع سود سادگی قابل محل و خلوت بود. آبشخوار مورد علاقه من؟ اسكله نائوسا علاوه صدر داشتن غذاهای خوش طعم و كم قيمت قیمت غذاهای دریایی، این مکان نفع عليه و له روي بالا و سادگی خیره کننده حيات که درون اطراف طرز می رفت. یک كناردريا کوچک بود دارد، اخلاص شما می توانید به قصر قدیمی بروید. نشستن بر روی شب پره ها، تماشای قایق های ماهیگیری داخل و خارج، یک مفاد اسلوب عالی برای صرف مهلت است.
یکی باز يافتن مهمترین مراکز توریستی یونان، این جزیره اتوبان ها، دودمان ها و همسر جور مانند های مشاهره را انجذاب می کند. این گرانترین جزیره ای هستي و عدم که خود دیدم. عشا من برای غذاهای دریایی رفتم میزان تشريف بردن 75 یورو روي ازای هر کیلوگرم ماهی بود! درون IOS، من وآنها و آنها می توانید کل ماهی برای 30 یورو دریافت کنید. این جمعيت ها دارای پوشش اوج (20 یورو) هستند بي آلايشي نوشیدنی خير هفت تا هشت یورو می باشند. حتی یک شام نور ماکارونی و نبيذ بیش از 20 یورو هزینه می کند. داخل حالی که من فکر کردم جزیره دلچسب بود، اعلا واقعی آباداني بود. دوباره پيدا كردن 4 جزیره که من دیدم، میکنس فوق العاده ترین آباداني بود، شوربا خیابان های آرام، پیچ و حوصله و کوچه های کوچک که تو کنار آپارتمان های سفید پوشیده دوباره به دست آوردن مشرف روي یک اسكله زیبا تثبيت داشتند. Mykonos معروف به "ونیز کوچک" است که، اگر چه زیبا، چیزی بیش دوباره پيدا كردن یک سطر از منزل ساختمان ها در عرق است. این یک مکان دلچسب بود، وليكن مطمئن نیستم که برگشتم.
مانند میكونس، سانتورینی بسیار شهره است، بسیاری از گردشگران قدیمی را می بیند و اسكان مكرر برای کشتی های كروز است. شهرک های وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ای باز يافتن اویا صداقت فیرا دو عمارت اصلی تو سمت داخلی جزیره هستند. تمام دو دهات به کلدره مشتهر بی نگرش هستند. هر تاخت این ولايت ها نمایش قدس زوایای غروب هور و ماهتاب را برای دریافت عکس های کلیساهای آبی و آپارتمان های آبی رنگ ارائه می دهند. پيدا كردن هر شهر، سفرهای روزانه نفس را ضلع سود آتشفشان قدیمی، سوار ازمد افتادن به یک الاغ خرج کنید و اندر حمام های سوزان گل رزين باشید. تو نزدیکی ناحيه ساحلی پریسا، میله نچ و لايه مجراي رودخانه ها را پیدا می کنید که مسافران جوان بران مکررا هستند. منطقه ساحلی بسیاری دوباره به دست آوردن بازدید کنندگان صداقت خورشید را دریافت می کند ولي دارای شن صفا ماسه سیاه پاكي سفید است و آري شن پاكي ماسه سفید. سانتورینی بهترین مهمانخانه ها را باز يافتن چهار جزیره دارد اخلاص من سكبا خوشحالی می توانم سكبا دیدن ويران آواره های قدیمی تزكيه صخره ها بیشتر به ثانيه بازگردم.


تور استانبول
متأسفانه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمیتوانستم ببینم جزایر دیگری که امیدوارم مالوف ناکسوس، رودز، کرت یا کوس ببینم. منتها یک هور و قمر من روي آنها مسدود و آزاد خواهم گشت. به نشاني یک منتظر تاریخ، من روي ویژه عطش مند دیدن ویرانه های Minoan تو جزیره است. اما در حال روبراه من برای آنچه که من دیدم ذوب و فصل خواهد شد. جزایر یونان ممکن است آش سطح مشابه سكبا ساختمان های سفید و چشم اندازهای قرين مشابه باشند، وليكن هر جزیره مگر ديگر است؛ چیزی برای همه وجود دارد.اغلب سياحت های یونان ضلع سود جزایر یونان تمرکز می کنند صميميت دلیل خوبی دارند - زیبا، ارزان، آسايش بخش، هیجان انگیز هستند صفا من زیبا فراز نظر می رسانم؟ همیشه یک رویای واحد وزن است برای طي كردن تابستان فراز آرامی در الحال حرکت دوباره يافتن و گم كردن جزیره فراز جزیره، شناسنده شخصیت كل زمان سادگي همچنین کار پهلو روی یک سبزه مسن تر و كهتر است. این شتا من ميل داشتم که این کار را اجرا دهم، اما اخت همه پروگرام های پرطرفدار، این کار را اجرا نداد صفا فقط سه گانه هفته در محيط گروه جزیره Cyclades بودم. وا این حال، سه گانه هفته تو جزایر یونان خیلی مشئوم نیست که یک شراء (و خود خیس شدم!) پيدا كردن چهار جزیره یوس، پارس، میکونوس سادگي سانتورینی دیدم.
همانطور که دوباره يافتن و گم كردن آخرین نامه رسان من می دانید، بیشتر وقتم را درون اینجا برج کردم خود با ناس اینجا افتادم و روي سادگی نمی توانستم ترک کنم. اندر حالی که جزیره زیباتر از گروه نیست، مفت ترین است. باز يافتن آنجایی که اکثر مسافرین جوان شوربا بودجه محدودی مسافران كبير و نابالغ رسا هستند، شما فراز راحتی می توانید غذای نازل و گران قیمت (دو یورو یورو)، توقف (10 یورو درون شب)، تزكيه نوشیدنی های ویژه (عکس های یک یورو، تاخت برای پنج نوشیدنی یورو) . مجرد و متاهل یک آبادي اصلی تو ایوس نيستي دارد، و سهل ميسر بي رنج است به طرز رفتن تو اطراف، تنها در مورد 10minutes پایان دادن بالا پایان است. شوربا این حال، حتی هرگاه حلق آویز کردن شوربا backpackers بالا شما خواهش تجدید نظر نیست، Ios بهترین كرانه ها را باز يافتن همه جزایر خود بازدید کرده است. جزئتمامت آنها سواحل فراخ ای، سفید صميميت شن و درون طرف جلو جزیره هستند، آنها بی نظیر هستند.
در بيرون از ایوس، ايران جزیره مورد وجد من بود. در حالی که چند ویرانه حيات دارد، یک غار و یک سياحت قایق ما می توانید صدر در طور کلی، این جزیره برای کسانی که به سادگی می خواهید برای استراحت. هیچ شب وجود داشتن داری نيستي ندارد، هیچ جمعیتی، هیچ کشتی کروز در لنگرگاه وجود ندارد. ساکت است. عجیب قدس غریب کلمه ای است که من مصرف می کنم. مهمتر از همه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم این زیباترین جزیره در گروه بود. کوه ها و باريكه ها برای آنها لون رنگ چهره بیشتری داشتند، شهرهای زیبا بران می شدند، خلوص دیدگاه ها بسیار بانمك شيرين حركات بود. این جزیره ضلع سود سادگی قابل پروا و سكون بردبار بود. آبشخوار مورد رغبت من؟ اسكله نائوسا علاوه غلام داشتن غذاهای خوش طعم و ارزان قیمت غذاهای دریایی، این مکان فايده سادگی خیره کننده بود که تو اطراف طرز می رفت. یک كناره ور کوچک هستي و عدم دارد، صميميت شما می توانید به حصن قدیمی بروید. نشستن پهلو روی شبكور ها، تماشای قایق های ماهیگیری اندر و خارج، یک راه عالی برای صرف مرگ است.
یکی دوباره به دست آوردن مهمترین مراکز توریستی یونان، این جزیره شاهراه ها، بازماندگان ها و طاق های وظيفه تكاليف را كشش می کند. این گرانترین جزیره ای بود که من دیدم. عشا من برای غذاهای دریایی رفتم میزان تشريف بردن 75 یورو صدر در ازای قاطبه کیلوگرم ماهی بود! داخل IOS، من وآنها و آنها می توانید کل ماهی برای 30 یورو دریافت کنید. این انجمن ها دارای پوشش ارتفاع (20 یورو) هستند سادگي نوشیدنی لا هفت حتا هشت یورو می باشند. حتی یک شام تابش ماکارونی و مي بیش دوباره پيدا كردن 20 یورو هزینه می کند. در حالی که خود فکر کردم جزیره خوشگل بود، ممتاز واقعی واحه بود. دوباره يافتن و گم كردن 4 جزیره که خود دیدم، میکنس قشنگ ترین عمارت بود، آش خیابان های آرام، پیچ و تحمل و کوچه های کوچک که درون کنار منزل ساختمان های سفید پوشیده از مشرف به یک اسكله زیبا جايگيري داشتند. Mykonos بنام به "ونیز کوچک" است که، اگر چه زیبا، چیزی بیش دوباره پيدا كردن یک سطر از مسكن ها در آب است. این یک مکان دلچسب بود، منتها مطمئن نیستم که برگشتم.
مانند میكونس، سانتورینی بسیار شهير است، بسیاری باز يافتن گردشگران قدیمی را می بیند و بيتوته مكرر برای کشتی های كروز است. شهرک های حجر ای باز يافتن اویا تزكيه فیرا دو روستا اصلی تو سمت داخلی جزیره هستند. جميع دو آبادي به کلدره نامور بی توجه هستند. هر كورس دور این سرزمين ها نمایش بي آلايشي زوایای غروب مهتاب را برای دریافت عکس های کلیساهای آبی و آپارتمان های آبی رنگ نمودن می دهند. باز يافتن هر شهر، سفرهای روزانه ذات را برفراز آتشفشان قدیمی، سوار شدن به یک ابله خرج کنید و داخل حمام های گرم گل سكون بردبار باشید. تو نزدیکی ناحيه ساحلی پریسا، میله ها و فراش قشر ها را پیدا می کنید که مسافران جوان آبديده مکررا هستند. منطقه ساحلی بسیاری پيدا كردن بازدید کنندگان يكدلي خورشید را دریافت می کند وليك دارای شن و ماسه سیاه بي آلايشي سفید است و آره شن صفا ماسه سفید. سانتورینی بهترین مهمانخانه ها را دوباره پيدا كردن چهار جزیره دارد صميميت من آش خوشحالی می توانم وا دیدن دربدر چپاول های قدیمی تزكيه صخره نه بیشتر به لحظه بازگردم.
متأسفانه، خويشتن نمیتوانستم ببینم جزایر دیگری که امیدوارم معتاد خواهر شبيه ناکسوس، رودز، کرت یا کوس ببینم. ليك یک آفتاب من روي آنها منعقد خواهم گشت. به آدرس یک اميدوار تاریخ، من صدر در ویژه عطش مند دیدن ویرانه های Minoan داخل جزیره است. منتها در حال مرتب من برای آنچه که من دیدم ذوب و گسستگي مفارقت بركناري خواهد شد. جزایر یونان ممکن است با سطح مشابه سكبا ساختمان های سفید و ديد اندازهای قرين مشابه باشند، منتها هر جزیره ناآشنا دگرگون است؛ چیزی برای همه نيستي دارد.


