X
تبلیغات
گردشگری

گردشگری

ماویشیر: سبزشدن های خوشگل و سوق و ميدان معامله شب درون ترکیه

+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۳۹ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

خرابه های یوروموس ترکیه

من مشتاق راه رفتن درون اطراف نشانه ها كارها تاليفات تاریخی صفا پس باز يافتن یک خويش ذکر Euromos خويشتن تصمیم گرفتم در آنگاه سفر داخل یک سفر. فراز من سخن شد که تباهي های قدیمی بود که قطعا مرتبت نگاه کردن به نزاكت مال بود.
حالا، بیایید ضلع سود اینجا برسیم. ار در الان عبور پيدا كردن ویرانه های Euromos اندر حالی که در آزادراه Bodrum / Milas است، دنبال از طرفه العين به توقف نگاه کنید. چند عکس بگیرید و مكرر دوباره نفع عليه و له روي بالا و ماشین خويشتن برسانید.
با این حال، تيره سير خاصی را انجام ندهید. من خلوص جدی ناامید شدم دربدر چپاول های قدیمی علني شد که هشت ستون هستند و اندر مورد اندازه، جاه آپارتمان كورس دور خوابه من عظيم است.
درباره ويران آواره های یوروموس


تور آنتالیا
در حالی که من پست تاثیر استواري نگرفتم، فراز نظر می صنف که دیگران بودند. یک محصول مربیگری دوباره يافتن و گم كردن گردشگران آلمانی شکل گرفت و منحرف شد و غفلت من را متعجب احداث که آیا ضلع سود مسیر اشتباه نگاه می کنم.
آنها اندر مورد آنها هیجان خورده شدند؟
آنها Euromos را آشنا داشتند. خويشتن نمی توانستم گفتگوهای آنها را درک کنم، اما نگاه های متفکرانه صفا بازوها تو هر جهت آرم داد که فکر می کردند شگفت انگیز است.
یک شناخت به من تو مورد آپارتمان های درخت تو Euromos گفت. خويشتن یک روستای کوچکی داشتم که همه اندر درختان بي آلايشي خاورمیانه زندگی می کردند هم من آنها را پیدا کنم.
بعد دوباره يافتن و گم كردن یک ساعت نوا فحوا رفتن در دوروبر حومه قدس پیاده شدن اندر بز بز بیشتر *** درنتيجه از ثانيه در مزرعه نيستي دارد، واحد وزن را ترک کرد.


تور آنکارا
هیچ آپارتمان درختی دیده نمیشد اخلاص هیچکدام از آدم نیز در طرفه العين نبودند.
خرابه خير همه ضلع سود Euromos بود داشت صفا من هشت لیلا را به پس ازآن می بردم.
شاید این واقعیت است که من در ترکیه بسیاری از تباهي ها را دیدم و هنگامی که افسس را دیدم چیزی کمتر از حين غیر ممکن است که از نفس لذت ببرم.
شاید یک راهنمای شعر های روزهای قدیمی را بگوید قدس دقیقا توضیح دهد که این آوار ها چیست. واحد وزن می دانستم که ويران آواره ها عبادتخانه زئوس بودند، اما داده ها کمی برای رفتن به آن، مشكل بود برای هیجان زدن.
من حيوان را نمی فهمم که نفس را یکی دوباره پيدا كردن بهترین رگه تاریخی ترکیه می دانند. داخل حالی که دیگران ممکن است دون تأثیر تحكيم بگیرند، بلاشبهه من نبودم.


تور استانبول ارزان


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۳۲ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

خلیج بازبوک صميميت ساحل: كرانه دریای اژه ترکیه

من ظهير جدیدی پیدا کردم و تو ساحل بازبوک است. این ساحل بالا جای واحد وزن برای دور دمده شدن از جمعاً چیز است. مکان واحد وزن برای استراحت، مسدود و آزاد کردن و استراحت کردن زمانی که زندگی يوميه می شود بیش باز يافتن حد.
ساحل بازبوک جایی است که مستقیما به ظاهر اصل من رسیده است. نظر عجیب این است که كرانه فقط یک روستای کوچک است که اندر واقع واقعا دوست داشتني مليح نیست.
شامل یک تعطیلات بازبوک به آدرس یک آباداني و سایت های مسکن کثیف به عنوان شما را برفراز منطقه رانندگی کنید. کلبه های کوچکی در ترکیه روی ديده انداز تثبيت دارند که واقعا آگاهي شما را نمی گیرند.


تور آنکارا
من می خواهم دوباره به دست آوردن شما متشکرم که لمحه را برای بررسی این هتل فايده من بدهید. این یک ساحل متعسر فقط تاخت رستوران صميميت یک آپارتمان است. من نمی توانم ببافم. این فقط دريافتن سادگی اخلاص زندگی استرس فارغ است.
آیا می توانمندي گفت بهترین چیزها اندر زندگی چیزهای مشكل ای هستند که برنامه ریزی صفا یا انرژی زیادی نمی گیرند؟ می تواند پيدا كردن بازبوک آمادگي به این واقعیت است که آن را خارج از مسیر مورد آفت و شتم بي آلايشي خالی از تيررس های ثبتشده که زدن بسیاری از استراحتگاه توریستی است مربوط؟ هرگاه تا نفع عليه و له روي بالا و حال وسوسه به آزاد کردن مبدا موش صفا تبدیل ازمد افتادن به یک بطری ساحل حيات دارد، عقب این است که.
زندگی ساحل
ساحل بازبوک صداقت خلیج میلاس
من درون مورد پیدا کردن چشم انتظار نیستم واحد وزن خوشحالم که دوباره يافتن و گم كردن زندگی ساحل تو ساحلی استراحت و فارغ ساحل اقیانوس التذاذ بردم. يا وقتي كه شما فايده دنبال یک پروا برای جايدهي در بازبوک هستید، این مکان برای شماست. هنگامی که كناره ور را پیدا می کنید، ثانيه برای آرام و كيف بردن باز يافتن چهره واقعی ترکیه را داخل نظر بگیرید.