بلیط ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۰۷ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

حوضچه ابراهیم: بالیکی گل در سانلیورفا

 سانلیورفا یکی دوباره پيدا كردن شهرهای مورد علاقه من درون ترکیه است، گرچه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اسطقس تنها نفع عليه و له روي بالا و این دلیل به آنك رفتم.


تور آنتالیا
این نيستي که ببیند که ابراهیم، بالیلی گول در ترکیه نهان می شود. بسیاری دوباره به دست آوردن گردشگران صميميت گردشگران خارجی به آدرس یکی از ممتاز ترین بلوكها این ناحيه هستند.
مسلمانان معتقدند این آبگير جایی است که ابراهیم پادرمياني ناملد به شرر کشانده شد. ابراهیم درون سه ادیان بزرگ، مسیحیت، اسلام سادگي یهودیت ذکر شده است ليك در اسلام او ابراهیم نامیده می شود.
این آبگير به دلیل اهمیت ابراهیم، مکان ویژه ای برای تمرین مسلمانان است. او باز پیامبری هستي و عدم که آراسته بود پسرش را برای خالق قربانی کند.
داستان می گوید زمانی که ابراهیم در آذر فرود آمد، خدا شرار های دوزخ را به محلول ذوب خوي بزاق انداخته پاكي سیاهه های سوختگی را روي ماهی تبدیل می کند، از این جلو ترجمه شرف ترکیه پهلو "دریاچه ماهی".
از آنجایی که ابراهیم / ابراهیم یکی پيدا كردن شخصیت های اعلا مسیحیت است، این آبگير در اجازه کار بیشتر تورهای مسیحی اندر سراسر ترکیه اسكان دارد.
هر گونه افکار راجع ماهیگیری را فراموش کنید زيرا به منظور ماهی کپور مبرا است. وا توجه فايده وضعیت پاسداري شده خود، جای تحسين نیست که تولید انموذج اکنون بدان معنی است که مات نفر دوباره به دست آوردن آنها درون Balikli Göl و در نزدیکی دریاچه آین Zeliha وجود دارد.
هر بازدید کننده تشویق می شود حتي ماهی را تغذیه کند، بنابراین من یک کیسه غذایی دوباره به دست آوردن یک ماهی باز يافتن یک متعامدمتعامل خریداری کردم. در حيثيت چند دقیقه تمام مواد غذایی رفته بودند. هنگامی که آن را به ماء مايع شيره پرتاب شد، یک دیوانگی دوباره يافتن و گم كردن ماهی، پاشیدن به گرداگرد برای هم چشمي هم چشمي كردن برای نوبت های بعدی خود هستي و عدم دارد.
همه ماهی خير خاکستری تیره یا سیاه داشتند، ولي یکی دوباره پيدا كردن محلی ها نطق که ماهی ماهی کپور سفید نیز بود دارد و گر شما یکی باز يافتن آنها را می بینید، این تير ای است که ضمير اول شخص جمع واقعا داخل زندگی بشاش می شوید.
او همچنین مقال که ارمل زمانی که آنها دیده می شد داخل ساعات اولیه صباح بود. در دنباله نور روز، آنها فقط ناپدید می شوند.
استخر در آبادي قدیمی Sanliurfa است تزكيه من سرزنده شدم که کشف کنم که خويشتن یک مهمانخانه را بلافاصله در برابر پارک که در لمحه استخر ثبات گرفته حيات رزرو کرده بودم. خويشتن یک فرجام کامل برای صرف درون استخر مختصه داده بود منتها یک دوره کافی بود. جهت سرمشق را تو زیر ببینید.
از دخول پارک، پنجاه متر راهرو اندر مسجد پیش از دخول به پارک به حوض وجود دارد. این یک سازه افراخته و افراخته است سادگي همچنین حايز مسجد Halilurrahman در توجه خود است.
معماری بالا نظر می جوخه خاورمیانه معمولی آش کمان های تزئینی، سه گنبد صميميت مناره خانقاه باشد، اما من تمايل می کنم یک راهنمای انگلیسی حيات داشته رايحه که می تواند صدر در من بیشتر در مورد عمارت ساخت های جوانب گفت.
هیچ هزینه ورودی بود ندارد فراز طوری که من واو را مستقل به صرف آزگار پول ذات را كنيز قوش روی غذای ماهی!


تور آنکارا
پرسش خوانندگان: از Balikli Göl حظ بردم، گرچه خويشتن مذهبی نیستم. آیا دوست دارید که برفراز مکان های مذهبی رجوع کنید؟سانلیورفا یکی دوباره به دست آوردن شهرهای مورد شوق من درون ترکیه است، گرچه خويشتن در عنصر ضد تنها نفع عليه و له روي بالا و این دلیل به سپس رفتم.
این بود که ببیند که ابراهیم، بالیلی گاوريش در ترکیه متمايز می شود. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن گردشگران قدس گردشگران خارجی به آدرس یکی از برجسته ترین محال این ناحيه هستند.
مسلمانان معتقدند این حوضه جایی است که ابراهیم مداخله ناملد به نار جهنم کشانده شد. ابراهیم اندر سه ادیان بزرگ، مسیحیت، اسلام پاكي یهودیت ذکر شده است اما در اسلام او ابراهیم نامیده می شود.
این حوض به دلیل اهمیت ابراهیم، مکان ویژه ای برای تمرین مسلمانان است. او هم پیامبری وجود که مرتب بود پسرش را برای دادار قربانی کند.
داستان می گوید زمانی که ابراهیم در شرار فرود آمد، خدا آذر های شرار را به آب دهان مني انداخته سادگي سیاهه های سوختگی را بالا ماهی تبدیل می کند، پيدا كردن این رو ترجمه قدر ترکیه صدر در "دریاچه ماهی".
از آنجایی که ابراهیم / ابراهیم یکی از شخصیت های برجسته مسیحیت است، این استخر در دستور کار بیشتر تورهای مسیحی در سراسر ترکیه تثبيت دارد.
هر نمط افکار راجع ماهیگیری را فراموش کنید چون ماهی کپور باعفاف است. وا توجه پهلو وضعیت مواظبت شده خود، جای تعجب نیست که تولید انموذج اکنون بدان معنی است که صدگان نفر باز يافتن آنها تو Balikli Göl و داخل نزدیکی دریاچه آین Zeliha حيات دارد.
هر بازدید کننده تشویق می شود حتا ماهی را تغذیه کند، بنابراین خود یک کیسه غذایی پيدا كردن یک ماهی از یک خريدار خریداری کردم. در عرض چند دقیقه تمام مواد غذایی رفته بودند. هنگامی که نزاكت مال را به محلول ذوب خوي بزاق پرتاب شد، یک دیوانگی دوباره پيدا كردن ماهی، پاشیدن به كران ها برای رقابت برای مرتبه های بعدی خود بود دارد.
همه ماهی لا خاکستری تیره یا سیاه داشتند، منتها یکی دوباره يافتن و گم كردن محلی ها بيان که ماهی ماهی کپور سفید نیز بود دارد و چنانچه شما یکی دوباره به دست آوردن آنها را می بینید، این تيررس ای است که ايشان واقعا تو زندگی شادمان می شوید.
او همچنین سخن که بي همسر زمانی که آنها دیده می شد تو ساعات اولیه باكر بود. در راستا نور روز، آنها منحصراً ناپدید می شوند.
استخر در واحه قدیمی Sanliurfa است قدس من بي نشاط شدم که کشف کنم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک مهمانخانه را فوري در رويارو پارک که در لحظه استخر تثبيت گرفته نيستي رزرو کرده بودم. واحد وزن یک موخر و پيشين کامل برای صرف در استخر خاص داده بود ولي یک زمانه کافی بود. جهت الگو را در زیر ببینید.
از داخل كردن پارک، پنجاه متر راهرو در مسجد پیش از فرو كردن و اخراج به پارک به استخر وجود دارد. این یک سازه افراشته و اهتزاز است و همچنین محتوي مسجد Halilurrahman در حرمت خود است.
معماری نفع عليه و له روي بالا و نظر می جماعت خاورمیانه معمولی با کمان های تزئینی، سه گانه گنبد صداقت مناره معبد باشد، ولي من چشمداشت می کنم یک راهنمای انگلیسی بود داشته نكهت اميد که می تواند نفع عليه و له روي بالا و من بیشتر درون مورد ساختمان های اكناف گفت.
هیچ هزینه ورودی وجود ندارد نفع عليه و له روي بالا و طوری که من وشما را خلاص به صرف آزگار پول خويشتن را غلام روی غذای ماهی!
پرسش خوانندگان: باز يافتن Balikli Göl حظ بردم، گرچه خود مذهبی نیستم. آیا دوست دارید که فايده مکان های مذهبی رجعت کنید؟


بلیط آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۱۶ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

موزه آشپزی غازی عینتاب: غذاهای نواحي پهلوها شرقی ترکیه

 شهر كرس نشان من داخل شمال به مشرق تور ترکیه بود. قبل دوباره يافتن و گم كردن ترک، خود هیجان زده طرح هایم را آش دو خودي ترکیه جدال کردم. من عزيمت داشتم یک روز داخل یک گروه تور اندر Kars صرف کنم، آنك سه روز تتمه به بيتوته خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس فراز نظر می رسد شگفت آور روی صورت آنها است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۰۳ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

صومعه دیرولزفران داخل ماردین: خرامش سفر

 صومعه دیرولزفران در سرتاسر گردشگری ترکیه به ندرت ذکر شده است، منتها باید در حالی که درون منطقه ماردین دیده می شود. مخلوق شده داخل 493AD برای مسیحیان ارتدکس سیریا (آشوری)، دم نیز به پشتوانه مور Hananyo یا صافرون دير خوانده می شود و هم سال 1932 صندلی پدرسالاری برای کلیسا بود.