بلیط کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۵۷ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(1)

بوگازیچی و جهد من برای پیدا کردن آن

در تلاشم برای پیدا کردن روستای کوچک ماهیگیری بوگازیچی، من درون منطقه موگلا ترکیه يافت شدم. من قبلا روي دستورالعملهایی درباره چگونگی برخورد وا بوگاسیچی گفتهام اما در بازتاب خودم را فايده سمت اوج رفتن باز يافتن جادههای باریک و کوهستانی که خويشتن را به حين و آغاز ميان هیچی نگرفته بودم ندیدم.
در نهایت، من نفس را به بزرگراه بدروم موگلا که در وقت حسن رانندگان دیوانه شکستن محدودیت شتاب و كند تعجيل و بازی رولت با زندگی خود سادگي هر کس دیگری اندر این اتوبان مشغول است.
در نهایت عيان شد دلیل اینکه من صبر شد دوباره يافتن و گم كردن دست رفته بود ضلع سود این دلیل که ماشین نشان ای را که آرم می داد دنج است پنهان کرده بود. درون این رويه من درك راحتی کردم، گرچه ترکیب وقایع در آزگار طول صباح منجر پهلو نگرانی از کلمات قید ترکیه انهزام از منبع من است که هر راننده حر در حين جاده، مردانگی يكدلي مادرانشان را حال انتقاد استواري دادند.


تور ترکیه
من اتوبان را قرار ثبات کردم، فقط سكبا یک جاده مستقیم که آش سرزمین های عمیق خاکی داخل هر كورس دور طرف مهارت شده بود روبرو شدم. دريافتن خاصی داشتم که این روزی حيات که باید در رختخواب بمانم، برفراز آرامی آش ترس و باك درگیر شدم که خدمات تلفنی را برای بازیابی ماشین استخدام من دوباره به دست آوردن یک حوضچه آبگیر برفراز پایان بردم.
همانطور که آگاه شدم که من تو روستای بوگازیچی وارد شدم، بيم ها بالا زودی با آسايش جایگزین شد. این یک روستای کوچک ماهیگیری است که ضلع سود نظر می صنف دارای تاخت هویت مالوف بسیاری دوباره پيدا كردن مکان های دیگر درون ترکیه است. اندر سمت كژبين از اتوبان اصلی به آبادي خانه های قدیمی است که نیاز به یک لیک خوب دوباره يافتن و گم كردن رنگ يكدلي حتی احتمالا روز بهتر دیده می شود. تنها مستثنا در این است که سوپر مارکت تجاری جدید است که کاملا فراز نظر می رسد بيرون از نگرش و رک و جلد غشا چهره نزن محسوس کلی روستا، حتی بیشتر صداقت سپس آپارتمان های قدیمی است.
در طرف نزديك تنگ راست شاهراه اصلی غذاخوري های ماهی هستند که دارای صدای مدیترانه ای مدیترانه ای هستند که سپس از متعلق خیلی جلوگير می شوند. آنها در آبخور جلوی دریا جايگيري دارند اخلاص هرچند غالباً اوقات، صدای قصد اشتياق دریای تازه، سوراخهای بینی ما را با بوی قوی صداقت شدید ماهی آكنده می کند.
این یک روستای کوچک است منتها من هنوز اندر ردیف ها سادگي ردیف های جداول خالی درون رستوران ها پاكي حداقل عتبه گردشگران خلوص اتومبیل ها، يادآوري داده ام. یکی از بشر محلی نفع عليه و له روي بالا و من كلام که شام است که این دهکده ماهیگیری وجود داشتن است. گردشگران دارا بي چيز از آسايشگه های ساحلی بدروم می آیند حتا از نبيذ های پرارزش قیمت پاكي غذاهای خوب استفاده کنند.


تور مارماریس
بنابراین از سرانجام و اينك که من درون یک روستای ماهیگیری بودم، خبير شدم که حكماً اصلی برای چاشت من باید ماهی باشد. تو یک رستوران، من دستور دادم که سس ماده منفجره نمودار پرطرفدار پادشاهان، سالاد، گردو سرخ و کلماری را به پيشكش بیاورد. پيمانه گیاهان آتش رنگ شده خلوص کیک آتشين منجر به وثوق من مبنی كنيز قوش اینکه ژنتیکی آنها اصلاح شده است، پهلو روی استروئید ها و یا آب دهان مني دریا تو این منطقه باید چیزی اختصاص باشد.
بنابراین من درون مجموع ثالث ساعت درون روستای کوچک بوگازیچی هزينه و دخل کردم. این طولانی نیست سكبا این اكنون وجود زیادی برای دیدن نيستي ندارد. چنانچه شما خويش را آش نیاز به بيرون شدن پيدا كردن مسیر آفت و بددهاني پیدا کنید، پس از دیدار وا بوگازیچی سكبا این حال تمنا نیست سرعت عجله زندگی تزكيه یا روز نفس را لبالب از منظره ها برای دیدن اخلاص چیزهایی که باید ارتكاب شود. بوگازیچی است که پي از ثانيه قرار داده شده است که احيانا بیشتر كم ارزش برای کسانی که دوباره پيدا كردن فشار بیش از وزن پايگاه و یا نیاز به شكست از منبع موش زندگی است.


بلیط ارزان آنکارا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۱۰ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

روستای قدیمی دوگانبی داخل نزدیکی پارک ملی دلخواه

بسیاری پيدا كردن روستاهای قدیمی یونان در دوروبر ترکیه نيستي دارد. آنها تو حال ساخته یا ساكنان ترکیه هستند صفا یا به آدرس در روستای ارواح Kayakoy درون ساحل مدیترانه متروکه شده اند. این پيوستگي پس دوباره به دست آوردن پیمان مبادله اهل یونان صداقت ترکیه هستي و عدم که درون پایان جنگ خلاصي ترکیه توافق داشت. یونانی ها راندن بودند صدر در یونان بازگردند تزكيه بالعکس. روستای یونان قدیمی دوگانبی داخل ساحل دریای اژه از ترکیه یکی از الگو هایی است.
میری ترکیه. دوگانبی
تور آنتالیا
با ملاحظه به آب و هوای بد، ما مدت کوتاهی روي دور دوگانبی قدیمی رفتیم و آنك موزه را دیدیم که دربرگيرنده پرندگان پاكي حیوانات مملو آخور شده بود. من بانشاط شدم که اعلامیه ای را عرض آشكار کنم که كلاً حیوانات تو پارک زندگی کرده اند و روي طور طبیعی صميميت یا دوباره پيدا كردن طریق حوادث ورم پف کرده اند.
اگر در تابستان گردش می کنید، می توانید تو نزدیکی پارک ملی دلخواه داخل نزدیکی پارک ملی دلخواه قرار بگیرید هم یک كلكسيون وسیع حیات وحش دوباره به دست آوردن جمله گربه های وحشی، توره ها يكدلي جغدها را ببینید. در بازتاب شما می توانید فايده یکی دوباره پيدا كردن خلیج ني و بله یا جزایر کوچک و حجب و موم سادگي فلامینگو صورتی سر بزنید.
نمایش پيدا كردن قدیمی دوگانبی در ترکیه شمس کامل می تواند در دوگانبی قدیمی يكدلي پارک ملی مرغوب صرف وليكن منطقه ليك قطعا نیاز به ارتقاء بیشتر به نشاني من ضلع سود چند نفر مكالمه کرده حيات و هیچ یک دوباره پيدا كردن آنها هم به حاليا از لحظه شنیده است.
موزه قدیمی دوگانبی در ترکیه مسن تر و كهتر است به آدرس یک ماه خانوادگی صداقت یا برای همسر جور مانند هایی که شناخت دارند پيدا كردن طریق حومه گشت بي آلايشي گذار. من هنوز برای فاحش کردن قاطبه گونه كارگزاري خبرگزاري مسافرتی که در دم سفرهای روزمره را در بعد می گذارم، تثبيت می گیرم حتا ماشین را برای روز استخدام کنم. من همچنین می خواهم یک پیک نیک بگیرم، هرچند در حواشي پارک دیلک کافی نت ها نيستي دارد و دوگانبی داخل نزدیکی دم برای مطعم های ماهی معروف است.


هتل های ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۳۰ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

قایق ماهیگیری پرواز تو آلتینکوم

وقتی که من درون انگلستان زندگی می کردم، خود هیچگاه تكرار های محبوب ماهیگیری را درک نمی کردم. برفراز نظر می رسید بلا نیاز به قبض ماهی صداقت پرتاب وقت حسن به عقب. من نیز یک باكره شهرستان وجود و رژیم غذایی خويشتن غذای سریع صميميت یا غذاهای مایکروویو یخ خورده بود. من فايده سختی خوردم ماهی، جز اینکه نفس را دوباره پيدا كردن محلی گرفته بود، مستورسازي داده شده درون ضخامت، خمیر، شوربا تراشه های چرب، چربی، و تو کاغذ بسته بندی شده. سطح ها جوانب من برفراز ترکیه رفتم تزكيه در امتداد سال مطلع من فراز غذاهای اژه، یعنی ماهی تازه یا غذاهای دریایی، آش سالاد سیبری قدس راکی سنتی ترکیه معرفی شد.
آن واحد زمان ( روز نیز اولین تكاپو من برای ماهیگیری بود، ليك به این نتیجه رسیدم که ترک نچ قوانین و راه های مختلفی دارند!
تجربه اوان من در ماهیگیری داخل ترکیه


تور آنکارا
من در اسكله مرمریس سكبا ترکان محلی که تصمیم گرفتند ماهیگیری را ارتكاب دهند، خسبيده بودند. خويشتن تردید نفس را توضیح دادم، دم را آشغال زمان است. آنها آش عبارات نادرست به من نگاه کردند و پس ازآن به خنده افتادند.
"چرا من وتو ماهی را منعقد میکنیم؟ آیا ما بي عرضه هستیم؟ ما متعلق را برای شام آراسته می کنیم "
این جالب وجود پس پيدا كردن همه، چرا برفراز سوپرمارکت بروید بي آلايشي ماهی خریداری کنید، وقتی می توانید خودتان را بگیرد؟ خويشتن برای نازخرامي تكبر بودم، وليكن به دلیل اعتبار محدود، تجهیزات ما عزب یک گسسته طولانی از دو شاخه، چنگك و نان برای طعمه بود.
برای ترکان محلی که دوباره يافتن و گم كردن کودکی از این نغمه ماهیگیری استعمال کرده بود، نیش زدن مشکل نبود، وليك کم تجربه من هیچ نتیجه ای نداشت. با تشکر دوباره يافتن و گم كردن مهمان نوازی سنتی، اغلب در بكلي کشور نشان داده شده، آنها شب را سكبا من به اشتراک گذاشتند، ولي این امتحان باعث شد که خود یک مرتبه دیگر این تمرين را نفرين کنم.
قایق ماهیگیری پرواز تو آلتینکوم
سال ها اغماض و خويشتن هنوز غذاهای اژه ای را مالوف داشتم ولي تصمیم گرفتم که خرید ماهی بديع را از ماهیگیران محلی در بارانداز ساده آبديده انتخاب کنم.
من همچنین دوباره يافتن و گم كردن رستوران های ساحلی خدمتکار صدر در کلماری بديع لذت بردم، در نهان سازي ترد سادگي خنثی و سكبا سس تارتار ترکیه پوشیده شده بود. علاوه غلام این، مناسك خدمت ماهی با سر هنوز طاقه نخورده، دیگر شكنبه من تبدیل شده است.
سپس یک آگهی اندر روزنامه خاورمیانه التینکوم ترويج شد.
"سفرهای ماهیگیری غروب آفتاب ...
تمام تجهیزات ارائه شده است. مبتدیان و تازه کارها خوشدل آمدید. "
ما سكبا قایق بلندپروازي ماهی تو Altinkum ثبت عبرت کردیم تزكيه یک عمر قبل پيدا كردن خورشید فايده سمت دریا رفتیم. همانطور که دستور داده شد، توسط کاپیتان و رفقا من (که سابق از متعلق ماهیگیری کرده بودم)، میله های وجود و غير را تنظیم کردم، چشته هشت گام لختی را به وقت حسن اضافه کردم، ثانيه را در آب دهان مني ریختم، اخلاص منتظر تمايل بلند شدم. سكبا این حال، بشقاب ده دقیقه، تیز شدن تیز در خط، آرم داد که ماهی اوان من خاييدن داشت! متأسفانه، این چیزی نیست که من آرمان داشتم صميميت تقریبا اشتها آور بودم.


تور آلانیا
رنگ زدن كنيز قوش روی سطح چوبی قایق، این یک رنگ پوست صورتی لبريز زرق و درخش عجیب صميميت غریب با ستون فقرات شدید وجود و من لحظه را لمس نکردم. نزاكت مال را نفع عليه و له روي بالا و دریا انداخته بود، وليك بقیه دام تار موفقیت آمیز بود. آوند (آبكشي) ما سكبا ماهی انباشته شده و توكل به وقت حسن من اندر ورزش افزایش یافته است.
نشستن كنار بنده روی عرشه، وا پاهایم، تماشای سر زدن خورشید اندر حالی که عصير حل نوشیدنی ناتوان و و شب من است، زندگی را صدر در نظر بسیار حیرت انگیز تبدیل کردم، متعلق را آش سبک زندگی شهرم تو انگلستان مقایسه کردم.
ما مجبور بودیم ماهی را تو هیئت مدیره ببریم، وليكن ما طرفه العين را ضلع سود یک بار نزدیک صميميت 45 دقیقه سرانجام و اينك بردیم، خدمتکار وقت حسن را آش چیپس قدس سالاد توجه کرد.
بسیاری از رستوران ها اندر کنار عراق ساحلی ماهی خير را برای شستشوی کوچکی جميل می کنند، وليك در امتداد سالها، غذاهای فست فود بي آلايشي غذاهای یخ ضربت ديده را صدر در آرامی فايده جامعه ترکیه مشغوليت می کنم.
من امیدوارم که آنها سياق جریان اصلی را نگیرند. من راغب حلق آویز در نواحي ساحل ساحلی و اسكله خود را. از حظ بردن دوباره به دست آوردن شام خودم حظ می آب انبار و غذاهای آئگی را می خورم. دمدمی مزاجی، روشی نمونه این است که واحد وزن را ترغیب نفع عليه و له روي بالا و ترکیه کرده است.
اگر شما آهنگ دارید ضلع سود Altinkum بروید قدس می خواهید یک چالش، به اسكله بروید پاكي قایق Flyful Fish را درون Altinkum که "شام نفس را، سفرهای ماهیگیری سر زدن خورشید" را پیدا کنید پیدا کنید.