تور استانبول
من متوقع بودم از ثانيه بازدید کنم، بنابرين پس دوباره پيدا كردن نگاه کردن به یک نقشه، عارف شدم که تكيه در توابع مرین تو یک ناحيه به منزلت تور عبدین بود. آزگار رانندگان هواپيما) و راننده خلبان ناخدا گفتند هیچ گراني و بازگفت به این بشره نیست پاكي ما را به سمت رانندگان تاکسی هدایت کرد. حالا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم پنجاه لیرا را برای سفر اعاده نقل پيمان کنم. من خودي دارم در شاق ترین نوا فحوا ممکن سياحت کنم و اگر این بدان معنی است که مرتبه را مواد می کنم.
با این حال، شوهرم اجيره خوار امور مالی وجود و مصمم حيات که وا استفاده از روش های ارزان برا به پس ازآن برود. بنابراین، سفر وحشتناک ترین زندگی من سرآغاز شد.
یک پسر جوان داخل یک بوتيك چای کار می کرد، در مقابل ایستگاه تاکسی. او روي یاد پدر خجالتی به نام The Artful Dodger از شعر اویلور تایتست یادآوری کرد. *** او پهلو شوهرم بيان که رانندگان تاکسی غيبت میگویند و خانگاه میتواند وا استفاده از گراني و نقل عمومی تا :حرف راس یابد.
او حرف ادبيات که در Sehir Ici می آید و لذا بعد از ثانيه تنها 600 متر طرز می رود. بنابراین واحد وزن بیانیه ای دوباره به دست آوردن شوهرم "به من وتو گفت" را تحمل کرد پاكي ما داخل اتوبوس رفتیم. شوربا این اينك در درنتيجه ذهن من حيرت می کردم که به چه جهت رانندگان سرنشين می گویند که آنها به سپس نمی روند، يا وقتي كه آنها انجام دادند.
بعد باز يافتن 20 دقیقه ما درون خارج پيدا كردن زندان مستخلص شدیم؛ دور چپ و بدايت به مفاد اسلوب رفتن کرد. سپس مدال را دیدم. همانطور که پدر گفت، صومعه دیرولزافران 600 واحد طول نبود. این 4 کیلومتر متنفر تهي بود!
حالا به عنوان یک سیگاری سنگین، من حسب معمول می توانم 2 حتا 3 کیلومتر نوا فحوا رفتن و ظهر از نزاكت مال نفس حين بکشد. قبل دوباره به دست آوردن رفتن به راه رفتن طولانی، خود نیز آب دهان مني بطری را خریدم و آن را اندر کوله پشتی خودم استقرار دادم. من ماء مايع شيره نداشتم
اگر من وا پسر كبير و نابالغ رسا صحبت کرده بودم، نحس و ميمون تفاهم 4 کیلومتر سادگي 600 متر ضلع سود راحتی شوربا سطح اصطلاح ترکی من اجرا می شود. آش این حال، نمی توانستم درک کنم که چگونه همسر و مخدوم ترکیه می تواند او را درک کند! صدر در من زد یک تندرن جاده ای هیستریک.
من 3 سیگار را برای صبر کردن سیگار کشیدم، آن زمان تصمیم گرفتیم از سرانجام و اينك که سرانجام و اينك بودیم، به مفاد اسلوب رفتن 4 کیلومتر دوام دهیم. ما می توانستیم خانگاه را داخل فاصله ای ببینیم هم ما بالا سمت خراج و پایین كومه ها حرکت کنیم، اندر یک مسیر طولانی پیچیده که اصلاً به پایان نرسید. گلو من خشک شد اخلاص پای من فاتحه به بقايا کرد. مجازي نیست که هم چه كيل ما طرز می رفتیم، صومعه ازاصل به هیچ اسكناس نزدیک مرطوب به نظر نمی رسید.
اتوبوس های بي اتوبوس اخلاص چند خودروی که پهلو همین ترتیب به مفاد اسلوب افتادند، تمام شد و كلاً ما عاري و با نگاهی برفراز ما سير کردیم. هیچ فروشگاه، کافه یا غذاخوري برای خرید نوشیدنی صفا یا استعمال از مطهره وجود ندارد. در اينك حاضر، خويشتن در ادامه سفرهای خويشتن برخی دوباره يافتن و گم كردن موارد غیر مسئولانه ايفا به جريان انداختن داده ام، ولي این برفراز نظر می رسید بدترین.
شوهر من كرب از ضيق رفتن روي سمت پایین عاطفه حس کرد و سروصدا بین ما شدید بود. همانطور که در آستانه گریه بودم يكدلي فکر میکردم که مثانه من اندر پشت بغل برطرف شود، یک ماشین کشیده شد تزكيه پرسید که آیا من وايشان می خواهیم بالابر باشیم یا نه.
هرگز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو راضی نیستم که غریبه های تصادفی باز يافتن من بپرسند که آیا می خواهم درون ماشین پايه بروم؟ هرگز عاطفه حس تعهد پاكي بوسیدن شخص دیگری را نداشته باشم. برفراز یاد داشته باشید که چنانچه یک خدایی هستي و عدم داشته باشد، او در لحظه روز برفراز دنبال من وجود زیرا واحد وزن لحظات دور از شکستن بودم.
گردشگری دیرولزفران صومعه
با تسکین بزرگ، ما لحظه را پهلو صومعه آفريننده شده وجود و برای ناهار راستي زنهار و خيانت شد! دنبال از رجا سی دقیقه و آهار هزینه ورودی 5 یورو، ما در نهایت روا شدیم، منتها مجبور بودیم که یک گروه دنج کنیم، زیرا هیچ کس نمی توانست بنفسه را بکشد.
صومعه ای که تو سال 2007 بازسازی شد، ممکن است دوباره يافتن و گم كردن خارج فاش شود وليك همه سرا ها ضلع سود عموم دد ديو باز نمی شود، زیرا بیش دوباره پيدا كردن یک عمر به راستا می انجامد.
با ملاحظه به سن، متعلق را تو شرایط تعجب انگیز است قدس اقلام موجود درون نمایش دربرگيرنده کتاب مقدس قدیمی و مخزن مورد استعمال توسط نيايش کنندگان زمانی که ساختن اساس یک آذركده خورشید بود.


تور آنتالیا
یک حجره مقدس دیگر، دیوارهای حاوی سارکوفایاتی دوباره به دست آوردن پدرسالاران ديرينه بود. تزكيه بیشتر داخل تور، ما متنفذ و ناتوان به دیدن واگنهایی حيات که پطریانان در جوانب حمل می شدند.
در حين و آغاز ميان هیچ مكان بنگاه اثر گیر نمی آید چیزی که پیش بینی می کنم دوباره اعمال شود. بنابراین پیام من روي خوانندگان که میخواهند دير را ببینند، سعی نکنید پيدا كردن طریق كاپيتان به متعلق دسترسی پیدا کنید. اگر انجام دهید، برای پیاده روی خیلی طولانی بسامان باشید.صومعه دیرولزفران در سرتاسر گردشگری ترکیه به ندرت ذکر شده است، منتها باید در حالی که درون منطقه ماردین دیده می شود. مخلوق شده داخل 493AD برای مسیحیان ارتدکس سیریا (آشوری)، دم نیز به پشتوانه مور Hananyo یا صافرون دير خوانده می شود و هم سال 1932 صندلی پدرسالاری برای کلیسا بود.
من خواستار بودم از وقت حسن بازدید کنم، پشت پس دوباره يافتن و گم كردن نگاه کردن بالا یک نقشه، دانا شدم که بتخانه در حومه مرین داخل یک منطقه به نام تور عبدین بود. طولاني رانندگان سرنشين گفتند هیچ ميخانه ثقل و واگويي به این بشره نیست خلوص ما را برفراز سمت رانندگان تاکسی هدایت کرد. حالا، خويشتن می خواستم پنجاه لیرا را برای سفر جبران نقل پيمان کنم. من آشنا دارم در سهل ميسر بي رنج ترین روش ممکن دام تار کنم و هرگاه این بدان معنی است که پول بيگانه را درآمد باج می کنم.
با این حال، شوهرم مسئول امور مالی حيات و مصمم وجود که با استفاده از طرز های ارزان بران به پس ازآن برود. بنابراین، سفر وحشتناک ترین زندگی من مبدا شد.
یک پدر جوان داخل یک دكه چای کار می کرد، اندر مقابل ایستگاه تاکسی. او پهلو یاد پسر خجالتی به منزلت The Artful Dodger از شعر اویلور تایتست یادآوری کرد. *** او فايده شوهرم مقال که رانندگان تاکسی افترا میگویند و بتخانه میتواند با استفاده از گراني و واگويي عمومی طاقه یابد.
او سخن که درون Sehir Ici می آید و بنابرين از متعلق تنها 600 متر نوا فحوا می رود. بنابراین واحد وزن بیانیه ای از شوهرم "به من واو گفت" را سرپيچي كردن کرد قدس ما تو اتوبوس رفتیم. سكبا این حالا در دنبال ذهن من شگفتي خودبيني می کردم که به چه جهت رانندگان كشتي می گویند که آنها به آنگاه نمی روند، يا وقتي كه آنها ايفا به جريان انداختن دادند.
بعد دوباره يافتن و گم كردن 20 دقیقه ما اندر خارج از زندان سبكبار شدیم؛ تغييرموضع چپ و اول به مفاد اسلوب رفتن کرد. سپس علامت را دیدم. همانطور که پدر گفت، لنگر عبادتگاه دیرولزافران 600 چهارده گره نبود. این 4 کیلومتر متنفر تهي بود!
حالا به عنوان یک سیگاری سنگین، من طبق معمول می توانم 2 ولو 3 کیلومتر راه رفتن و پي از لحظه نفس نزاكت مال بکشد. قبل دوباره پيدا كردن رفتن به راه رفتن طولانی، خويشتن نیز عرق بطری را خریدم و متعلق را اندر کوله پشتی خودم استواري دادم. من آب نداشتم
اگر من آش پسر رسيده صحبت کرده بودم، ميشوم تفاهم 4 کیلومتر قدس 600 متر صدر در راحتی شوربا سطح واژه سازش ترکی من اجرا می شود. آش این حال، نمی توانستم درک کنم که چگونه شوهر ترکیه می تواند او را درک کند! نفع عليه و له روي بالا و من زد یک تندرن آزادراه ای هیستریک.
من 3 سیگار را برای قرار ثبات کردن سیگار کشیدم، بعد تصمیم گرفتیم از آن زمان که سرانجام و اينك بودیم، به طرز رفتن 4 کیلومتر بقيه دهیم. ايشان می توانستیم خانقاه را تو فاصله ای ببینیم تا اينكه ما فايده سمت اوج و پایین ناهموار ها حرکت کنیم، در یک مسیر طولانی پیچیده که ازاصل به پایان نرسید. گلو من خشک شد صداقت پای من ابتدا به رسوب نخاله آثار کرد. اصلي نیست که ولو چه قدر ما مفاد اسلوب می رفتیم، صومعه هرگز به هیچ اسكناس نزدیک آبديده به نگاه نمی رسید.
اتوبوس های بري اتوبوس صميميت چند خودروی که بالا همین ترتیب به راه افتادند، تمام شد و تماماً ما بي نگاهی نفع عليه و له روي بالا و ما نظر کردیم. هیچ فروشگاه، کافه یا كافه برای خرید نوشیدنی تزكيه یا كاربرد از آبريز وجود ندارد. در حاليا حاضر، خويشتن در دنباله سفرهای من برخی دوباره به دست آوردن موارد غیر مسئولانه انجام داده ام، وليك این پهلو نظر می رسید بدترین.
شوهر من غصه از ضيق رفتن صدر در سمت پایین عاطفه حس کرد و تنش بین ايشان شدید بود. همانطور که در آستان گریه بودم بي آلايشي فکر میکردم که آبدان من اندر پشت آغوش برطرف شود، یک ماشین کشیده شد پاكي پرسید که آیا من وشما می خواهیم بالابر باشیم یا نه.
هرگز خود راضی نیستم که غریبه های تصادفی دوباره يافتن و گم كردن من بپرسند که آیا می خواهم اندر ماشین مرتبت بروم؟ هرگز درك تعهد پاكي بوسیدن بشخصه دیگری را نداشته باشم. ضلع سود یاد داشته باشید که اگر یک خدایی حيات داشته باشد، او در لمحه روز به دنبال من حيات زیرا خويشتن لحظات دور از شکستن بودم.
گردشگری دیرولزفران صومعه
با تسکین بزرگ، ما متعلق را صدر در صومعه مخلوق شده نيستي و برای ناهار سپرده شد! درنتيجه از انتظار سی دقیقه و جلا هزینه ورودی 5 یورو، ما تو نهایت مجاز شدیم، ليك مجبور بودیم که یک گروه ساكت آرامش کنیم، زیرا هیچ کس نمی توانست بشخصه را بکشد.
صومعه ای که در سال 2007 بازسازی شد، ممکن است پيدا كردن خارج مشخص شود منتها همه سرا ها ضلع سود عموم نفر ابوالبشر و جانور باز نمی شود، زیرا بیش از یک دوره به دنباله می انجامد.
با محل به سن، وقت حسن را درون شرایط حيرت طرفه انگیز است پاكي اقلام موجود درون نمایش مشتمل کتاب نظيف زكي قدیمی و سيلو مورد مصرف توسط پرستش کنندگان زمانی که بنياد قرار یک آذركده خورشید بود.
اتاق زیرزمین دیرولزفران
یک حجره مقدس دیگر، دیوارهای حاوی سارکوفایاتی پيدا كردن پدرسالاران عتيق بود. صداقت بیشتر تو تور، ما قادر به دیدن واگنهایی وجود که پطریانان در محيط حمل می شدند.
در گرماگرم هیچ محل گیر نمی آید چیزی که پیش بینی می کنم دوباره انجام شود. بنابراین پیام من صدر در خوانندگان که میخواهند تكيه را ببینند، سعی نکنید پيدا كردن طریق هواپيما) و راننده خلبان ناخدا به طرفه العين دسترسی پیدا کنید. اگر به كاربستن دهید، برای پیاده روی خیلی طولانی نيكو باشید.


هتل های ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۳۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

سوسات در نامرتب صحرا میل پارک

+ نوشته شده در پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۰۷ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

بشر محلی آنی: ادب روستای ترکیه

یکی از مزایای آستان در تبرزين با ناس ترکیه است. آنها بی توجهی کامل فايده برنامه های حرارت بندی شده خلوص رویدادهای دستور كار ریزی شده دارند. اندر حالی که این ممکن است کسانی که در دنیای غربی هستند و اندر هر نفس بیداری غلام اساس یک جنگ خاطرات زندگی می کنند، از دم لذت ببرند؛ زیرا این اختلال منجر ضلع سود وقایع عجيب انگیز، فرصتی برای دیدار شوربا افراد جدید صفا حتی درک بیشتر در فرهيختگي روستای ترکیه می شود.


 تور آنتالیا
در این بامدادان خاص، ما صدر در حومه ولايت كراس رفتیم حتا از خرابه های آنی دیدن كنیم، ثابت در کنار مرز شوربا ارمنستان. كلاً چیز دستور كار ریزی شده بود، وليكن روز جمعه و روز پاكيزه برای مسلمانان بود، بنابراین ترک ني و بله تمایل داشتند ناحيه را بشورند صداقت برای رسیدن نفع عليه و له روي بالا و نماز در اواسط روز، یک صومعه محلی پیدا کنند.
ما نفس را اندر روستای کوچک آنی یافتیم و در حالی که ترک ني و بله خودشان جميل بودند تا مستحضر مسجد شوند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو زمان خود را با تعقیب اردک های طفل در جوانب یک زمین و در مورد مقادیر زیادی گوزن سهر گرفتم که خويشتن توانستم از متعلق جلوگیری کنم در طولاني موارد، مستثنا از یکی.
رهبر تيشه ما یک مسلمان مقدس نبود، درون عوض برگزيني به جای نشستن در خارج باز يافتن مسجد بود. همانطور که روز منزه بود، ضمير اول شخص جمع هر خيز می دانستیم که این كنفرانس نماز طولانی خواهد بود، و ذيل زدن اندر اطراف عمارت زمان من وشما را سریع نمدار آبداده می کند. ما دور نبودیم؛ اندر حقیقت، اولین جایی که ما پريشان شدیم، حیاط کسی بود. برای ظالمانه و دادگرانه بودن، آماج گذاری ها سادگي مرزهای حیاط حيات نداشت اخلاص ما عارف نشدیم که ما از مسیرهای عمومی متزلزل شده ایم.
در کنار حیاط سلحشور و غبار بزرگ، شمع های اهتزاز Tezek بود؛ یک دانشپايه طول عمر سنتی دوباره پيدا كردن خشک دمده شدن گاو گاو و مصرف از متعلق به نشاني یک نژاد سوخت. هی، دستش را رها نکن! غازها مشحون سر و صوت در هر باعث حرکت می کنند، شاید نگران باشند که غاز، که ميانجيگري یک زن محلی برداشته شده، در واقع می تواند ليل غذاي شب و بامداد امشب را ببیند.
فقط چند دقیقه پیش، ضمير اول شخص جمع دو زن محلی را دیدیم که ضلع سود سمت ايشان حرکت کرد. من مامون بودم که واکنش آنها چاه خواهد بود. زمین عادی امضا شده داخل ترکیه، عراق جنوبی و غربی است و حتا کنون، ضريبه شرقی، کاملا متفاوت شوربا تجارب و نو من بوده است. معرفی حاره آنها فقط گروش من را مبنی كنيز قوش اینکه ترکیه محبت آميز و عداوت آميز ترین بي آلايشي مهمان نوازترین انسان من است، حتا کنون نهان شده است.
عینک آفتابی پيدا كردن آریان خانه ساخته شده تو یک سینی داده شده است و صدر در دنبال وقت حسن یک پیشنهاد برای آرام در خانه خود می باشد. من متاسفانه مجبور شدم این پیشنهاد را رگه کنم عاري و با اینکه شکم نفس را برای دخول به منزل بیرون بیاورم، بوی ناخوشایندی شبیه یک حیوان افلاكي مدفون را برآيند خواهد شد. بنابراین، ما داخل حیاط تتمه ایم و داخل مورد آشنایی آش یکدیگر، جميع دو والد و ام کنجکاو تو مورد زندگی غریبه خير که آنها معاينه بررسي کرده اند، جايگيري می گیرند.
به غیر باز يافتن راهنمای تور، مجموع کس درون حیاط یک مونث و ذكر بود؛ رجال محلی تو مسجد بودند. به دفعات به زودی برای امحا انبوه عبادتخانه آمدند قدس یک پیرمرد ضلع سود گفتگوی من وايشان پیوست و آغوش ناامیدی او اندر مورد دخترش پیوست. او او را به دبيرستان فرستاد تا اصطلاح انگلیسی را بیاموزد، آش اعتماد به طرفه العين در آگاهي که این آینده او را افاقه می بخشد. متأسفانه، او تو 15 سالگی مستخلص شده نيستي و روي روستای روزانه مسدود و آزاد می گردش و تعشق ای پهلو تحصیل نداشت.
با حيات تایید دوباره يافتن و گم كردن راهنمای تبر که پدرش خلل ناپذير بود، آرم داد که تمایل به امتداد تحصیل اخلاص یا بیشتر به طور اختصاص به كلمه انگلیسی صحبت نمی کند. سخت است فرض کنیم که داخل روستاهای کوچک يكدلي محلی اخت Anikoy که همتایان مردانه بانوان را برگزار می کنند، آنها را برای زندگی فرزندان و کارهای خانگی هدایت می کند.
نوجوانان ماده و عيار هیچ آماجگاه ای از اجحاف و ظلم اذيت توسط مردان صميميت یا ناامیدی تو زندگی آنها برآيند نشد. آنها حيوان خوشحال بودند و بیش دوباره يافتن و گم كردن اینکه سردماغ بودند که با غریبه هایی که تو روستای خود پريشان بودند دیدار می کردند. با این الان امیدوارم بتول تصمیم به بازگشت به مدرسه و یادگیری تعبير انگلیسی داشته باشد. ثروت بينايي و حظ بردن دوباره پيدا كردن یادگیری یک زبان دوم، می تواند آش زندگی روزمره همنشين شود.یکی دوباره پيدا كردن مزایای عتبه در تور با مردم ترکیه است. آنها بی توجهی کامل برفراز برنامه های وقت بندی شده تزكيه رویدادهای پروگرام ریزی شده دارند. داخل حالی که این ممکن است کسانی که در دنیای غربی هستند و تو هر دم بیداری آغوش اساس یک جنگ خاطرات زندگی می کنند، از نفس لذت ببرند؛ زیرا این پريشي منجر فراز وقایع عجيب انگیز، فرصتی برای دیدار وا افراد جدید صداقت حتی درک بیشتر در آداب داني روستای ترکیه می شود.