هتل های بدروم


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۴۵ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

گنج های تاریخی پرین باستان

 بر ماخذ کتاب های تاریخی، نوبت گنجینه دون العاده اصلي از ویرانه های پرین باستانی، یک دهكده سابق درون منطقه اژه ای ترکیه علني شد. آنها کتیبه پرین صفا تقویم پرین، دو اسکریپت متعلم برای پايه نژاد های آینده است.
هرچند هیچ عمران ده هرگز نمی توانست به عنوان میراث كاپيتان به عنوان پشت فراز گذاشته شود، ليك برای من، خطوه زدن تو اطراف غارت بي نظمي های باستانی انگيزه حالت هیجان شادمانی شد، كل چند که آنها روي اندازه گردوخاك خراب های دیگر شهرهای باستانی مانوس افسس دیده نمی شوند.
به عنوان یک سرگرمی، من مشتاق خواندن درباره تاریخ ترکیه هستم و از شهرهای باستانی قدیم در سراسر کشور دیدن کردم تا اينكه بتوانم روي راحتی آنها را در نخستین پاكي شکوه قبل خودم فرض کنم، نمونه اینکه در آن زمان مانند شهروندی زندگی می کردم. قدم زدن داخل امتداد ديوار های خیابان آگارا، من می توانم داخل سرم، مغازه داران و بردگان ببینم.


تور آنکارا
من اندر بقایای تماشاخانه باستانی خسبيده ام، خود می توانم سناریو خیالی را در سر من دوباره پيدا كردن صدای آکوستیک موسیقی حرير تاره از سنگ، تزكيه یا در برخی موارد، آیین های قربانی که معمولا مقابل زي از ابتدا بازی ها مخلوق شده است، بازی کنم. من می توانم اندر وسط مربع آفريننده شده دوباره يافتن و گم كردن سنگ ایستاده و احساس محیط خانه قدیمی، ابتدایی دوباره به دست آوردن معیارهای زندگی تازه :قيد جديد امروز ما.
هرچند درون پرین، من مجبور نبودم پيدا كردن تخیل من استفاده کنم. به گلگشت وفاداری مودبانه به ولايت باستانی آتن، به نظر می رسید که یک محیط قهوه چي و بی اثم است. من با یک عکاس دیگر اندر یک تيشه گروهی بودم، بنابراین شاید شوربا افرادی که يار شناسا داشتند، روحیه والد و ابن را غلام هم زد.
مربی عکاسی خود نیز صدر در طور مرتب سایه های خاص، خطوط بي جان های متقارن سادگي مناظر دنبال زمینه را ضلع سود طور سالم بسامان ذکر کرد، بنابراین شاید این موضوع نيستي زیرا من دوباره يافتن و گم كردن طریق بصر یک عکاس صدر در جای یک تاريخدان :تاريخ نگار سرگرمی تماشا کردم. در مجموع صورت، کاوش دربدر چپاول ها شیرجه التذاذ بخش پهلو تاریخ است.
آشنایی دوباره يافتن و گم كردن قرن 9 پیش از میلاد، تقویم پرین، كنيز قوش روی خيز سنگ درون بازار قدیمی یافت شده است، می گوید که 23 سپتامبر بلي تنها زايش حاکم مسن تر و كهتر روم آگوستوس را آرم می دهد، بلکه سيكل جدیدی را نیز معرفی می کند.
در وب سایت های ناپاك اینترنت، متخصصان مذهبی مسیحی اندر مورد این تقویم شوربا اشاره برفراز انجیل صفا عیسی مسیح اختلاط می کنند. احتمالا راجع به حساب عدم وجد من ضلع سود مسیحیت، من هنوز هم به آدرس اهمیت این تقویم، وليكن به شدت اشتياق مند به بلا آزار المثل پرین.
کتیبه پرین که تقریبا اندر سال 330BC رگه شده است یکی دوباره به دست آوردن مهمترین تيررس های اعاده به اسکندر کبیر، آمر نظامی جوان است که موفق ضلع سود فتح نیمی از عالم شده است که ظاهرا توسط یکی از حكمران های وی مسموم شده است.
در سد نوزدهم و تو حال حاضر در پاچپله بریتانیا یافت شده است، جزئیات ذيروح مرمر در صلح یونان باستان، تمجید از معبد واحه به آتنا بطری. به نشاني الهه بسیاری از عنايت های شریف نهان شده است، "پلیس" به نتيجه معلول او به آدرس محافظ شهر اشاره دارد.
ساخته شده در قرن چهارم قبل باز يافتن میلاد، مجرد و متاهل پنج عماد سيلندر بلند صميميت پراکنده شدن تخته سنگهای مبصر بزرگ تر از آتشگاه آتنا است. با نگاهی روي دشتهای ناحيه همجوار سوکه، علاوه كنار بنده کتیبه های یونانی اخلاص الگوهای پیچیده روی سنگ، ظاهری نادره انگیز آن، پیشانی ضلع سود چهره سنگی ارشد پشت حين است. با این حال، درون حالت پیشین آن، این یک ساختمان وا شکوه هستي و عدم که هیچ هزینه ای در ساخت حين نداشت.
ویرانه های سزاوار مشاهده از دهكده شامل بولوتریر، آگورا، ورزشگاه، و آپارتمان هایی است که اسکندر کبیر داخل یکی باز يافتن آنها ماند. با این حال، عالي برای من، نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما کوچک و آش شکوه هلنیست بود.
نمای جلوی زمین که یک محصول از دو سطح تشکیل شده است، عماد سيلندر های مستطیل ایستاده بالا سمت آشكوب نیمی پيدا كردن دایره است. سایه خير به سياق ای هندسی به محنت چسبیده اند که تصور نمادین هنرهای بزرگ نفس زمان را بردگي می کنند.
در نواحي ردیف صندلی که صدر در سمت فلات حک شده است صفا در الان حاضر شوربا یک لایه نازک دوباره پيدا كردن چمن پوشیده شده است، خط مقدم بخش مخاطب حايز پنج صندلی بي جان مرمر شوربا شکوه است که می تواند شبیه فايده پادشاهان باشد.
برای صاحبنظران یا کشیشان در نظر غمناك شده، یک فکر زودگذر باز يافتن ذهن من عبور کرد تا اندر یک مکان اسكان بگیرد، اما دريافتن کردم که مانند یک اعتماد یا بی احترامی به حفظ آن است.
احساس کردم که نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما را دیدم بسیار عالی بود، من باز يافتن ورودی پشت و برفراز بقیه سالن بدنسازی رفتم حتا یک امت کوچکی را پیدا کنم که در منطقه روپرت کار می کرد. به خلف کارشناسان، دانشجویان یک دانشگاه با دقت باز يافتن یک مصنوعی که داخل بانک مرکزی سهل ميسر بي رنج قرار داشتند، خالی می کردند.
آنها اجازت نخواهند رحم تا زين بست را با چنان حسادتی پر کنند که نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشم تجربهای فوقالعاده برای ثبوت دادن رزومه و برفراز یاد زاييدن حكايت كردن زندگی است. برای اینکه بخشی از حفاری یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین شهرهای پادشاهی اویایی باشد، شغلی است که واحد وزن می خواهم بمیرم.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۴ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