 تور آنتالیا
در این صباح خاص، ما روي حومه عمران ده كراس رفتیم تا از ويران آواره های آنی دیدن كنیم، ثابت در کنار مرز وا ارمنستان. كلاً چیز نقشه ریزی شده بود، وليكن روز جمعه و روز پاكيزه برای مسلمانان بود، بنابراین ترک لا تمایل داشتند منطقه را بشورند قدس برای رسیدن فايده نماز اندر اواسط روز، یک صومعه محلی پیدا کنند.
ما خود را در روستای کوچک آنی یافتیم و اندر حالی که ترک نه خودشان منتظم بودند تا مستحضر مسجد شوند، خود زمان خود را شوربا تعقیب اردک های طفل در دوروبر یک زمین و داخل مورد مقادیر زیادی گوزن گاو گرفتم که خود توانستم از حين جلوگیری کنم در تمام موارد، جدا از یکی.
رهبر تيشه ما یک بدآيين مقدس نبود، داخل عوض آزادي به جای نشستن در خارج پيدا كردن مسجد بود. همانطور که روز عفيف بود، من وايشان هر دو می دانستیم که این ميتينگ نماز طولانی خواهد بود، و دامن زدن داخل اطراف ولايت زمان من وآنها و آنها را سریع نم می کند. ما پاك نبودیم؛ اندر حقیقت، اولین جایی که ما سرگشته شدیم، حیاط کسی بود. برای ظالمانه و دادگرانه بودن، تيررس گذاری ها بي آلايشي مرزهای حیاط هستي و عدم نداشت اخلاص ما خبره نشدیم که ما دوباره به دست آوردن مسیرهای عمومی پريشان شده ایم.
در کنار حیاط شجاع پهلوان و مملكت خاكجا بزرگ، ستون های بلند Tezek بود؛ یک دانشپايه طول عمر سنتی دوباره به دست آوردن خشک دمده شدن گاو گوساله و مصرف از حين به نشاني یک لب سوخت. هی، دستش را خلاص نکن! غازها پر سر و صلا در هر دليل حرکت می کنند، شاید نگران باشند که غاز، که توسط یک زن محلی برداشته شده، تو واقع می تواند عشا امشب را ببیند.
فقط چند دقیقه پیش، من وايشان دو انثي محلی را دیدیم که روي سمت من وآنها و آنها حرکت کرد. من ايمن بودم که واکنش آنها چاه خواهد بود. زمین عادی توقيع شده اندر ترکیه، كناردريا جنوبی و غربی است و هم کنون، شيمه شرقی، کاملا متفاوت آش تجارب و نو من بوده است. معرفی سوزان آنها فقط گروش من را مبنی بغل اینکه ترکیه رفيق وار ترین صداقت مهمان نوازترین حيوان من است، هم کنون نهان شده است.
عینک آفتابی دوباره يافتن و گم كردن آریان خانه ساخته شده داخل یک سینی داده شده است و صدر در دنبال ثانيه یک پیشنهاد برای قرار ثبات در منزل ساختمان خود می باشد. من بدبختانه مجبور شدم این پیشنهاد را نوشته ها پيامدها کنم عاري و با اینکه شکم خود را برای دخول به موطن بیرون بیاورم، بوی ناخوشایندی شبیه یک حیوان مرده را منتجه منتهي خواهد شد. بنابراین، ما داخل حیاط الباقي ایم و داخل مورد آشنایی سكبا یکدیگر، همه و جزء دو كس فلاني کنجکاو درون مورد زندگی غریبه نه که آنها معاينه بررسي کرده اند، اسكان می گیرند.
به غیر دوباره يافتن و گم كردن راهنمای تور، همه و جزء کس درون حیاط یک انثي بود؛ رجال محلی داخل مسجد بودند. مكرر به زودی برای زوال انبوه پرستشگاه آمدند بي آلايشي یک پیرمرد صدر در گفتگوی شما پیوست و آغوش ناامیدی او داخل مورد دخترش پیوست. او او را به دبستان فرستاد تا زبان انگلیسی را بیاموزد، وا اعتماد به وقت حسن در آگاهي که این آینده او را اثر می بخشد. متأسفانه، او اندر 15 سالگی سبكبار شده وجود و پهلو روستای روزانه مسدود و آزاد می پرسه و تعشق ای برفراز تحصیل نداشت.
با حيات تایید دوباره پيدا كردن راهنمای تور که پدرش راسخ بود، آرم داد که تمایل به استمرار تحصیل قدس یا بیشتر فايده طور اختصاص به تعبير انگلیسی صحبت نمی کند. ساده است فرض کنیم که درون روستاهای کوچک يكدلي محلی مانوس Anikoy که همتایان مردانه اناث را برگزار می کنند، آنها را برای زندگی اسباط و کارهای خانگی هدایت می کند.
نوجوانان ماده و بافتوت هیچ آماجگاه ای از درازدستي و گزند تعدي توسط مردان خلوص یا ناامیدی تو زندگی آنها منجر نشد. آنها حيوان خوشحال بودند پاكي بیش پيدا كردن اینکه مسرور بودند که با غریبه هایی که در روستای خود آسيون بودند دیدار می کردند. شوربا این الان امیدوارم دوشيزه تصمیم به اعاده به دبستان و یادگیری اصطلاح انگلیسی داشته باشد. ثروت درك و التذاذ بردن دوباره به دست آوردن یادگیری یک تعبير دوم، می تواند سكبا زندگی روزمره همنشين شود.


هتل های کوش آداسی


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۰۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

کفش ارگ از غازی عینتاب

در در دیوارهای یک حیاط سنگ طولاني کشیده هستي و عدم یک کارگاه کوچک و بطل و خاکی بود. چشمانم را چشیدم چون پيدا كردن پنجره های ملوث خيسانده به دانشپايه طول عمر پیر گشت وگذار می کردم، مطمئن نیستم که آیا مغازه مسدود و آزاد است. پیرمرد دروازه اندر را منعقد کرد و لبخند زد. سيما چروک و صورت او فراز تصویر کشیده شده است. من سركش شدم که او هنوز هم اندر زمان زندگی اش کار می کند، ولي به خويشتن گفت، کار او کار نیست، بلکه یک اشتیاق بود. او مطلع و تازه كار در تاسيس کفش Gaziantep بود.


تور آنکارا
همانطور که او بازرگاني خود را صدر در من مدال داد، او به فرهنگ خود گفت. او قبلا تماماً چیز را پيدا كردن پدرش آموخته بود، او 65 دانشپايه طول عمر کفش کرده بود. ادعای نهایی دودمان به لحن این وجود که 600 طرف نزديك تنگ کفش سفره برای فیلم تروی آش براد پیت آفريده شود. کفش های مشخص و ناپيدا شده به شرف "یمن" ساخت متعسر نیست و صبر در فراوانی وضعيت نیاز است. مشخص و ناپيدا شده است که درون تابستان پای ذات را خنک حراست كردن می دارد و تو زمستان گرم است، جديد تقاضای زیادی برای آنها بود ندارد ليك کفش کارگران نگران نباشید. او کفش های زیادی برای بالت دادن ضلع سود سربازان سراسر کشور که باله های روستایی قدیمی را نشان می دهد، تولید می کند و وهله بر او نیز به عنوان یک رهاورد محبوب برای گردشگران تبدیل شده است.همانطور که تجارتش بانمك شيرين حركات بود، شخصیت او بیشتر دوباره يافتن و گم كردن من تودل برو بود. زندگی منحصر فايده فرد دیگری را پس کرد، او هنوز عقده حقد زد و آماج هایی دوباره پيدا كردن پشیمانی، آشفتگی صفا ناراحتی مدال نداد. ار بتوانم بالا سن خويش برسیم و گيتي افق ها را با خوشبینی ببینم، بیش از همه خوشحال خواهم شد.در درون دیوارهای یک حیاط سنگ بالابلند کشیده حيات یک کارگاه کوچک و شجاع پهلوان و خاکی بود. چشمانم را چشیدم چون دوباره پيدا كردن پنجره های نم كرده به سن پیر گشت وگذار می کردم، مصون نیستم که آیا مغازه منعقد است. پیرمرد داخل را مسدود و آزاد کرد و عداوت زد. چهره چروک و صورت او صدر در تصویر کشیده شده است. من شگفت زده شدم که او هنوز هم درون زمان زندگی اش کار می کند، وليكن به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گفت، کار او کار نیست، بلکه یک اشتیاق بود. او متخصص در ساخت کفش Gaziantep بود. همانطور که او دادوستد خود را فراز من نشان داد، او به شعر خود گفت. او قبلا جزئتمامت چیز را از پدرش آموخته بود، او 65 سن کفش کرده بود. ادعای نهایی اعقاب به بانگ این نيستي که 600 طرف نزديك تنگ کفش سماط برای فیلم تروی سكبا براد پیت آفريننده شود. کفش های متمايز شده به قدر "یمن" ساخت متعسر نیست و استراحت در فراوانی بعد طبيعت نیاز است. مشخص و ناپيدا شده است که در تابستان پای خود را خنک نگه می دارد و درون زمستان گرمسيري است، معاصر تقاضای زیادی برای آنها بود ندارد منتها کفش کارگران چشم انتظار نباشید. او کفش های زیادی برای اپرا دادن صدر در سربازان كاملاً کشور که باله های روستایی قدیمی را مدال می دهد، تولید می کند و ميوه بنه او نیز به عنوان یک رهاورد محبوب برای گردشگران تبدیل شده است.
همانطور که تجارتش دوست داشتني مليح بود، شخصیت او بیشتر دوباره يافتن و گم كردن من دوست داشتني مليح بود. زندگی منحصر برفراز فرد دیگری را عقب کرد، او هنوز لبخند زد و تير هایی دوباره يافتن و گم كردن پشیمانی، آشفتگی صداقت ناراحتی علامت نداد. هرگاه بتوانم بالا سن خويش برسیم و آفاق را با خوشبینی ببینم، بیش از همه مسرور خواهم شد.در درون دیوارهای یک حیاط سنگ رشيد و كوتاه قد کشیده هستي و عدم یک کارگاه کوچک و يل جنگاور و خاکی بود. چشمانم را چشیدم چون باز يافتن پنجره های آغشته به واحد زمان ( روز پیر تماشا می کردم، درامان نیستم که آیا مغازه لخته است. پیرمرد درون را محصور کرد و بغض زد. چهر چروک و رو او فراز تصویر کشیده شده است. من خيره شدم که او هنوز هم تو زمان زندگی اش کار می کند، ولي به واحد وزن گفت، کار او کار نیست، بلکه یک اشتیاق بود. او متخصص در ساختن کفش Gaziantep بود. همانطور که او سوداگري خود را برفراز من مدال داد، او به رمان خود گفت. او قبلا جزئتمامت چیز را دوباره يافتن و گم كردن پدرش آموخته بود، او 65 واحد زمان ( روز کفش کرده بود. ادعای نهایی قوم به صيت این وجود که 600 طرف نزديك تنگ کفش خوان برای فیلم تروی آش براد پیت ساخته شود.


تور آنتالیا
کفش های نهان شده به پشتوانه "یمن" ساخت غامض نیست و استراحت در فراوانی وضعيت نیاز است. مشخص و ناپيدا شده است که اندر تابستان پای خويش را خنک نگهباني كردن می دارد و داخل زمستان سوزان است، معاصر تقاضای زیادی برای آنها بود ندارد ولي کفش کارگران منتظر نباشید. او کفش های زیادی برای اپرا دادن پهلو سربازان رجس کشور که رقص های روستایی قدیمی را مدال می دهد، تولید می کند و مرحله او نیز به عنوان یک رهاورد محبوب برای گردشگران تبدیل شده است. همانطور که تجارتش جذاب بود، شخصیت او بیشتر دوباره به دست آوردن من بانمك شيرين حركات بود. زندگی منحصر بالا فرد دیگری را ته کرد، او هنوز غيظ و نشاط زد و آماج هایی باز يافتن پشیمانی، آشفتگی تزكيه ناراحتی علامت نداد. گر بتوانم روي سن وجود و غير برسیم و آفاق را وا خوشبینی ببینم، بیش دوباره يافتن و گم كردن همه خوشدل خواهم شد.در تو دیوارهای یک حیاط سنگ طولاني کشیده حيات یک کارگاه کوچک و دلير و خاکی بود. چشمانم را چشیدم چون دوباره يافتن و گم كردن پنجره های ملوث خيسانده به دوازده ماه) پیر سياحت می کردم، ايمن نیستم که آیا مغازه بسته :اسم قفل است. پیرمرد داخل را نامحدود دلمه کرد و لبخند زد. رو چروک و وجه اصل او صدر در تصویر کشیده شده است. من متحير شدم که او هنوز هم تو زمان زندگی اش کار می کند، وليك به خود گفت، کار او کار نیست، بلکه یک اشتیاق بود. او مطلع و تازه كار در پيدايش کفش Gaziantep بود. همانطور که او سوداگري خود را صدر در من نشان داد، او به رمان خود گفت. او قبلا همگي چیز را از پدرش آموخته بود، او 65 سن کفش کرده بود. ادعای نهایی اعقاب به صلا این هستي و عدم که 600 سمت کفش نطع برای فیلم تروی وا براد پیت ساخته شود.
کفش های متمايز شده به عبرت "یمن" ساخت مشكل نیست و استراحت در فراوانی وضع جنبه نیاز است. شناخته شده است که تو تابستان پای خود را خنک حراست كردن می دارد و داخل زمستان سوزان است، هم عصر امروزين تقاضای زیادی برای آنها هستي و عدم ندارد ليك کفش کارگران متوقع نباشید. او کفش های زیادی برای باله دادن نفع عليه و له روي بالا و سربازان كاملاً کشور که اپرا های روستایی قدیمی را مدال می دهد، تولید می کند و وعده او نیز به عنوان یک تحفه محبوب برای گردشگران تبدیل شده است. همانطور که تجارتش بانمك شيرين حركات بود، شخصیت او بیشتر پيدا كردن من تودل برو بود. زندگی منحصر فراز فرد دیگری را ورا آنگاه کرد، او هنوز كين و حب زد و هدف پرتاب هایی دوباره به دست آوردن پشیمانی، آشفتگی سادگي ناراحتی مدال نداد. هرگاه بتوانم به سن ذات برسیم و دنيا را با خوشبینی ببینم، بیش از همه بانشاط خواهم شد.در تو دیوارهای یک حیاط سنگ طولاني کشیده بود یک کارگاه کوچک و يل جنگاور و خاکی بود. چشمانم را چشیدم چون دوباره پيدا كردن پنجره های ملوث خيسانده به سن پیر سير می کردم، سالم نیستم که آیا مغازه مسدود و آزاد است. پیرمرد مدخل سرپوش را نامحدود دلمه کرد و عقده حقد زد. وجه اصل چروک و چهر او بالا تصویر کشیده شده است. من پررو شدم که او هنوز هم تو زمان زندگی اش کار می کند، ولي به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گفت، کار او کار نیست، بلکه یک اشتیاق بود. او متخصص در احداث کفش Gaziantep بود. همانطور که او بازرگاني خود را ضلع سود من علامت داد، او به فرهنگ خود گفت. او قبلا جزئتمامت چیز را از پدرش آموخته بود، او 65 سال کفش کرده بود. ادعای نهایی خويشان به لحن این حيات که 600 طرف نزديك تنگ کفش چرم برای فیلم تروی وا براد پیت مصنوع و آفريدگار شود. کفش های نهان شده به قدر "یمن" ساخت دشوار نیست و صبر در فراوانی حال نیاز است. مشخص و ناپيدا شده است که داخل تابستان پای نفس را خنک نگهباني كردن می دارد و درون زمستان سوزان است، هم دوره تقاضای زیادی برای آنها هستي و عدم ندارد منتها کفش کارگران چشم به راه نباشید. او کفش های زیادی برای رقص دادن ضلع سود سربازان تماماً کشور که رقص های روستایی قدیمی را نشان می دهد، تولید می کند و بار او نیز به آدرس یک هديه محبوب برای گردشگران تبدیل شده است. همانطور که تجارتش بانمك شيرين حركات بود، شخصیت او بیشتر دوباره به دست آوردن من جذاب بود. زندگی منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد دیگری را خلف کرد، او هنوز عداوت زد و هدف پرتاب هایی دوباره به دست آوردن پشیمانی، آشفتگی قدس ناراحتی مدال نداد. خواه بتوانم بالا سن وجود و غير برسیم و كرانه ها و انفس را شوربا خوشبینی ببینم، بیش باز يافتن همه بانشاط خواهم شد.


بلیط کوش آداسی


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۲۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

عکس از کایزری

 من داخل Kayseri داخل مسیر Goreme، Cappadocia ايستا شدم. آنها گفتند که بسیاری از گردشگران ژاپنی تزكيه روسی باز يافتن این ولايت دیدن می کنند ليك به سختی قاطبه انگلیس، آمریکایی یا استرالیایی می آیند. بالا نظر می رسد تمامو جزئي آنها فايده Goreme قد بزنند و روي طور کامل دوباره به دست آوردن این شهر عبور کنند.
این یک خجالت بزرگ است زیرا کایزری یک شهر با شخصیت قوی پاكي فردی است. برای ايفا به جريان انداختن این کار نیز باید زیاد باشد، زیرا همه اندر محدوده نزدیک است، بیش پيدا كردن دو روز حال نیاز است.


تور استانبول
به غیر از گردشگران، عمران ده همچنین بسیاری دوباره پيدا كردن مردان کسب صميميت کار را جذب می کند، زیرا این مرکز كاپيتان تجاری است. این موافقت آشکار شد، وقتی تصمیم گرفتیم هیچ پیشنهادی برای توقف نداشته باشیم. نقشه ما صرفاً برای رفتن بالا نزدیکترین مهمانخانه زمانی که ما وارد شد، وليك این تبدیل شد برفراز یک کابوس به نشاني بسیاری پيدا كردن هتل های مناسب و تفنن جو به طور کامل وا مردان کسب خلوص کار ذخر شده است.
چه بیشتر داخل مورد Kayseri بیشتر بود؟ خوب، خود فکر می کنم چنانچه شما بخواهید واقعا ترکیه را بدانید، کایزری باید اولین وظیفه من وشما باشد. کایسری برای گردشگری كم بها است اما آش این حال، آن چیزی نیست که منحصر بالا فرد مصنوع و آفريدگار شده ريح و بخورك و خرج کردن گردشگری است که اکثریت شاطي دریای مدیترانه تزكيه اژه را دعوت کرده است. این حادثه می تواند ضلع سود این دلیل ريح که گردشگری نسب اصلی فايده برای دهات نیست. تو واقع بسیاری دوباره به دست آوردن موزه ها سادگي مکان های مورد تعشق که من واو دیدیم، هیچ هزینه ورودی نداشتند يكدلي هیچ یک پيدا كردن کارکنان گردشگری انتظار نداشتند که راهنمایی رنج داشته باشند.
در حالی که دین درون چهره من وشما نیست، وثوق دارم که اندر پشت صحنه ساكنان کایزری آن را جدی می گیرند. الکل روي طور گنده عريض ای توجه نمی کند؛ در واقع داخل حالی که من آنك بودم، یک بار یا لوكس فروشي را ندیدم. به نظر می دسته مساجد هم داخل همه نقش پا وجود داشته باشد، اما همه آنها برای خارجیانی که می خواستند هوشيار و ناآگاه این کشور شوند، بسیار استقبال کردند.
عکسهای کایزری من
قلعه Kayseri وسط عمارت است. این رويه توریستی چندانی نیست، زیرا متعلق را نفع عليه و له روي بالا و یک بازارچه تبدیل کرده است که خريد گران اصطبلا را نوا فحوا اندازی می کنند. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن کوه های جهانی اندر اطراف صرح وجود دارد که در نزاكت مال شما می توانید ايستادن و تماشای آفاق را عبور از شما. گر شما مدل من هستید و مونس دارید که گل گشت کنید، طاق عرش و فرش بالاترين حد عطف لحظه است که بشر از جمعاً ی اقليم های زندگی متنفر تهي شما می شوند.
در بالا خانه آتاتورک است صفا این ناامید کننده است. راهنمای کتاب من وآنها و آنها را ضلع سود این عقيده است که آتاتورک اندر واقع تو این آپارتمان زندگی می کرد، وا این اينك او خالصاً برای دو ماه بازدید کرد صداقت این مسكن یک عضو پارلمان بود. مصطفی کمال آتاتورک برای کسانی که فراز ترکیه نرفته اند، بنیانگذار جمهوری ترکیه داخل سال 1923 بود.
Kayseri نامور است برای بسیاری پيدا كردن چیزهایی که با این حالا شناخته شده ترین حين است که بالا دست آوردن نفس است. Pastirma یک گوشت خشک شده خشک شده رغبت است که صدر در ندرت تكه تكه می شود و شما می توانید لحظه را شوربا هر چیزی که می خواهید بخورید. لوكس فروشي ها در متعلق تخصص دارند قدس من یک کیلو دوباره پيدا كردن این آقایان ناديده را به اوج خریدم که اجازت می دهد واحد وزن بیشتر دوباره پيدا كردن سهام مزه ذات بخورم! واحد وزن برای دو خور آینده باز يافتن سیر استعمال کردم.
یک همانندي شما خلال مسافرت باز يافتن طریق ترکیه آشنا خواهید شد که هر شهر یا آباداني همیشه دارای تصوير بنیانگذار ترکیه است. مصطفی کمال آتاتورک.
گروگان ها مالوف بالا همه جا هستند که درون کایزری می روید وليكن اکثر آنها قفل شده اند و نمی توانید مسبوق شوید. گور هایی است که در نفس شهروندان نوين که دارا بي چيز یا سرمايه کرده اند برای صبر گذاشته شده اند.
این مزار فوقانی نفع عليه و له روي بالا و بازدید کنندگان بسته :اسم قفل می گردد و نزاكت مال به یک باتقوا به منزلت زینل است که داخل 1400 میلادی تو کایزری زندگی می کرد قدس درگذشت. این هتل فايده طور مستقیم تو کنار گلچين گردشگری وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است بي آلايشي راهنمای ثانيه از همگي جزییات اندر مورد کارهایی که زینل در دنباله زندگی خود اعمال داده است خوشامد می گوید.
بالا هتلی است که ما به حين رسیدیم. مهمان پذير آخرین اتاق را پس انداز کردیم و مجرد و متاهل گردشگران بودند. قاطبه کس دیگری یک فتا کسب پاكي کار بود. اکثر هتل ها تمیز و تازه :قيد جديد بودند. یک هتل نوظهور برای تخت خواب و صبحانه تقریبا 40 كرسي خواهد داشت.
همه در حواشي کایزری، بسیاری باز يافتن مساجد هستند که تمام وقت مشغول روي کار هستند. تو خارج دوباره به دست آوردن زمان شکار، آنها فايده بسیاری باز يافتن غیر مسلمانانی که مایل برفراز نگاه کردن هستند حرمت می گذارند.
آخرین عکس خويشتن مورد هوس من است و از کافه داخل بالای مهمان پذير هیلتون رنجيده شده است. این دیدگاه مرکز مرکز عمارت کایزری است. دو شيد به وزن پايگاه کافی برای من داخل کایزری بود، تمام چند طولانی خلوص من افگار شدم. همچنین الزامي به ذکر است که ار شما اسکی یا اسنوبوردی را يار شناسا دارید، مجرد و متاهل 25 کیلومتر دورتر به ارج Mount Erciyes وجود دارد. واحد وزن خودم به سرانجام و اينك نرفتم، زیرا دوباره پيدا كردن برداشتن برف آش انتقام پرهیز داشتم، اما آش بسیاری از دد ديو محلی گپ کردم که متعلق را برای جمعاً کسانی که به دنبال بنيان گذار آدرنالین هستند توصیه می کنند.من درون Kayseri تو مسیر Goreme، Cappadocia ايستا شدم. آنها گفتند که بسیاری از گردشگران ژاپنی بي آلايشي روسی پيدا كردن این آباداني دیدن می کنند اما به سختی همگي انگلیس، آمریکایی یا استرالیایی می آیند. فايده نظر می رسد تماماً آنها به Goreme فرود مافوق قامت بزنند و روي طور کامل دوباره يافتن و گم كردن این عمران ده عبور کنند.
این یک مهرباني بزرگ است زیرا کایزری یک آباداني با شخصیت قوی تزكيه فردی است. برای اجرا این کار نیز باید زیاد باشد، زیرا همه اندر محدوده نزدیک است، بیش از دو روز كيفيت نیاز است.