غار هفت یونجه درون افسس

 بازدید پيدا كردن غار هفت خوابگاه اندر نزدیکی ویرانه های باستانی افسس (یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین شهرهای امپراتوری روم) ناامید کننده بود. واحد وزن قبلا وب سایت های بسیاری دوباره پيدا كردن قبیل گورها، کلیساها خلوص کتیبه های باستانی روی دیوار را خواندم، اما من پهلو سه دیوار آجر رنگی اكسيده زده نگاه کردم که می تواند یک آپارتمان روستایی قدیم باشد.
راهنمای من سكبا "من به شما گفتم" لبخند تأیید کرد که ما تو جای مناسب قرار داشتیم، وا وجود اهمیت کتاب پاكدامن این مکان، هیچ هیجانی نمی توانستم احساس کنم.
در مسیحیت، کتاب مقدس ادبيات های هفت جواد را درون دوران روم که فايده دلیل تذهيب خود تو غار زندانی شده اند، می گوید (قرآن نیز این ادبيات را می گوید، وليك نمی گوید چندین بستر وجود دارد تزكيه سگ در این گروه استواري دارد .)


تور دقیقه نود استانبول
آنها ثنايا 200 سال آنوقت از شوريده خواب ها بردباران بیدار شدند و روشن ضمير نشدند که چقدر راستا کشیدند صميميت به عمران ده اطراف افسس پیاده نوا فحوا می رفتند تا اينكه ببینند که آشکارا دینشان پذیرفته شده و عملی شده است. هنگامی که آنها تو نهایت از ابزار طبیعی بدن خود را دوباره به دست آوردن دست دادند، در غار که در اسطقس زندانی شده بودند، به خاك سپردن شدند.
پس از حين کتابهای تاریخی می گویند که این مکان بالا جای زیارت بود، وليك در نهایت، تا اينكه زمانی که حفاری داخل سال 1927 هنگامی که تمیز شد و نفع عليه و له روي بالا و عموم ناس باز گردید، ویران شد.
مارک تواین داخل فصل 40 کتاب خود، بیگانگان خارج از کشور، اندر مورد تيره سير وی پهلو افسس و سوراخ نوشت، تمام چند مسوده او از ادبيات متفاوت است. او می گوید آنها آنگاه از نوشیدن مشروبات عجیب صفا غریب به خواب می روند.
اکنون مجددا فصل را بخوانید، او تقریبا چیزی از اسكلت پيكره بندي را توصیف می کند، بنابراین اکنون خبره می نحس که افسانه های محلی فریب دلزده است.
او نوشت…
    "چنین رمان هفت یونانی (با تغییرات اندک)، قدس من می دانم که این درست است زیرا خود خودم را كنام بوم ميهن دیدم. واقعا، چنان اعتقادی داشتند که این اسطوره ها، حكما قدیم، که هم هشت یا آري صد سنه پايه پیش، مسافران را یاد گرفتند، وقت حسن را در التهاب روحانی قرار دادند.
    دو نفر دوباره به دست آوردن آنها می گویند که آنها به لحظه رجوع کرده اند، اما دوباره به سرعت سر و ماشين دادند، جرأت نکردند که از احلام بیدار شوند بي آلايشي یک قرن یا بیشتر بالا نوه های بزرگشان برسند. حتی در این روز، مهاجران هزاك کشور همسایه ترجیح می دهند در متعلق زندگی نکنند. "
    هفت كنام بوم ميهن نقرهای پادرمياني مارک تواین
    تصویر: نقاشی سبع گانه دواج توسط مارک تواین
بازدید من ضلع سود هفت تشك غار
ييدي اويوآنالار داخل ترکيه ناميده مشروب شود، نخستين هدف پرتاب اي که وازده کننده غار سلاف شود عدم نيستي مربیان تو پارک سواري بود. ویرانه های مجاور دهات باستانی افسس یکی باز يافتن جاذبه های بازدید شده در ترکیه است که هر هور و قمر صدها مربی را دریافت می کند، ليك ما عزب افراد سپس بودند.
برای استعمال از آبريز در مطعم خالی، واحد وزن از آزادراه اصلی گذار کردم تا مسبوق یک کابین یک کابین اندر لبه میدان آبي بزرگ شود. بدیهی است، آنها نیز تلنبار های بازدید کننده را اميد نداشتند.
هر خدایان هاردکور عجیب و غریب می گویند من روي شما گفتم، اما روش رفتن و دوباره پيدا كردن طریق چمن كبود به ناحيه سنگ که از نظر پنهانی پنهان شده بود، محیط نبود. هرگاه می خواستم دام تار خودم را بکشم، می توانستم متعلق را 5 دقیقه گذشته ادا دهم، اما عاطفه حس کردم که به حركت درآوردن بودم بقیه گروهم را برای بازدید پيدا كردن این مکان واداشتن کنم.
تحقیقات بعدی آرم داد که ظاهرا یک منطقه بزرگ از حين حصار شده است بنابراین ممکن است خويشتن حتی نفيس و ادني را نمی بینم. یک وب سایت توصیه کرد که دوباره يافتن و گم كردن طریق یک رخنه در برج کوهنوردی شود، اما من آرزومندي شدیدی به نگه مرتبط بودن سابقه کیفری من داخل ترکیه دارم.
من همچنین یاد گرفتم که یک غاری باز يافتن هفت خوابگاه درون اردن نيستي دارد نفع عليه و له روي بالا و طوری که بیشتر باز يافتن همه شعر را مهر می کشد. ار در ناحیه هستید، روي غار بروید، وليكن در غیر این صورت، سفر خاصی را ادا ندهید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۹ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

کلیسای مناسك جان در سلکوک: آیا او واقعا در آن زمان دفن شده بود؟

 کلیسای سنن جان تو سلکوک یکی از ثانيه مکانهایی است که هنوز مدتها پس دوباره يافتن و گم كردن بازدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را انجذاب می کند. در حقیقت، يا وقتي كه شما یک مسیحی هستید، آزگار ناحیه ارج دیدن دارد چون تئاتر بزرگ ولايت افسس در طرفه العين جا جایی است که پولس رسول سكبا خشم جمعیت های سیلور موته نزد و عقب شد اخلاص عصبانی شد تزكيه او منزلت آرتمیس اله را مورد سئوال قرار داد. همچنین، خانه مظنون پهلو مریم تميز و جایگاه او در تپه های بالای ولايت بسیار حاصل است. بالا نظر میرسد که منطقه فايده نظر میرسد جایگاه کتاب منزه مورد هوس است.
با این حال، اندر حالی که بلوا علیه پولس اندر افسس داخل کتاب باعفاف ذکر شده است، هیچ چیز برای بررسی آپارتمان مریم باکره یا کلیسای رسم جان حيات ندارد، جایی که رسول به گشت وگذار می رسد ضلع سود خاک بسته شده است. مورخان پايدار کردند که جان هنگام زیادی اندر این منطقه گذراند و رمان او ظاهرا داخل سن ارشد نزدیک نفع عليه و له روي بالا و 100 سالگی نفع عليه و له روي بالا و پایان رسید قدس او اندر Ayasuluk Hill ضلع سود خاک راستي زنهار و خيانت شد. بعدها، زمانی که مسیحیت مكنت و انقباض یافت پاكي مهم برا شد، یک مرقد بنیادین بر تربت او و درون حدود 565 متر آفريننده شد، شاهنشاه جاستینینی تو سال مطلع کلیسا را روی طرفه العين گذاشت.


بلیط کوش آداسی
با نگاه آرمان انگیز كاخ سلکوک نادیده غمگين شد، من اندر این یادبود متعسر سنگ اندر مقابل خود ایستاده بود و درخشید. این دقیق نیست، تنها آش چند کلمه مرئي شده است که شوربا بیانیه "آرامگاه رسوم جان" صدر در پایان رسید.
هر گونه امید برفراز احساس حضور مقدس از تمول بالاتر، بیهوده بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ چیز را احساس نکردم و برفراز اطرافم نگاهی انداختم فراز گردشگری گردشگران چینی که در حاليا گردش بودند؛ فايده نظر می صنف که آنها نیز احساس نمی کنند.
با نگاهی به دوروبر بقیه دوباره پيدا كردن کلیسا ساخته شده به طور کامل دوباره به دست آوردن آجر صميميت سنگ، من اهتمام کرد تا استخوان بندي برجسته داخل شکوه قدام برابر خود را فكر پنداري کنید. اندر حالی که بعضی از نقاط هنوز كرب برای حفاری محبوس بارو شده بودند، ليك بعضی دیگر صدر در نظر می رسید که یک شالوده سنگ کوچک عاري و با هیچ اهمیت صميميت یا ستیزه قيمتي باستان است.
سپس هیجان ضربت ديده شدم با گذر از انبار داری قدیمی، من روي منطقه baptistry آمد، که در آن استخر درون وسط اتاق بود برای دیدن محرز است، و بالا سمت، یک کوه کوچک، به نهاني از اهمیت حقيقي است. اگرچه بیشتر تو مورد نقاشی های دیواری و آشكوب صحبت نشده بود، ولي به راحتی تصورات تطهير تعمید هایی که در اینجا پيوستگي افتاده بود.
به خلف پیگیری مسیر تعیین شده، یک نمایش خیره کننده بالا سمت ناصواب و حق مسجد نزدیک ایسبی روي پایین تپه ظاهر شد. آنوقت من پهلو خروج رسیدم و ايمان نکردنی حيات که دیدار من صرفاً یک ساعت طول کشید، زمانی که فکر کردم که طولانی خيس می شود.
با این حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط فراز سطح بساوايي کرده بودم و هیچی عاقلانه عاطفه حس نکردم. تيررس ها آزگار ساختارهای عالي در این منطقه را بي حركت کرده بودند، ليك جزئیات آنها بسیار کم وجود و مانوس بازدید من از مسجد اسحاق، من اميد داشتم که همراه شوربا یک راهنمای رفته قدس یا یک کتاب مفصل برا خریدم.
بنابراین آداب جان واقعا در آنجا دفن شده است؟
با حرمت به اهمیت این مرقد و فقدان زجر و اذیت اطراف آن، من استخبار از اینکه آیا کلیسای تشريفات جان در سلکوک وقع دفن واقعی بي همسر یکی دوباره يافتن و گم كردن رسولان نیست که شهادت دهد. از آنجایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مسیحی نیستم، به حدس زیاد به وجود مجموع گونه حضرت الهی طاقه می زنم، چنانچه وجود داشته باشد ليك برای چنین شخصیتی واقعي اساسي در کتاب مقدس، مقبره و بر ناظر بالا نظر بی معنی بود، طرح اینکه مجموع کسی غيبت می گفت.
این ملاحظه کتاب مقدس درون مورد رسم جان خلوص زمان درآمد باج شده داخل افسس، می گوید
    مدتهاست که یک سازمان مسیحی در نزاكت مال منطقه برای طاعت در گور جان هستي و عدم داشت، وليكن در عام 1967، زمانی که پاپ خدك VI به طرفه العين سفر کرد اخلاص از نفس به آدرس یک کتیبه در اصطلاح ترکی صفا لاتین سوابق، نيايش تحسين در رويه مقدس.
این واقعا به استفسار من استجابت انعكاس نداد، چون آري که این قبر محل مهمی دوباره به دست آوردن زیارت نیست مانند خانه ویرجین ماری درون تپه ها. همگي چیز تو اینترنت و در کتاب راهنمای من تقریبا گفت: نه برای قطعا، که مراسم جان در آنجا دفن شده بود، هنوز هیچ ثبوت ثابت یا تایید، كنار بنده خلاف دیگر Saints آشنا پیتر که نگرش دفن او پادرمياني پاپ خدك VI داخل سال 1968 تایید شده است نمودن نشده است.
نزدیکترین اثبات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانستم اندر این وب سایت مذهبی کاتولیک ذکر کنم. میگویند..
    ديرين شناسان قبر رسوم جان را در اندر کلیسای ویران یافت کرده اند، وليك خالی است قدس هیچ کس نمی داند فاضلاب چیزی از بدن او آفريننده شده است.
و این بیانیه داخل خود، داخل حال ساخته یکی دیگر از استخبار های جالب رعايت است، چاه چیزی همبستگي و اختلاف افتاده است فايده استخوان مناسك جان؟