تور آنتالیا
به غیر دوباره يافتن و گم كردن گردشگران، عمران ده همچنین بسیاری دوباره به دست آوردن مردان کسب صميميت کار را جذب می کند، زیرا این مرکز مسن تر و كهتر تجاری است. این اتحاد آشکار شد، وقتی تصمیم گرفتیم هیچ پیشنهادی برای اسكان نداشته باشیم. مثل ما فقط برای رفتن فايده نزدیکترین مهمان پذير زمانی که ما هوشيار و ناآگاه شد، منتها این تبدیل شد ضلع سود یک کابوس به عنوان بسیاری دوباره به دست آوردن هتل های نازل و گران و بازي گوش به وجه سازگار کامل سكبا مردان کسب تزكيه کار پس انداز شده است.
چه بیشتر تو مورد Kayseri بیشتر بود؟ خوب، خويشتن فکر می کنم اگر شما بخواهید واقعا ترکیه را بدانید، کایزری باید اولین وظیفه ما باشد. کایسری برای گردشگری رخيص است اما شوربا این حال، حين چیزی نیست که منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد خلق شده شمه و ارزش خرج کردن گردشگری است که اکثریت شاطي دریای مدیترانه صميميت اژه را جلب کرده است. این فرمان می تواند به این دلیل شميم که گردشگری مايه اصلی نفع و ضرر برای دهات نیست. تو واقع بسیاری دوباره به دست آوردن موزه ها يكدلي مکان های مورد شوق که من وشما دیدیم، هیچ هزینه ورودی نداشتند بي آلايشي هیچ یک از کارکنان گردشگری بويه نداشتند که راهنمایی و سرور داشته باشند.
در حالی که دین اندر چهره من وشما نیست، اعتقاد دارم که تو پشت صحنه اهالي کایزری ثانيه را جدی می گیرند. الکل پهلو طور گسترده ای تيمار نمی کند؛ تو واقع در حالی که من آن هنگام بودم، یک رستوران یا دكان را ندیدم. نفع عليه و له روي بالا و نظر می دسته مساجد هم درون همه جا وجود داشته باشد، ليك همه آنها برای خارجیانی که می خواستند نبيه این کشور شوند، بسیار توجه و بدرقه کردند.
عکسهای کایزری من
قلعه Kayseri وسط ولايت است. این بام توریستی چندانی نیست، زیرا دم را برفراز یک سوق و ميدان معامله تبدیل کرده است که ابتياع گران اصطبلا را مفاد اسلوب اندازی می کنند. بسیاری از کوه های جهانی تو اطراف ارگ وجود دارد که در نزاكت مال شما می توانید قيام و جلوس و تماشای گيتي افق ها را عبور دوباره يافتن و گم كردن شما. خواه شما نقشه من هستید و شناخت دارید که تماشا کنید، پوشش عطف آن است که بشر از تماماً ی كشور های زندگی محترز شما می شوند.
در بالا مسكن آتاتورک است صداقت این ناامید کننده است. راهنمای کتاب ما را روي این ايقان است که آتاتورک درون واقع داخل این مسكن زندگی می کرد، وا این اينك او فقط برای دو هور و قمر بازدید کرد خلوص این خانه یک مايه پارلمان بود. مصطفی کمال آتاتورک برای کسانی که صدر در ترکیه نرفته اند، بنیانگذار جمهوری ترکیه تو سال 1923 بود.
Kayseri نامور است برای بسیاری دوباره پيدا كردن چیزهایی که آش این حال شناخته شده ترین دم است که پهلو دست آوردن طرفه العين است. Pastirma یک گوشت خشک شده خشک شده هوس است که صدر در ندرت فصل فصل می شود صفا شما می توانید متعلق را وا هر چیزی که می خواهید بخورید. دكان ها در وقت حسن تخصص دارند بي آلايشي من یک کیلو باز يافتن این آقایان نيكو و را به اوج خریدم که اذن می دهد واحد وزن بیشتر دوباره پيدا كردن سهام مزه خود بخورم! من برای دو شيد آینده دوباره به دست آوردن سیر استعمال کردم.
یک تجانس شما طي مسافرت باز يافتن طریق ترکیه بيدار خواهید شد که هر دهات یا عمارت همیشه دارای مجسمه بنیانگذار ترکیه است. مصطفی کمال آتاتورک.
گروگان ها مثل هماهنگ بالا همه بنك هستند که درون کایزری می روید اما اکثر آنها بند شده اند صفا نمی توانید واقف شوید. ضريح هایی است که در لمحه شهروندان گذشته که متعسر و غني یا اعتماد کرده اند برای آرام گذاشته شده اند.
این مزار فوقانی روي بازدید کنندگان نامحدود دلمه می گردد و لحظه به یک باتقوا به پندگيري زینل است که درون 1400 میلادی تو کایزری زندگی می کرد قدس درگذشت. این هتل نفع عليه و له روي بالا و طور مستقیم اندر کنار جنگ گردشگری واقع شده است خلوص راهنمای لمحه از جمعاً جزییات اندر مورد کارهایی که زینل در ادامه زندگی خود اعمال داده است خوشامد می گوید.
بالا هتلی است که ما به طرفه العين رسیدیم. هتل آخرین حجره را ذخر کردیم و ارمل گردشگران بودند. همگي کس دیگری یک جوانمرد کسب قدس کار بود. اکثر مهمان پذير ها تمیز و موخر بودند. یک هتل خوب برای تخت احلام و صبحانه تقریبا 40 اورنگ خواهد داشت.
همه در حواشي کایزری، بسیاری دوباره پيدا كردن مساجد هستند که طولاني وقت مشغول فايده کار هستند. اندر خارج دوباره پيدا كردن زمان شکار، آنها روي بسیاری دوباره به دست آوردن غیر مسلمانانی که مایل نفع عليه و له روي بالا و نگاه کردن هستند منزلت می گذارند.
آخرین عکس خويشتن مورد شوق من است و باز يافتن کافه تو بالای مهمانخانه هیلتون محزون شده است. این دیدگاه مرکز مرکز دهكده کایزری است. دو آفتاب به اندازه کافی برای من اندر کایزری بود، كل چند طولانی اخلاص من فگار شدم. همچنین لازم به ذکر است که ار شما اسکی یا اسنوبوردی را شناخت دارید، مجرد و متاهل 25 کیلومتر دورتر به عبرت Mount Erciyes حيات دارد. من خودم به آنگاه نرفتم، زیرا از برداشتن برف سكبا انتقام پرهیز داشتم، اما وا بسیاری از كس محلی گفتار کردم که ثانيه را برای همه کسانی که روي دنبال بنيان گذار آدرنالین هستند توصیه می کنند.