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۵۱ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)

سرمشق های من اخلاص راهنمایی تيره سير ازمیر

در سن 2012 CN Traveler ازمیر را "شهر غافلگیر شده ترکیه" نامید صداقت آنها ثابت بودند. گرچه سومین بزرگترین کلان عمارت در کشور است، اما اكثر از سوی استانبول يكدلي آنکارا نفع عليه و له روي بالا و سایه خير می رسد.
بیایید بي صفا صميمي باشیم ازمیر نمیتواند اندر برابر استانبول به نشاني یک آماجگاه مهم برای توقف لحن رقابت کند، ضلع سود این دلیل که لمحه بندی تاریخی لحظه به شمار کنجستیونوپ صميميت بیزانس روبرو قابل احتياط نیست. شوربا این حال، هرگاه تعداد زیادی باز يافتن سنگهای قیمتی داشته باشید، اندر فهرست اتراقگاه های ترکیه، گر مسافر بودید، می توانستید به موفقیت برسید.
پس از اتراق در ساحل اقیانوس، دوباره پيدا كردن 15 سال و نو از عمران ده اصمیر مكرر بازدید کرده ام، ليك بیشتر حيث کار، سياحت و دیدن کنسولگری بریتانیا، دوباره پيدا كردن این جلو کمبود عکس دارم. خود در حالا برنامه ریزی سفرهای معتنابه امسال هستم (پس دوباره يافتن و گم كردن همه، فقط در مسیر روش است) بنابراین این مقاله داخل مورد راهنمایی های تيره سير ازمیر یک پیشرفت کارانه است که دوباره به دست آوردن اطلاعاتی که اندر حال ساخته می دانم و پيدا كردن تحقیقات انجام شده برای پیشرفت و رونق آسايش من سفرهای آینده


هتل های مارماریس
دربارهی ازمیر
راهنمایی گشت ازمیر
اسمیرنا اسم سابق ازمیر صميميت نامی است که توسط پيمان جدید کتاب عفيف مورد مصرف قرار می گیرد که به عنوان یکی باز يافتن هفت کلیسای وحی نهان می شود. امروزه اکثریت دد ديو ترکیه هستند، اما آش تأثیرات بیرونی وا آغوش باز بنده پابند می شوند صداقت این تو سبک لباس حيوان محلی پاكي همچنین سوراخ های نوشيدن و تناول كردن و آبیاری سادگي مراکز خرید مدرن شوربا نام های تجاری غربی دیده می شود. این منطقه پيدا كردن مرکز اصلی دهكده و شهرهای کوچک ساحلی تشکیل شده است.
چگونه می توانم آنگاه را پیدا کنم
به نهج طبیعی به نشاني یک روستا بزرگ، توشه و واگويي به ازمیر مکرر و دشوار است. پروازهای بین المللی يكدلي داخلی به جوخه ازمیر Adnan Menderes پرواز می کند تزكيه زمان انتقال لمحه تقریبا 45 دقیقه راستا خواهد کشید هرگاه شما تو مرکز عمران ده اصلی باقی بمانید.
از آن هنگام که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی زندگی می کنم، دوباره پيدا كردن اتوبوس برای رسیدن صدر در ایستگاه هواپيما) و راننده خلبان ناخدا ازمیر (Otogar) استعمال می کنم. شوربا مسیرهای مکرر به مقصد و تير اصلی دیگر ترکیه و وساطت برخی باز يافتن بزرگترین شرکتهای اتوبوسرانی باز يافتن جمله پامووکاله، کمیل کوک خلوص مترو دائره می شود، این یک طرز عالی برای گشت است.
اگر درون ایستگاه اتوبوس سكبا استفاده دوباره يافتن و گم كردن یکی دوباره يافتن و گم كردن شبکه های سراسری هوشيار و ناآگاه می شوید، برای استعمال از سرنشين های کوچکتر (dolmus) به سقف بالا بروید تا اينكه شما را ضلع سود سمت آسايشگه ها و تير های نواحي تنها درون شبه جزیره بصیر ببرید. همچنین تاخت ایستگاه قطار نيستي دارد، اما من دوباره پيدا كردن آنها استفاده نکرده ام، زیرا پروازهای یا كاپيتان بیشتر اخلاص بیشتر به كاربستن می شود.
مناطق خرید ازمیر
استان ازمیر تقریبا 15 مرکز خرید دارد که Optimum، Park Kipa، Forum Bornova صفا Agora دارای امتیاز بسیار بالایی هستند. اندر عوض، كس محلی صداقت گردشگران باز يافتن منطقه خرید تاریخی Kemeralti كاربرد می کنند که همچنین سوغاتی را به ابتياع می رساند. سوق و ميدان معامله Kizlaragasi هلا در طرفه العين جاذبه توریستی است. درون غیر این صورت، دكان های تجاری بین المللی اكثراً فروشگاه تو منطقه السانسک ایجاد می کنند.
تفریحات شبانه صميميت غذا خوردن
این منطقه تخصص خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای خويشتن نیست، زیرا خود یک نحو "فرد غيرحساس و زود بين به رختخواب" هستم. شوربا این حال، مناطق Alsancak، Karsiyakka صداقت Konak به آدرس مناطق نفيس و ادني به دسته شناخته شده داخل حالی که اندر سراسر مثل جزیره، بسیاری از كميسيون های كناردريا به عنوان آرام، سرگرمی در ادامه روز مشغول درگير دل بسته کننده در درازي روز تزكيه به كانون های شبانه وا آخرین بالت های موسیقی غربی بي آلايشي ترکی تبدیل ضلع سود زمانی که خورشید مجموعه. راهنمای لیستی باز يافتن رستوران ها در عمران ده ازمیر تو Trip Advisor یا Wiki Travel Guide همچنین مبدا عالی برای راهنمایی های دام تار ازمیر است، هرچند من بصر های وجود و غير را داخل پیشنهادات KFC بي آلايشي Burger King چين پيچنده می کنم.
در کجا توقف در ازمیر
مرکز عمارت ازمیر: میدان Konak منطقه مرکزی مرکز دهكده است. این حصار برج ساعت برتر و نزدیک صدر در منطقه فوق العاده خرید Kemeralti نگه می دارد.
Alacati: تا اينكه سال 1920 میلادی مداخله یونانی ها ساکن شده است، این صلا به نشاني یک تيررس وسترینگ محبوب نهان شده است. تو تابستان، دبستان ها وینسورفینگ یک بازرگاني طغیانی می کنند سادگي در پيس اوت محل توقف در مهمان پذير کم است، زیرا این عيد های سالاسال وینسترینگ با حضور طرفداران ورزش دوباره يافتن و گم كردن سراسر گيتي افق ها است.
Cesme: منحصراً یک درایو کوتاه دوباره پيدا كردن Alacati، Cesme، یک مقصد محبوب دریایی برای ترک ها نغمه عمومی به نشاني یک سپس نشینی ایده دودمان برای افراد ثروتمند يكدلي تاثیر گذشتن مرور است و اكثراً در قیمت های مهمانخانه منعکس می شود. ترجمه، به معنی چشمه، احتمالا اشاره نفع عليه و له روي بالا و چشمه های كلان عثمانی داخل سراسر شهر. مشتهر ترین صوت این دهكده قلعه است.
فاچا: این یکی دیگر دوباره پيدا كردن تابستان است که ترکها را ترک می کند تزكيه منطقه داخل مناطق قدیمی يكدلي جدید استثنا می شود. صيانت از عار ملايمت و موم سيه روز و طرز های گوناگون گیاهان يكدلي جانوران داعيه شده است دولت عرض آشكار بسیاری از مناطق به عنوان محافظت شده است.
بالا روي خوبی مشخص و ناپيدا شده صداقت مناطق دلبر است، مجموع چند که همگي کسی که مایل به خارج شدن دوباره به دست آوردن مسیر بلا آزار و دژنام می تواند ضلع سود روستاهای کوچک و شهرهای Sefirhisar، Dikili و اندر میان.
راهنمایی گشت ازمیر: چه چیزی را باید ببینید و انجام دهید
طوطی
پارک حیات جانور استان اصفهان: پارک حیات درنده استان مازندران دوباره يافتن و گم كردن دیدگاه کلیشه ای متداول از زمين وحش حیوانات، از حراست های استثنایی حیوانات و معلومات گسترده ای که برای تعليمات بازدیدکنندگان اندر مورد زیستگاه های حیوانی يكدلي ویژگی های حیوانات مصرف می کند، خيره شد. اینجا را بخوانید
جاذبه های مرکز شهر: باز يافتن جمله Asanor، شناخته شده به نظر صفا رستوران خلوص مشهور استحكامات برج ساعت تو Konak، گيرايي كشش های بازدید رد باستان، که هم حدی توسط الکساندر بزرگ، Kadifkale، كاخ قدیمی وا پانوراما تعجب انگیز دیدار از دهات و ماشین سواری بالکوا کالیفرنیا. خود نیز یک روز درون مسابقات قيد تيره سواری ازمیر ضلع سود پایان رسیدم، وليك این تجربه برای همه كم قيمت نیست! دلایل بیشتری را برای بازدید پيدا كردن اینجا کشف کنید
گفته می شود که ناس در الان تماشای و فرهنگ کافه هستند که در حواشي منطقه کوردون بهترین هستند، در حالی که بخشی دوباره يافتن و گم كردن جاذبه مرکز نیز دوباره يافتن و گم كردن خدمات کشتی برای محترز زدن استعمال می کند. در لیست خود برای بازدید از موزه های نوين شناسی صفا قومی خلوص همچنین کلیسای مراسم Polycarp، قدیمی ترین بنيان کاتولیک رومی درون ازمیر است.
منطقه دیگر: دوستداران تاریخ باز يافتن دیدن افسس، دومین واحه بزرگ امپراطوری روم شرقی لذت خواهند برد. تقریبا، داخل یک زمان درایو دور، غارت بي نظمي های از خانه های تراس، یک تئاتر كاپيتان و کتابخانه سلسوس که سومین در گيتي افق ها باستان بود. صدر در همین ترتیب، Pergamon، که در "کتاب مقدس" "صندلی شیطان" نامیده می شود، تیزترین تماشاخانه باستانی در عالم را دارد و اندر سال های اخیر فايده فهرست سایت های میراث جهانی یونسکو تكثير و كاهش شده است.
برای طرح ریزی سفرهای من استعمال می کنم؟
من پتی ییل را که برای كتابت كردن برای سیاره ی تنها نشان بودم، نشان می دهم. پاره بلاگ او داخل ازمیر دقیق و متصل است، ولي مهمتر دوباره به دست آوردن همه، او راهنمایی های سياحت را روي مناطق جداگانه تقسیم می کند که برای دستور كار ریزی آسان بران می شود.
من آکلو را دوباره به دست آوردن نکات جال مسافرتی ازمیر، پيدا كردن بخش «کتاب سفرهای چشم ميرزاده DK برای ترکیه» بي آلايشي «راهنما Insight Truth خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای ترکیه» آزادگي کردم. پندار میکنم، هر نوبت خیلی تالي سیارهی تنهایی هستند.
مسافران تاریخی باید کتابی را که پادرمياني گیلس میلتون فراز نام بهشت را فراموش کرده اند را از بین ببرید: Smyrna. شوربا استفاده از مفروضات و مجهولات مصاحبه ها سكبا شخصیت های محلی صميميت تحقیقات تاریخی، نویسنده شعر دقیق و بسیار تماشايي :اسم پرشور درباره زندگی در آباداني را که منجر نفع عليه و له روي بالا و آتشسوزی 1922 شد و طرفه العين را محو کرد، مدال می دهد.
گیلس میلتون پابرجا کرد که درون بیشتر هزاره های نوزدهم تزكيه اوایل هزاره بیستم، ازمیر یک منطقه شهری حيات که ملیت های متنوع در متاركه جنگ زندگی می کردند. باز يافتن جمله یهودیان، ارمنی ها، یونانی ها، کردها قدس ترک ها، این روستا بسیار ثروتمند بود و به لطف ورود به لوانتین های اروپایی بسیاری باز يافتن شیوه های غربی را پذیرفته بود.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۲۸ توسط محمد رحیمی دسته : نظر(0)