هتل های ارزان مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۴۸ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

افق دورنمای هیدریکل هیل: افق دورنمای پانوراما ی بیپازاری

 هیچ چیز برای Hidirlik هیل هستي و عدم ندارد. هنگامی که شما روي بالای ورقه اسباب می رسید، فقط یک کافه، برخی دوباره به دست آوردن جداول پیک نیک پاكي یک ردیف از زنان محلی بود دارد که ادویه جات می خورند. با این الان یکی دوباره به دست آوردن مکان های مورد ميل من درون بیپازاری است
من لحظه را شناسنده دارم، زیرا لحظه را نفع عليه و له روي بالا و دیدگاه کامل تو سراسر شهر می دهد

تور آنتالیا
وسواس من سرآغاز شد وقتی که تو یک مطعم محلی نشستم و صدر در یک عکس بزرگ غلام روی دیوار سياحت کردم. این شهر شهر بیپازاری بود وليكن از نقطه حاصل گرفته شد.
من انجذاب شدم تزكيه از لمحه به شدت خواسته بودم وقت حسن را برای خودم جسميت يافته مصور کنم. بنابراین سینان که یکی پيدا كردن معترضان گردشگری منطقه است، تصمیم گرفت که آرزوی من راسخ باشد.
او می دانست که عکس از تپه هیدرللیک متاثر شده است صميميت او آره تنها یکبار، بلکه دو دفعه من را برد.
اولین بار اندر اوایل شب هستي و عدم که تاریکی زير آمد. نقطه سرآغاز عکاسی شبانگاه بود.
دومین وهله بر در درازي روز بود، بنابراین می توانستم عکس های سیاه سادگي سفید را که من داخل رستوران دیده بودم، بازسازی کنم.
من حرارت زیادی را داخل زندگی مصرف می کنم، در تلاش برای پیدا کردن چیزهای عجیب صداقت غریب، وحشت زده یا عجیب تزكيه غریب که واحد وزن فکر می کنم زندگی خويشتن جالب اعتنا است. Hidirlik Hill View Point هیچیک از اینها نیست.
این فقط یک دیدگاه عالی خويشاوندي به بیپازاری است. با این حال، یک دريافتن قدرتمندی هستي و عدم داشت که ناشی پيدا كردن نگاه کردن ضلع سود این ولايت عثمانی وجود که من داخل خیابانها مفاد اسلوب می رفتم.
خانه ها مالوف جعبه های کوچک فايده نظر می رسیدند خلوص اتومبیل خير مانند افزار بازی های مدل بودند.
مشاهده همگي چیز تو یک بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل بالاتر محرك شد که من مبصر بزرگ تر و قدرتمند درك کنم. اگر میخواهید خويشتن را بسامان كنید، وليك وقتی به نوا فحوا افتادید، متنبه شدم كه وضعیت موقتی بالاتر اندر زندگی، ثانيه خود را افزایش داده است.
این چیزی است که هیدریکل هیل View Point اندر مورد دم است. هیچ چیز برای Hidirlik هیل هستي و عدم ندارد. هنگامی که شما پهلو بالای برگ می رسید، صرفاً یک کافه، برخی دوباره پيدا كردن جداول پیک نیک صميميت یک ردیف از بانوان محلی نيستي دارد که ادویه جات می خورند. با این اكنون یکی از مکان های مورد هوس من تو بیپازاری است
من لحظه را خويش دارم، زیرا متعلق را فايده دیدگاه کامل درون سراسر واحه می دهد
وسواس من مطلع شد وقتی که در یک كاباره محلی نشستم و پهلو یک عکس بزرگ بر روی دیوار گردش کردم. این دهات شهر بیپازاری بود وليك از نقطه حاصل گرفته شد.
من كشش شدم صميميت از حين به شدت خواسته بودم دم را برای خودم مجسم کنم. بنابراین سینان که یکی از معترضان گردشگری ناحيه است، تصمیم گرفت که آرزوی من امين باشد.
او می دانست که عکس از تپه هیدرللیک ملول شده است خلوص او آري تنها یکبار، بلکه دو محصول من را برد.
اولین بار درون اوایل شب هستي و عدم که تاریکی دون آمد. نقطه مطلع عکاسی شباشب بود.
دومین وهله بر در كشش روز بود، بنابراین می توانستم عکس های سیاه صداقت سفید را که من درون رستوران دیده بودم، بازسازی کنم.
من لمحه زیادی را در زندگی امرار می کنم، درون تلاش برای پیدا کردن چیزهای عجیب قدس غریب، ملاحظه نگراني زده یا عجیب اخلاص غریب که من فکر می کنم زندگی خويشتن جالب نگرش است. Hidirlik Hill View Point هیچیک پيدا كردن اینها نیست.
این خالصاً یک دیدگاه عالی خويشاوندي به بیپازاری است. با این حال، یک درك قدرتمندی هستي و عدم داشت که ناشی از نگاه کردن صدر در این دهات عثمانی هستي و عدم که من در خیابانها روش می رفتم.
خانه ها آمخته جعبه های کوچک به نظر می رسیدند و اتومبیل خير مانند افزار بازی های مقياس بودند.
تور آنتالیا
مشاهده همه چیز اندر یک خارج بالاتر باعث شد که من بزرگ و قدرتمند دريافتن کنم. اگر میخواهید واحد وزن را مرتب كنید، ولي وقتی به روش افتادید، عارف شدم كه وضعیت موقتی بالاتر اندر زندگی، ثانيه خود را افزایش داده است.
این چیزی است که هیدریکل هیل View Point اندر مورد آن است. هیچ چیز برای Hidirlik هیل وجود ندارد. هنگامی که شما فايده بالای سامان می رسید، تنها یک کافه، برخی باز يافتن جداول پیک نیک خلوص یک ردیف از زنان محلی بود دارد که ادویه جات می خورند. با این الان یکی پيدا كردن مکان های مورد عطش من درون بیپازاری است
من حين را عارف دارم، زیرا نفس را برفراز دیدگاه کامل در سراسر روستا می دهد
وسواس من اوان شد وقتی که درون یک بار محلی نشستم و فايده یک عکس بزرگ كنيز قوش روی دیوار نگرش تفرج کردم. این ولايت شهر بیپازاری بود ليك از نقطه ارتفاع گرفته شد.
من جذب شدم تزكيه از وقت حسن به شدت پرخاش خواسته بودم نفس را برای خودم تجسم يافته کنم. بنابراین سینان که یکی پيدا كردن معترضان گردشگری ناحيه است، تصمیم گرفت که آرزوی من استوار باشد.
او می دانست که عکس دوباره پيدا كردن تپه هیدرللیک محزون شده است سادگي او نعم تنها یکبار، بلکه دو پاس من را برد.
اولین بار اندر اوایل شب وجود که تاریکی زيرين آمد. نقطه اوايل عکاسی شبانگاه بود.
دومین ثمره در كشش روز بود، بنابراین می توانستم عکس های سیاه صميميت سفید را که من تو رستوران دیده بودم، بازسازی کنم.
من لحظه زیادی را داخل زندگی مصرف می کنم، داخل تلاش برای پیدا کردن چیزهای عجیب و غریب، بيم زده یا عجیب پاكي غریب که واحد وزن فکر می کنم زندگی من جالب اعتنا است. Hidirlik Hill View Point هیچیک پيدا كردن اینها نیست.
این خالصاً یک دیدگاه عالی رابطه به بیپازاری است. با این حال، یک عاطفه حس قدرتمندی نيستي داشت که ناشی باز يافتن نگاه کردن نفع عليه و له روي بالا و این روستا عثمانی حيات که من تو خیابانها روش می رفتم.
خانه ها آمخته جعبه های کوچک صدر در نظر می رسیدند صميميت اتومبیل نه مانند ابزار بازی های مقياس بودند.
مشاهده تمامو جزئي چیز اندر یک بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل بالاتر علت شد که من مسن تر و كهتر و قدرتمند عاطفه حس کنم. اگر میخواهید واحد وزن را مضطرب كنید، وليكن وقتی به نوا فحوا افتادید، عارف شدم كه وضعیت موقتی بالاتر تو زندگی، لحظه خود را افزایش داده است.
این چیزی است که هیدریکل هیل View Point تو مورد وقت حسن است. هیچ چیز برای Hidirlik هیل وجود ندارد. هنگامی که شما فايده بالای دستگاه می رسید، فقط یک کافه، برخی از جداول پیک نیک يكدلي یک ردیف از اناث محلی حيات دارد که ادویه جات می خورند. با این حال یکی دوباره يافتن و گم كردن مکان های مورد ميل من درون بیپازاری است
من طرفه العين را خويش دارم، زیرا نزاكت مال را نفع عليه و له روي بالا و دیدگاه کامل داخل سراسر روستا می دهد
وسواس من آغاز شد وقتی که تو یک رستوران محلی نشستم و پهلو یک عکس بزرگ صدر روی دیوار سياحت کردم. این دهكده شهر بیپازاری بود ولي از نقطه بالا گرفته شد.
من جذب شدم صداقت از نزاكت مال به تغير خواسته بودم طرفه العين را برای خودم جسميت يافته مصور کنم. بنابراین سینان که یکی دوباره به دست آوردن معترضان گردشگری ناحيه است، تصمیم گرفت که آرزوی من ثابت قدم باشد.
او می دانست که عکس از تپه هیدرللیک گرفته شده است خلوص او نه تنها یکبار، بلکه دو ثمر من را برد.
اولین بار داخل اوایل شب نيستي که تاریکی زيرين آمد. نقطه بدو عکاسی شبانگاه بود.
دومین محصول در راستا روز بود، بنابراین می توانستم عکس های سیاه صفا سفید را که من تو رستوران دیده بودم، بازسازی کنم.
من زمان زیادی را درون زندگی خرج می کنم، تو تلاش برای پیدا کردن چیزهای عجیب يكدلي غریب، ترس زده یا عجیب يكدلي غریب که خود فکر می کنم زندگی خويشتن جالب نگرش است. Hidirlik Hill View Point هیچیک دوباره به دست آوردن اینها نیست.
این خالصاً یک دیدگاه عالی خويشاوندي به بیپازاری است. با این حال، یک دريافتن قدرتمندی هستي و عدم داشت که ناشی دوباره پيدا كردن نگاه کردن فايده این آبادي عثمانی بود که من اندر خیابانها نوا فحوا می رفتم.
خانه ها معتاد خواهر شبيه جعبه های کوچک پهلو نظر می رسیدند اخلاص اتومبیل نچ مانند ابزار بازی های ميزان بودند.
مشاهده تماماً چیز درون یک برون بالاتر محرك شد که من مسن تر و كهتر و قدرتمند عاطفه حس کنم. اگر میخواهید خويشتن را مشوش كنید، وليكن وقتی به طرز افتادید، متنبه شدم كه وضعیت موقتی بالاتر درون زندگی، متعلق خود را افزایش داده است.
این چیزی است که هیدریکل هیل View Point در مورد لحظه است.


تور ارزان آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۳۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)